PDA

צפה בגרסא המלאה : סליחה ממני אלדר אזולאי

Eldar Azulay
09-02-10, 21:11
אולי זה ישמע קצת דפוק אבל אני רוצה לבקש סליחה מכל משתמשי הפורום
אם אמרתי דברים מטומטמים אם כתבתי דברים מטומטמים עם עניתי דברים מטומטמים
אם קיללתי או יצאתי מטומטם .
אז אני יודע שפגעו בי הרבה ילדים והפכתי לשנוא של הקהילה בגלל זה אני רוצה לפתוח דף חדש .
עם כל הקהילה ואני גם מבטיח שיותר אני לא יגיב דברים מטומטמים לפחות אני ישתדל
אבל אתם צריכים להבין אותי אני רק בן 13 וגם אני רק חודש וחצי בתחום הפיתוח גוף .
זה לא שאני עושה דברים בכוונה .
לא האמנתי שאני יגיע למצב כזה גרוע מאז שנרשמתי לישראל בודי ..
חשבתי שיוכל להיות לי דרך טובה .
אני מקווה שתסכימו לפתוח איתי דף חדש , בלי קללות והעלבות ופגיעות יותר .
אני מבקש שתתיחסו אלי כאילו אני משתמש חדש בפורום .
אם אני כבר פה ד"א אני רוצה לבקש סליחה מיאיר hypertrophy , מבקש שתקרא את זה .
אני יודע שיצאתי מטומטם איתך יאיר אבל בגלל זה אני מבקש סליחה .
אני אשתדל כבר לא לעשות שטויות בפורום ולא לקלל משתמשים .
אבל בשביל זה אני צריך שגם אתם לא תעשו לי את זה ..
אם אתם מוכנים לסלוח או לפתוח דף חדש תגיבו כאן
אולי אני נשמע לכם כמו ראש ממשלה אבל לא הייתה לי סיבה אחרת .. וזאת סיבה לפתוח דף חדש
עם המשתמשים של הפורום שחלקם העליבו אותי ואמרו שאני מדבר שטויות , אני יודע שזה נכון ..
אבל לא נורא ..
ופתחתי את זה בפיתוח גוף כללי מסיבה שחבר יראה את זה (הוא לא רשום)****
תודה רבה ,
ערב טוב ושבוע טוב למשתמשי ישראל בודי וכל בית ישראל ,
Eldar azulay .

bored2death
09-02-10, 21:16
וואי אין לך מושג איזו הרגשה של דז'ה וו יש לי
אתה בדיוק כמו the one,זה פשוט לא יאומן...

pala
09-02-10, 21:21
http://karakata.net/pictures/pancakes/wat.jpg

Eldar Azulay
09-02-10, 21:23
נו בבקשה אפשר תגובות רציניות , pala וbored2death

עלוש
09-02-10, 21:27
http://karakata.net/pictures/pancakes/wat.jpg

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחח

Eldar Azulay
09-02-10, 21:28
למה אתם ילדים כאלה , גם אני מבקש סליחה ואין תגובות רציניות :] ?

עלוש
09-02-10, 21:32
אני סולח לך d:d:

xxedeN
09-02-10, 21:33
יותר חשוב איך תתנהג אחרי שביקשת סליחה, אם ביקשת סליחה ותמשיך להתנהג כמו שהתנהגת לא עשית בזה כלום.. אנשים לא ייתיחסו אליך עכשיו כאילו לא קרה כלום כשתשתנה וייראו את השינוי יתחילו להתייחס אליך ברצינות אל תצפה פה לתגובות רציניות מדי אחי.

doron135
09-02-10, 21:35
כן אחי

תתחיל לכתוב פה
מאסהההההההההההההההההההה
אני שחיף
חייב לגדול
ברזליםםםםםםםםםםם

תעלה תמונה ביער עם שייקר

ותקבל באן

Eldar Azulay
09-02-10, 21:37
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחח
http://www.israelbody.com/showpost.php?p=952237&postcount=53
העלאתי .

FCBJ1936
09-02-10, 21:50
קודם כל אתה לא חייב לבקש סליחה מאף אחד שנית אם אתה רוצה לפתוח דף חדש
פשוט מעכשיו תחשוב 100000 פעם לפני שאתה כותב משהו כי התגובות שלך מטומטמות רצח
ותמשיך להתאמן התחלת בגיל מאוד צעיר ואתה יכול להיות תותח עוד כמה שנים אתה תהיה פי אלף מחצי מהפורום הזה
יאללה מעכשיו בלי הרבה דיבורים ביי אחי תעלם

Eldar Azulay
09-02-10, 21:50
תודה רבה .. לך .
תגובה רצינית סוף סוף ..

בובדילן94
09-02-10, 21:51
תהיה גבר, תעמוד מאחורי המילים שלך.
אל תשתנה בגלל חבורת טמבלים שצוחקים עליך.

avishav1
09-02-10, 21:51
נקווה שתעמוד במילים שלך,כי באמת עברת את הגבולות.

R1s7ur3T
09-02-10, 22:04
טוב שאתה מודה שטעית.
עכשיו רק נשאר לך לא לקפוץ בפחים ולשנות את ההתנהגות שלך והכל יהיה מעולה. אז באמת יתייחסו אליך ברצינות.

Eldar Azulay
09-02-10, 22:34
תודה רבה לכולם ..

haim15
09-02-10, 23:16
אולי זה ישמע קצת דפוק אבל אני רוצה לבקש סליחה מכל משתמשי הפורום
אם אמרתי דברים מטומטמים אם כתבתי דברים מטומטמים עם עניתי דברים מטומטמים
אם קיללתי או יצאתי מטומטם .
אז אני יודע שפגעו בי הרבה ילדים והפכתי לשנוא של הקהילה בגלל זה אני רוצה לפתוח דף חדש .
עם כל הקהילה ואני גם מבטיח שיותר אני לא יגיב דברים מטומטמים לפחות אני ישתדל
אבל אתם צריכים להבין אותי אני רק בן 13 וגם אני רק חודש וחצי בתחום הפיתוח גוף .
זה לא שאני עושה דברים בכוונה .
לא האמנתי שאני יגיע למצב כזה גרוע מאז שנרשמתי לישראל בודי ..
חשבתי שיוכל להיות לי דרך טובה .
אני מקווה שתסכימו לפתוח איתי דף חדש , בלי קללות והעלבות ופגיעות יותר .
אני מבקש שתתיחסו אלי כאילו אני משתמש חדש בפורום .
אם אני כבר פה ד"א אני רוצה לבקש סליחה מיאיר hypertrophy , מבקש שתקרא את זה .
אני יודע שיצאתי מטומטם איתך יאיר אבל בגלל זה אני מבקש סליחה .
אני אשתדל כבר לא לעשות שטויות בפורום ולא לקלל משתמשים .
אבל בשביל זה אני צריך שגם אתם לא תעשו לי את זה ..
אם אתם מוכנים לסלוח או לפתוח דף חדש תגיבו כאן
אולי אני נשמע לכם כמו ראש ממשלה אבל לא הייתה לי סיבה אחרת .. וזאת סיבה לפתוח דף חדש
עם המשתמשים של הפורום שחלקם העליבו אותי ואמרו שאני מדבר שטויות , אני יודע שזה נכון ..
אבל לא נורא ..
ופתחתי את זה בפיתוח גוף כללי מסיבה שחבר יראה את זה (הוא לא רשום)****
תודה רבה ,
ערב טוב ושבוע טוב למשתמשי ישראל בודי וכל בית ישראל ,
eldar azulay .

תהרוג אותי אבל אני לא מבין איך הגעת לזה.

לעניין אני לא מבין מה אתה לוקח את זה כ"כ ברצינות בסה"כ פורום, מי ישמע אתה עובר לגור פה.
אם זה יעזור לך אני סלחתי

SIMAO
09-02-10, 23:32
חחח מה עשית מהעניין,כולה פורום.
יצאת בהצהרות כאילו אתה רוצה לקנות את האתר.
לעניין,
יש אימרה האומרת.."סוף מעשה במחשבה תחילה".
תחשוב היטב לפני שאתה פותח אשכול או סתם מגיב,למה עד עכשיו התגובות שלך היו מעוררות חלחלה ומשרות טימטום אין סופי.

אני הייתי מציע לך להוריד פרופיל או להתנזר מהפורום לאיזה תקופה ,ע"מ לעשות חושבים עם עצמך,למה הרושם שהותרת פה לבנתיים לא כ"כ טוב.

בכל אופן אם זה יעשה לך את זה,סלחתי.

Shauder
09-02-10, 23:48
http://www.youtube.com/watch?v=8ZZivl5iKCo

doron135
10-02-10, 00:29
the tree
אוהבים אותך !

eden.B.
10-02-10, 01:24
תהיה גבר, תעמוד מאחורי המילים שלך.
אל תשתנה בגלל חבורת טמבלים שצוחקים עליך.

ואם המילים שלו לא נכונות? שיפגע בעצמו? שיעשה נזק? שיפצע את עצמו? ואז... מה? כל האימונים שלו יילכו לעזאזל? בגלל ה"גבריות" שלך? למה יש פורום פיתוח גוף אתה יודע? אז הנה התשובה: לייעץ למתחילים לא לפגוע בעצמם ולעשות נזק!!!!
מי שלא מודה בכך שהוא טעה הוא פוסי, סך הכל אנחנו פה לעזור לא לריב, אף אחד לא מחפש פה לריב...
אנחנו לא שונאים אף אחד, אנחנו כן נלעד לאנשים שעושים מעצמם צחוק שוב ושוב ושוב ושוב כי אולי כך הם יבינו וילמדו.
תחשוב לפני שאתה מדבר.... ואם בבאלך להיות "גבר" לך תעשה 200 סטים לבייספס כי אתה מרגיש שהוא נקרע ולפי המחשבה ה"גברית" שלך זה טוב וככה יהיה לך בייספס קטלני.

eden.B.
10-02-10, 01:28
לאלדר...
אתה לא צריך להתנצל ולא כלום, לא פגעת באף אחד אולי עיצבנת קצת חלק מאיתנו אז מה? בלב שלך תגיד "שיילכו להזדיין" אבל בפועל תתחיל לקחת את זה ברצינות, אפילו אם תשאל שוב שאלות אנחנו עדיין נעזור לך כי לזה קיים הפורום, אבל כאשר אתה לא מקשיב ולא מוכן להאמין לנו ורק מתווכח זה לא יקדם אותך לשום מקום.
לכל אחד יש חשיבה שהוא מבין יותר טוב אני לא אומר שלא, אבל צריך לדעת גם להקשיב לאחרים.

ד"א תתחיל לקרוא מאמרים בפורום על אימונים תזונה וכו' זה יעזור לך מאוד.

בובדילן94
10-02-10, 01:47
ואם המילים שלו לא נכונות? שיפגע בעצמו? שיעשה נזק? שיפצע את עצמו? ואז... מה? כל האימונים שלו יילכו לעזאזל? בגלל ה"גבריות" שלך? למה יש פורום פיתוח גוף אתה יודע? אז הנה התשובה: לייעץ למתחילים לא לפגוע בעצמם ולעשות נזק!!!!
מי שלא מודה בכך שהוא טעה הוא פוסי, סך הכל אנחנו פה לעזור לא לריב, אף אחד לא מחפש פה לריב...
אנחנו לא שונאים אף אחד, אנחנו כן נלעד לאנשים שעושים מעצמם צחוק שוב ושוב ושוב ושוב כי אולי כך הם יבינו וילמדו.
תחשוב לפני שאתה מדבר.... ואם בבאלך להיות "גבר" לך תעשה 200 סטים לבייספס כי אתה מרגיש שהוא נקרע ולפי המחשבה ה"גברית" שלך זה טוב וככה יהיה לך בייספס קטלני.
אני מדבר על האופי של הבן אדם ואתה לוקח את זה למקום אחר, אבל נזרום איתך.
מי קובע מה נכון ומה לא נכון? מי קובע איך להתנהג? מי קובע איך הילד הזה יעביר את הילדות שלו? מי קובע מתי הוא צריך להתבגר?
תלמדו לקבל אנשים כמו שהם, ולא לשנות אותם לאיך שמתאים לכם ועוד על אחת כמה וכמה להפוך אותם ללעג בכדי לצבור לעצמכם עוד "נקודות" באשכרה פורום.
אני מדבר על זה שילד בן 14 אשכרה מתחנן לזה שתסלחו לו, לעזאזל למה? בגלל שזה האופי של הבן אדם?
כוס אמק, אני רואה את הבנאדם כל הזמן מנסה להוכיח ולהוכיח את עצמו בשביל שכמה ילדים (ובכוונה אני אומר ילדים) יסלחו לו.. זה נראלך ראוי?
ו- וואלה כן, לפעמים התנהגות מסויימת מעצבנת, ולפעמים לפתוח 19 אשכולות ביום זה מעצבן. אני לא סותר את זה. אבל אתה יכול להבליג, יש אנשים אחרים שיוכלו לעזור לו. אל תנסה לשנות את הבנאדם, ואל תנסה לבגר אותו, אתה מדבר על ילד בן 14.
ואני גם מדבר על זה שגרמתם לו למחוק את הסרטון שלו של ההתערבות או מה שזה לא היה שם.
למה? כי זה אדיוטי מדי בשבילכם? כי אתם מספיק אינטליגנטים ובוגרים בשביל לראות ילד בן 14 מתערב עם חברים שלו?
וד"א בנאדם, אני לא הולך נגד הדעה שלך שאם אתה טועה אז אתה צריך להודות בזה.
לפי הסיפור שהבנתי ההתנצלות היחידה שלו צריכה להיות מופנית רק ליאיר וטימור.
למה הוא צריך לבקש ממכם סליחה? בשביל שלא תצחקו עליו יותר?
אז תעשה לי טובה אחי, אולי רשום לך 17 בצד, אבל יש לך עוד הרבה דברים ללמוד. ולפני שאתה מנסה לבקר אחרים קודם כל תסתכל על עצמך.
וסתם כאילו בשביל הקטע, אני בנאדם הכי ניטרלי שיש, אני לא מכיר את הילד וראיתי אותו אולי רק פעם אחת ל3 שניות. פשוט כואב לי לראות איך אתם צולבים אותו ככה. בחייכם, זה בנאדם. ואולי לכם זה נראה רק בדיחה בפורום, ונכנס, ונצחק עליו עוד קצת ואז נצא. אבל אתם רואים שהוא באמת לוקח את זה למקומות אחרים.
וד"א, ירידת הייבספיס הזאת אחי חחחחחח תמחק אותה לפני שגם אחרים יראו אותה..:confused:
ליל"ט (אני הולך לישון בשביל שהבייספס שלי יגדל)

hasman90
10-02-10, 02:20
חח איזה חמוד מבקש סליחה מהפורום חח

snirzaharonz
10-02-10, 03:02
חחח סולח לך כפרה אבל תזהר במה שאתה כותב , לאנשים פה משעמם והם רק מחפשים תראשון שיעשה טעות .

תראה את גדשניק הפכו אותו לילד כאפות של הפורום ויש עוד רשימה ארוכה אחי , קיצר בשביל לא להכנס לרשימה השחורה תנסה לא לצאת טיפש :)

Scylla
10-02-10, 05:00
רק תדבר יפה אל תקלל אל תאיים אל תתנשא פשוט תקשיב ותלמד ממנוסים וחכמים ממך ותצליח. וזה לכל תחום בחיים.

בהצלחה

Eldar Azulay
10-02-10, 13:37
תודה רבה על התגובות .. באמת !

JaSoN.B
10-02-10, 14:17
תודה רבה על התגובות .. באמת !

איזה ריגשי...
תנסה רק לא ליבכות מהתרגשות.

Eldar Azulay
10-02-10, 14:21
טוב .. אני אשתדל ..

gilsXM
10-02-10, 15:50
אם תעלה את הסרטון שלך גולש לפחים כולנו נסלח לך.

Itay
10-02-10, 16:11
בבקשה, אני מתחנן לאחד המנהלים שישנה לו את השם לthe three

eden.B.
10-02-10, 19:54
אני מדבר על האופי של הבן אדם ואתה לוקח את זה למקום אחר, אבל נזרום איתך.
מי קובע מה נכון ומה לא נכון? מי קובע איך להתנהג? מי קובע איך הילד הזה יעביר את הילדות שלו? מי קובע מתי הוא צריך להתבגר?
תלמדו לקבל אנשים כמו שהם, ולא לשנות אותם לאיך שמתאים לכם ועוד על אחת כמה וכמה להפוך אותם ללעג בכדי לצבור לעצמכם עוד "נקודות" באשכרה פורום.
אני מדבר על זה שילד בן 14 אשכרה מתחנן לזה שתסלחו לו, לעזאזל למה? בגלל שזה האופי של הבן אדם?
כוס אמק, אני רואה את הבנאדם כל הזמן מנסה להוכיח ולהוכיח את עצמו בשביל שכמה ילדים (ובכוונה אני אומר ילדים) יסלחו לו.. זה נראלך ראוי?
ו- וואלה כן, לפעמים התנהגות מסויימת מעצבנת, ולפעמים לפתוח 19 אשכולות ביום זה מעצבן. אני לא סותר את זה. אבל אתה יכול להבליג, יש אנשים אחרים שיוכלו לעזור לו. אל תנסה לשנות את הבנאדם, ואל תנסה לבגר אותו, אתה מדבר על ילד בן 14.
ואני גם מדבר על זה שגרמתם לו למחוק את הסרטון שלו של ההתערבות או מה שזה לא היה שם.
למה? כי זה אדיוטי מדי בשבילכם? כי אתם מספיק אינטליגנטים ובוגרים בשביל לראות ילד בן 14 מתערב עם חברים שלו?
וד"א בנאדם, אני לא הולך נגד הדעה שלך שאם אתה טועה אז אתה צריך להודות בזה.
לפי הסיפור שהבנתי ההתנצלות היחידה שלו צריכה להיות מופנית רק ליאיר וטימור.
למה הוא צריך לבקש ממכם סליחה? בשביל שלא תצחקו עליו יותר?
אז תעשה לי טובה אחי, אולי רשום לך 17 בצד, אבל יש לך עוד הרבה דברים ללמוד. ולפני שאתה מנסה לבקר אחרים קודם כל תסתכל על עצמך.
וסתם כאילו בשביל הקטע, אני בנאדם הכי ניטרלי שיש, אני לא מכיר את הילד וראיתי אותו אולי רק פעם אחת ל3 שניות. פשוט כואב לי לראות איך אתם צולבים אותו ככה. בחייכם, זה בנאדם. ואולי לכם זה נראה רק בדיחה בפורום, ונכנס, ונצחק עליו עוד קצת ואז נצא. אבל אתם רואים שהוא באמת לוקח את זה למקומות אחרים.
וד"א, ירידת הייבספיס הזאת אחי חחחחחח תמחק אותה לפני שגם אחרים יראו אותה..:confused:
ליל"ט (אני הולך לישון בשביל שהבייספס שלי יגדל)

שמע גבר... אני לא לכלכתי עליו ולא על אף אחד, אולי פעם אחת התעצבנתי עליו וצחקתי אבל מיד אחר כך התנצלתי ויש פה תיעוד.
לא איכפת לי שהוא שם סירטון שלו מחליק לתוך פח זבל בין אם זה בהתערבות ובין אם יש לו זיקה לפחי זבל (אם כן, פנה לפסיכיאטר), על הזין שלי כל הדברים האלה.
מה שכן מעצבן זו דרך ההתבטאות שלו בפני ציבור חברי הפורום שבאים סך הכל לעזור לו ולא לחוש "יותר טובים א חכמים ממנו" סך הכל-לעזור. אבלללל כשאנחנו מקבלים תשובה ממנו של:"לא נכון, אתה טועה, אני יודע יותר טוב"(ה המסר שאתה מקבל כאשר אתה שואל אותו שאלה, ראבבבקקקק בן אדם תקשיב לאחרים שמבינים כך תשכיל, אני אתן לך דוגמא:מרצה שלך באוניברסיטה עם תואר דוקטורט בנושא x וספץ בתחום שלו, אתה שואל אותו שאלה והוא עונה לך תשובה שקולה, מוסמכת, בטוחה שהוא באמת חשב עליה והביא לך אותך ובסופו של דבר אתה אומר לו:"לא! אני דווקא חושב ש.... ו.... ו.... יותר נכון ואתה סתם עוד חתיכת סטודנט שלא יודע מהחיים שלו כלום, מה אתה חושב שאותו בן אדם שהביא לך תשובה באמת טובה שהביא מניסיונו ומהכל חושב? אז אני אגיד לך את התשובה: הוא לא לוקח ברצינות את התשובה שלי, למה לי לעזור לו? הוא לא רציני! ובנוסף אותו סטודנט גם מתווכח איתך! אתה תרצה לעזור לו עוד פעם? אתה לא תתעצבן? מה התגובה הראשונית שלך שאתה יודע 110% את השובה ואתה באמת רוצה לעזור לאותו בן אדם מנסיונך האישי ומהשכלתך?-עצבנות.

ד"א אני לא אמרתי שהוא צריך להתנצל אלא לשפר גישה, אף אחד לא ישכיל עם וויכוח ללא טעם, הרי אנחנו לומדים הכל מבני אדם, ממידע שאנשים צברו במהלך חייהם ומניסיונם ובסוף מה? הם עוזרים לך ואתה לא משתמש בזה אפילו? ראבקקק בן אדם תתחיל להקשיב, אם אתה לא בטוח שזה נכון תתווכח, כן תתווכח אבל בגבול הטעם הטוב.

eden.B.
10-02-10, 19:57
איזה ריגשי...
תנסה רק לא ליבכות מהתרגשות.

למה להיות מניאק?
בן אדם בא אליך אומר לך סליחה על מה? על זה שהתעצבנת עליו שהוא שאל שאלות?
בן אדם כמוהו צריך פשוט להבין שלא רק הדרך שלו היא "דרך המלך" ישנם עוד כמה דרכים.
"כל הדרכים מובילות לרומא".
במקומו לא הייתי מתנצל על דבר כזה אלא להפך משנה גישה ועל אנשים שמתעצבנים וצוחקים עליך ואפילו לא מתנצלים (הם צריכים להתנצל לא הוא!) הוא היה צריך לשים זין של בדואי על אנשים כמוך..

jonathan
10-02-10, 20:27
http://mizbala.com/_uploads/images/2009/12/kuzina.php

idanshviro
10-02-10, 20:46
אתה לוקח את הפורום הזה רחוק מדיי , כולה פורום !
בסה"כ לי לא עשית כלום עדיין , אבל ראיתי לפי התגובות שלך שבאמת הצלחת לעצבן מספר לא קטן של אנשים
בכל מקרה תעמוד מאחורי המילים שלך פעם הבאה במקום כל כמה ימים לפתוח נושאי "סליחה" למיניהם...

TyphooNN
11-02-10, 21:32
http://mizbala.com/_uploads/images/2009/12/kuzina.php

יוו אחי זה מחרפןן תמוחחח

doron135
12-02-10, 00:35
צחי 3 או דה טריי

אוהבים אותך פשוש

בר728
12-02-10, 04:14
לא יודע מה עשית אבל אתה לא צריך לבקש סליחה אתה בפורום וזה גרוע שאתה לוקח דברים כמו פורום בצורה כזאת...
בכל מקרה אם זה יעזור אני סולח לך..רק בגלל האשכול עם החלבון של -השני,בחיים שלי לא צחקתי ככה מהודעות בפורום..הבן אדם הכי הזוי שיש

StfuNow
12-02-10, 18:33
חפרתתתתתתתתתת

orian baruh
15-02-10, 20:37
בוא נשחק 7 באן! סבבה?
עוד פעם תעצבן אותי ותנחש מה תקבל?

ATok
21-02-10, 11:19
חחחחחחחחחחחחחחחחחח
ואי, חצי שנה לא הייתי פה מה גדל פה.
תאמין לי הפורום הכי מצחיק בישראל, ועוד יורדים פה על fxp.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ח