PDA

צפה בגרסא המלאה : שלום... יש לי ספר שאלות על קפאין בחיטוב

Nothin_BuT_A_Peanut
10-02-10, 12:45
יש לי שאלה.. רציתי לדעת אם טבליות של קפאין באמת עוזרות לתהליך שריפת השומן?
ואם כדאי גם להשתמש ב ל-קרנטין?

וגם הייתי רוצה לדעת בכללי איזה תוספי תזונה מומלצים לחיטוב?

(אני בתפריט דל פחמימות).

תודה לעוזרים! אני ממש שוקל לקנות..והייתי רוצה דעה בונה בבקשה.

skitz125
10-02-10, 16:25
לחיטוב מומלץ קריאטין, אבקת חלבון כמובן אם עדיין אין לך, וגם קפאין יכול לעזור כיוון שרמות הנרגיה שלך לא בשיאן ובחלק מהאימונים תרגיש חסר כוח ועייף, קפאין יכול לתת קצת יותר מרץ.

hypertrophy
10-02-10, 16:25
תהנה עם הקפאין יעזור לך [אישית הייתי ממליץ לך לא להתחיל את החיטוב איתו אלא רק אחרי איזה חודש להתחיל]
ל-קרניטין ביזבוז כסף...

pala
10-02-10, 16:29
לחיטוב מומלץ קריאטין, אבקת חלבון כמובן אם עדיין אין לך, וגם קפאין יכול לעזור כיוון שרמות הנרגיה שלך לא בשיאן ובחלק מהאימונים תרגיש חסר כוח ועייף, קפאין יכול לתת קצת יותר מרץ.

למה קראטין מומלץ לחיטוב? הרי הוא עוזר בהיתאוששות ה שריר, מן הסתם שיאפשר להתאושש מהר יותר מאימון לאימון

skitz125
10-02-10, 16:33
למה קראטין מומלץ לחיטוב? הרי הוא עוזר בהיתאוששות ה שריר, מן הסתם שיאפשר להתאושש מהר יותר מאימון לאימון

מה? מצטער לא הצלחתי להבין מה אתה רוצה להגיד, אתה תומך בי או סותר אותי?

pala
10-02-10, 16:38
מה? מצטער לא הצלחתי להבין מה אתה רוצה להגיד, אתה תומך בי או סותר אותי?

אף אחד מהם, רוצה לדעת למה הוא מומלץ לחיטוב (רציני)

skitz125
10-02-10, 16:52
אף אחד מהם, רוצה לדעת למה הוא מומלץ לחיטוב (רציני)

יכול להיות שחלק מהאנשים יגידו שהוא לא טוב לחיטוב כי הוא סופח נוזלים, וכי הוא מגביר את הרגישות לאינסולין, ועוד ועוד,
אבל אני חושב שזה מזערי אם אתה עושה חיטוב רציני ולא משהו קצר, וקראטין תורם לעלייה בכוח (שמאבדים בחיטוב), ולשמירה על השריר מפירוקו בזמן החיטוב, אני חושב שכדאי לקחת קראטין ברוב החיטוב ולקראת הסוף כשהצלחת לרדת לאחוז שומן נמוך יחסית ותרצה לייבש את עצמך כמה שיותר אז תפסיק עם הקראטין.

hypertrophy
10-02-10, 17:27

אחי....ענית לעצמך עלך השארלה....הוא עוזר להתאוששות....מה נפגע אצלנו בחיטוב?[רמז התאוש_ות]

pala
10-02-10, 17:32
אחי....ענית לעצמך עלך השארלה....הוא עוזר להתאוששות....מה נפגע אצלנו בחיטוב?[רמז התאוש_ות]

ש
12345

Nothin_BuT_A_Peanut
10-02-10, 20:45
טוב תודה..וקריאטין לא קשור.. זה בכלל לא טוב לחיטוב...השתמשתי איזה חודש לפני שהתחלתי חיטוב..
יאללה אני יקנה קפאין..(אני כבר חודשיים בחיטוב)

skitz125
10-02-10, 20:48
טוב תודה..וקריאטין לא קשור.. זה בכלל לא טוב לחיטוב...השתמשתי איזה חודש לפני שהתחלתי חיטוב..
יאללה אני יקנה קפאין..(אני כבר חודשיים בחיטוב)

למה לשאול אותנו אם אתה כבר יודע הכל...
קראטין לא טוב לחיטוב?
הוא בטח יותר טוב מקפאין...

hypertrophy
10-02-10, 21:20
למה לשאול אותנו אם אתה כבר יודע הכל...
קראטין לא טוב לחיטוב?
הוא בטח יותר טוב מקפאין...

הוא נותן משהו אחר לגמרי בחיטוב
רוב האנשים יסתדרו מצוין בלעדיו....
הוא עדיין יכול לעזור

Nothin_BuT_A_Peanut
10-02-10, 22:32
שאלתי בעיקר לדעת לגבי הקפאין וה ל-קרנטין..

ובוא תסביר לי בידיוק איך התאוששות של השריר תעזור לי בחיטוב?

zivgin
10-02-10, 23:02
הי,
אז ככה, לגבי קפאין, כיוון שבתקופת חיטוב הינך מצוי בגרעון קלורי, לגוף הרבה יותר קשה לתפקד ומתחילים תופעות מוכרות כגון חוסר סבלנות, עייפות וכו... (תלוי בכמות הגרעון\גנטיקה וכו... אבל זה בגדול).
קפאין הינו ממריץ חוקי, ולכן טוב ומולץ להשתמש בוא, לא סתם מוסיפים אותו לכל השורפי שומן, מעבר לזה, הוא גם עוזר לניוד תאי שומן.
הייתי ממליץ לך להתחיל עם הקפאין של פרובודי, כיוון שזה 100 מ"ג ולפי התמונה, נראה כי המשקל שלך לא גבוה,
בנוסף, תוכל לשלוט במינונים בצורה טובה יותר(לעלות בהדרגה כל פעם 100 מ"ל יותר).
מה גם שהוא כרגע במבצע(בדף הראשי תוכל לראות), הנה הלינק אליו (http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=102&ArticleID=1578)

בקשר לקריאטין, כמו שציינתי קודם לכן, בתקופת חיטוב אתה מצוי בגרעון קלורי ולכן תרגיש חולשה והאימונים יהיו קשים יותר וכך גם קצב ההתאוששות.
קריאטין יכול לעזור לך פה מאוד ואני ממליץ עליו בחום.
תוכל לקרוא על קריאטין פה (http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1572&CategoryID=193).
ולמצוא קריאטין לדוגמא(שיספיק לך לסבב אחת לפחות), פה (http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1477&CategoryID=146&Page=1).

בהצלחה!

eden.B.
10-02-10, 23:52
קריאטין בחיטוב? ממליץ שלא... סופח נוזלים.
אין מה לעשות בחיטוב סובלים במסה נהנים.
תקח קופאין ותקנה אבקת חלבון חומצות אמינו יכולות לעזור רק אם אתה עשיר^^ (לא הכי מומלץ אבל אפשר).
ד"א נראלי גם הפדרין יעזור פה אבל אני לא בטוח אם הוא סופח נוזלים או לא.

Nothin_BuT_A_Peanut
11-02-10, 00:03
תודה רבה חברס... אני ילך עם קפאין.. חלבון אני לא צריך.. אני אוכל מספיק חזה עוף טונה וסלומון... =] וגם באימונים אני לא עייף מידי..אז אין צורך בקריאטין.
עכשיו שאלה נוספת לגבי איזה קפאין לקנות? אני 1.71 כ 80 קג''.. 16% בערך. האם לקנות את ה pro body או יש משהו אחר מומלץ?

יניב צוות ישראלבודי
11-02-10, 22:57
תודה רבה חברס... אני ילך עם קפאין.. חלבון אני לא צריך.. אני אוכל מספיק חזה עוף טונה וסלומון... =] וגם באימונים אני לא עייף מידי..אז אין צורך בקריאטין.
עכשיו שאלה נוספת לגבי איזה קפאין לקנות? אני 1.71 כ 80 קג''.. 16% בערך. האם לקנות את ה pro body או יש משהו אחר מומלץ?

פרובודי חברה מעולה במחיר טוב. גם יש לך את הכדורים ב100 מ"ג ולא ב200מ"ג וזה טוב יותר לאנשים רגישים כי ככה אתה יכול להתחיל ממינון גבוהה ולהעלות לאט לאט.

אם אתה רוצה לעשות הזמנה אתה יכול להתקשר גם לחנות והם ישמחו לעזור לך
1599-500-590
בהצלחה