PDA

צפה בגרסא המלאה : משקלים :/

mynavy
25-09-06, 20:36
אנשים אני מתאמן איזה חודשיים או משו במכון והתחלתי לפני כמה זמן את תוכנית AB ואני מרים משקלים נמוכים יחסית... ואפילו בלחיצת כתפיים בסט השלישי אם משקל של 5 קילו יד שמאל שלי לא עולה אחרי איזה 5 חזרות ויד ימין יכולה לעלות...

לא יודע מה לעשות בנוגע זה :helpsmilie:

Gamerrrrr
25-09-06, 20:38
תתאמן ככה תמשיך אתה תעלה במסה אתה תעלה במשקלים אם מישהו מציע לך תוכנית כוח אל תקח עצה שלי

Ori-Silver
25-09-06, 20:39
אחי תאכל נכון כי אם לא תאכל הכון אתה לא תגדל ולא תתחזק בצורה משמעותית

mynavy
25-09-06, 20:39
המדריך אמר לי להתחיל בלי משקל בכלל ואחרי זה לעלות אבל זה נשמע הזוי לעלות במאסה ככה... :/

mynavy
25-09-06, 20:42
אחי תאכל נכון כי אם לא תאכל הכון אתה לא תגדל ולא תתחזק בצורה משמעותית
אני אוכל 4 ארוחות ביום ... לדעתי זה מספיק בשבילי אני 1.80 80 קילו...

BillGoldberg
25-09-06, 21:16
תקרא מאמרים בבקשה...

Leo
25-09-06, 21:30
פשוט תרים יותר אתה במצב קריטי לדעתי אם אתה אחרי חודשים עושה לחיצת כת]יים עם דאמבלים של 5 קילו 5 חזרות... כאילו סבתא שלי יכולה לעשות את זה נראה לי

Yoshi-Moto
25-09-06, 21:56
פשוט תרים יותר אתה במצב קריטי לדעתי אם אתה אחרי חודשים עושה לחיצת כת]יים עם דאמבלים של 5 קילו 5 חזרות... כאילו סבתא שלי יכולה לעשות את זה נראה לי
למה אתה ככה מבאס את הבן אדם :|
שומע בן אדם? תישאר באותם משקלים מקסימום אפילו תרד אם קשה... העיקר לעשות נכון!
תאכל נכון תגדל תיהיה סוס..
אני יכול להגיד לך מניסיון
יש תקופות שפשוט לא מקדמית, לעומת זאת יש תקופות שאתה פשוט תעוף במשקלים(בתקופותהאלה אני מציע לך להזהר כי הגוף לא יהיה רגיל למשקלים זה קרה לי והייתה לי דלקת)

mynavy
26-09-06, 16:55
למה אתה ככה מבאס את הבן אדם :|
שומע בן אדם? תישאר באותם משקלים מקסימום אפילו תרד אם קשה... העיקר לעשות נכון!
תאכל נכון תגדל תיהיה סוס..
אני יכול להגיד לך מניסיון
יש תקופות שפשוט לא מקדמית, לעומת זאת יש תקופות שאתה פשוט תעוף במשקלים(בתקופותהאלה אני מציע לך להזהר כי הגוף לא יהיה רגיל למשקלים זה קרה לי והייתה לי דלקת)

אני אוכל נכון.. ונכון היו לי תקופות שהרמתי יותר אבל זה במכשירים... כל הקטע של לחיצת כתפיים אני לא עשיתי אותו לפני חודשיים אז הגוף צריך להתרגל...

צטט:
במקור פורסם על ידי mynavy

תקרא מאמרים בבקשה...

זכור לי שקראתי מאמר שכתוב שם שכדי לעלות במאסה צריך לאכול 4-8 ארוחות ...:whistle:

Amit
26-09-06, 16:59
תאכל כמו חמור ותתחיל להתאמץ