PDA

צפה בגרסא המלאה : כיוויות שמן שכואבות במאמץ

Gamerrrrr
27-02-07, 23:16
בתחילת החודש נשפך לי שמן רותח על החזה, אני קבעתי תור לרופא אבל בנתיים כל פעם שאני עושה מאמץ שקשור בכיווץ או מתיחה של החזה כואב שם, עכשיו השלפוחיות כבר ירדו לבד אבל נשארו קצת צלקות. מישהו יודע ממה נובע הכאב.?

Johnny
27-02-07, 23:30
בגלל השמן? סתם
תשמע אחרי טראומה אפילו אם עברו השלפוחיות (יש צלקות? גרדת?) העור נותר רגיש וברגע שהוא משתפשף נוצר גירוי (כתוצאה ממתיחה וכו').
בכל מקרה לך לרופא ולבריאות.

למה נשפך לך על החזה שמן רותח?!

Gamerrrrr
27-02-07, 23:32
בגלל השמן? סתם
תשמע אחרי טראומה אפילו אם עברו השלפוחיות (יש צלקות? גרדת?) העור נותר רגיש וברגע שהוא משתפשף נוצר גירוי (כתוצאה ממתיחה וכו').
בכל מקרה לך לרופא ולבריאות.

למה נשפך לך על החזה שמן רותח?!

זה לא שפשוף או גירוי, אבל תודה בכל אופן

ואיך נשפך שמן רותח??? אתה לא רוצה לדעת........:whistle:

jonathan
27-02-07, 23:34
איתי...תתחבר לאיסקיו אחי!

shpitz
28-02-07, 00:58
בתחילת החודש נשפך לי שמן רותח על החזה, אני קבעתי תור לרופא אבל בנתיים כל פעם שאני עושה מאמץ שקשור בכיווץ או מתיחה של החזה כואב שם, עכשיו השלפוחיות כבר ירדו לבד אבל נשארו קצת צלקות. מישהו יודע ממה נובע הכאב.?

נו בטח שייכאב לך, נשפך עליך שמן אחי וגם המקום לא החלים 100%!!
מקווה שייעבור לך מהר אחי ותרגיש טוב!

yonii
28-02-07, 01:53
איתי חוצפן שכמוך על גוף כמו שלך צריך לשמור
פשוט לא יאומן לאיזה רמות של חוצפה אנשים מגיעים

תרגיש טוב אחי מקווה באמת שיעבור מהר:jockey:
באסה רצינית דבר כזה:disgust:
אם בא לך יהיה מעניין לשמוע איך זה קרה

אליאב קרייסלר
28-02-07, 12:33
חחחחחחחח אתה חי?
התגובה לא קשורה לפוסט סתם אני שואל מה איתך ,
אתה עוד מתאמן? ממה שאני זוכר אתה היית בכוונות לשמר את המסה ולא להשקיע יותר מדי בגלל כל מיני דברים אחרים , איך הולך איתך עכשיו?

Bodybuilder
28-02-07, 16:50
עור רגיש !
פעם נישרפתי כולכך בשמש עד שלא יכולתי לעבוד על הכתפיים שלי + גב !
כול תנועה מקווצת ומותחת את העור לכן זה כואב !

ran_z
28-02-07, 19:16
כפי ששפיץ אמר, המקום עדין לא החלים ב100% , למרות שעל פני השטח הוא נראה כבר יותר טוב, עוד טיפה סבלנות אחי.

Gamerrrrr
01-03-07, 21:56
אוקי תודה חבר'ה אני יתן לזמן עוד מנוחה, זה לא כאב שהתחיל לי באימון רק ד"א אלה בכל מתיחה של שריר החזה...... איך נשפך לי שמן על החזה?? תאונת אוכל מטעמי פאדיחה לא אפרט יותר :x

shahaflol
01-03-07, 22:08
לפי התיאור שלך זו כוויה מדרגה שניה. אני מקווה בשבילך שקיררת את המקום ישר אחרי הכוויה, ואם שורף לך אתה יכול לחזור לקרר את העור כל כמה זמן, אבל לא למשך יותר מדי זמן כדי לא לגרום לחוסר תחושה בעור ולכווית קור.
אתה יכול למרוח על הכוויה אלוורה (אני ממליץ מניסיון, עוזר מאוד), אבל אל תמרח משחות למיניהם כמו ווזלין או שטויות אחרות כאלה, ואל תשחק עם העור באיזור ( לא לגעת בשלפוחיות או לנסות לפוצץ אותן). אם כואב לך יותר מיומיים שלושה ללא הפחתה ניכרת בכאב\ תפנה לרופא.

החלמה מהירה.

Gamerrrrr
01-03-07, 22:09
לפי התיאור שלך זו כוויה מדרגה שניה. אני מקווה בשבילך שקיררת את המקום ישר אחרי הכוויה, ואם שורף לך אתה יכול לחזור לקרר את העור כל כמה זמן, אבל לא למשך יותר מדי זמן כדי לא לגרום לחוסר תחושה בעור ולכווית קור.
אתה יכול למרוח על הכוויה אלוורה (אני ממליץ מניסיון, עוזר מאוד), אבל אל תמרח משחות למיניהם כמו ווזלין או שטויות אחרות כאלה, ואל תשחק עם העור באיזור ( לא לגעת בשלפוחיות או לנסות לפוצץ אותן). אם כואב לך יותר מיומיים שלושה ללא הפחתה ניכרת בכאב\ תפנה לרופא.

החלמה מהירה.
תודה על הטיפים אבל השלפוחיות כבר ירדו, מרחתי משחה אנטיביוטית, כרגע נשארו קצת צלקות וכמה גלדים

shahaflol
01-03-07, 22:13
תודה על הטיפים אבל השלפוחיות כבר ירדו, מרחתי משחה אנטיביוטית, כרגע נשארו קצת צלקות וכמה גלדים

אם אתה רוצה אתה יכול להשתמש במשככי כאבים למיניהם, אם באמת הכאב מפריע לך. משחה אנטיביוטית לא ממש תתרום, אבל גם לא תזיק אז אין לך מה להפסיד.

Gamerrrrr
01-03-07, 22:15
אם אתה רוצה אתה יכול להשתמש במשככי כאבים למיניהם, אם באמת הכאב מפריע לך. משחה אנטיביוטית לא ממש תתרום, אבל גם לא תזיק אז אין לך מה להפסיד.
זה לא מפריע לי ברמה יומיומית זה סתם עיניין אותי למה זה כואב...קיבלתי תשובה :) תודה

Nimrod
01-03-07, 23:08
גיימר אפשר לשאול איך זה קרה?

Gamerrrrr
01-03-07, 23:11
גיימר אפשר לשאול איך זה קרה?
משהו שקשור לכמה חתיכות של חזה עוף, מחבת שמן רותחת ושתי ילדות בנות 14 שרצות לי במטבח כשאני מכין אוכל........

Nimrod
01-03-07, 23:14
משהו שקשור לכמה חתיכות של חזה עוף, מחבת שמן רותחת ושתי ילדות בנות 14 שרצות לי במטבח כשאני מכין אוכל........

אני מקווה שהספקת להרביץ להן מכות רצח :):):):)

PcGunMan
02-03-07, 07:47

אבל למה אתה מכין חזה עוף עם שמן??:nonono:
כשאני מכין אוכל כמו חזה עוף, פסטה,אורז,קינואה וכו'
בלי טיפה אחת של שמן!!!:jockey:

Kachok
02-03-07, 09:18
תגובה צפויה :d

Gamerrrrr
02-03-07, 09:51
אבל למה אתה מכין חזה עוף עם שמן??:nonono:
כשאני מכין אוכל כמו חזה עוף, פסטה,אורז,קינואה וכו'
בלי טיפה אחת של שמן!!!:jockey:
תשמע אולי אתה לא יודע אבל הגיימר הוא שף :jockey: כל ארוחה זו סעודה

PcGunMan
02-03-07, 15:16
[quote=Gamerrrrr]תשמע אולי אתה לא יודע אבל הגיימר הוא שף :jockey: כל ארוחה זו סעודה[/
quote]

עכשיו אני יודע :blush:...אבל תהיה שף בלי שמן! :jockey:..
שים איזה מתכון להכנת חזה עוף נראה, ננסה, וניתן תגובה :1eye: מה אתה אומר?
כי האמתי נמאס לי לאכול כל הזמן חזה עוף