PDA

צפה בגרסא המלאה : קונה אבקה לא יודע איזה

bardvash
19-02-10, 15:01
אני רוצה לקנות אבקת חלבון כשרה היה לי את הultimate nutrition בטעם וניל ולא היה לי כל כך טעים אז אני מחפש אבקה כשרה טעימה וגם איכותית מן הסתם

אממ אני מתלבט אם לקנות שורף שומן כי ממש קשה לי בחיטוב כאילו אין לי הרבה שומן להוריד אולי 4 קילו אבל ממש לוקח לי זמן , יש שורף שומן חזק כשר ? אם אין משהו כשר טוב אז אין לי בשביל מה לקנות

תודה מראש לעוזרים.

Eldar Azulay
19-02-10, 15:06
תקנה את של Probody .
אני בעצמי טעמתי אצל חבר אחד הנדירים !
וגם כשר וגם זול .

bardvash
19-02-10, 15:49
תגיד מה האבקה של ultimate nutriton באריזה הכחולה הiso 93 הזאת איך היא טובה ? אני הישתמשתי בעבר בprostar whey שלהם...

Eldar Azulay
19-02-10, 15:51
ü 30.5 גרם חלבון
ü 6.8 גרם bcaa
ü 95% חלבון איזולאט
ü 2.0 גרם תוספת גלוטמין פפטיד
ü 0 שומן
ü 0 שומן מעובד טרנס

לדעתי מצויין :p

SIMAO
19-02-10, 21:38
הפרובודי תפסה תאוצה בזמן האחרון,תנסה אותה קיבלתי עלייה הרבה ביקורות טובות.

בנוגע לשורף שומן,רוב שורפי השומן המועילים באמת אינם חוקיים כאן בארץ.

הייתי ממליץ לך לקרוא את המדריך לחיטוב בכתובת הנ"ל.

-לינק- (http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=108&CategoryID=81&Page=1)

bardvash
20-02-10, 18:25
אני יודע ששום תוסף לא שורף שומן אבל קראתי שהם מאיצים חילוף חומרים ומביאים יותשומן לפירוק גם זה לא נכון ?

יניב צוות ישראלבודי
20-02-10, 19:54
אני רוצה לקנות אבקת חלבון כשרה היה לי את הultimate nutrition בטעם וניל ולא היה לי כל כך טעים אז אני מחפש אבקה כשרה טעימה וגם איכותית מן הסתם

אממ אני מתלבט אם לקנות שורף שומן כי ממש קשה לי בחיטוב כאילו אין לי הרבה שומן להוריד אולי 4 קילו אבל ממש לוקח לי זמן , יש שורף שומן חזק כשר ? אם אין משהו כשר טוב אז אין לי בשביל מה לקנות

תודה מראש לעוזרים.

כמו שנאמר בקשר לאבקת חלבון כשרה יש לך את האבקת חלבון של פרובודי באחוז חלבון מאוד גבוהה וגם מאוד משתלם בהכשר בד"צ.
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1497&CategoryID=89&Page=1

בקשר לשורף שומן אני ממליץ על קסנדרין אקסטרים, אבל אני לא זוכר אם הוא כשר או לא אז עדיף שתתקשר לחנות לשאול..
1599-500-590
בהצלחה

Scylla
21-02-10, 04:00
לא יודע אם אולטימייט כשרים
אבל היום קניתי את הפרוסטאר החדש (לאחר שהתחשק לגוון מאופטימום) ועל הנייר נראה מעולה
2.39 במקום 2.3 בדר"כ
83% חלבון
25 במקום 24
מעט יותר bcaa's אם אני לא טועה.
מחיר כמו on - 358
80 מנות הגשה לעומת 71-80 (תלוי בטעם, קרמל טופי יש 71, הרוב 77 ורק בוניל-מגעיל 80)
והאמת הטעם מעולה. לקחתי קרם שוקולד. נשמע לא רע בכלל.

tal_s
21-02-10, 04:09
אני אישית לא יקנה אבקה של פרובודי לפני שהיא תעבור בדיקות מעבדה.. על אחת כמה וכמה בגלל שזו גם חברה ישראלית ולא מוכרת בלי שם שהיא צריכה לשמור עליו.

bardvash
21-02-10, 06:00
לא יודע אם אולטימייט כשרים
אבל היום קניתי את הפרוסטאר החדש (לאחר שהתחשק לגוון מאופטימום) ועל הנייר נראה מעולה
2.39 במקום 2.3 בדר"כ
83% חלבון
25 במקום 24
מעט יותר bcaa's אם אני לא טועה.
מחיר כמו on - 358
80 מנות הגשה לעומת 71-80 (תלוי בטעם, קרמל טופי יש 71, הרוב 77 ורק בוניל-מגעיל 80)
והאמת הטעם מעולה. לקחתי קרם שוקולד. נשמע לא רע בכלל.

אולי רק הוניל של הultimate מגעיל .... כי זה מה היה לי ואם זכרוני לא מטעה אותי היה לו 23 גרם חלבון למנה

bardvash
21-02-10, 19:52
בדקתי באינטרנט ואומרים של האבקות של ultimate נופלות בבדיקות מעבדה וממש מראים מסמכים והכול מישהו שמע על זה מה אתם אומרים ?

Scylla
22-02-10, 17:11
פרובודי ישראלית? וואלה לא היה לי מושג...

בכל אופן לגבי אולטימייט - גם אני הייתי אנטי, ואני בדר"כ לוקח on על עיוור.
אבל יצא לי לשאול בחנות אם יש עוד אבקה ששווה לשקול ושהיא שוות ערך לon פלוס מינוס ולא איזה איזופיור יקרה. שלומיק הציע לי את האולטימייט, הסתכלתי בחנתי ערכים ושאלתי מה קרה לאולטימייט הגרוע שהיה פעם הוא אמר שהם עשו מהפכה (היו הספונסרים של האולימפיה) והוציאו ליין של מוצרים איכותיים במחירים תחרותיים, גם גיינר חדש גם אבקה חדשה שהיא עוקפת בנתונים במעט את כל המתחרים (גר' חלבון למנה, bcaa, משקל ומס' מנות הגשה) אז אמרתי יאללה ננסה. מעבר לזה המוכר (לא שלומיק) הוא חבר והוא גיבה את שלומיק אז בטחתי בהם.