PDA

צפה בגרסא המלאה : שילוב תוספים בתפריט

limbar
20-02-10, 18:32
נתוני האישיים:
גובה: 190
משקל: 102
אחוז שומן :29

מזה כחודש וחצי אני מתאמן על פי תוכנית AB בהמלצת מאמן שלכם כ 4 פעמים בשבוע כשכל אימון מסתיים ב 40-50 אימון "אליפטי" בדופק עד 65 אחוז מהמקסימלי.
כמו כן, הנני מקפיד על תפריט שתוכנן לי באופן אישי בן 6 ארוחות (כל שלוש שעות לערך).
המטרה הראשונית כרגע היא להוריד אחוזי שומן.
ברשותי מספר תוספי תזונה:
מנת חלבון שהתבקשתי לקחת בשילוב סוכר ענבים מייד לאחר אימון (רק ביום אימון) כתוספת לתפריט הרגיל. חשוב לציין שכמות החלבון היומית היא 180 גרם לערך.

קסנדרין- טבלייה אחת בבוקר על בטן ריקה וביום אימון אחת נוספת כחצי שעה לפני אימון.

קיבלתי מספר תוספים אחרים אך ההייתי רוצה לדעת כיצד לשלבם, אם בכלל התפריט הנוכחי. מדובר ב NO-Xplode ו Lipo 6 black.
האם לקחת אותם יחד עם הקיימים ? אני יודע שיש להוסיפם על בטן ריקה.
לא ברור לי מתי לקחת כל אחד ביחס לאימונים ולתפריט.
תודה מראש ושבוע טוב.

יניב צוות ישראלבודי
20-02-10, 20:00
אהלן, שים לב שיש התנגשות בחלק מהמוצרים שיש לך בגלל שכולם מכילים כמות גדולה של ממריצים ולכן רצוי די להיזהר,

אני הייתי ממליץ בין 1-3 סקופים מהנו אקספלוד בערך חצי שעה לפני האימון (ההוראות הן בין 1 ל-3 כפות, לרוב האנשים כף אחת זה מספיק חזק אז עדיף שתתחיל מזה).
בקשר לליפו 6 בלאק לפי הוראות היצרן זה 3 כדורים בבוקר, ו3 כדורים אחרי צהריים, מומלץ לקחת את הכדורים על קיבה ריקה(לפני האוכל, או חצי שעה אחרי האוכל), וברגע שאתה מסיים את הקופסה אז לעשות ה פסקה של כמה שבועות לפני שאתה מתחיל עוד קופסה.

ההוראות שרשמתי לך זה לפי היצרן, בגלל שיש לך נו אקספלוד יכול להיות שזה יהיה לך יותר מדי.
לפי דעתי קח 3 כדורים בבוקר כמו שמומלץ אבל אל תגזים אם אתה גם הולך להתאמן ולוקח נו אקספלוד.

בקשר לקסנדין לא צריך אותו אם אתה משתמש בשני התוספים האלו.

אם יש לך עוד שאלות תתקשר לחנות ויעזרו לך 1599-500-590
בהצלחה