PDA

צפה בגרסא המלאה : זקוק לייעוץ ברכישת אבקת חלבון/גיינר

Deadlift
23-02-10, 19:20
היום החלטתי שהגיע הזמן לקנות אבקת חלבון/גיינר. מכיוון שבחיים לא טעמתי/ניסיתי אבקות/גיינרים בעבר אז אני צריך את העזרה שלכם.
בעיקרון החלבון לא כל כך בעיה אצלי,כאילו קצת חסר אבל לא צריך הרבה מעבר אך יותר חשוב לי הקלוריות בשביל לעלות במשקל.

המחיר לא ממש הבעיה,הבעיה היא זה כמות המנות בחבילה. בדקתי למשל בגיינרים וראיתי שיש 20 מנות לחבילה, ככה שתוך פחות מחודש (אני אצרוך בערך פעם ביום) אני מחסל 430 שקל... אז אני צריך שתיקחו גם את מספר המנות לחבילה בהמלצה.

יש לכם רעיון איזה גיינר/אבקת חלבון כדאי לי לרכוש?

pala
23-02-10, 19:23
רוב חבילות החלבון שנימצאות מכילות כ ~80 מנות הגשה (20ג~ חלבון)
אופטימום \ דיימטיז \ צפיונס הכי פופולרים כרגע, פשוט תלך על הכי זול\לפי טעם

Deadlift
23-02-10, 19:30
רוב חבילות החלבון שנימצאות מכילות כ ~80 מנות הגשה (20ג~ חלבון)
אופטימום \ דיימטיז \ צפיונס הכי פופולרים כרגע, פשוט תלך על הכי זול\לפי טעם

80 מנות הגשה נשמע לי סבבה. אבל יש בזה גם קלוריות או שלא הרבה? הטעם לא משנה לי,מקסימום נסבול קצת עם הטעם,והמחיר הוא לא בעיה. רק כמות הקלוריות ומספר המנות בקופסא.

pala
23-02-10, 19:36
80 מנות הגשה נשמע לי סבבה. אבל יש בזה גם קלוריות או שלא הרבה? הטעם לא משנה לי,מקסימום נסבול קצת עם הטעם,והמחיר הוא לא בעיה. רק כמות הקלוריות ומספר המנות בקופסא.

לא מאמין שכמות הקלוריות היא קריטית שם(לא ממש הבנתי לפי הערכים בחבילה שלי)..עיקר הפאקטורים בבחירת אבקת חלבון למתאמן ממוצע זה הטעם והמחיר (הטעמים לא משנים את המחיר, כולם אותו מחיר כאשר אתה בוחר חברה מסויימת)

Deadlift
23-02-10, 19:44
לא מאמין שכמות הקלוריות היא קריטית שם(לא ממש הבנתי לפי הערכים בחבילה שלי)..עיקר הפאקטורים בבחירת אבקת חלבון למתאמן ממוצע זה הטעם והמחיר (הטעמים לא משנים את המחיר, כולם אותו מחיר כאשר אתה בוחר חברה מסויימת)

סבבה אחי תודה. אתה מכיר אולי גיינר עם יותר מ20 מנות הגשה?

pala
23-02-10, 19:48
סבבה אחי תודה. אתה מכיר אולי גיינר עם יותר מ20 מנות הגשה?

לא מבין כל כך בגיינרים

rrkk
23-02-10, 20:28
הגיינרים מסתיימים מהר מסיבה אחת פשוטה- כף ההגשה היא ממש גדולה
המלצה ידידותית: קנה חלבון ותוסיף פחמימות לבד. זה יהיה הגיינר הכי טוב
תעשה פה חיפוש. העלו פה לא פעם תפריטים איך לעשות גיינר. למשל שילוב של אבקת חלבון, שיבולת שועל, חמאת בוטנים חלב ופירות יוצא שייק גיינר מעולה