PDA

צפה בגרסא המלאה : לאחר חצי שנה אימון

komlik
23-02-10, 20:01
התמונה לפני חודש
גובה 174,משקל 65
http://up195.siz.co.il/img1/hmin0wnzfiwn.jpg (http://up195.siz.co.il/up1/hmin0wnzfiwn.jpg)

komlik
23-02-10, 20:03
http://www.israup.net/images/b0d57b62b1fcb0c22597d50959b1b0df.jpg (http://www.israup.net)

gilsXM
23-02-10, 20:57
במה עסקת לפני זה?

komlik
23-02-10, 21:02
בהתקנת פרקט

gilsXM
23-02-10, 21:03
מצחיק, אומניות לחימה או משהו?

komlik
23-02-10, 21:03
לא,הייתי עושה רק קצת שכיבות סמיכה

gilsXM
23-02-10, 21:16
סחטיין גבר לחצי שנה זה אחלה של מאסה.

haim15
23-02-10, 21:57
נראה טוב מאוד אחי, ת'אמת אני ביחד עם גיל אתה נראה כמו אחד שמתאמן באיגרוף או משהו כזה..

shay_323
24-02-10, 17:37
בהתקנת פרקט

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

avishav1
25-02-10, 12:37
חצי שנה מתאמן? יש לך גנטיקה מהסרטים..

komlik
25-02-10, 22:08
לא מהסרטים,מאבא ואמא

qedan
01-03-10, 18:29
אחלה תמונות אחי ...

V-Two
01-03-10, 19:01
אחלה גוף גבר!

komlik
01-03-10, 22:23
אחלה יהיה שאני אגיע ל 75 קילו,תודה בכל אופן על התגובות

Noka
01-03-10, 22:49
יש לך גנטיקה מדהימה חזה ויד אחורית החלק הכי חזק אצלך?

oRis
01-03-10, 23:24
לא רע יפה

komlik
06-03-10, 16:37
יש לך גנטיקה מדהימה חזה ויד אחורית החלק הכי חזק אצלך?
על החזה אני עובד הכי חזק כי אני בדעה שכל מי שמכבד את עצמו בספורט הזה חייב להיות לו חזה ענק,כי עם השריר הזה אי אפשר לקלקל פרופורציה,על הידיים לא נותן דגש כי כל שריר עושים דרך הידיים,לכן הם גודלים גם ככה,תלוי כמובן בגנטיקה,כתפיים אף פעם לא עושה כי הן בולטות גם ככה,טרפזים אצלי הם ככה תמיד,וגב תמיד אצלי כזה אבל אני רוצה יותר משולש,רגליים לא עושה כי אז הגוף שלי יראה קטן,הרגליים ביחס לגוף נראים טוב,מה שקשור לאוכל,פעמיים חלבון וארוחה אחת גדולה,אחוז השומן אצלי פחות מ4 וכל זה הוסיף לי בחצי שנה 6 קילו שריר נטו,מה שאומר שלפני חצי שנה הייתי 58 ועכשיו 64,5
באימונים אני עושה 10 חזרות על 4 סטים,אפילו אין לי מושג איך אני עולה גם בכח

TheRock
06-03-10, 18:42
על החזה אני עובד הכי חזק כי אני בדעה שכל מי שמכבד את עצמו בספורט הזה חייב להיות לו חזה ענק,כי עם השריר הזה אי אפשר לקלקל פרופורציה,על הידיים לא נותן דגש כי כל שריר עושים דרך הידיים,לכן הם גודלים גם ככה,תלוי כמובן בגנטיקה,כתפיים אף פעם לא עושה כי הן בולטות גם ככה,טרפזים אצלי הם ככה תמיד,וגב תמיד אצלי כזה אבל אני רוצה יותר משולש,רגליים לא עושה כי אז הגוף שלי יראה קטן,הרגליים ביחס לגוף נראים טוב,מה שקשור לאוכל,פעמיים חלבון וארוחה אחת גדולה,אחוז השומן אצלי פחות מ4 וכל זה הוסיף לי בחצי שנה 6 קילו שריר נטו,מה שאומר שלפני חצי שנה הייתי 58 ועכשיו 64,5

אז יענו אתה עובד רק על חזה ?

אדיר53
06-03-10, 18:53
אז יענו אתה עובד רק על חזה ?

כנראה..

לוזון
06-03-10, 18:59
נראה טוב אחי..
עוד מסה תראה עליך פצצה..

bored2death
06-03-10, 19:45

אתה חי בסרט.
ומדבר שטויות
אבל מסה נחמדה

komlik
06-03-10, 20:36
אני חי בסרט?אתה רוצה לעשות השוואות מול אנשים?אני דיברתי על עצמי ולא על כל אחד,תקרא טוב מה רשמתי ואם הייתי חי בסרט לא הייתי מגיע לתוצאות כאלה,אז אם תרצה כמה טיפים תוכל לפנות אלי:d
ולא אני לא עושה רק ידיים

Goregrinder
06-03-10, 20:42
אני חי בסרט?אתה רוצה לעשות השוואות מול אנשים?אני דיברתי על עצמי ולא על כל אחד,תקרא טוב מה רשמתי ואם הייתי חי בסרט לא הייתי מגיע לתוצאות כאלה,אז אם תרצה כמה טיפים תוכל לפנות אלי:d
ולא אני לא עושה רק ידיים

גם בטן, בשביל הקוביות, לא?

komlik
06-03-10, 22:25
בשביל הקוביות אני ידביק פרה על הבטן

BlueNinja
06-03-10, 22:26

1.אתה בערך 8 אחוז שומן, אתה לא 4 תשכח מזה.
2.תמשיך לא לעבוד על כתפיים ורגליים ועוד חצי שנה-שנה תראה את החוסר פרופרוציה בגוף ותצטער על זה,ובנוסף שלא תבין למה אתה לא עולה במשקלים בלחיצות למינהם בחזה ואז תבין שזה בגלל שהכתפיים חלשות.
3.אכן יש לך גנטיקה מעולה,אבל אם לא תעבוד נכון אתה תתקע מהר מאוד,אז חבל לבזבז את עצמך ככה,תעבוד כמו שצריך על הכל.

komlik
07-03-10, 07:19
אם לא הייתי עובד כמו שצריך לא הייתה לי פרופורציה,אני יודע שלפי תגובות אני נשמע כאילו אני הכל יודע אבל עדיין אני יודע מה אני עושה,ובלחיצות חזה אני יעלה תמיד וכל תרגיל אחר

StfuNow
07-03-10, 15:21
נראה נחמד,צריך עוד קצת רוחב
:]

ניר.מ.
07-03-10, 16:14
אם לא הייתי עובד כמו שצריך לא הייתה לי פרופורציה,אני יודע שלפי תגובות אני נשמע כאילו אני הכל יודע אבל עדיין אני יודע מה אני עושה,ובלחיצות חזה אני יעלה תמיד וכל תרגיל אחר

סייג לחוכמה שתיקה.
בתור התחלה תנסה להסביר לי...אם אתה נשמע שאתה יודע הכל ואתה אומר שאתה יודע הכל אז למה יש אבל ביניהם..
חוץ מזה שאתה מבלבל בשכל ואומר שטויות שלא מהעולם הזה, המאסה מאוד מרשימה.
אם אתה רוצה להתקדם תתחיל לפתוח את הראש, להקשיב, להתעניין, לשאול ולא ללכת ראש בקיר..
האמת היא שכל הדברים שאתה אומר הם עפ"י דרך החשיבה שלך, מעולם לא באמת בדקת איך הכל עובד..תסה להבין את הבסיס, יש לך פה חומר לקריאה מתומצת וגם מעניין באתר אז אם באלך ויש לך זמן אני ממליץ.

komlik
07-03-10, 23:19
אני לא יודע מה אתם מנסים להגיד אבל הצורה שכתבתי שבה אני מתאמן מדברת לגבי ולא לגבי כל אחד,מה שמתאים לי לא בהכרח מתאים לכם,אני רואה שאתם משחקים לפי החוקים,לפי הניסיון שלי החוקים לא עובדים על הגוף שלי,צריך ללמוד להקשיב לגוף ולא לעשות כנהוג,אפילו המדריך שלי לא יודע למה אצלי זה ככה,אפילו אני לא יכול להסביר את זה.
אני אשאל אותכם ככה:למה אני לא אוכל כלום ועולה במשקל?ובכוח?
למה אין לי און סיזון ואוף סיזון?
למה אני לא עושה כתפיים ורואים אותם אצלי?
למה אני לא עובד חזק על ידיים והן הכי בולטןת אצלי?
תודה לכל העוזרים והעונים

ruhl
07-03-10, 23:28
אתה חי בסרט.
ומדבר שטויות
אבל מסה נחמדה
+1
שטויות בלי סוף ,גנטיקה טובה אם היית מתאמן נכון היית הרבה מעבר לעוד ילד חטוב עם קצת חזה.

moo
07-03-10, 23:44

אני עובד הכי הרבה על הסקוואט
זה נראה לי הכי חשוב למי שמכבד את עצמו

ניר.מ.
08-03-10, 07:37
אני לא יודע מה אתם מנסים להגיד אבל הצורה שכתבתי שבה אני מתאמן מדברת לגבי ולא לגבי כל אחד,מה שמתאים לי לא בהכרח מתאים לכם,אני רואה שאתם משחקים לפי החוקים,לפי הניסיון שלי החוקים לא עובדים על הגוף שלי,צריך ללמוד להקשיב לגוף ולא לעשות כנהוג,אפילו המדריך שלי לא יודע למה אצלי זה ככה,אפילו אני לא יכול להסביר את זה.
אני אשאל אותכם ככה:למה אני לא אוכל כלום ועולה במשקל?ובכוח?-לא אפשרי אתה כן במאזן חיובי אחרת אתה מפלצת (והכוונה למשהו שלא קיים)למה אין לי און סיזון ואוף סיזון? אתה רק מתחיל חביבי אתה לא צריך בכלל לעשות חיטוב בשלבים האלה..אתה לא מודע לזה אבל אתה במאסה אם אתה עולה במשקל וכן אתה אוכל מספיק- אתה לא עולה במשקל מספיחת האויר לידך ומאנרגיות חיוביות.
למה אני לא עושה כתפיים ורואים אותם אצלי?גנטיקה+ עבודה עקיפה עליהם מספיקהלמה אני לא עובד חזק על ידיים והן הכי בולטןת אצלי?גנטיקה+עבודה עקיפה עליהם מספיקה
תודה לכל העוזרים והעונים

בבקשה :)

ThE HummeR
08-03-10, 15:22

אתה ממש לא על 4 אחוז שומן.
לדעתי אתה על כ-7-8 אחוז שומן.

אם היית על פחות מ-4 אחוז שומן אז לחיות לא היה נשאר לך ממש הרבה..

ThE HummeR
08-03-10, 15:27
אני אשאל אותכם ככה:למה אני לא אוכל כלום ועולה במשקל?ובכוח?
למה אין לי און סיזון ואוף סיזון?
למה אני לא עושה כתפיים ורואים אותם אצלי?
למה אני לא עובד חזק על ידיים והן הכי בולטןת אצלי?
תודה לכל העוזרים והעונים

כי אתה לא באדי בילדר.
ברמות גבוהות באדי בילדר צריך זמנים כאלה כי אי אפשר לחיות כל החיים על 4 אחוז שומן ובשביל מסה צריך להיות במאזן חיובי וגבוה מאוד (בוא נגיד 10000 קלוריות ביום)
אם היית לוקח את התחום הזה לשלב תחרותי היית מבין מה זה אוף סיזן ומה זאת מסה אמיתית שלא רואים "קוביות".

bored2death
08-03-10, 17:39
ולא אני לא עושה רק ידיים

כן, אתה חי בסרט.
לא תודה אני אעדיף לא לקבל ממך טיפים, אל תאמן ידיים רגליים כתפיים ממש לא אכפת לי.
בינתיים אתה 65 קילו, לא כזה מרשים...
מילא היית 80+ אז עוד אפשר להבליג על הטיפשות, אבל זה עצוב.
זה שהגעת ל"תוצאות" כאלה זה מכמה סיבות:
אתה מתאמן מתחיל
אתה אוכל מעט מעל הנייטראלי, מה שממזער את העלייה שלך בשומן
התוצאות לא כאלה מרשימות
וכנראה התמדה מצידך

Philip_k
08-03-10, 20:33
שמע komlik,
בוא תרד מהעץ. יש פה אנשים מקצועי ובעלי ניסיון רב לגבי BB ו-PL.
אתה נמצא ברמה של מתחילים בסה"כ, כן אתה מחוטב טוב אבל זה לא אומר כלום למעשה.

באת לקבל תגובה לגבי התמונה שלך, כמו שאמרתי מחוטב טוב א.ש. נמוך (גם לדעתי אין מצב שאתה על 4 א.ש.)
תתחיל לבצע מסה, אתה ממש קל ביחד לגובהה שלך.

ותעשה טובה אל תדבר שטויות שאין לך שום סימוכין אליהם,
תודה.

komlik
08-03-10, 22:59
כולכם נשמעים מקצוענים,אבל אני רוצה לראות פרופורציות כאלה למישהו,בינתיים אתם הלא מרשימים,עוד לא ראיתי פה מישהו שנראה פחות או יותר חוץ מכמה שאני מוריד כובע בפניהם,במציאות ששואלים אותי כמה אני שוקל,אני ישר שואל כמה אני נראה,בנתיים כולם אבל כולם אמרו שמעל 70 אבל שאני אומר את המשקל שלי כל המקצוענים למיניהם בהלם,ועוד דבר,נכון אני מתאמן מתחיל ונראה על הפנים ולא מרשים,בגלל זה אני מבקר בחדר כושר
ועוד שאלה:מי היפיוף שקורה לעצמו מקצוען שחי בארץ?תגידו לי את שמו ואני אצחק אליכם

komlik
08-03-10, 23:08
bored2death תוציא בבקשה תמונה שלך ונראה מה אתה שווה,אתה נראה לי מאוד שלילי,ואתה לא מכבד אני רואה את התגובות שלך ורואים שהמילה פירגון לא קיימת אצלך,אז בבקשה אני מחכה,אני בטוח שכולם רוצים להתרשם ממך אז אני ממתין

moo
08-03-10, 23:08
כולכם נשמעים מקצוענים,אבל אני רוצה לראות פרופורציות כאלה למישהו,בינתיים אתם הלא מרשימים,עוד לא ראיתי פה מישהו שנראה פחות או יותר חוץ מכמה שאני מוריד כובע בפניהם,במציאות ששואלים אותי כמה אני שוקל,אני ישר שואל כמה אני נראה,בנתיים כולם אבל כולם אמרו שמעל 70 אבל שאני אומר את המשקל שלי כל המקצוענים למיניהם בהלם,ועוד דבר,נכון אני מתאמן מתחיל ונראה על הפנים ולא מרשים,בגלל זה אני מבקר בחדר כושר
ועוד שאלה:מי היפיוף שקורה לעצמו מקצוען שחי בארץ?תגידו לי את שמו ואני אצחק אליכם

בתור דוגמן אתה נראה טוב
בתור ספורטאי/bb יש לך להעלות עוד 30 קילו

Philip_k
08-03-10, 23:17
כולכם נשמעים מקצוענים,אבל אני רוצה לראות פרופורציות כאלה למישהו
על מה אתה מדבר על משקל נוצה מחוטב?
,בינתיים אתם הלא מרשימים,עוד לא ראיתי פה מישהו שנראה פחות או יותר
ממה שאתה מכיר?...
חוץ מכמה שאני מוריד כובע בפניהם,במציאות ששואלים אותי כמה אני שוקל,אני ישר שואל כמה אני נראה,בנתיים כולם אבל כולם אמרו שמעל 70 אבל שאני אומר את המשקל שלי כל המקצוענים למיניהם בהלם,
1. ניסוח משפט.
2. אז יכול להיות שאתה נראה יותר מ-70 קילו ו... זה אומר שאתה ברמה גובהה? מה זה אומר?
ועוד דבר,נכון אני מתאמן מתחיל ונראה על הפנים ולא מרשים,בגלל זה אני מבקר בחדר כושר
תגיד לי מה יש לך? מישהו אמר לך שאתה לא נראה טוב, כולם אמרו שיש לך מסה טובה.
ואתה מתאמן מתחיל, תבדוק הגדרה של זה אם בא לך.
ועוד שאלה:מי היפיוף שקורה לעצמו מקצוען שחי בארץ?תגידו לי את שמו ואני אצחק
אליכם
1. אליכם עם ע
2. איך זה קשור ושוב אתה מדבר שטויות.

תגובה בציטוט

tal_s
08-03-10, 23:43

רד מהעץ ... אתה 65 קילו, שקלתי ככה בגיל 13.. ואתה עוד מדבר על פרופורציות?
תתחיל לעבוד על רגליים ותפסיק לדבר בכזאת התנשאות כי אתה עושה מעצמך צחוק.

hypertrophy
09-03-10, 04:22
תראה...חמוד...
זה שיש לך אחוז שומן נמוך לא הופך אותך לתותח על...היום הייתי בבר מצווה של אח של חבר שיש לו את האחוז שומן שלך בער והוא פשוט ילד הכי שחיף שראיתי
אז סבבה התאמנת קצת [חצי שנה זה מממממשששש קצת] והוספת קצת שריר-וואו-שום דבר מרשים
אז ככה יש לך כתפיים חלשות ידיים סבירות וגב חסר עובי הרוחב סבבה למרות שזה נראה פשוט שיש לך כלוב צלעות רחב]
אתה לא על פחות מ4% שומן כי זה לא באמת אםשרי [וגם לא נראה ככה]
אתה לא באמת מהווה תחרות או אובייקט השוואה לחבר'ה הכבדים והרציניים פה
ובמיוחד לא קרוב לחבר'ה המקצוענים פה
רד מהעץ כי עלית גבוה מידי בישבילך
ותתחיל לדבר כמו בנאדם כי אתה קרוב ללעוף מפה [לכלוך על מתחרים התגרות בחברי הפורום וכל זה כשאתה פשוט בדיחה]
אם ההודעה הזאת נשמעת לך תוקפנית מידי אז תבין את מקומך באמת התחלת לעצבן אותי ילד

komlik
09-03-10, 07:17
ובמיוחד לא קרוב לחבר'ה המקצוענים פה

אין מקצוענים בארץ,אפילו אלי יאנה לא היה מקצוען,תבדוק הגדרה של המילה מקצוען
לא ידעתי שיש בארץ חברה שמתפרנסים מהספורט הזה
וכן אני נראה הכי טוב אתם מתאמנים שנים ולא מגיעים לרמה שלי
אני הייתי אלוף הארץ שכולם מחוץ לארץ

moo
09-03-10, 11:26

אלי האנה כן מקצוען, הוא מתפרנס מהמקצוע הזה ומה שסביבו

אתה קצת חי בסרט
יתוש גם חטוב ליד פיל

Philip_k
09-03-10, 11:33

בחור, קח סיכה ואם אתה רוצה אני יכול להביא אחד ותפוצץ את הבועה שלך.

ThE HummeR
09-03-10, 12:43

ההגדרה של מקצוען היא אחד שמקבל פרו קארד.
והגדרה של טמטום היא...... אתה.

TheRock
09-03-10, 13:27

בואנה מה אתה מתנשא ? אתה כולה עדיין שחיף חטוב ודקיק אתה פותח תפה שלך יותר מדיי ואני שונא שחיפים מתנשאים.
במשקל שלך שקלתי בגיל 14 על הגובה הזה.
לך תמשיך לאמן חזה ונראה מה יצא ממך

hypertrophy
09-03-10, 14:36

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחח

אני מתאפק לא לתת לך באן כי אני מחכה שהחבר'ה פה יצלבו אותך יא אפס
אתה כלומניק חמוד-אתה מוזמן להתעופף מפה

komlik
09-03-10, 21:52
חברה תודה על התגובות הייתם נהדרים,אני אקח את כל הטיפים שלכם,אולי אתם צודקים

bored2death
09-03-10, 22:21
bored2death תוציא בבקשה תמונה שלך ונראה מה אתה שווה,אתה נראה לי מאוד שלילי,ואתה לא מכבד אני רואה את התגובות שלך ורואים שהמילה פירגון לא קיימת אצלך,אז בבקשה אני מחכה,אני בטוח שכולם רוצים להתרשם ממך אז אני ממתין

תמונה או לא, אני שוקל קצת פחות ממך ואני בכמה שנים משמעותיות יותר קטן ממך.
אבל אני בטוח שהדדליפט והסקוואט והpc שלי יותר חזקים משלך
כן אני שלילי, כשאנשים באים ומנסים להראות שהם מעל כולם. תראה בהודעה הראשונה שלי אליך, כל מה שאמרתי הוא שאתה לא 4 אחוז שומן, ואפילו הוספתי שיש לך מסה חביבה (פה קבל תיקון, התכוונתי לחיטוב, לא ניתן לערוך את ההודעה). אבל אתה היית חייב להמשיך לדבר על כמה שאתה תותח ולא יכולת פשוט לשתוק.
כל מה שיש לי לומר כעת הוא שבגיל שלך לשקול 65 זה בושה, חחחחחח ואתה מתלהב מזה שאנשים אומרים שאתה שוקל 70 (ואו!) זה עוד יותר עצוב.

komlik
10-03-10, 21:41
אם הייתה עומד לידי ורואה אותי במציאות הייתה מחרבן במכנסיים מרוב הקנאה
אם אני בגיל 24 שוקל 65 אז בגיל 50 אני יאני אהיה 130 קילו,זה גם בושה?

tal_s
10-03-10, 22:29

אתה גם מטומטם בנוסף לכל?

sason
10-03-10, 23:47
אתה גם מטומטם בנוסף לכל?

מה אתה רוצה? מתמטיקה פשוטה, בגיל 75 הוא יהיה 195 קילו.

Philip_k
11-03-10, 01:23
אתם טועים!
בגיל 24 הוא 65
בגיל 50 יהיה 130
בגיל 100 יהיה 260
עד 120 אח שלי

ainris
11-03-10, 01:38
חחחחח מה אתם חושבים רק עם האימונים בחדר כושר אפשר להביא תוצאות יפות אני שונא את זה שחושבים זהו גוף יפה בטוח התאמן כמה שנים. חברה יש לי חבר מתאמן 3 פעמים בשבוע מתח שכיבות שמיכה יש לו גנטיקה מפחידה אני יעלה תמונה שלו אני בן זו** אם אתם לא אומרים לי שהוא לא נראה על חומרים . הבנאדם ענקקקקק גנטיקה כמו של לוסקוב ואני לא צוחק אני יעלה תמונה

bored2death
11-03-10, 20:56
חחחחח מה אתם חושבים רק עם האימונים בחדר כושר אפשר להביא תוצאות יפות אני שונא את זה שחושבים זהו גוף יפה בטוח התאמן כמה שנים. חברה יש לי חבר מתאמן 3 פעמים בשבוע מתח שכיבות שמיכה יש לו גנטיקה מפחידה אני יעלה תמונה שלו אני בן זו** אם אתם לא אומרים לי שהוא לא נראה על חומרים . הבנאדם ענקקקקק גנטיקה כמו של לוסקוב ואני לא צוחק אני יעלה תמונה
נו ו...
גם אני מכיר מישהו שאף פעם לא דרך בחדר כושר והוא יותר גדול מ90 אחוז מהפורום הזה (שוקל 100 קילו, ואחוז שומן לא גבוה בכלל...)
ההודעה שלך הייתה לא קשורה בכלל...

רוב הסיכויים לא הייתי אפילו שם לב אליך, כמו כן אני בטוח שברחוב אתה גם לא בולט במיוחד לעומת שאר האנשים...
חחחחח ואהבתי את הדרך שבה הגעת למסקנה שבגיל 50 תשקול 130... Xd

Mr_Nos
11-03-10, 20:59
נפתחת פה יותר מידי כאילו אתה רמבו.
יש לך עוד הרבה לגדול ועוד הרבה לעבור. אנשים פה לא אוהבים שחצנים ובייחוד כאלה שאין להם במה. אל תחשוב שאתה יודע הכול כי אתה לא. ואם אתה בא בגישה הזאת אתה לא תגיע רחוק.

dornachum203
11-03-10, 22:57
סוס אחי

pavlik666
12-03-10, 09:12
תותח אחי אחלה תוצאות לחצי שנה

pavlik666
12-03-10, 09:14
אבל אין מצב אתה פחות מ4 אחוז שומן

komlik
12-03-10, 10:29
ואם אתה בא בגישה הזאת אתה לא תגיע רחוק.
בארץ הגעתי הכי רחוק שאפשר היה לאילת,אם זה לא רחוק בשבילך אז אולי אתה גר שם.
בקיצור חברה תודה על התגובות,הראתם רוח לא ספורטיבית במיוחד,כי אם אני אמור להגיד לכם שאני מסטלבת אליכם ואתם זורמים ומתנפחים עלי,אז לבריאות,פשוט נמאס לי לכתוב שטויות ואתם עוד מאמינים לי ועונים לי כמו ילדים בני 10.תרצו לשאול או לדבר כמו שצריך אז בכיף,אני גם אהיה רציני

BlueNinja
12-03-10, 13:05
בקיצור חברה תודה על התגובות,הראתם רוח לא ספורטיבית במיוחד,כי אם אני אמור להגיד לכם שאני מסטלבת אליכם ואתם זורמים ומתנפחים עלי,אז לבריאות,פשוט נמאס לי לכתוב שטויות ואתם עוד מאמינים לי ועונים לי כמו ילדים בני 10.תרצו לשאול או לדבר כמו שצריך אז בכיף,אני גם אהיה רציני

אף אחד לא מסתלבט עליך,זה שאתה לא מבין מה אומרים לך כי פשוט אין לך ידע זאת בעיה שלך,אנחנו באים לתת לך עצות ואיך להשתפר הרבה יותר ואתה הולך עם ראש בקיר. אז שיהיה לך בהצלחה.

תלמד בחיים מקשיבים לאנשים עם ניסיון.

AloNaN
13-03-10, 17:19
איזה אנשים מפגרים יש פה יא אללה......
הבחור בא להסתלבט עליכם תראו מה עשיתם.
הוא מתאמן יותר מחצי שנה, וכל השטויות שהוא אמר הוא לא באמת התכוון (כמו א.ש. מתחת ל4)
בקיצור אל תקחו את זה קשה, בסה"כ הבחור בא לעשות קצת צחוקים על חשבונכם.

אה ומקס אתה נראה אחלה.

TheRock
13-03-10, 18:34

גם אתה מדבר שטויות. אולי החבר שלך יד 38(משכיבות סמיכה ומתח) ובעינך זה גדול. אי אפשר להתפתח הרבה ממשקל גוף,

komlik
13-03-10, 23:40
שים לב מה ענה blueninja ותבין שהוא לא שפוי,תקרא טוב טוב את התגובה שלי,כתוב שם שאני מסטלבת והוא בכלל אומר שאף אחד לא בא להסטלבת עלי,מה הקשר?
אה התחלתי לאמן כל שריר בנפרד ולא רק חזה,חחחחחחחחחחחחחחחחח

tal_s
13-03-10, 23:45
שים לב מה ענה blueninja ותבין שהוא לא שפוי,תקרא טוב טוב את התגובה שלי,כתוב שם שאני מסטלבת והוא בכלל אומר שאף אחד לא בא להסטלבת עלי,מה הקשר?
אה התחלתי לאמן כל שריר בנפרד ולא רק חזה,חחחחחחחחחחחחחחחחח

תגיד, סיימת בית ספר?

hypertrophy
14-03-10, 01:05

אם אתה אומר אמת ובאמת הסתלבטת עלינו פה אז אתה עף מפה
אם אתה היית רציני והבנת כמה כלום אתה ועכשיו אתה מנסה למזער נזקים אז אתה גם עף מפה
אבל!!!!!

אם אתה בעצם אומר.........אתה עף מפה

tima999
14-03-10, 10:37
komlik (http://israelbody.com/member.php?u=22727)

אם אתה רוצה לברר איפה גר hypertrophy כדי לנקום על זה שהעיף אותך, רק תגיד! אני מכיר אותו אישית ויודע איפה הוא גר....

hypertrophy
14-03-10, 14:35
komlik (http://israelbody.com/member.php?u=22727)

אם אתה רוצה לברר איפה גר hypertrophy כדי לנקום על זה שהעיף אותך, רק תגיד! אני מכיר אותו אישית ויודע איפה הוא גר....

רחוב הטייסים 26 בחולון :)
הנה חסכתי לך....טימור מתי אתה מחליף את החצאית שאתה לובש באימונים?