PDA

צפה בגרסא המלאה : קריאטין ואנטיביוטיקה....?

RoyGush
26-02-10, 00:24
התחלתי סייקל לפני שבועיים...
יומיים אחרי שסיימתי העמסה הלכתי לרופא ובגלל בעיה מינורית שלא אנקוב בשמה כרגע הוא רשם לי אנטיביוטיקה לשבועיים...
לא הפסקתי את הצריכה של הקריאטין. אני היום(שישי) בדיוק שבועיים ויום אחרי שהתחלתי והאמת שאני לא מרגיש שום שינוי...
אני 1.98 על 94 קילו אחרי מאסה יפה עליתי משהו כמו 10 קילו ב8 חודשים, כמובן שלא נקי לגמרי אבל השיפור והשינוי מדהים.
אחרי כמה זמן מרגישים שינוי?
והאם זה בטוח לקחת קריאטין עם אנטיביוטיקה?
תודה

SIMAO
26-02-10, 11:08
הקריאטין לא משפיע על כולם.
הקריאטין מעודד עלייה במסת השריר ביחד עם תזונה נכונה ואימונים סדירים.
הקריאטין משפר ביצועים ומעלה בכח.

לאיזה שינוי אתה מתכוון?!!!!.

חוץ מזה,לא הייתי ממליץ לצרוך את שניהם ביחד,ידוע שקריאטין סופח נוזלים ובשל כך רצוי לשתות לפחות 2 ליטר נוזלים.

הפסקה של שבועיים מקריאטין לא תהרוס לך את המסה.
אולי תרד 2 ק"ג נוזלים.

RoyGush
26-02-10, 12:20
תן לי לנסח את עצמי מחדש, יצאת עליי כי זה הוצא מהקשרו...
לא ציפיתי לראות שינוי פיזי בגוף, התכוונתי בעצם שאני לא מרגיש שיפור בביצועים. כרגע תקוע על אותם משקלים. ואני שותה מספיק תאמין לי.
אני מנסה להבין אם אני משלב את שניהם יש השפעה על משהו בגוף, אם לא אין טעם להפסיק.
תודה

SIMAO
26-02-10, 13:00
שמע בתאכלס אחרי שבועיים של שימוש בקריאטין אמורים כבר לראות שינוי בביצועים.
עליי אישית זה עבד טוב,אני אפילו משחק עם השימוש שזה לא יאמן איך זה השפיע עליי.
צריך להבין,שעל כל בן אדם קריאטין עובד אחר,משום שגופנו לא שווה 1 ל1,
ומה שהגוף שלי קולט יכול להיות שגופך לא יקלוט.

תנסה אולי לעשות ריסט למשקלים ויום אחר יום תעלה משקלים עד שאתה נתקע.

זאת אומרת,נגיד ואתה עושה 100 קילו בנץ' תוריד ל70 קילו וכל אימון תעלה 5 קילו עד שאתה ניתקע.

חוץ מזה,יכול להיות פה פאקטור אחר שזהו תזונה והתאוששות מהאימונים,לכן אל תייחס לקריאטין סגולות כאלו ואחרות.

נ"ב,לא יצאתי עלייך,ואם הרגשת כך,אני מצטער.

RoyGush
26-02-10, 18:13
שמע,
אני לא אתחיל לתאר פה את הדיאטה שלי אבל אתה יכול לצאת מתוך הנחה שאני אוכל 6 פעמים ביום מסודר ומדוד ועובדה, התוצאות שהגעתי אליהן עם הגיינר והואכל הן מעבר לדמיון שלי. עכשיו, שאני מנסה להתקדם עוד יותר פתאום נעצרתי... לכן פניתי לקריאטין, גם בגלל שלחבר שלי זה עשה פלאים.
אולי אצלי זה יותר בעייתי כי אני 1.98 על 94 קילו והוא 1.85 על 85 קילו....
האמת שזה בעיקר בחזה, rm5 עם 32.5 קילו כל צד, סך הכל 85 קילו (עם המוט כמובן). כל השאר יש התקדמות סבירה...
תודה שוב