PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך יעוץ בקשר לחיטובים

yamanyak01
03-03-10, 12:41
בפעם הראשונה בחיים אני מתחיל חיטובים.כרגע במשקל של 103 קילו במסה ממש גדולה שהגיע הזמן לחטב אז החלטתי להוריד את הפחמימות מהתפריט שלי לגמרי אולי פה ושם פרוסה שתיים של לחם מלא.עכשיו רציתי קצת טיפים איך לעשות את זה ואיזה אוכל מומלץ.בעיקר סלטים עם חזה עוף טונה וקוטג'.גם ביצים בטיגון עם שמן זית.עכשיו קראתי פה שצריך לא יותר מ30 גרם פחמימות נגיד וגם שומן שיהיה בתפריט.ולכמה זמן עושים את זה?אפשר עד סוף החיטוב?

nani
06-03-10, 14:15
תקרא את המאמר לחיטוב. ואחר כך תחזור עם שאלות.....

גל ציון-פור
07-03-10, 20:32
בפעם הראשונה בחיים אני מתחיל חיטובים.כרגע במשקל של 103 קילו במסה ממש גדולה שהגיע הזמן לחטב אז החלטתי להוריד את הפחמימות מהתפריט שלי לגמרי אולי פה ושם פרוסה שתיים של לחם מלא.עכשיו רציתי קצת טיפים איך לעשות את זה ואיזה אוכל מומלץ.בעיקר סלטים עם חזה עוף טונה וקוטג'.גם ביצים בטיגון עם שמן זית.עכשיו קראתי פה שצריך לא יותר מ30 גרם פחמימות נגיד וגם שומן שיהיה בתפריט.ולכמה זמן עושים את זה?אפשר עד סוף החיטוב?

מסכים לגמרי, תקרא את המאמר על חיטוב או שתתייעץ עם החבר'ה בישראלבודי.
תמיד תזכור, דיאטה קיצונית (למשל ללא פחמימות בכלל) לא מחזיקה מעמד לאורך זמן
והיא גם מזיקה לגוף!!! צריך לדעת לשחק בעדינות עם הכמויות...
בברכה
גל ציון-פור

yamanyak01
08-03-10, 17:03
כרגיל התשובות הרגילות "תקרא את המאמר לחיטוב".קראתי אותו 30 פעם ועכשיו יש לי שאלות שכנראה לאנשים אין תשובות כי כולם רק קוראים מאמרים.אני צריך מישהו שבדק ועשה ויכול לענות.

Inter4Me
08-03-10, 18:26
אם אתה מתכנן להוריד את הפחמימות, אז תעשה אנאבוליק דיאט. תריץ חיפוש בגוגל Anabolic Diet ותמצא הרבה מידע.

yamanyak01
08-03-10, 18:31
קראתי על זה פה באתר.שוב זה נראה לי הזוי איך אפשר לעשות דיאטה עם כל כך הרבה שומן בתפריט

Inter4Me
08-03-10, 18:53
ברגע שאתה לא אוכל פחמימות, אז הגוף נאלץ להשתמש בשומן כמקור אנרגיה במקום הפחמימות. מה לא הגיוני?

yamanyak01
08-03-10, 19:37
הגיון לא קשור פה.זה שזה הגיוני לא אומר שזה טוב או נכון.

Inter4Me
08-03-10, 19:55
אם זה נראה לך הזוי, לא אומר שזה לא טוב או לא הגיוני, אנשים רבים עשו את הדיאטה הזו, היא לא חדשה וזה ידוע שהיא עובדת. הכל בידיים שלך, תחליט מה שאתה רוצה.

yamanyak01
08-03-10, 20:36
באמת?אתה מכיר את האנשים האלה?אני לא חושב.אני בטוח שהדיאטה עובדת אבל שיש מישהו שעושה את זה ומראה לך שזה עובד זה משהו אחר.ככה סתם כולם מדברים ועל סמך מאמרים בעיקר.מעטים האנשים פה שניסו על עצמם.יותר נכון מעטים האנשים עם תוצאות אחרי שניסו.למה לנסות כל אחד יכול