PDA

צפה בגרסא המלאה : בעיה בחיטוב....

yotamy6
04-03-10, 08:32
אז אחרי שבועיים של חיטוב עכשיו אני בשבוע השלישי...רק לפני שלושה ימים היה לי יום העמסה, זאת אומרת שעשיתי העמסה רק אחרי שבועיים וחצי של חיטוב...עכשיו הבעיה היא שלפני היום של העמסה שקלתי 65. אבל כשעשיתי את זה לפני שלושה ימים עליתי 2 קילו והיום כשאני עולה על המשקל אחרי כבר שלושה ימים אני רואה שאני שוקל 66 ואני כולה שלושה ימים לפני יום השקילה שלי...ככה שלפי איך שאני רואה את זה אני עומד להעלות במשקל בשבוע הזה!!! איך זה יכול להיות אם במשך כול השבוע (חוץ מהיום העמסה) הייתי בגירעון שלילי??!!
מקווה שהייתי ברור, תודה לעוזרים! :)

skitz125
04-03-10, 14:19
יכול להיות ששינית את התזמון של השקילה?
אני למשל נשקל רק בבוקר כשאני קם משינה, אם אני אשקל אחרי ארוחת צהריים או בערב ההפרשים יכולים להגיע לקילו+
ויכול להיות שאתה לא עושה העמסה בצורה נכונה ואוכל יותר מדי שומן ופחמימות.

yotamy6
04-03-10, 15:07
אני נשקל תמיד רק בבוקר....בהעמסה שלי אכלתי מהכול- שומן,חלבון ופחמימות....אני שלושה-ארבעה ימים לפני השקילה השבועית שלי...ככה שאני נראה לך אעלה במשקל או ירד?

SIMAO
04-03-10, 15:38
למה אתה נשקל כל יום?!..
תשקל פעם בשבוע ואף פעם בשבועיים.

yotamy6
05-03-10, 12:43
אני לא נשקל כול יום...פשוט אחרי יום העמסה הרגשתי ממש נפוח והייתי ממש סקרן לבדוק כמה אני שוקל אחרי...הבנת?

בובדילן94
05-03-10, 14:04
אני נשקל תמיד רק בבוקר....בהעמסה שלי אכלתי מהכול- שומן,חלבון ופחמימות....אני שלושה-ארבעה ימים לפני השקילה השבועית שלי...ככה שאני נראה לך אעלה במשקל או ירד?
תפרט מה בדיוק אכלת וכמויות..
בהעמסה אתה צריך לאכול רק פחמימות וחלבונים, ושהחלבונים יגיעו מהפחמימות.

ShaperXYZ
05-03-10, 14:06
מן הסתם שאחרי יום העמסה תשקול יותר.
אם אתה אוכל קילו בשר ונשקל אחרי אתה תראה שעלית קילו זה לא אומר שבאמת עלית קילו לוקח לגוף זמן לפרק את המזון ומה גם להוציא אותו החוצא :\

yotamy6
05-03-10, 21:42
אכלתי המבורגר 250 גרם וצ'יפס (ארוחה עיקרית)
כמה עוגיות כאלה ואחרות
ועוד כמה דברים קטנים שאני לא מסוגל להיזכר בהם עכשיו...