PDA

צפה בגרסא המלאה : איך הטכניקה של הסקואט?

hadash
04-03-10, 14:53
לקחתי לתשומת ליבי את הדגשים שאמרתם בפעם הקודמת וצילמתי שוב

האם יש שיפור?
ומה צריך עדיין לשפר?
אני חדש בקטע של התרגילים המורכבים כגון סקואט לכן אני בטוח שהטכניקה שלי לא 100 אחוז טובה ואני מעוניין לשפר אותה.

תודה

בחזרה הראשונה טיפה איבדתי שיווי משקל בגלל זה קצות האצבעות עלו לאוויר , בשאר החזרות תיקנתי את זה .

http://www.youtube.com/watch?v=HLf8P6r77aE

sason
04-03-10, 14:59
ברכיים גולשות, העמידה נראית מוזרה, קשה להגיד מהזווית הזאת אבל העקבים שלך אמורים להיות בערך ברוחב הכתפיים.
אתה עושה hb , תרד טיפה יותר נמוך כדי לקבל באונס, תשתמש יותר בהיפדרייב(תעלה בעזרת התחת ולא דרך החזה)

hadash
04-03-10, 15:02
ברכיים גולשות, העמידה נראית מוזרה, קשה להגיד מהזווית הזאת אבל העקבים שלך אמורים להיות בערך ברוחב הכתפיים.
אתה עושה hb , תרד טיפה יותר נמוך כדי לקבל באונס, תשתמש יותר בהיפדרייב(תעלה בעזרת התחת ולא דרך החזה)

אז ככה לגבי העקבים עם ברוחב הכתפיים זה אני בודק כל פעם
והזווית טיפה עקומה , הרגליים בידיוק באותו קו וטיפה פתוחות בקצה החוצה כמו שראיתי בספר של ריפטו

מזה hb?

ולגבי הלרדת נמוך אני לקחתי לתשומת ליבי והפעם ירדתי יותר מ90 מעלות , המצלמה לא ממוקמת בקו ישר וגם גבוה יחסית ובגלל זה יכול להיות שלא שמים לב. ירדתי בחלק מהחזרות עד שכבר המוט עצמו נתקע בשמירה ולא יכולתי לרדת עוד.

מזה אומר ברכיים גולשות?

ומז"א עמידה מוזרה?

תודה

sason
04-03-10, 15:12
אז ככה לגבי העקבים עם ברוחב הכתפיים זה אני בודק כל פעם
והזווית טיפה עקומה , הרגליים בידיוק באותו קו וטיפה פתוחות בקצה החוצה כמו שראיתי בספר של ריפטו

מזה hb?

ולגבי הלרדת נמוך אני לקחתי לתשומת ליבי והפעם ירדתי יותר מ90 מעלות , המצלמה לא ממוקמת בקו ישר וגם גבוה יחסית ובגלל זה יכול להיות שלא שמים לב. ירדתי בחלק מהחזרות עד שכבר המוט עצמו נתקע בשמירה ולא יכולתי לרדת עוד.

מזה אומר ברכיים גולשות?

ומז"א עמידה מוזרה?

תודה

יש שני סוגי סקוואט (אחורי) hb וlb אמרת שיש לך את הספר של ריפטו אז תעבור על זה שם.
ברכיים גולשות זה אומר שהברכיים שלך זזות קדימה לכל אורך התנועה, זה לא אמור להיות אתה אמור לשלוח אותן קדימה בחלק הראשון של התנועה ולאחר מכן לקבע אותן ולהתיישב אחורה.

בקשר לעומק אני אומר את זה בשבילך, זה יעזור לך במשקלים להתקע באמצע הסקוואט (אפילו שאתה שובר מקביל) זה דבר שעוצר אותך במשקלים, בhb אתה אמור לרדת יותר נמוך כי בסוג סקוואט הזה אתה מקבל באונס בנקודה יותר נמוכה.