PDA

צפה בגרסא המלאה : תוכנית אימונים חדשה, אפשר למחוק את הנושא הקודם שלי

comp 1
25-09-06, 21:08
התוכנית Ab, הורדתי כמה סטים מהתוכנית.. ואממ.. זהו.. מה דעתכם?
a:
גב:
טי באר 2 סטים 12,12
מתח 4 סטים מקסימום חזרות
פולי עליון מאחורי הראש 2 סטים 12,12

טרפזים: שראגס 2 סטים 15 חזרות

כתף אחורית:3 סטים 10 חזרות

יד קדמית:
כפיפות מרפקים בדאמבלס-3 סטים 8,8,10 חזרות
כפיפות מרפקים בעמידה עם פולי תחתון-3 סטים 10 חזרות

אמות-2 סטים 12 חזרות

רגל אחורית-כפיפת רגליים 3 סטים 12 חזרות

b:
חזה:
לחיצת חזה מוט-3 סטים-8,10,12
לחיצת חזה דאמבלס שיפוע חיובי-2 סטים 10,12
לחיצת חזה דאמבלס שיפוע שלילי-2 סטים 10,12

כתף אמצעית:
הרמות לצדדים 2 סטים 10 חזרות

יד אחורית:
בנץ' דיפ-3 סטים 8,8,10 חזרות
פשיטות מרפקים בשכיבה-3 סטים 10 חזרות

ארבע ראשי-פשיטת רגליים 4 סטים 12 חזרות
תאומים-2 סטים 15,20 חזרות

כפיפות בטן-4 סטים

אממ יש לי שאלה.. אם אני בא 4 פעמים בשבוע, ז"א פעמיים אימון A, אני יכול פעם אחת לאמן את האמה הפנימות ובפעם אחרת לאמן את האמה החיצונית?

תודה מראש

Ori-Silver
25-09-06, 21:18
אחי יש לך יותר מידי סטים לשרירים הקטנים אחרי אימון גב מספיק 2-4 סטים ככה גם עם יד אחורית וכתפיים
1)תעשה יד קדמית כפיפות מרפקים בדאמבלס בכיסא עם שיפוע 2 סטים וכפיפות עם מוט ישר 2 סטים
2)בכתפיים תוסיף לחיצת כתפיים עם משקולות 2 סטים ו 2 סטים הנפות לצדדים
3)ביד אחורית תוריד סט מכל תרגיל
4)אתה עובד בטווחי חזרות גבוהים תוריד שיהיה לך בחלק מהתרגילים גם 6 חזרות בקיצור תגוון מ-5 חזרות ועד 12

Psychopath
25-09-06, 21:20
Ori-silver
יש לך איסיקיו?

comp 1
25-09-06, 21:24
בקשר ל1-סבבה למרות שאת האמת ניסיתי את הקטעים האלו ואני לא ממש גדל ככה אבל אני אנסה..
בקשר ל2-אני מעדיף לא לעבוד יותר מדיי על כתף קדמית ואמצעית בגלל זה עשיתי רק שני סטים של הנפות לצדדים ולא סטים של לחיצות כתפיים בנוסף.. זה חלקים שמתפתחים אצלי דיי טוב גם בסתם לחיצות חזה לעומת הכתף האחורית שממש חלשה אצלי ובגלל זה אני הולך דיי כפוף, בגלל זה אני נותן עליה יותר דגש
בקשר ל3-אותו דבר כמו 1
בקשר ל4-אני מעדיף לא לעבוד בטווחים יותר מדיי נמוכים, מקסימום 8, לא רוצה להעמיס על עצמי יותר מדיי כבר סבלתי בעבר מכאבי גב בגלל שהייתי מעמיס על עצמי הרבה מדיי.. אני אנסה לגוון אבל אני לא מתכוון להעמיס הרבה מדיי(אני בן 15.6 אני בגיל שלא ממש כדאי להעמיס משקלים מטורפים..)..

Ori-Silver
25-09-06, 21:50
ל-Psychopath השארתי לך בפוסט הקודם ששאלת

ל-COMP 1
סבבה אחי עדיין לדעתי זה יותר מידי סטים ליד קדמית ארבע סטים זה ממש מספיק ואין שום צורך ביותר זה הגזמה היד קדמית נטחנת באימון גב ובקשר לטווח חזרות עם עובדים נכון אז אין בעיה לעבוד על טווחים יותר נמוכים וחבל שאתה לא מנצל את הטווחים האלה כי רוב הגדילה נמצאת שם

comp 1
25-09-06, 21:53
כן אני יודע אבל זה מפחיד אותי.. אני כרגע דיי אובססיבי לגבי הכאבי גב כל רגע בודק.. אתה מבין זה ממש מפחיד אתוי לפגוע בגב שלי..
אני חושב שאפשר להגיע לתוצאות דיי טובות אם עובדים בצורה איטית ונכונה גם ב-10 חזרות

Ori-Silver
25-09-06, 22:03
כן אני יודע אבל זה מפחיד אותי.. אני כרגע דיי אובססיבי לגבי הכאבי גב כל רגע בודק.. אתה מבין זה ממש מפחיד אתוי לפגוע בגב שלי..
אני חושב שאפשר להגיע לתוצאות דיי טובות אם עובדים בצורה איטית ונכונה גם ב-10 חזרות

כמה זמן אתה מתאמן ותתן קצת נתונים על עצמך משקל?גובה?אחוזי שומן?

comp 1
26-09-06, 14:52
מתאמן שנה וחצי בערך עם 3 חודשים של הפסקה באמצע בגלל הכאבי גב
גובה מטר 72, משקל 66 אחוזי שמן לא ידועים, אני מנסה לעלות במאסה כמה שיותר אבל זה לא ממש מצליח כי אין לי תקציב לתפריט מסודר.. זה יוצא יקר מדיי

Ori-Silver
26-09-06, 16:10
מתאמן שנה וחצי בערך עם 3 חודשים של הפסקה באמצע בגלל הכאבי גב
גובה מטר 72, משקל 66 אחוזי שמן לא ידועים, אני מנסה לעלות במאסה כמה שיותר אבל זה לא ממש מצליח כי אין לי תקציב לתפריט מסודר.. זה יוצא יקר מדיי

אורז זה אחד הדברים הזולים לחם גם זול מאוד טונה אבקת חלבון וחזה עוף יוצא זול שיבולת שועל זול לאלה עם אתה קונה על משקל בקיצור אתה יכול להרגן תפריט טוב בלי להוציא הון עתק

comp 1
26-09-06, 17:41
יאפ אני יודע ואני באמת אוכל טונה חזה עוף ואורז.. אבל למשל גבינה.. יוצא יקר לאכול כל יום קופסא שתיים..
אבל חוץ מעניין הכסף גם ההורים שלי ממש מתנגדים לזה שאני אשתמש בתפריט אז אני פשוט מנסה להקפיד כמה שיותר בלי תפריט ספציפי