PDA

צפה בגרסא המלאה : לפני אימון

bardvash
07-03-10, 19:00
אני רוצה משהו שיתן לי עוד אנרגיה לפני אימוןשיהיה לי כח לכל התרגילים ובסיום גם לאירובי , אני בתקופת חיטוב כך שאני לא רוצה להעמיס קלוריות כדי לקבל אנרגיה , אבל אני גם לא כל כך קיצוני עכשיו כלומר אני בירידה איטית בקיצור לתקופה זאת מה הכי מומלץ ללפני אימון ? רק קפאין בטבליות ? או שיש מאכל מתאים או משהו אחר ( לא אוהב לשתות קפה בכלל ואני לא יקנה לפני כל אימון קולה ...)

תודה לעוזרים=]

גל ציון-פור
07-03-10, 20:24
אני רוצה משהו שיתן לי עוד אנרגיה לפני אימוןשיהיה לי כח לכל התרגילים ובסיום גם לאירובי , אני בתקופת חיטוב כך שאני לא רוצה להעמיס קלוריות כדי לקבל אנרגיה , אבל אני גם לא כל כך קיצוני עכשיו כלומר אני בירידה איטית בקיצור לתקופה זאת מה הכי מומלץ ללפני אימון ? רק קפאין בטבליות ? או שיש מאכל מתאים או משהו אחר ( לא אוהב לשתות קפה בכלל ואני לא יקנה לפני כל אימון קולה ...)

תודה לעוזרים=]

קנה קפאין, יותר יעיל מכל משקה שתקנה ואין בזה את החומרים הבעייתיים שיש בקולה...
הקפאין הוא אחד התוספים המוכחים ביותר שיש כיום בשוק. בנוסף, לקפאין יש יכולת לנייד את חומצות השומן לשריפה, כך שאתה מרוויח 2 אפקטים בו זמנית.
אגב, גם שורפי שומנים מתבססים בעיקר על קפאין, כך שזו גם אופציה.
בברכה
גל ציון-פור

bardvash
08-03-10, 07:26
אוקיי תודה הבנתי , עכשיו ביררתי על הקפאין של פרובודי וכנראה אין עליו כשרות , יש קפאין או מוצר שמכיל קפאין בריכוז טוב כשר ?

גל ציון-פור
08-03-10, 22:46
אוקיי תודה הבנתי , עכשיו ביררתי על הקפאין של פרובודי וכנראה אין עליו כשרות , יש קפאין או מוצר שמכיל קפאין בריכוז טוב כשר ?

כרגע אין מוצר שכזה עם הכשר.
בברכה
גל ציון-פור