PDA

צפה בגרסא המלאה : הבדל מחירים בין הגיינר לאבקת חלבון רגילה. על מה ולמה?

yotamy6
07-03-10, 19:20
שלום!
איך זה שהאבקת חלבון- pro complex של אופטימום עולה 440 ש"ח והאבקת pro complex gainer עולה 380 ש"ח? וגם יש יותר אבקה בגיינר מאשר באבקת חלבון!
למה יש הבדלים כאלה בין הגיינרים לבין האבקות הרגילות?
הגיינרים פחות טובים?
מה ההבדלים?
תודה רבה לעוזרים! :)

rrkk
07-03-10, 19:57
שלום!
איך זה שהאבקת חלבון- pro complex של אופטימום עולה 440 ש"ח והאבקת pro complex gainer עולה 380 ש"ח? וגם יש יותר אבקה בגיינר מאשר באבקת חלבון!
הגיינרים פחות טובים?
מה ההבדלים?
גיינר יותר יקר בסופו של דבר כי כף ההגשה של גיינר היא מאד גדולה. אל תסתכל רק על המחיר אלא כמה מנות יש. אז תגיע למסקנה שגיינר הרבה יותר יקר
לכן ההמלצה- קנה חלבון טוב ותוסיף פחמימות בעצמך

גל ציון-פור
07-03-10, 20:14
שלום!
הגיינרים פחות טובים?
מה ההבדלים?

דווקא הגיינר מספיק לפחות מנות הגשה ובגלל זה ההפרש במחיר.
בחלבון יש 56 מנות הגשה. בגיינר יש רק 28 מנות הגשה.
בשניהם כמובן זול יותר לרכוש שק.
בברכה
גל ציון-פור

yotamy6
08-03-10, 00:25
אז למה אתם ממליצים לקנות אבקת חלבון רגילה ולא גיינר?

rrkk
08-03-10, 01:02
אז למה אתם ממליצים לקנות אבקת חלבון רגילה ולא גיינר?
זה יותר משתלם . ואתה יכל להוסיף את הפחמימות לבד ואז יש לך גיינר

yotamy6
08-03-10, 10:36
אבל בתכלס הכי טוב לקחת את הפחמימות שיש בגיינר לא ככה? כי תקציב זה לא מה שמפריע לי....

גל ציון-פור
08-03-10, 19:52
אבל בתכלס הכי טוב לקחת את הפחמימות שיש בגיינר לא ככה? כי תקציב זה לא מה שמפריע לי....

אם אין לך בעיית תקציב, לך על גיינר שמתאים לנתוניך הפיזיולוגים.
על כך תוכל לקרוא במאמר המדריך השלם לעליה במסה שנמצא באתר.
ככה אתה מבטיח לעצמך שתקבל פחמימות וחלבון מהירי ספיגה, יחד עם מולטיויטמין (ברוב הגיינרים).
בברכה
גל ציון-פור

yotamy6
08-03-10, 21:20
שאלה-
הפרו קומפלס, בגלל שיש לו כמה וכמה סוגי חלבון (האחד מי גבינה שניספג מהר מאוד, השני חלבון שניספג במהירות בינונית והשלישי במהירות איטית) והסכום הכולל שיש במנת הגשה הוא 30 גרם, לא יוצא מצב שזה מתחלק ככה שיש בערך איזה 14 גרם של חלבון מי גבינה שניספג מהר וכול השאר ניספגים יותר לאט ככה שזה לא הכי אפיקטיבי אחרי אימון וככה זה יוצא שלא צורכים מספיק גרם חלבון אחרי האימון???
התיאוריה שלי נכונה? או שזה עובד אחרת?

גל ציון-פור
08-03-10, 22:43
שאלה-
הפרו קומפלס, בגלל שיש לו כמה וכמה סוגי חלבון (האחד מי גבינה שניספג מהר מאוד, השני חלבון שניספג במהירות בינונית והשלישי במהירות איטית) והסכום הכולל שיש במנת הגשה הוא 30 גרם, לא יוצא מצב שזה מתחלק ככה שיש בערך איזה 14 גרם של חלבון מי גבינה שניספג מהר וכול השאר ניספגים יותר לאט ככה שזה לא הכי אפיקטיבי אחרי אימון וככה זה יוצא שלא צורכים מספיק גרם חלבון אחרי האימון???
התיאוריה שלי נכונה? או שזה עובד אחרת?

יש משהו בדבריך, אבל, תן לי לחדש לך משהו...
מחקרים אחרונים מראים שמספיק 14-17 גרם חלבון לאחר אימון...
ככה שגם אם תשתמש בפרוקומפלקס גיינר, אתה מכוסה.
חוץ מזה שחלון ההזדמנויות לאחר אימון נמשך 45 דקות עד שעתיים ואפילו 4 שעות, ככה שבכל
מקרה אתה תנצל את מרבית החלבון בזמנים הללו.
בברכה
גל ציון-פור

yotamy6
08-03-10, 23:11
אז אולי במקום לקחת צ'אנס שלא תיספג הכמות המרבית כדאי לי לקחת סקופ שלם של 165 גרם שיש בה 60 גרם חלבון ככה שזה ילך 'בערך' ש30 גרם חלבון יהיה מי גבינה, עוד 15 גרם יהיה חלבון שניספג במהירות בינונית ו15 גרם שנספג במהירות איטית?

yotamy6
09-03-10, 18:20
מישהו?????

skitz125
09-03-10, 19:24
אם התקציב מאפשר לך תקנה גם וגם ופשוט תוסיף סקופ חלבון על כל פעם שאתה שותה גיינר לאחר האימון, זה מה שאני עושה.

yotamy6
09-03-10, 19:50
רגע לא הבנתי- אתה אומר לקנות את האבקת חלבון פרוקומפלקס וגם את הגיינר פרוקומפקלס?

yotamy6
11-03-10, 00:28
עזרה?