PDA

צפה בגרסא המלאה : חוזר להתאמן אחי חצי שנה הפסקה

asi200022
09-03-10, 06:24
למטרת מסה +חיטוב ביחד

כי אני דיי רזה וחשוב לי שיהיה ביחד! כי תקופה של קיץ

אז איך בכללי

אני עושה פרמידה
6-8-10-12

בכול התרגילים ככה מה אתם אומרים בסדר נכון ?

Philip_k
09-03-10, 10:52
1. מסה + חיטוב, אין דבר כזה. אם אתה רוצה לעלות במסה אתה צריך לאכול טוב ולהיות במאזו קלורי חיובי ולעלות בברזלים שעל המוט. חיטוב אתה נמצא במאזן שלילי והתקדמות במשקלים היא מאוד נמוכה.
2. אם אתה דיי רזה, ותקופה של קיץ מגיע אז אתה יכול לעשות מסה כאשר תקפיד להיות במאזן חיובי לא גובהה מידי.
זה יכול לפגוע לך בהתאוששות וברמת העליה במסת שריר אבל אם זה מה שאתה רוצה...
3. בכללי
4. פרמידות לא אפקטיביות, במיוחד למתחילים.
5. לא.
* תעבוד על תרגילים כמו בנץ', פרס, דדליפט, סקוואט, מתח, מקבלים.

asi200022
10-03-10, 02:34
אז רגע רגע תקשיב אני לא אוכל מסודר והמטרה שלי לא להיות ענק או משהו
אני רוצה גוף יפה לא עם יותר מדיי השקעה שזה אומר אני רוצה לעלות במשקל אפילו לאט לאט ואותו זמן להיות מחוטב לא חייב מחוטב ממש אבל מחוטב

תשובה לתשובה 2 - לזה התכוונתי שאמרתי שילוב מסה וחיטוב ביחד סתומרת לא בדיוק
אבל אני כמה שפחות נוגע במאכלי שומן ...... כמה שפחות !! ומנסה לאכול פחמימות חלבונים ...
הייתי בטוח גם או שככה זה ניראה לפי העין שעם עושים יותר חזרות אז הגוף לא ניהיה מחוטב יותר אבל רואים סמנים בייד

תמיד אני זוכר שהייו ממלצים על פרמידות אז מה אתה אומר עם פרמידות זה לא מועיל אז מה כן כדאי לעשות ?
כדאי לעמוד על 8 ? חזרות 10 12 מה הכי כדאי ?
ואני הייתי מתאמן שנה וחצי עשיתי הפסקה חצי שנה

וכמו שאמרתי אחי אני לא משתגע אני רוצה גם מחוטב לא 0 אחוז שומן משהו בסבבה גוף מחוטב לא גדול
אני לא משקיע באוכל כול היום אוכל וזה אבל משקיע לא משתגע מה שנקרה....

תודה :]

Fatboy
10-03-10, 09:52
תעשה פירמדות, אל תעשה פירמידות
תעשה דרופ סטים סופר סטים אם 200 תרגילים באימון או תעשה 2 תרגילים ותלך הבייתה, או שתעשה כל יום שכיבות שמיכה בבית

אם ה"מטרה" שלך זה להיראות כמו מייקל לואיס זה לא משנה מה תעשה, אתה תגיע לזה בכמה חודשים של אימונים, אל תשאל איזה אימונים זה לא משנה.

אל תשאל איך כמה ולמה, פשוט תלך ותעשה

ותחזור לפה כשתהיה לך מטרה אמיתית שרלוונטית לפורום הזה.

dmiftah
10-03-10, 15:33
אז רגע רגע תקשיב אני לא אוכל מסודר והמטרה שלי לא להיות ענק או משהו
אני רוצה גוף יפה לא עם יותר מדיי השקעה שזה אומר אני רוצה לעלות במשקל אפילו לאט לאט ואותו זמן להיות מחוטב לא חייב מחוטב ממש אבל מחוטב

תשובה לתשובה 2 - לזה התכוונתי שאמרתי שילוב מסה וחיטוב ביחד סתומרת לא בדיוק
אבל אני כמה שפחות נוגע במאכלי שומן ...... כמה שפחות !! ומנסה לאכול פחמימות חלבונים ...
הייתי בטוח גם או שככה זה ניראה לפי העין שעם עושים יותר חזרות אז הגוף לא ניהיה מחוטב יותר אבל רואים סמנים בייד

תמיד אני זוכר שהייו ממלצים על פרמידות אז מה אתה אומר עם פרמידות זה לא מועיל אז מה כן כדאי לעשות ?
כדאי לעמוד על 8 ? חזרות 10 12 מה הכי כדאי ?
ואני הייתי מתאמן שנה וחצי עשיתי הפסקה חצי שנה

וכמו שאמרתי אחי אני לא משתגע אני רוצה גם מחוטב לא 0 אחוז שומן משהו בסבבה גוף מחוטב לא גדול
אני לא משקיע באוכל כול היום אוכל וזה אבל משקיע לא משתגע מה שנקרה....

תודה :]

בוא נגיד לך דבר קטן..
סטרואידים כמו שאתה לא יודע הם הורמונים שמוזרקים לגוף,לא התעסקתי איתם,אבל זה "שמן"..
זה שומני,הורמונים הם חומרים שומניים,ואחד ההורמונים הכי חשובים,אם לא ההורמון הכי חשוב בפיתוח גוף זה טוסטסטורון..
תעשה עם עצמך חושבין לבד

Melamed
10-03-10, 15:35
תתבייש לך אתה פה מ 2006 ולא למדת כלום על פיתוח גוף?:thumbdown:

asi200022
12-03-10, 05:19
תעשה פירמדות, אל תעשה פירמידות
תעשה דרופ סטים סופר סטים אם 200 תרגילים באימון או תעשה 2 תרגילים ותלך הבייתה, או שתעשה כל יום שכיבות שמיכה בבית

אם ה"מטרה" שלך זה להיראות כמו מייקל לואיס זה לא משנה מה תעשה, אתה תגיע לזה בכמה חודשים של אימונים, אל תשאל איזה אימונים זה לא משנה.

אל תשאל איך כמה ולמה, פשוט תלך ותעשה

ותחזור לפה כשתהיה לך מטרה אמיתית שרלוונטית לפורום הזה.

מה זה תעשה פרמידות על תעשה ........

אני שואל בכללי מה יותר עדיף פרמידה או לעבוד בכול החזרות על 8?עם המטרה שלי לעלות קצת במשקל ולהיות מחוטב ולהיות כמו מייקל זה לא המטרה שלי ולמה אתה רושם שזה לא בעיה להגיע למייקל .... אני עדין לא ראיתי במצאות משהו מחוטב כמהו חוץ מי אחד מחוץ לארץ שמתאמן 18 שנה שלוקח אסטרוידים הכול ...

אחי אל תיהיה ילד קטן אחי אני שוקל עכשיו בסביבות ה64 אני מקסמום רוצה להגיע אולי ל70 זה הכול גוף יפה מחוטב לא יותר מדיי
בדרךך כלל בנאדם שעובד על מסה אוכל הכול מה שהוא רוצה חופשי פחימות חופשי
אני עובד גם זה וגם זה אני מבין שזה לא מסה חזקה ולא חיטוב חזק כמו משהו שועבד רק על מסה ניטו
אני פשוט עושה פרמידה .. מנסה לאכול מאכלים עם כמה שפחות שומן מקסמום 10% לפעמים גם יותר אבל לרוב 10%
אוכל כמה שיותר פחמימות ........ אחרי אימון אני לוקח כף וחצי של סוכר ענבים שלו כמו מי שבחיטוב שלוקח רבע כף ..

מה אני לא מבין מה הבעיה

asi200022
12-03-10, 05:22
תתבייש לך אתה פה מ 2006 ולא למדת כלום על פיתוח גוף?:thumbdown:

זה כמה זמן אני רשום לא כמה זמן הייתי באתר
למה לא למדתי מה הבעיה עם מסה וחיטוב ביחד ......
אני יודע שאין דבר כזה גם זה וגם זה
אבל אני רוצה להיות קצת מחוטב לא הרבה למרות שאני גם עכשיו ככה !
ולעלות לאט במסה מה הבעיה עם זה
משתדל לאכול כמה שפחות שומן! משתדל כמה שיותר לאכול פחמימות

Deep Squatter
12-03-10, 16:22
בהצלחה גבר ! תן בראש !

dmiftah
12-03-10, 21:28
מה זה תעשה פרמידות על תעשה ........

אני שואל בכללי מה יותר עדיף פרמידה או לעבוד בכול החזרות על 8?עם המטרה שלי לעלות קצת במשקל ולהיות מחוטב ולהיות כמו מייקל זה לא המטרה שלי ולמה אתה רושם שזה לא בעיה להגיע למייקל .... אני עדין לא ראיתי במצאות משהו מחוטב כמהו חוץ מי אחד מחוץ לארץ שמתאמן 18 שנה שלוקח אסטרוידים הכול ...

אחי אל תיהיה ילד קטן אחי אני שוקל עכשיו בסביבות ה64 אני מקסמום רוצה להגיע אולי ל70 זה הכול גוף יפה מחוטב לא יותר מדיי
בדרךך כלל בנאדם שעובד על מסה אוכל הכול מה שהוא רוצה חופשי פחימות חופשי
אני עובד גם זה וגם זה אני מבין שזה לא מסה חזקה ולא חיטוב חזק כמו משהו שועבד רק על מסה ניטו
אני פשוט עושה פרמידה .. מנסה לאכול מאכלים עם כמה שפחות שומן מקסמום 10% לפעמים גם יותר אבל לרוב 10%
אוכל כמה שיותר פחמימות ........ אחרי אימון אני לוקח כף וחצי של סוכר ענבים שלו כמו מי שבחיטוב שלוקח רבע כף ..

מה אני לא מבין מה הבעיה

אתה מזיין תשכל שזה לא יאומן..
אמרת שלא ראית אפחד שמחוטב כמו גיי לואיס חוץ מאחד מחו"ל שעל סטרואידים ומתאמן 18 שנה?
אז תן לי להגיד לך שהקהילה של הבאדיבילדינג התחרותי מונה יותר מ5,000 באדיבילדרים שמחוטבים הרבה יותר מגיי לואיס..
אני בעצמי מכיר בנאדם שמחוטב הרבה יותר מגיי לואיס שלך והוא בגיל 17 בסה"כ.. ולא משתמש בסטרואידים כלל וכלל.. הוא נמצא כרגע על 11 אחוז שומן,זה נכון שאין לו גנטיקה כמו של גיי לואיס,אבל הוא יותר מחוטב ממנו
הקטע שאתה נמנע ממאכלים עם שומן הוא עוד יותר של כוסיות..

עכשיו תעשה טובה,תפסיק לבלבל תמוח ותעשה סקוואט

terminater135
12-03-10, 21:39
אמרת שלא ראית אפחד שמחוטב כמו גיי לואיס חוץ מאחד מחו"ל שעל סטרואידים ומתאמן 18 שנה?
אז תן לי להגיד לך שהקהילה של הבאדיבילדינג התחרותי מונה יותר מ5,000 באדיבילדרים שמחוטבים הרבה יותר מגיי לואיס..
אני בעצמי מכיר בנאדם שמחוטב הרבה יותר מגיי לואיס שלך והוא בגיל 17 בסה"כ.. ולא משתמש בסטרואידים כלל וכלל.. הוא נמצא כרגע על 11 אחוז שומן,זה נכון שאין לו גנטיקה כמו של גיי לואיס,אבל הוא יותר מחוטב ממנו

גיי לואיס = מייקל לואיס?

כי אם כן, אני מסכים במאה אחוז. :yup:

dmiftah
12-03-10, 23:26
אתה מכיר עוד בנאדם שקוראים לו גיי והשם משפחה שלו זה לואיס,והוא מאוד מחוטב עם 8 ריבועים שהם לא יפים בכלל? כי אני לא ממש

asi200022
13-03-10, 04:37

למה לזיןן תשכל עד עכשיו לא ראיתי משהו כמהו
ושמע אחי עזוב אותך תמונות באינטרנט ראיתי אותו בניראה לי בנולד לירוקוד אחי אחי יש לי יידים אין דברים כאלו ...... מבחינת חיטוב!
אין דבר כזה הרבה יותר ממיקל לאויס כי הוא מחוטב יענו ממש אתה יוכל להגיד בקצת
עם אתה אומר בהרבה בטח יש לו 2-3% שומן שזה לא הגיוני

ומה הקשר סקוואט ולמה אתה בא בתקיפה על מייקל זה מראה שאתה קנאי! בנאדם שבא ככה בתקיפה זה קנאי עם הייתה אומר מייקל יש לו גוף קטלני ממש מחוטב אבל אני מכיר אחד יותר מחוטב
לא טוב שבנאדם מקנה אחי רסמי אומר לך ..

asi200022
13-03-10, 04:37
אתה מכיר עוד בנאדם שקוראים לו גיי והשם משפחה שלו זה לואיס,והוא מאוד מחוטב עם 8 ריבועים שהם לא יפים בכלל? כי אני לא ממש

אחי אני לא רוצה גוף כמו שלו מה אמר שאני רוצה למרות שהוא ממש מחוטב יש לי גוף יותר יפה משלו אבל שלו הרבה יותר מחוטב

terminater135
13-03-10, 08:06
ושמע אחי עזוב אותך תמונות באינטרנט ראיתי אותו בניראה לי בנולד לירוקוד אחי אחי יש לי יידים אין דברים כאלו ...... מבחינת חיטוב!

ומה הקשר סקוואט ולמה אתה בא בתקיפה על מייקל זה מראה שאתה קנאי! בנאדם שבא ככה בתקיפה זה קנאי עם הייתה אומר מייקל יש לו גוף קטלני ממש מחוטב אבל אני מכיר אחד יותר מחוטב

תגיד הוא במקרה נולד בלי שרירי גב ורגליים?

Fatboy
13-03-10, 10:29
תפסיקו לענות לו זה עוד טרול מlbs

asi200022
13-03-10, 10:46
מה זה טרול lbs ?

asi200022
13-03-10, 10:48
תגיד הוא במקרה נולד בלי שרירי גב ורגליים?

מי מייקל ?
אחי הוא לא מעניין אותי עם כול היום אנשים אומרים מייקל ופורום הזה אנשים אומרים מייקל אתה רוצה להיות כמו מייקל ולא יודע זה אומר באמת שיש לו גוף קטלני ביותר

כי עם לא הייה לו לא הייתם מתייחסים אבל קיצר הוא לא מעניין יש לי מיבנה הרבה יותר יפה משלו ..

dmiftah
13-03-10, 11:23

למייקל לואיס יש חזה ימני שעוד נראה נורמאלי לנער בן 16 שמתאמן תכנית מאמנים,והחזה השמאלי שלו נראה כמו חזה של ילד בן 13..
מייקל לואיס נראה כמו התחת השעיר שלי אחי...
ותתפלא,אבל היו באדיבילדרים שעלו לבמה עם 3%-4% שומן..
וטרול LBS זה כמו moo.. אחד שאוהב להסתלבט

אפחד לא מתייחס אליו בכבוד,פשוט תראה מה נהיה במדינה הזאת,כל שחיף עם גנטיקה בבטן חושבים שהוא איזה אליל
אני מכיר אליל אחד בלבד
חלב
ומה/מי שברא אותנו,וכמובן ברא גם את הפרה...

asi200022
14-03-10, 09:01
למייקל לואיס יש חזה ימני שעוד נראה נורמאלי לנער בן 16 שמתאמן תכנית מאמנים,והחזה השמאלי שלו נראה כמו חזה של ילד בן 13..
מייקל לואיס נראה כמו התחת השעיר שלי אחי...
ותתפלא,אבל היו באדיבילדרים שעלו לבמה עם 3%-4% שומן..
וטרול lbs זה כמו moo.. אחד שאוהב להסתלבט

אפחד לא מתייחס אליו בכבוד,פשוט תראה מה נהיה במדינה הזאת,כל שחיף עם גנטיקה בבטן חושבים שהוא איזה אליל
אני מכיר אליל אחד בלבד
חלב
ומה/מי שברא אותנו,וכמובן ברא גם את הפרה...

אחי עם הגוף שלו לא הייה משהו אז לא הייו מדברים עליו כולכך הרבה עם מדברים עליו כולכך הרבה וזה לא פעעם ראשונה שאני שומע את זה זה אומר שיש לו גוף נדיר .

ויש לו חזה בסדר גמור הוא המטרה שלו זה גוף של דוגמן לא להיות גדול מה גדול ותעשי סתם בדיקה אחי איזה גוף יפה יותר תשאל בחורות אחי שלך הוא שלו ותקבל תשובות ...
עזוב מה גדול מה מושך יותר בחורות
אני תאמת שלא אוהב תמבנה שלו אבלל יש לו יידים קטלניותת