PDA

צפה בגרסא המלאה : כאב חזק ביד

A'laaJassar
29-08-06, 18:22
שלום לכולם

אני מזה שבועיים מרגיש כאב חזק ביד באזור המוסמן בתמונה:

http://i81.photobucket.com/albums/j214/AlaaJassar/others/c47f1209.jpg

וזה בעת ביצוע תרגילי חזה ויד קדמית
הכאב ממש חזק כך שאני לפעמים זורק את המשקולת מהיד

מה אני יכול לעשות? והאם זה נגרם מביצוע לא נכון?

תודה מראש

Nadav19
29-08-06, 18:59
אתה צריך לחזק את השריר מסביב לגיד.
שים תחבושת אלסטית במשך כל היום (בלילה אתה יכול להוריד) , שים אותה בלחץ כזה שיתמוך לך ביד כמו שצריך ושהיא לא תזוז הרבה, אבל גם שלא תעצור לך את הדם...

חכה שבוע, אתה בכל זאת צריך לנוח קצת... ואז תחזור להתאמן בדרך הזאת:

כשאתה מתחיל אימון יד קדמית או כל תרגיל שמצריך כיפוף של שורש כף היד, תלחץ את התחבושת חזר ומתח אותה חזק על היד ושים על זה כפפה, תעשה את התרגילים שאתה צריך ואז תרפה שוב את התחבושת...

+ כל יום תעשה קומפרסים של מים קרים וקרח.

A'laaJassar
29-08-06, 19:00
תודה רבה

compex
29-08-06, 20:47
הייתי מוסיף לתגובה של נדב:
תעבוד יותר על סיבולת שריר ופחות על כוח מיידי. כלומר, תוריד משקל ותאריך את זמן המאמץ במספר שניות... הכוונה היא תוריד ממש את המשקל למינימאלי. (1. ק"ג - ואם זה נראה לך קל, תבוא אלי, אני אלמד אותך איך לעבוד נכון לצורך חיזוק מפרק פגוע עם משקולת קילו ותראה איזו עבודה יפה וקשה אפשר לעשות).

אריאל

ברי צקלה
29-08-06, 22:24
אני רק מוסיף לדבריי אריאל ונדב:
כשאתה חוזר להיתאמן, תוודא שפרק כף היד לא "נישען" אחורה בזמן התרגילים, תנסה אפילו למשוך קצת את פרק כף היד קדימה, בשביל שיהיה פחות לחץ עליו. בלי קשר למתי שתחלים מהפציע לגמריי, תנסה מעכשיו להיתאמן בזמן שמפרק כף היד שלך, לא "נישען" אחורה, ואפילו תחזיק את התנוחה בזמן שהפרק פונה קצת קדימה. תשתמש בזה ככלל להמשך האימונים שלך בחיים.

החלמה מהירה,
בן.

Night_Wolf
29-08-06, 22:43
גבר יש לך דלקת לי היה תכאבים המעפנים האלה מלא מלא זמן ובגלל זה לא יכולתי להפגיז משקלים ביד קדמית ...מוזר דווקא בחזה זה אף פעם לא קרה לי הכאבים האלה (טפו טפו טפו)

סים תחבושת אלסטית במשך היום משחה נגד דלקת 3 פעמים ביום..שבועיים וחצי 3 הכל עובר לך ותוכל לעבוד חופשי זה מעצבן זה מציק אבל אלו החיים המרים אחי

פאוור
10-09-06, 17:05
אני מוסיף גם לזה שאמר זה נירה לי דלקת והכי טוב שתנוח כמה ימים למה להמשיך להתאמן עם דלקת סתם יזיק לך אחי וטיפ קצר מנסיון אל תעבוד על אמות זה עיקר הבעיה ביי