PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה|רוצה העלאה משמעותית במשקל

kentix
20-03-10, 19:14
קודם נתונים עלי:
שם: אוהד
זמן במכון: חצי שנה
משקל: 45
גובה: 1.69

ביום הראשון של האימונים שקלתי: 42.500 ועכשיו אחרי חצי שנה במכון אני שוקל 45.000

אני בתת משקל שיכול לפגוע בי בעתיד כשאני התגייס לצבא. (משקל מינימום 60 קילו צריך)
עכשיו יש לי שנה וחצי לעלות 15 קילו בשנה וחצי, נכון שזה נשמע הרבה זמן אבל אני כל חודש עולה ממש קצת במשקל או יותר גרוע יורד קצת במשקל.

אשמח להצעות למאכלים שיעזרו לי לעלות במשקל כך שיהיה הרבה אנרגיה-קלוריות ופחות שומן (אני מנסה לשמור על האחוז שומן נמוך (כרגע אני 12) כדי לשמור על בליטת הריבועים החוצה)

תודה לעוזרים !

hadash
20-03-10, 20:20
פשוט תאכל הרבה מה הבעיה לאכול הרבה?
תדחף כל ארוחה 10-12 פרוסות לחם כפוך 7-8 ארוחות ביום
אתה תגדל

blind sniper
20-03-10, 20:20
אחי אתה בתת משקל . עזוב את הריבועים בצד..
אתה צריך לשמור על תפקיד קפדני ואסור לך לפספס אף ארוחה.
אסור לך לאכול רק כאשר אתה רעב . אתה חייב לאכול כל 3 שעות במשך היום, גם אם אתה מפוצץ ולא יכול להכניס כלום לפה אז בכוח.
אתה בגובה שלי ואני שוקל 65 ואני מרגיש רזה שחיף מטורף (אני גם בערך באחוז שומן שלך 12)
נסה גיינר זה יוסיף לך קלוריות חשובות לתפריט, נסה את סיריוס מאס של אופטימום..
בהצלחה!

pala
20-03-10, 20:22
קח שק שינה ולך לסניף מקדונלד\בלאק\מוזס
תישן שם כמה ימים

גל ציון-פור
20-03-10, 20:27
קודם נתונים עלי:

אני בתת משקל שיכול לפגוע בי בעתיד כשאני התגייס לצבא. (משקל מינימום 60 קילו צריך)
עכשיו יש לי שנה וחצי לעלות 15 קילו בשנה וחצי, נכון שזה נשמע הרבה זמן אבל אני כל חודש עולה ממש קצת במשקל או יותר גרוע יורד קצת במשקל.

אשמח להצעות למאכלים שיעזרו לי לעלות במשקל כך שיהיה הרבה אנרגיה-קלוריות ופחות שומן (אני מנסה לשמור על האחוז שומן נמוך (כרגע אני 12) כדי לשמור על בליטת הריבועים החוצה)

תודה לעוזרים !

החדשות הטובות הן ששנה וחצי זה מספיק זמן לעליה יפה במסה.
החדשות הפחות טובות הן שאתה חייב לעבוד קשה מאוד ולהתמיד כדי לעלות במסה. אני מניח שלא פשוט בשבילך לאכול כמויות גדולות לכן המלצתי היא שקודם כל תקפיד לאכול משהו כל 3 שעות. לאט לאט הגוף יתרגל ותוכל לאכול יותר. נסה להשתמש באבקת עליה במסה (צור קשר עם אחד הסניפים או איתי במייל שלי) או לחילופין נסה להכין שייקים בין הארוחות ולהתמקד במאכלים עתירי קלוריות. הנה כמה מאכלים שיעזרו לך להתחיל:
טחינה גולמית, חלווה (אפשר לשים בשייק), אבוקדו, שקדים ואגוזים, שיבולת שועל, פסטות. אני מניח שלח'ברה פה באתר יש עוד כמה רעיונות ומתכונים שיעזרו לך...
בברכה
גל ציון-פור

R1s7ur3T
20-03-10, 20:37
קודם נתונים עלי:

תודה לעוזרים !

פאק..אני שוקל יותר מפי 2 ממה שאתה שוקל!!
הצעה שלי היא שכל יום תכין לעצמך שייק עתיר פחמימות..
הנה משהו שיציל לך את החיים:
http://israelbody.com/showthread.php?t=63364

Philip_k
20-03-10, 21:13
(אני מנסה לשמור על האחוז שומן נמוך (כרגע אני 12) כדי לשמור על בליטת הריבועים החוצה)

תודה לעוזרים !
אח שלו זה כל הבעיה שלך...
תפסיק לחשוב על דברים לא נכונים, אתה כרגע מתבגר והגוף שלך צריך הרבה אנרגיה. תתחיל לאכול מסודר ולא לחשוב על אחוזי שומן במקרה שלך.

Scylla
20-03-10, 22:52
היה איתי בקרבי בחור 1.80 ששקל 48. שלחו אותו לוע"ר והורידו לו רק ל82 והוא נשאר בחי"ר תאמין או לא.

tal_s
20-03-10, 23:57
היה איתי בקרבי בחור 1.80 ששקל 48. שלחו אותו לוע"ר והורידו לו רק ל82 והוא נשאר בחי"ר תאמין או לא.

לא יכול להיות מצב כזה בחיים

tommybilt53
21-03-10, 00:53
זה לא רק לדחוף אוכל הוא גם מוגבל מבחינת העמסה הקיבה שלו לא תכיל את הכמויות האלו מה שאתה צריך לעשות לדעתי הכי טוב זה לבנות תפריט לעלייה במסה בנוסף לקנות גיינר עתיר פחמימות ותוכנית אימונים מסיבית בהדרגה לעלייה במסה.
חשוב לציין ששריר שוקל פי 2 משומן וגם נראה הרבה יותר טוב אז ככה שזה הדרך המהירה יותר לדעתי ואם תאכל הרבה אז יהיה לך גם שרירים וגם שומן ואז אולי תגיע ליעד שלך בכל מקרה אתה נזכר קצת מאוחר כי בשנה וחצי לעלות 15.5 קילו לפי הנתונים שהצגת זה לוקח זמן אפילו יכול לקחת כמה שנים אבל העקשנות משתלמת בסופו של דבר.

tal_s
21-03-10, 01:08
זה לא רק לדחוף אוכל הוא גם מוגבל מבחינת העמסה הקיבה שלו לא תכיל את הכמויות האלו מה שאתה צריך לעשות לדעתי הכי טוב זה לבנות תפריט לעלייה במסה בנוסף לקנות גיינר עתיר פחמימות ותוכנית אימונים מסיבית בהדרגה לעלייה במסה.
חשוב לציין ששריר שוקל פי 2 משומן וגם נראה הרבה יותר טוב אז ככה שזה הדרך המהירה יותר לדעתי ואם תאכל הרבה אז יהיה לך גם שרירים וגם שומן ואז אולי תגיע ליעד שלך בכל מקרה אתה נזכר קצת מאוחר כי בשנה וחצי לעלות 15.5 קילו לפי הנתונים שהצגת זה לוקח זמן אפילו יכול לקחת כמה שנים אבל העקשנות משתלמת בסופו של דבר.

שריר לא שוקל פי 2 משומן.

roybns
21-03-10, 09:04

אני יכול להסכים איתך ב100 אחוזים.
אני אחד שהיה רזה שחיף כל החיים שקלתי 52-51 קילו לפני שנה וחצי 1.69 היום אני 64 קילו בעזרת תפריט נכון+גיינר+אימונים מאסיבים+וקריאת המאמרים שנמצאים בפורום
אז לעלות 15 קילו בשנה וחצי זה קשה אך אפשרי

בהצלחה!

xBiCePx
21-03-10, 09:45
אחי קוביות זה דבר שלא מסתכלים עליו שאין לך טיפת בשר בגוף,תתאמן ותאכל מספיק קלוריות ואל תפחד להשמין אפשר תמיד לחטב אם צריך,המלצה שלי קנה פרפקט 3000 או סיריוס מאס זה יעזור לך מאוד בעליה במאסה

kentix
21-03-10, 13:20
אז ככה. אני בן 16.5 אסור לי עדיין לקחת אבקות באיזה גיל התחלתם לקחת אבקות שאתם כבר מציעים לי בגיל זה?
-מישהו כתב לי לאכול כל 3 שעות. זה נשמע לי דבר הזוי, זה יוצא משהו כמו 7-8 ארוחות ביום.
-ועוד מישהו כתב טחינה גולמית, חלווה (אפשר לשים בשייק), אבוקדו, שקדים ואגוזים, שיבולת שועל, פסטות. מתוך כל זה אני אוכל את מה שסימנתי אז זה לא חידוש בשבילי.

אני בכוונה כתבתי שאני רוצה העלאה משמעותית במשקל כי אני עדיין לא יכול להשתמש באבקות שזה חיסרון ענק. אני צריך לעלות דרך אוכל אז לא להמליץ לי על אבקות.
אגב אין לי בעיה עם אוכל, אני יכול לאכול והרבה פשוט יש לי חילוף חומרים מהיר.

תודה על כל התגובות ! אשמח להצעות למאכלים עם הרבה קלוריות אבל שהם לא מאכלים כבדים (נגיד סטיק,שווארמה)

roybns
21-03-10, 16:03
אחי רק סטרואידים יעלו אותך במשקל +חלבה ושוקו בבוקר
יאללה תתחיל להזריק!

alvaalva
21-03-10, 16:12
תקשיב אחי אני פעם שקלתי 55, הייתי אוכל ולא מבין למה אני לא עולה, חשבתי שאני אוכל הרבה כשבעצם לא אכלתי כמעט כלום.
התחלתי לדחוף מלא אוכל וחלב ושיבולת שועל ולחם.
עכשיו אני יותר מ80 קילו, וכל זה בפחות משנה וחצי.
אז אני מציע לך להתחיל לאכול דברים כמו ש.ש, לחם, חלב וכל דבר עם הרבה קלוריות.
בהצלחה

Scylla
21-03-10, 16:56
לא יכול להיות מצב כזה בחיים

אז אתה יוצא מנק' הנחה שאני משקר?
אין לי שום אינטרס כאן.

אתה יודע מה אני אדייק איתך יותר. לא יודע כמה הוא שקל בגיוס, הוא הלך לרופא ושקל שם 48, קיבל המלצה לוע"ר לפרופיל 45, בועדה הוא שקל 49, והחליטו לתת לו 82 שזה לא פוסל אותו מחי"ר. פעם אחרונה שראיתי את הבחור הוא שקל 50-51~. לא מראה מלבב.

אם אתה עדיין בגישה עקשנית... שיבושם לך.

kentix
21-03-10, 17:09
תקשיב אחי אני פעם שקלתי 55, הייתי אוכל ולא מבין למה אני לא עולה, חשבתי שאני אוכל הרבה כשבעצם לא אכלתי כמעט כלום.
התחלתי לדחוף מלא אוכל וחלב ושיבולת שועל ולחם.
עכשיו אני יותר מ80 קילו, וכל זה בפחות משנה וחצי.
אז אני מציע לך להתחיל לאכול דברים כמו ש.ש, לחם, חלב וכל דבר עם הרבה קלוריות.
בהצלחה
משיבולת שועל, לחם, חלב השמנת ?!
הנה מה שאכלתי היום.
בבוקר 10:00: מלאווח, ביצה, רסק, זיתים
במבה
13:00: ג'חנון
17:30 אני יאכל ארוחה בשרית
פרי
בערב: ארוחה חלבית. ביצה, טונה, גבינה, גבינה צפתית, 2 לחמניות, ירקות
ככה אני סוגר את היום. זה טוב ?

roybns
22-03-10, 08:03
הנה מה שאכלתי היום.
במבה
פרי

אתה תעלה ככה רק בחלומות...

kentix
23-03-10, 11:33
באיזה גיל התחלתם לקחת אבקת חלבון ?

bored2death
23-03-10, 11:58
הנה מה שאכלתי היום.
במבה
פרי

את הארוחות של 10 ו13 תחבר ותכפיל ב2, זה הארוחת בוקר
עכשיו תחשוב על עוד 5 ארוחות
(לא, אני לא צוחק)

yogiyogi
23-03-10, 12:04
דבר ראשון תדע שהייתי במצב שלך בדיוק... שקלתי 45
אחרי בערך 8 חודשים בחדר כושר אני עכשיו 64 עלייה של כמעט 20 קג בפחות משנה. אל תדאג רק תתחיל להתמיד.
עצה שלי:תאכל כרגיל, שים למשל כמה ספגטי שאתה רגיל בצחלת ואז תוסיף עוד כף או שתיים מכל דבר, לאט לאט תעלה את הכמות. אל תדפוק חשבון בכלל אם מציעים לך שוקולד או משהו כזה ישר לטרוף. בקשר לאבקות אין קשר לגיל בכלל אפשר לקחת גם מגיל 10... אז למה אתה לא יכול לקחת אבקות?

בובדילן94
23-03-10, 12:05
אני בגיל 15 התחלתי לקחת לפני איזה חודשיים
יש לי ילדים במכון שלוקחים מגיל 13

kentix
23-03-10, 12:21
אמרו לי שאני לא יכול בגלל שהעצמות צריכות להתפתח , המליצו לי רק בגיל 17 לקחת.
(שאלתי מאמנים וכאלה שלוקחים אבקות כבר הרבה זמן והם אמרו לי בדיוק את אותו הדבר)
-בלי להעליב אתכם או משהו אני יחכה לתגובות של מבוגרים יותר עם ניסיון.

yogiyogi
23-03-10, 13:42
בלי להעליב אותך אתה לא תגיע רחוק אם תקשיב לאנשים האלה.... מה הקשר לעצמות שלך?
חוץ מזה שאתה יכול להסתדר יופי בלי אבקה פשוט תתחיל לאכול

Nitro Speed
23-03-10, 17:26
אמרו לי שאני לא יכול בגלל שהעצמות צריכות להתפתח , המליצו לי רק בגיל 17 לקחת.
(שאלתי מאמנים וכאלה שלוקחים אבקות כבר הרבה זמן והם אמרו לי בדיוק את אותו הדבר)
-בלי להעליב אתכם או משהו אני יחכה לתגובות של מבוגרים יותר עם ניסיון.

בלי להעליב אתה לא מבין מהחיים שלך.
לך תשאל את אמא שלך מתי לקחת מטרנה,ואז תקח קופסא של מטרנה וגיינר ותשווה ערכים\רכיבים.
תחזור כשתבין שאתה טמבל.

kentix
23-03-10, 20:37
בלי להעליב אתה לא מבין מהחיים שלך.
לך תשאל את אמא שלך מתי לקחת מטרנה,ואז תקח קופסא של מטרנה וגיינר ותשווה ערכים\רכיבים.
תחזור כשתבין שאתה טמבל.
סתם סתם את הפה שלך, בגלל זה אני שואל פה אנשים . לא בראש שלך להגיב יפה אז תעוף מפה יחתיכת ילד כאפות
אני שאלתי גם מאמני כושר והם אמרו שהגוף צריך להתחזק ובגיל 17 להתחיל לקחת. בבקשה תשובה ממישהו ותיק.

kentix
23-03-10, 20:55
לא להגיב עוד

Nitro Speed
23-03-10, 21:00
סתם סתם את הפה שלך, בגלל זה אני שואל פה אנשים . לא בראש שלך להגיב יפה אז תעוף מפה יחתיכת ילד כאפות
אני שאלתי גם מאמני כושר והם אמרו שהגוף צריך להתחזק ובגיל 17 להתחיל לקחת. בבקשה תשובה ממישהו ותיק.

דבר איתי כשירדו לך הביצים ילד.

kentix
23-03-10, 21:06
שב ושתוק

Deadlift
23-03-10, 21:18
מה שב ושתוק? אני בן 13 ולוקח אבקות. זה תוסף מזון זה פשוט חלבון איכותי יותר. גם גיינר. יותר איכותי מכל מנה שתכין (בערך,אל תתפוס אותי במילה). מה שב ושתוק הוא בא לעזור לך. אתה רוצה עזרה טוב טוב לא רוצה בעיה שלך

kentix
23-03-10, 21:21
זה נקרא לעזור?!:
לך תשאל את אמא שלך מתי לקחת מטרנה
תחזור כשתבין שאתה טמבל

-מה שאתה כתבת נקרא לעזור.הוא סתם ילד פה גדול.
אין צורך להגיב עוד, תודה בכל זאת.

gilsXM
23-03-10, 21:30
חח לא נראה לי שהוא ילד זה א'.
ב', אבקות חלבון זה לא "וואו הוא משתמש" מה זה נראה לך סמים? זה כמו קופסאת טונה שיש בסופר, לך תשאל תמאמן אם רק מגיל 17 אפשר לאכול טונה.

kentix
23-03-10, 21:33
חחח סמים, בגלל זה שאלתי פה כדי להיות בטוח, ומוזר שלא רק המאמן אמר לי את זה.
*בכל מקרה אין צורך להגיב יותר

Nitro Speed
23-03-10, 21:39
חחח סמים, בגלל זה שאלתי פה כדי להיות בטוח, ומוזר שלא רק המאמן אמר לי את זה.
*בכל מקרה אין צורך להגיב יותר

נכון לא רק המאמן,גם כל חאפר שני בחדר כושר נכון? :1eye:
אין הבדל בין גיינר למטרנה.
אם היית לוקח מטרנה אני בטוח שאף אחד לא היה אומר לך "וואוו הוא לוקח מטרנה".
לך תקרא במקום להמשיך להגיב שטויות.

ניר.מ.
23-03-10, 21:52

עדכון עדכון!!!
אסור לקחת חלבונים (בשר טונה קוטג') עד גיל 17!!!!בדוק ממאמני כושר!!!הגוף צריך להתחזק לפני!!!!עכשיו כמה דברים:
1.אל תהיה עבריין מקלדת- תנסה להשלים עם האוירה הצינית בפורום הזה או שתפרוש

2.אבקת חלבון זוהי אבקה שרוב הערך התזונתי הוא חלבון עשיר. אין בזה משהו שונה מכל חזה עוף,קוטג, וכו' שאתה אוכל...-רק ערכים טובים יותר,זול וזמין יותר.
לך למאמני כושר האלה ותשאל אותם מה הקשר בין העצמות לבין צריכת אבקות חלבון..

3.מאותו השוואה ב-2 בין אוכל רגיל לבין אבקת חלבון אתה יכול להבין לבד כבר שאבקת חלבון זה לא קסם, זה לא יעלה אותך במשקל מהר יותר מאוכל רגיל..הכל תלוי בהתמדה שלך. אל תשכח שזה רק תוסף ולא תחליף לאוכל אמיתי (אני אישית מסתדר יופי בלי אבקות וגיינרים- ולא אין שום סיבה שאני לא לוקח חוץ מהעובדה שאני אוהב אוכל אמיתי)

4. תפנה למאמרים לעלייה במאסה פה בנעוצים בתזונה

5. תתחיל להבין כבר שאתה צריך לשכוח מהתפיסה שלך על רזה מת עם קוביות כי זה פשוט לא יפה, לא גברי ולא בריא.

6. בהצלחה

kentix
23-03-10, 21:52
תודה ניר, קראתי מאמרים והכל. אני מנסה עכשיו את "השיטה" כל 3 שעות ארוחה, נראה עוד חודשיים עם יש תוצאות.
אני יודע שלא כולם צריכים אבל אני צריך. אגב אני לא מתעסק בקוביות כיאילו זה הכל, יותר חשוב לי זה החזה והיד קדמית. אבל אי אפשר להגיד שקוביות זה לא תוסף יפה, לא ככה?

Nitro Speed
23-03-10, 21:59
תודה ניר, קראתי מאמרים והכל. אני מנסה עכשיו את "השיטה" כל 3 שעות ארוחה, נראה עוד חודשיים עם יש תוצאות.
אני יודע שלא כולם צריכים אבל אני צריך. אגב אני לא מתעסק בקוביות כיאילו זה הכל, יותר חשוב לי זה החזה והיד קדמית. אבל אי אפשר להגיד שקוביות זה לא תוסף יפה, לא ככה?

עזוב,תפרוש.
או שתתאמן על כל הגוף או שאל תתאמן בכלל.

gilsXM
23-03-10, 22:02

:no::no::no::no::no::no:

kentix
23-03-10, 22:05
חחח. אני מתאמן על כל הגוף: ידיים(קדמי אחורי), כתפיים, חזה (עליון תחתון),גב + תחתון, רגליים, בטן

Nitro Speed
23-03-10, 22:09
קיצר
shut up and squat.

Deadlift
23-03-10, 22:16
קיצר
shut up and squat.

חד וחלק! (למרות שבחיים שלי לא עשיתי סקוואט xd)

kentix
23-03-10, 22:30
אני עוד כחודש עושה את התוכנית אימונים השלישית שלי, מאמין שיתנו לי סקאווט ודדליפט.
-מזה shut up ואחרי כמה זמן בעירך שאתה במכון אפשר לעשות כבר סקאווט ודדליפט ?

Nitro Speed
23-03-10, 22:49
אני עוד כחודש עושה את התוכנית אימונים השלישית שלי, מאמין שיתנו לי סקאווט ודדליפט.

:confused:
מאיזה גיל אפשר לשבת ולהרים דברים מהרצפה?זה מה שאתה שואל?
בלבלו לך את השכל אם אתה חושב שסקוואט ודדליפט מותר רק לוותיקים\מבוגרים.
כבר מהאימון הראשון.

kentix
23-03-10, 23:03
עושים סקאווט ודדליפט בעמידה ולא בישיבה.ולא אמרו לי שאני לא יכול, פשוט נתנו לי מכשירים אחרים-עוד לא הציעו לי.
לדעתי צריך רגליים וגב חזקים כדי שלא יגרם פציעה.

Nitro Speed
23-03-10, 23:14
עושים סקאווט ודדליפט בעמידה ולא בישיבה.ולא אמרו לי שאני לא יכול, פשוט נתנו לי מכשירים אחרים-עוד לא הציעו לי.
לדעתי צריך רגליים וגב חזקים כדי שלא יגרם פציעה.

אה נכון,שכחתי שמסקוואט ודדליפט לא מתחזקים.
:helpsmilie:

kentix
23-03-10, 23:21
אה נכון,שכחתי שמסקוואט ודדליפט לא מתחזקים.
:helpsmilie:
?!.......

gilsXM
24-03-10, 10:10

:(:(:(:(:(:(

Goregrinder
24-03-10, 19:06

אחי shut up זה תרגיל לקוביות תעשה אותו כמה שיותר. אח"כ תקרא קצת מאמרים באתר.

kentix
24-03-10, 19:52
במקרה וזה shut up אז אני אמור לעשות כמו האיש בקטע ? והוא עושה את זה נכון ?
http://www.exrx.net/WeightExercises/RectusAbdominis/CBKneelingCrunch.html
אני לא מוצא מידע על הshut up הזה חחח

gilsXM
24-03-10, 22:25
במקרה וזה shut up אז אני אמור לעשות כמו האיש בקטע ? והוא עושה את זה נכון ?
http://www.exrx.net/weightexercises/rectusabdominis/cbkneelingcrunch.html
אני לא מוצא מידע על הshut up הזה חחח

עשית לי את היום! אתה ענקקקקק!!!!!

kentix
24-03-10, 23:31
מצאתי את זה באיזה אשכול, לא מצאתי שום מידע על התרגיל הזה !!!
תסביר מה עושים ואיך זה נראה.

Philip_k
24-03-10, 23:50
מצאתי את זה באיזה אשכול, לא מצאתי שום מידע על התרגיל הזה !!!
תסביר מה עושים ואיך זה נראה.

תגיד לי בחור אתה רציני? אתה יודע טיפה אנגלית... הם אמרו את זה בצחוק והכוונה לתשתוק.. ותעשה סקוואט.

לשאלה שלך, אתה רוצה לקחת אבקות חלבון תקח, לא רוצה אל תקח רק תשלים את זה עם אוכל נכון.
אין שום מניעה לקחת אבקות חלבון... לפני שאתה נעלב, תבין מה הם אומרים!
מטרנה זה כמו גיינר לילדים, עכשיו תחזור לפוסט שהוא רשם לך שתשאל את אמא שלך מאיזה גיל אתה לוקח מטרנה ותביא שאין עם זה שום בעיה.

לגבי אימונים שלך, תקרא בפורום יש הרבה הסברים בנושא.
תעשה תרגילי בסיס, דדליפט, סקוואט, בנץ', פרס... תאוכל טוב, תתאמן, תישן....

בהצלחה.

pala
25-03-10, 00:14
:d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d :d

kentix
25-03-10, 00:17
חח רואים שרק עכשיו נכנסת לשיחה d: (זרמתי איתם בקטע)
נתת תשובות שכבר ענו לי- תודה בכל זאת על העזרה.

אגב בן כמה אתה וכמה אתה שוקל שאתה רוצה לעשות פאקינג מסה 95 קילו לעוד שבוע ???

Philip_k
25-03-10, 00:25
עכשיו אני שוקל 87, לצערי הפסקתי מאסה יותר מוקדם לפני שהגעתי לכיוון 90 אפילו.
בגלל גב(זוקף) תפוס לא הצלחתי להתאמן שבוע בכלל, אז עשיתי שבוע אימונים קלים ולאחר זה ראיתי שאני צריך לעשות ריסט למשקלים אז החלטי להתחיל חיטוב מוקדם יותר.

kentix
25-03-10, 00:34
אם תיהיה 90 קילו אתה תיהיה פי 2 ממני, זה עצוב.. (בשבילי)
שיהיה לך בהצלחה ותרגיש טוב.

tommybilt53
25-03-10, 19:16
שריר לא שוקל פי 2 משומן.

אני מדבר על בערך זה נתונים משתנים +- מאחד לשני תלוי גם במס' סיבי השריר אצל כל אחד וכו' אתה לא מצפה שאני יפתח על זה שיחה, לא חקרתי לו את הגוף.

ד"א אם אתה יודע אז תגיד כמה שוקל שריר ועל מה אתה מסתמך?