PDA

צפה בגרסא המלאה : מחפש מאמר על זה שפיתוח גוף לא עוצר ת'גדילה

בובדילן94
31-03-10, 05:06
כמו שכתוב בכותרת..
נשבר הזין שכל אחד תופס מעצמו חכם גדול ואומר שפיתוח גוף עוצר ת'גדילה בגלל שהבן אדם בן 50 ויש לו נסיון חיים
וזה גם על התערבות אז אם תוכלו לעזור אז בכלל:)

tommybilt53
31-03-10, 06:05
תגיד לזה שהתערבת איתו שהוא יחפש מאמר מבוסס על זה שפיתוח גוף עוצר את הגדילה

בובדילן94
31-03-10, 16:42
הוא מתבסס על דוד שלו שמתאמן איזה 15 שנה שנראה כמו שקית זבל..
אני צריך איזה מאמר שישתיק אותו כבר נשבר הזין..

tommybilt53
01-04-10, 04:52
תשאל רופא ספורט

Ja Rule
01-04-10, 16:17
ארנולד שוורצנגר

בובדילן94
01-04-10, 18:50
ארנולד שוורצנגר
חחחחחח
ולצד זה אני יכול להביא לך 10 באדיבילדרים שלא עוברים את ה175
אני צריך משהו כתוב על הנייר משהו חד משעמי..

SIMAO
01-04-10, 19:02
חחחחחח

מה הקשר,זה הגנטיקה שלהם.
זה רק מראה מה שקובע על הגובה זו הגנטיקה, והתעסקות במשקולות אינה הורסת את הפוטנציאל הגנטי.

מה ש דה רול הביא לך היא הנה הוכחה לכך,אולם לא הוכחה של רופא או דוקטור אבל הוכחה.

Nitro Speed
01-04-10, 19:03
Med Sci Sports Exerc. 1990 Oct;22(5):605-14.Related Articles, Links

Strength training effects in prepubescent boys.

Ramsay JA, Blimkie CJ, Smith K, Garner S, MacDougall JD, Sale DG.

School of Physical Education and Athletics, McMaster University, Hamilton, Ontario, Canada.

Possible changes in muscle size and function due to resistance training were examined in prepubertal boys. Thirteen boys (9-11 yr) volunteered for each of the training and control groups. Progressive resistance training was performed three times weekly for 20 wk. Measurements consisted of the following: 1 repetition maximum (RM) bench press and leg press; maximal voluntary isometric and isokinetic elbow flexion and knee extension strength; evoked isometric contractile properties of the right elbow flexors and knee extensors; muscle cross-sectional area (CSA) by computerized tomography at the mid-right upper arm and thigh; and motor unit activation (MUA) by the interpolated twitch procedure. Training significantly increased 1 RM bench press (35%) and leg press (22%), isometric elbow flexion (37%) and knee extension strength (25% and 13% at 90 degrees and 120 degrees, respectively), isokinetic elbow flexion (26%) and knee extension (21%) strength, and evoked twitch torque of the elbow flexors (30%) and knee extensors (30%). There were no significant effects of training on the time-related contractile properties (time to peak torque, half-relaxation time), CSA, or %MUA of the elbow flexors or knee extensors. There was, however, a trend toward increased MUA for the elbow flexors and knee extensors in the trained group. Strength gains were independent of changes in muscle CSA, and the increases in twitch torque suggest possible adaptations in muscle excitation-contraction coupling. Improved motor skill coordination (especially during the early phase of training), a tendency toward increased MUA, and other undetermined neurological adaptations, including better coordination of the involved muscle groups, are likely the major determinants of the strength gains in this study

Ja Rule
01-04-10, 19:18
חחחחחח

זה לא משנה, ברגע שאתה מביא אחד זה סותר את הטענה שזה פוגע.
כידוע לי ארנולד שוורצנר לא חייזר, ואם אנשים ייגידו לך 'אז הוא לא כמו כולם' שייסבירו למה בדיוק הוא לא כמו כולם.
בהנחה והם ייגידו לך 'כי ככה', אז הם אנשים שלהיתווכח איתם זה ביזבוז זמן.

daniel maron
08-04-10, 15:15
ההבדל הוא שארנולד שוורצנגר לא התחיל עם הפיתוח גוף עוד כשהיה בתקופה של גדילה! [גיל13-18] לפי מה שאני יודע... הבן אדם מתכוון עם לעשות סקוואטים ודדליפטים כבדים ישפיעו על הגובה של הנער העתיד,לפי דעתי כן אבל לא באופן משמעותי וחוץ מזה לא צריך לשאוף לעקם מוטות בגיל 14 פיתוח גוף זה דבר מורכב שלוקח הרבה זמן.
קחו את לי פריסט שהתחיל עם הפיתוח גוף שעוד היה בחיתול היה שותה גיינר במקום מטרנה.

Nitro Speed
08-04-10, 16:21
ההבדל הוא שארנולד שוורצנגר לא התחיל עם הפיתוח גוף עוד כשהיה בתקופה של גדילה! [גיל13-18] לפי מה שאני יודע... הבן אדם מתכוון עם לעשות סקוואטים ודדליפטים כבדים ישפיעו על הגובה של הנער העתיד,לפי דעתי כן אבל לא באופן משמעותי וחוץ מזה לא צריך לשאוף לעקם מוטות בגיל 14 פיתוח גוף זה דבר מורכב שלוקח הרבה זמן.
קחו את לי פריסט שהתחיל עם הפיתוח גוף שעוד היה בחיתול היה שותה גיינר במקום מטרנה.

אם אתה מבקש מחקרים אז תטרח לפחות לקרוא אותם לפני שאתה מזיין תשכל.

daniel maron
08-04-10, 21:55
חמודי אמרתי את דעתי לא העתקתי מילה במילה ממחקר אתה מוזמן לתקן אותי מר מומחה =]

Nitro Speed
10-04-10, 15:34
חמודי אמרתי את דעתי לא העתקתי מילה במילה ממחקר אתה מוזמן לתקן אותי מר מומחה =]

מה אתה אהבל?תקרא כמה תגובות למעלה פרסמתי מחקר שמוכיח שאין קשר בין משקולות לגדילה.

אוריין ברוך22
10-04-10, 18:51
גנטיקה אי אפשר לשנות נכון? הרמת משקולות לא יכולה לשנות את הגנטיקה שלך
זה תלוי בגובה ההורים
אם שתיהם נמוכים תצא נמוך
אם שתיהם גבוהים תצא גבוה
אם אחד גבוה אחד נמוך (אני מדבר מעל הממוצע ומתחת לממוצע) מי שקיבלת יותר גנים ממנו הגובה שלך יהיה ביותר נטייה אליו

נקודה.

pala
10-04-10, 19:29
גנטיקה אי אפשר לשנות נכון? הרמת משקולות לא יכולה לשנות את הגנטיקה שלך
זה תלוי בגובה ההורים
אם שתיהם נמוכים תצא נמוך
אם שתיהם גבוהים תצא גבוה
אם אחד גבוה אחד נמוך (אני מדבר מעל הממוצע ומתחת לממוצע) מי שקיבלת יותר גנים ממנו הגובה שלך יהיה ביותר נטייה אליו

נקודה.

אתה חי בסרט
גובה זה לא 100% גנטיקה, יש הפרעות שיכולות לקרות במהלך החיים שיכולות לגרופ לסטייה (לחצים, מתחים, בעיות גדילה מולדות ועוד)

Goregrinder
10-04-10, 21:51
אתה חי בסרט
גובה זה לא 100% גנטיקה, יש הפרעות שיכולות לקרות במהלך החיים שיכולות לגרופ לסטייה (לחצים, מתחים, בעיות גדילה מולדות ועוד)

אבל לא משקולות. אלא אם כן נופלת לך משקולת ממש כבדה על הרגליים ואין איך להציל אותן, חייבים לכרות... זה כן משפיע על הגובה. ;)

pala
10-04-10, 22:00
אבל לא משקולות. אלא אם כן נופלת לך משקולת ממש כבדה על הרגליים ואין איך להציל אותן, חייבים לכרות... זה כן משפיע על הגובה. ;)
באמת שקשה לדעת
אני לא אומר שזה כן משפיע, רוב הסיכויים שלו, אבל אולי יתגלה בשנים הבאות איזה שהוא פאק שיכול להיגרם כתוצאה מאימונים חדים בגיל צעיר
עד אז..תהנה

אוריין ברוך22
10-04-10, 22:10
חבר שלי לא אוכל נכון לא ישן נכון ומעשן והוא 1.78
גובה זה גנטיקה

אולי לישון נכון ותזונה נכונה יעזרו קצת לגבוה ואם כן ב2 סנטימטר נראלי

ThaiB0X
18-04-10, 18:56
אם כבר, להיפך.
בזמנו כתבתי באופן נרחב בפורום על המיתוס הזה, תריץ חיפוש, אתה אמור למצוא טופיק עם כמה רפרנסים והרבה מידע.

בפעילות עצימה כמו הרמת משקולות, HGH (human growth hormone) מופרש בצורה גבוהה מן הרגיל ("הרגיל" כאמור, זהו עניין סובייקטיבי. אני מתייחס אל הנורמה של העידן המודרני, שבו האדם הממוצע לא עוסק בפעילות שאפילו מתקרבת לעצימות הזאת).

עכשיו, HGH, כשמו כן הוא, מעודד גדילה. אני מניח שאין צורך להרחיב עוד.

daniel maron
18-04-10, 20:06
הגיוני!
ידוע שאימוני כוח משחררים הורמונים בגוף וביניהם טסטוסטרון והורמוני גדילה