PDA

צפה בגרסא המלאה : איך אתם מצליחים לאכול?

Mr_Nos
03-04-10, 18:59
נשמע קצת שאלה הזויה אבל אני רוצה לדעת..אני מתאמן שלושה חודשים. עד עכשיו עליתי 9 קילו מ 65 ל 74 קילו עד עכשיו אני נראה טוב.. אבל אני רוצה להיות הרבה יותר מסיבי. הגובה שלי 1.80 ואני רוצה להגיע ל 80-85 קילו. אני לא מצליח לאכול.. אני מרגיש עייפות וקושי לאכול.. אני אוכל כל שעתיים בערך.. יש לציין שעד עכשיו במסה נקיה... ותוכנית ss. האם כדאי ללכלך?

hypertrophy
03-04-10, 19:05
דדדדההההההה!!!!

קרטון חלב ביום כף חמאת בטנים לפחות
גבנ"צ....שמן זית על כל דבר אפשרי ואתה תעלה איכותי

pala
03-04-10, 19:24
אם אתה מתאמן ss אתה תרגיש את זה בשלבים של המשקלים הכבדים שאתה תצטרך לאכול מלוכלך

SIMAO
03-04-10, 19:37
מה זה האם כדאי ללכלך?.
בss לא ניתן לבצע מסה נקייה,הגוף דורש הרבה אנרגיה ע"מ ולהתאושש ,אם לא תפעל כך, מהר מאוד תיראה את עצמך ניתקע ומתייאש מהתוכנית.

אם אתה מאלה שרוצים לשמור על הקוביות בבטן לכל אורך השנה,יכול להיות שזוהי לא התוכנית בשבילך.

StfuNow
03-04-10, 19:47
מה זה האם כדאי ללכלך?.
בss לא ניתן לבצע מסה נקייה,הגוף דורש הרבה אנרגיה ע"מ ולהתאושש ,אם לא תפעל כך, מהר מאוד תיראה את עצמך ניתקע ומתייאש מהתוכנית.

אם אתה מאלה שרוצים לשמור על הקוביות בבטן לכל אורך השנה,יכול להיות שזוהי לא התוכנית בשבילך.

למה לדבר שטויות?!
עם כל דבר אפשר לעלות נקי..

hypertrophy
03-04-10, 19:51
מה זה האם כדאי ללכלך?.

אז שום תכנית לא בישבילו

SIMAO
03-04-10, 20:21
מה זה האם כדאי ללכלך?.

אז שום תכנית לא בישבילו

לא בהכרח,עם FBW,AB וכד',ניתן לשמור על קוביות.
כמובן שהתזונה צריכה להיות לא מופרזת.

מה שניסיתי להגיד זה,שבSS קשה מאוד לווסת את התעווה לאוכל,הגוף צריך להתאושש מאימון לאימון ואנרגיה זה שם המשחק.
שינה ותזונה הם נקודות מפתח כאן.

אילו בתוכניות סטאנדרטיות העלייה במשקלים לא נעשת מאימון לאימון,וברוב המקרים גם מספר החזרות יותר גבוהות.

daniel maron
03-04-10, 20:38
תאמין לי שעם תעשה ss כמו שצריך אתה תרצה לאכול הרבה יותר! הגוף שלך חייב מזון לתכנית כזאת ואל תתרגש מכל גרם שומן שעולה בשביל זה יש חיטוב
2 ליטר חלב ביום 5 פיתות חצי קופסא חמאת בוטנים הרבה אגוזים וכדומה בננות תמרים ומוצרי חלב בשרים והרבה ותאמין לי שאתה תצרוך את כל מה שאתה צריך
תעשה מסה מלוכלכת ותאכל דברים עם הרבה קלוריות

daniel maron
03-04-10, 20:40
מה שיעזור לך זה גיינר הסריוס מס הקדוש תוסיף חלב חמאת בוטנים שיבולת שועל ופירות ותגיע ל2000 קלוריות בשייק!!!
זה יעזור לך להשלים הרבה מאוד!

Mr_Nos
04-04-10, 04:16
האם קריאטין גם יועיל לי? ואם כן איזה?

din
04-04-10, 13:18
קריאטין טהור.. לא משנה איזה חברה..

Mr_Nos
04-04-10, 15:19
סבבה אני ישתדל לקנות .
ובקשר לאוכל פשוט לאכול מכל הבא ליד לא משנה אם מטוגן או לא? רווי בשומן ?

daniel maron
04-04-10, 15:27
לאור המצב שלך, תתחתן עם מקדונלדס.

Mr_Nos
04-04-10, 15:30
לא ראית אותי.. אני לא שחיף. פשוט צריך לתת עוד קצת מאסה..

hypertrophy
04-04-10, 15:35
סבבה אני ישתדל לקנות .
ובקשר לאוכל פשוט לאכול מכל הבא ליד לא משנה אם מטוגן או לא? רווי בשומן ?

אתה רוצה לעלות במשקל?תאכל מטוגן....
וקריאטין לא יעזור בלי אוכל

Mr_Nos
04-04-10, 18:16
ידוע לי שקריאטין לא יעזור בלי אוכל.. אני לא אמרתי שאני לא אוכל. אמרתי שאני לא עולה במשקל.

Mr_Nos
04-04-10, 18:24
עוד שאלה. מזה משקלים כבדים אצלכם? כל אחד יש לו את ההגדרה שלו למשקלים כבדים.

מיכאל רטינסקי
04-04-10, 18:40
ידוע לי שקריאטין לא יעזור בלי אוכל.. אני לא אמרתי שאני לא אוכל. אמרתי שאני לא עולה במשקל.

קריאטין משתמשים אם רוצים להיעשות יותר חזקים, העולה המשקל זה תוצאת אגב בגלל עיכוב מים
אם אתה רוצה להגדיל המשקל הפרתי מייעץ גאינר

alvaalva
04-04-10, 21:49
עוד שאלה. מזה משקלים כבדים אצלכם? כל אחד יש לו את ההגדרה שלו למשקלים כבדים.

משקל שיגרום לך להתאמץ הרבה ולתת מעצמך 100% בשביל לסיים סט.
בסקוואט בדרך כלל יש גם סחרחורות כאלה, הכי כייף:sbb4:

Mr_Nos
05-04-10, 01:04
אני כרגע בסקוואט על 90 קילו ואני עוד לא מרגיש אותם o_o.

Scylla
05-04-10, 03:42
אני כרגע בסקוואט על 90 קילו ואני עוד לא מרגיש אותם o_o.

בצדק.