PDA

צפה בגרסא המלאה : יוסי יד 50

sAkin
08-04-10, 02:14
:):):):) היום נתקלתי במקרה קלאסי כזה, שראיתי בנאדם תמים שואל את ה"יוסי יד 50" של המכון , איך אני מגדיל מאסה ונהיה סוס. והתשובה של יוסי היתה : תיקח 4 כדורים של חומצות אמינו (BCAA) לפני ואחרי האימון, ואתה תראה הבדלים !!
חחחחחחחחחחחחחחחח
ספרו קצת משלכם...:sbb4:

jonathan
08-04-10, 03:43
אווי היה אצלנו איזה אחד..גם סטייל יוסי יד 50,סתם דיסקסנו,ברור שאסור לאכול אחרי 9 למה אז השרירים מקבלים שומן,טונה אחרי אימון חובה,ולהשתדל להתאמן יום כן יום לא.

JaSoN.B
08-04-10, 04:23
אווי היה אצלנו איזה אחד..גם סטייל יוסי יד 50,סתם דיסקסנו,ברור שאסור לאכול אחרי 9 למה אז השרירים מקבלים שומן,טונה אחרי אימון חובה,ולהשתדל להתאמן יום כן יום לא.

that's the way to do it :)

kobiiakobi
08-04-10, 12:46
:):):):) יוסי יד 50

daniel maron
08-04-10, 14:47
אצלנו יש בוריס יד 60 אחי לא צוחק איתך "תרים כבד, תאכל גיינר, תקום ב4 בבוקר לשתות גיינר, ותישן טוב,ותרים כבד" מילה במילה זה מה שהוא אומר :):):):)

kobiiakobi
08-04-10, 17:04
חח אנשים מפגרים

pala
08-04-10, 18:11
אצלנו יש בוריס יד 60 אחי לא צוחק איתך "תרים כבד, תאכל גיינר, תקום ב4 בבוקר לשתות גיינר, ותישן טוב,ותרים כבד" מילה במילה זה מה שהוא אומר :):):):)אילו אנשים שרוטים...להרים כבד...לישון טוב... מה הם חושבים לעצמם???!!?

daniel maron
08-04-10, 21:51
pala- :):):):) בדוגרי אחי הם צודקים רק אפשר להגיד את זה במילים אחרות ולא לשתות גיינר ב4 בבוקר חחח ואיך הו קורה לגיינר? "גרררררררררררררררררייייינר" חחחחח אבל איזה שור הבן :):):):) 200 קילו סקוואט 290 קילו דדליפט אינלו מקום לעוד פלטות בלג פרס לבן אדם.

RIP
09-04-10, 00:12
"אם זה טעים זה לא טוב לגוף שלך"->ליצנות

Scylla
09-04-10, 02:58
אצלינו יש בחור שדווקא די מוערך ואני אמנע מלפרט כדי לא להשמיץ, שאמר לי שבדדליפט לא צריך לגעת ברצפה ושזה הורס את הגב, וחזרות נמוכות זה לא טוב וכו' כוו' וכו'

daniel maron
09-04-10, 12:28
לפעמים אנשים שכן מבינים והרבה, עושים טעות אחת, משווים את עצמם אליך. לכל אחד מטרה משלו כוח שונה והגיל גם משחק פה תפקיד.

Philip1123
10-04-10, 00:27
הרבה פעמים אנשים ברמות היותר גבוהות אין להם כוח וסבלנות לתת לך הסברים טובים, אז הם זורקים לך קלישאות וזה יכול להישמע טפשי לפעמים... אם הגיעו ל"יד 50" כמו שאמרתם (אהבתי את הכינוי), אז יש להם קצת מושג אני מאמין

moo
10-04-10, 00:30
מה שטפשי שיד 50 לא תתן כלום באף ספורט ממוצע
צריך לעבוד על דברים אחרים כדי להיות ספורטאי טוב

נעל
10-04-10, 01:04

לא שמעת על curling?
זה ענף פופולרי בחופי הים.

terminater135
10-04-10, 09:09

הם מתאמנים בשביל בנות, לא כלכך אכפת להם מספורט (למרות שהרבה אנשים מאמינים שכמה שאתה מרים יותר בכפיפות מרפקים ככה אתה יותר חזק).

KALINA
10-04-10, 10:37
תמיד יהיו ילדי קוביות,שיצחקו על צבא ריפטו,שיצחקו על ליצנים וכו...זה קבוצות ייחוס,כולם רוצים להיות מיוחדים וכולם מיוחדים. אני בולע 20 אמינו ביום ועוד 20 מהנוזלי ומרגיש מצויין!
יום טוב לכולם! אל תקשיבו לאף אחד,תעשו מה שטוב לכם!

Scylla
10-04-10, 15:25
אני אישית חושב שכל הילדי ריפטו הרבה יותר גרועים מהילדי קוביות. אבל זה רק אני.

RIP
10-04-10, 15:34

זה נכון,כי הם חזקים ממך ויותר כבדים ממך,טפי עליהם

Nitro Speed
10-04-10, 15:38
הרבה פעמים אנשים ברמות היותר גבוהות אין להם כוח וסבלנות לתת לך הסברים טובים, אז הם זורקים לך קלישאות וזה יכול להישמע טפשי לפעמים... אם הגיעו ל"יד 50" כמו שאמרתם (אהבתי את הכינוי), אז יש להם קצת מושג אני מאמין

לא צריך להיות גאון כדי לדעת ש
תאכל הרבה=תגדל
תאכל מעט=תקטן.

זה לא משהו חדש וזה קיים מאז המפץ הגדול.

pala
10-04-10, 15:45
אחי, ריפטו לא עושה סקוואט
סקוואט עושה את ריפטו

KALINA
10-04-10, 15:50

כי?
אז בעיניהם אתה ליצן...אני יוסי יד 50,תמר לא יפה בכלל...
עד שיבינו שיש מקום גם לדעה נוספת -נוכל רק להתרגז אחד על השני..
אותי גם מרגיז שילד ששוקל 60 קילו ולא מסוגל לגלגל על הרצפה מה שאני מושך מתחיל להתווקח איתי...באסה..

tmphbitu
10-04-10, 15:55
Scylla, קצת צורם לשמוע מישהו בן 20+ אומר שילדים שיותר חזקים ממנו הרבה יותר נוראיים מהילדי קוביות שאתה מדבר עליהם.

OREV - אני מסכים איתך.

terminater135
10-04-10, 16:18

באמת שאני לא מבין אותך, אתה אומר שמתאמנים רציניים (גם אם אתה לא מסכים לגבי שיטת האימונים שלהם) שעושים תרגילים כמו סקוואט ודדליפט ועובדים קשה ורואים תוצאות יותר גרועים מילדים שכל מה שאכפת להם זה הקוביות בבטן ולהראות כמו מייקל לואיס?

RIP
10-04-10, 16:34
בנתיים הוא הליצן הכי גדול פה,מה עם הסרטונים אופיר?

אוריין ברוך22
10-04-10, 18:44
לי יש חבר בסגנון מוחמד יד 20
אני מדמיין תתשובה שלו כזה איך אני מגיע ליד כזאת
"קודם אני מתחיל את הבוקר ב10 כדורים של "קליק" אבל בגלל שזה משמין אני עושה שעה אירובי בשביל להוריד את השומן אני אוכל טונה מיד אחרי שאני עושה עם הכיסא של הכיתה כפיפות מרפקים אבל לא אחרי 7 בערב!"

-DMD-
23-04-10, 21:14
חח מוחמד יד 20, שמע זה יכול להיות בן אדם הוא ectomorph ועם מטאבוליזם מהיר מאוד .
אנשים כאלה לא יוכלו בחיים להגיע רחוק מדי, גנטיקה היא זאת שקובעת בסוף.
כמה שלא תלך נגד, לא תצליח להיות ארנולד שוורצנגר כשאתה ectomorph בחיים.

alvaalva
23-04-10, 21:23
יחי ריפטו, תאכלס הכי גבר שיש.

אוריין ברוך22
24-04-10, 01:30
חח מוחמד יד 20, שמע זה יכול להיות בן אדם הוא ectomorph ועם מטאבוליזם מהיר מאוד .
אנשים כאלה לא יוכלו בחיים להגיע רחוק מדי, גנטיקה היא זאת שקובעת בסוף.
כמה שלא תלך נגד, לא תצליח להיות ארנולד שוורצנגר כשאתה ectomorph בחיים.

:):):):) סתם צחקתי אין לי חבר מוחמד יד 20 d:
יש לי חבר יד 26 (זה היה שאיתה התחלתי חח הזיכרונות d:) בקיצור יש לו דווקא גנטיקה סבבה לגמרי אבל הוא פשוט שחיף בצורה של מגעיל כבר הבנאדם שוקל 47 קילו על 1.66 עזוב מגעיל הוא לא בריא כבר מרוב שהוא רזה נראלי

daniel maron
24-04-10, 10:26
ectomorph או לא,עם הבן אדם יאכל כמו שצריך ויתאמן חזק יהיו תוצאות!

-DMD-
24-04-10, 12:51
יהיו אבל לא קרובות לתוצאות של mesomorph, לידע כללי אקטומורפ יכול לפתח כ5פאונד שריר בשנה לאומת 15 של מסומורפ.

בובדילן94
24-04-10, 15:26
מתחת ל10 חזרות זה לא אפקטיבי

Scylla
24-04-10, 15:41
זה נכון,כי הם חזקים ממך ויותר כבדים ממך,טפי עליהם

זה כל הפואנטה שלי. שאם תיקח את כל הילדי ריפטו, 90% מהם עדיין שחיפים ובקושי הגיעו לפלטה אחת. (עכשיו תגיד שלא כולם יודעים להתאמן בלה בלה בלה אני אומר לך ממה שאני ראיתי כאן ובמכון שלי ובעוד מכון)

לגבי יותר חזקים ויותר כבדים, אני לא אגרר לויכוח הילדותי הזה למי יש יותר גדול.

כי?
אותי גם מרגיז שילד ששוקל 60 קילו ולא מסוגל לגלגל על הרצפה מה שאני מושך מתחיל להתווקח איתי...באסה..

בדיוק.

scylla, קצת צורם לשמוע מישהו בן 20+ אומר שילדים שיותר חזקים ממנו הרבה יותר נוראיים מהילדי קוביות שאתה מדבר עליהם.

Orev - אני מסכים איתך.

בוא אני אסביר לך בדיוק למה אני חושב שהם יותר נוראים מילדי קוביות.
ילדי קוביות זה בסה"כ אנשים רגילים שרוצים לשפר את המראה שלהם, הולכים למכון לעבוד בצורה ליצנית עד בינונית למטרת שיפור סביר כזה או אחר, לא מעניין אותם משקלי עבודה והשקעה יותר מדי, אני האחרון שיהיה ככה, אבל זה לא אומר שזה הגיוני לחלוטין. לא מאשים אף אחד שלא התמכר לזה כמוני וטוטאלי בספורט הזה כמוני. לא מבין מה פסול בלעשות ספורט (קודם כל זה עדיף מאשר לרבוץ) אבל לא לתת את ה110%, ולכוון למראה ולא לכוח או משהו כזה.
עכשיו הילדי ריפטו, רובם נראים יותר גרוע מכל הילדי קוביות במכון, ילדים ששוקלים 50 ומרימים מוט ריק או לא רחוק מזה, מתחילים לצאת על מתאמנים ותיקים, בטוחים שהם יודעים הכל, כולם ליצנים ורק הם שחיפים שכמותם - הם הכי טובים הכי חזקים וכו' וכו' וכו'. יש כמובן להוציא את המעטים שמתמידים ולא חיים יותר מדי בסרט כמו רן ועודד, שגם איתם אני לא מסכים בהכל אבל להם יש נסיון לגבות את הדעות שלהם.

באמת שאני לא מבין אותך, אתה אומר שמתאמנים רציניים (גם אם אתה לא מסכים לגבי שיטת האימונים שלהם) שעושים תרגילים כמו סקוואט ודדליפט ועובדים קשה ורואים תוצאות יותר גרועים מילדים שכל מה שאכפת להם זה הקוביות בבטן ולהראות כמו מייקל לואיס?

אין לי בעיה עם מתאמנים רציניים, להיפך, יש לי בעיה עם ילדים מפגרים שחושבים שהם המציאו את הגלגל ויודעים יותר טוב מכולם, שהם נראים כמו קיסם.

בנתיים הוא הליצן הכי גדול פה,מה עם הסרטונים אופיר?

אני לא חייב לך שומדבר. מצידי תחשוב שאני מרים מוט ריק. אם זה מאוד מאוד מסקרן אותך, יש אצלינו אחד מהטרולים שלכם בשם ברקן, לא יודע למה הוא היה עד שהרמתי, אבל תשאל אותו אם אתה מכיר. אף פעם לא טענתי שהמשקלים שלי מטורפים, אבל הם מכובדים.

אוריין ברוך22
24-04-10, 16:08
ברקן הרשקו?

Scylla
25-04-10, 02:26
ברקן הרשקו?

אכן .

tmphbitu
25-04-10, 03:26
Scylla - יש לי משתמש בפורום השני בו אני צופה על הלוגים של הילדים הללו, הם מתחזקים וגדלים בצורה מפחידה. אתה בטוח שאנחנו מדברים על אותם הילדים? מלבד זאת, ראיתי סירטונים של , beitarist, Daniel2, The Sun, LiftHeavy, Lightweight, IronMind כולם הגיעו לסקוואט מלא לחזרות עם משקלים גבוהים בהרבה ממה שרוב חברי הפורום כאן עושים...

מלבד זאת, אני לא צריך לציין את ,Deus Ex Machina, Coldfire, moo, Obzion , Ka4okשהם בכלל חזקים וגדולים בהרבה מרוב המתאמנים. בחדר כושר בו אני עובד יש הרבה אנשים שעל סייקלים לא מצליחים להגיע לגודל ולמשקלים שהם מרימים. אז שוב - אתה בטוח במה שאתה אומר?

pala
25-04-10, 10:00
scylla - יש לי משתמש בפורום השני בו אני צופה על הלוגים של הילדים הללו, הם מתחזקים וגדלים בצורה מפחידה. אתה בטוח שאנחנו מדברים על אותם הילדים? מלבד זאת, ראיתי סירטונים של , beitarist, daniel2, the sun, liftheavy, lightweight, ironmind כולם הגיעו לסקוואט מלא לחזרות עם משקלים גבוהים בהרבה ממה שרוב חברי הפורום כאן עושים...

מלבד זאת, אני לא צריך לציין את ,deus ex machina, coldfire, moo, obzion , ka4okשהם בכלל חזקים וגדולים בהרבה מרוב המתאמנים. בחדר כושר בו אני עובד יש הרבה אנשים שעל סייקלים לא מצליחים להגיע לגודל ולמשקלים שהם מרימים. אז שוב - אתה בטוח במה שאתה אומר?

גדלים בצורה מפחידה? תביא
תמונות, עד עכשיו אף אחד ממי שראיתי לא נראה מסיבי בשיט

moo
25-04-10, 11:18
גדלים בצורה מפחידה? תביא

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs450.snc3/25766_391977647371_844327371_3980046_1146322_n.jpg

pala
25-04-10, 11:35
תביא לי מתאמן ממוצע

moo
25-04-10, 11:40
תביא לי מתאמן ממוצע

הבעיה שאתם מחפשים להיות מנופחים כמו בילדרים
תקרא את המאמר Bigger Arms של Bill Starr (http://www.steroidology.com/forum/2090711-post1.html)

כל המתאמנים שמתאמנים כוח גדלים ומתחזקים
תן לצעירים האלה עוד קצת זמן ותראה אותם

pala
25-04-10, 12:01
ממש לא מנופח... אבל התאכזבתי מאוד מתמונות של כמה שמרימים משקלים מטורפים

tmphbitu
25-04-10, 13:02
ממש לא מנופח... אבל התאכזבתי מאוד מתמונות של כמה שמרימים משקלים מטורפים

זה כי בקושי יש תמונות. היחידים שראיתי זה moo & the sun.

pala
25-04-10, 13:06
זה כי בקושי יש תמונות. היחידים שראיתי זה moo & the sun.

ראיתי תמונה של שניים שמרימים כמעט כמו moo ונראים כאילו מעולם לא התאמנו...כל עוד כוח זה המטרה היחידה שלהן, שהיו בריאים, כל הכבוד להם...

אוריין ברוך22
25-04-10, 15:39
אכן .

הוא יודע שאני אומר את זה ואמרתי זה את זה כבר
הוא סבבה והכול אבל לפעמים ככה אני מדפדף בfxp לראות כמה אנשים ריפטואיסטים יש שם וזה בקיצור הוא צועק על כולם תעשו ss שתוק ותעשה סקוואט (והוא אמר את זה בתקופה שהוא לא עשה סקוואט) הוא מזלזל באנשים ויורד עליהם הוא אומר לכולם שחיפים שהוא בעצמו לא משהו ורק עכשיו הוא יצא מהתת משקל....

Scylla
25-04-10, 15:44
הוא יודע שאני אומר את זה ואמרתי זה את זה כבר
הוא סבבה והכול אבל לפעמים ככה אני מדפדף בfxp לראות כמה אנשים ריפטואיסטים יש שם וזה בקיצור הוא צועק על כולם תעשו ss שתוק ותעשה סקוואט (והוא אמר את זה בתקופה שהוא לא עשה סקוואט) הוא מזלזל באנשים ויורד עליהם הוא אומר לכולם שחיפים שהוא בעצמו לא משהו ורק עכשיו הוא יצא מהתת משקל....

זה העניין וזה מה שמציק לי אנשים שרק עכשיו נכנסנו לss ואימונים בכלל ומרגישים כאילו הם המציאו את העולם. ברור שיש כאלו שעשו דרך מרשימה, אבל לפחות מהאנשים שראיתי, מהגרייט שייפ בכפ"ס וברעננה, כולם היו שחיפים. נקודה. שלא נדבר שגם אני שלא קראתי את הספר ולא עושה ss היה לי מה לתקן אותם אבל זה עניין אחר.

אוריין ברוך22
25-04-10, 16:31
זה העניין וזה מה שמציק לי אנשים שרק עכשיו נכנסנו לss ואימונים בכלל ומרגישים כאילו הם המציאו את העולם. ברור שיש כאלו שעשו דרך מרשימה, אבל לפחות מהאנשים שראיתי, מהגרייט שייפ בכפ"ס וברעננה, כולם היו שחיפים. נקודה. שלא נדבר שגם אני שלא קראתי את הספר ולא עושה ss היה לי מה לתקן אותם אבל זה עניין אחר.

אחי זה עוד יותר גרוע ממה שאתה חושב
יש ילדים שואלים אם התוכנית ab או abc שלהם טובה אומרים תעשה ss
wtf?? בנאדם ביקש חוות דעת על תוכנית לא שיצעקו עליו שהוא שחיף ושיעשה ss שבעצם יש על הילד הזה 10 קילו שריר יותר מהריפטואיסט
לא כול אחד יכול לגדול עם תוכנית כמו ss אנשים פשוט לא מבינים את זה
יש אנשים שהנפח נמוך מדי בשבילם
האנשים האלה לא יגיעו רחוק עם הפיתוח גוף
הם כול היום עושים אני שמן יש לי כרס אני גבר ושבעצם יש מישהו פי 8 יותר מסיבי מהם שהוא גם חטוב
הם אומרים שהוא רזה ויתחיל לאכול
הם מזלזלים באנשים לא מתקנים אותם צוחקים עליהם (אני מדבר על המתחילים שלא מבינים מזה מאזן קלורי חיובי אפילו)
פשוט עצוב לאן אפשר להדרדר

pala
25-04-10, 16:45
אחי זה עוד יותר גרוע ממה שאתה חושב
יש ילדים שואלים אם התוכנית ab או abc שלהם טובה אומרים תעשה ss
wtf?? בנאדם ביקש חוות דעת על תוכנית לא שיצעקו עליו שהוא שחיף ושיעשה ss שבעצם יש על הילד הזה 10 קילו שריר יותר מהריפטואיסט
לא כול אחד יכול לגדול עם תוכנית כמו ss אנשים פשוט לא מבינים את זה
יש אנשים שהנפח נמוך מדי בשבילם
האנשים האלה לא יגיעו רחוק עם הפיתוח גוף
הם כול היום עושים אני שמן יש לי כרס אני גבר ושבעצם יש מישהו פי 8 יותר מסיבי מהם שהוא גם חטוב
הם אומרים שהוא רזה ויתחיל לאכול
הם מזלזלים באנשים לא מתקנים אותם צוחקים עליהם (אני מדבר על המתחילים שלא מבינים מזה מאזן קלורי חיובי אפילו)
פשוט עצוב לאן אפשר להדרדר

בצער רב, אלא אם כן הבנאדם בשלב מתקדם יותר, ss היא תוכנית 'אוניברסלית' שמתאימה לכל אדם בריא(שכן אם הוא לא, איך הוא בכלל יכול להכנס לח"כ?) שנחשב למתחיל בכל דרך כלשהו(התאוששות\משקלים\זמן)
זה לא אומר שצריך להכריח או לא לתת צאנס לתוכניות אחרות, או כאלה שפשט לא רוצים (אי אפשר להאשים אף אחד, תוכנית לא קלה בכלל)
בצער יותר רב, זאת התוכנית האולטימטיבית הכי טובה למתאמן מתחיל...

אוריין ברוך22
25-04-10, 16:48
בצער רב, אלא אם כן הבנאדם בשלב מתקדם יותר, ss היא תוכנית 'אוניברסלית' שמתאימה לכל אדם בריא(שכן אם הוא לא, איך הוא בכלל יכול להכנס לח"כ?) שנחשב למתחיל בכל דרך כלשהי(התאוששות\משקלים\זמן)
זה לא אומר שצריך להכריח או לא לתת צאנס לתוכניות אחרות, או כאלה שפשט לא רוצים (אי אפשר להאשים אף אחד, תוכנית לא קלה בכלל)
בצער יותר רב, זאת התוכנית האולטימטיבית הכי טובה למתאמן מתחיל...

על כול בנאדם משפיע נפח שונה
נכון שרוב האוכלוסייה תגדל עם נפח נמוך ביותר כמו שלך התוכנית ss...
אבל לדעתי אין כזה דבר תוכנית אולטימטיבית.
כול אחד והנפח שישפיע עליו נקודה
ברור שss היא תכנית טובה אין ספק בזה בכלל אבל מה שאני אומר שבfxp האלה הם כאילו מכריחים לעשות שם תתוכנית הזאת מי שלא עושה אותה הוא ילד ריבועים כאילו -_- פשוט עצוב

daniel maron
25-04-10, 17:10
Fxp=גייז

Nitro Speed
25-04-10, 17:30
אוריין,בנתיים אתה מזיין את השכל יותר מהאנשים בfxp.
יש אנשים שלא יגדלו מss?תביא 1.

אוריין ברוך22
25-04-10, 17:32
אוריין,בנתיים אתה מזיין את השכל יותר מהאנשים בfxp.
יש אנשים שלא יגדלו מss?תביא 1.

לא מזיין תשכל ולא כלום
לא התכוונתי שלא יגדלו בכלל כאילו מכול תוכנית טובה תגדל אבל יכולות להיות תוכניות שבהם תגדל יותר טוב
ואתה אומר שהילדים של fxp מזיינים תשכל שבנתיים אתה היית המנהל של הפורום הזה לא מעט זמן?

Nitro Speed
25-04-10, 17:36
לא מזיין תשכל ולא כלום
לא התכוונתי שלא יגדלו בכלל כאילו מכול תוכנית טובה תגדל אבל יכולות להיות תוכניות שבהם תגדל יותר טוב
ואתה אומר שהילדים של fxp מזיינים תשכל שבנתיים אתה היית המנהל של הפורום הזה לא מעט זמן?

אז מה אם הייתי מנהל שם?יש סיבה שפרשתי אתה יודע.
אם תגדל או לא זה תלוי בתזונה שלך ולא בתוכנית.
אם תהיה במאזן קלורי חיובי אתה תגדל בהכרח,גם מab גם מ ss גם מabcde,השאלה היא במה תגדל,שומן או שריר.

אוריין ברוך22
25-04-10, 17:49
אז מה אם הייתי מנהל שם?יש סיבה שפרשתי אתה יודע.
אם תגדל או לא זה תלוי בתזונה שלך ולא בתוכנית.
אם תהיה במאזן קלורי חיובי אתה תגדל בהכרח,גם מab גם מ ss גם מabcde,השאלה היא במה תגדל,שומן או שריר.

יש סיבה גם שהיית מנהל שם.
וואי אתה עם הראש בקיר אחי
עובדה אני עובד עם ab ואני גודל איתה מצויין
שאתה עולה במסה אתה לא סתם עולה במשקל אתה צריך לראות שאתה עולה בשריר אפילו שעולים בשומן
אצלי רואים את זה.. (למרות שאני לא על אחוז שומן גבוה עדיין כאילו מצטבר השומן אבל גם השריר מצטבר)
עובדה שתמיר נגיד עובד abcde כבר כמה חודשים טובים ואפילו בממדים שלו הוא עולה איתה מצויין

כול אחד והנפח המתאים לו (הרוב זה נמוך כמו ss אבל לא כולם!)

alvaalva
25-04-10, 17:59
גדלים בצורה מפחידה? תביא
אני מתאמן בתוכנית כוח,בלי להשוויץ לפי דעתי יש לי אחלה משקלי עבודה.
ובלי להשוויץ אני הייתי מגדיר את עצמי כבן אדם מסיבי. הנה כמה תמונות:
http://www.israup.net/images/2a98dcf956c61db974d66f9eb34076ea.jpg (http://www.israup.net)
http://www.israup.net/images/0ec7ec405af6a1601623957650f46a3d.jpg (http://www.israup.net)
http://www.israup.net/images/e169a386285108aa4d44f19556a17e96.jpg (http://www.israup.net)

-DMD-
25-04-10, 18:01
באמת שאין יל מושג מזה האלפבת הזה, אבל מה שכן לכל בן אדם ויותר נכון לכל סוג גוף יש את התוכנית שלה.
אי אפשר להשוות תוכנית של endomorph לזאת של ectomorph, זה יהיה יותר מטיפשי, זה יהיה מפגר.
אני אשמח מאוד לקבל לינק למאמרים על האלפבת הזה שלכם, בתיקבה למלא את חוסר ההסכלה שלי בנושא.

תודה, דניאל.

Oden
25-04-10, 18:08
Liftheavy:

גיל 15,שוקל 90 ק"ג
סקוואט 135x3x5
דדליפט 155x5

SS.

אוריין ברוך22
25-04-10, 18:13
אני לא מבין מזה קשור שפירסתם תמונות ומשקלי עבודה פה
לא אמרתי שss לא משפיע..

Nitro Speed
25-04-10, 18:25
יש סיבה גם שהיית מנהל שם.
וואי אתה עם הראש בקיר אחי
עובדה אני עובד עם ab ואני גודל איתה מצויין
שאתה עולה במסה אתה לא סתם עולה במשקל אתה צריך לראות שאתה עולה בשריר אפילו שעולים בשומן
אצלי רואים את זה.. (למרות שאני לא על אחוז שומן גבוה עדיין כאילו מצטבר השומן אבל גם השריר מצטבר)
עובדה שתמיר נגיד עובד abcde כבר כמה חודשים טובים ואפילו בממדים שלו הוא עולה איתה מצויין

כול אחד והנפח המתאים לו (הרוב זה נמוך כמו ss אבל לא כולם!)

אני לא מבין מזה קשור שפירסתם תמונות ומשקלי עבודה פה
לא אמרתי שss לא משפיע..
ss עובד על כולם.

אוריין ברוך22
25-04-10, 18:30
עובד אבל יכול להיות שתוכניות אחרות יעבדו יותר טוב

moo
25-04-10, 18:32
ss עובד על כולם.
האוכלוסיות היחידות שהתוכנית לא תעבוד עליהם אלו עצלנים וטיפשים. צריך לאכול ולהתאמן לפי הספר.

alvaalva
25-04-10, 18:37
האוכלוסיות היחידות שהתוכנית לא תעבוד עליהם אלו עצלנים וטיפשים. צריך לאכול ולהתאמן לפי הספר.

תאכלס אני בטוח שרוב אלה שנגד ss ניסו את התוכנית , אכלו כמו ציפור, נתקעו במשקלים, וכמובן להאשים את ריפטו ואת התוכנית, אלה מה.

Nitro Speed
25-04-10, 18:39
תאכלס אני בטוח שרוב אלה שנגד ss ניסו את התוכנית , אכלו כמו ציפור, נתקעו במשקלים, וכמובן להאשים את ריפטו ואת התוכנית, אלה מה.

אני בספק אם הם בכלל ניסו את התוכנית.

terminater135
25-04-10, 18:47
באמת שאין יל מושג מזה האלפבת הזה, אבל מה שכן לכל בן אדם ויותר נכון לכל סוג גוף יש את התוכנית שלה.
אי אפשר להשוות תוכנית של endomorph לזאת של ectomorph, זה יהיה יותר מטיפשי, זה יהיה מפגר.
אני אשמח מאוד לקבל לינק למאמרים על האלפבת הזה שלכם, בתיקבה למלא את חוסר ההסכלה שלי בנושא.

תודה, דניאל.

wtf, מזומורפים, אקטומורפים ואנדומורפים עושים אותן תוכניות.

אוריין ברוך22
25-04-10, 18:49

נראלי שכול מי שמאשים את ריפטו בנסיבות שבהן הם החליפו תוכנית טמבל. זתומרת שהם אכלו כמו ציפור והם מאשימים את ריפטו.
אבל מי שעשה מה שצריך וגדל איתה אבל לא כמו שגדל בתוכניות קודמות?..

Nitro Speed
25-04-10, 18:54
נראלי שכול מי שמאשים את ריפטו בנסיבות שבהן הם החליפו תוכנית טמבל. זתומרת שהם אכלו כמו ציפור והם מאשימים את ריפטו.

באיזה עוד תוכנית אתה יכול לעלות 120 קילו לדדליפט בחצי שנה?

moo
25-04-10, 18:55
אני לא מבין מה אתה רוצה? התוכנית בנויה בצורה אופטימאלית למתחיל.

alvaalva
25-04-10, 18:59
תגיד את האמת, על מה היית סומך יותר שיקדם אותך על תוכנית שכתב בן אדם עם יותר מ30 שנות ניסיון בתחום שהרים משקלים כבדים והיה מסיבי בטירוף, או על תוכנית שאיזה ילד כתב בפורום עם חצי ניסיון ממה שיש לריפטו?
תאמין לי לא סתם הוא כתב את התוכנית, יש הרבה מחשבה מאחורי זה, עובדה כל מי שמנסה אותה ועושה הכל כמו שצריך גדל בצורה מטורפת ומעלה את משקלי העבודה שלו.ויש מספיק דוגמאות לאנשים שעשו מהפך מדהים.

אוריין ברוך22
25-04-10, 19:40
אני לא אמרתי מילה רעה על ss באמת אחלה של תוכנית אבל אמרתי שיכול להיות שאולי מישהו יגדל יותר טוב
עם תוכנית אחרת מה עשיתם ממני משמיץ ריפטו xd

pala
25-04-10, 23:08

למה אתה משווה תוכנית כוח לתוכנית נפח? וממתי כוח = אינדיקציה ישירה למאסת שריר? יש יותר מדי הוכחות שמפריחות את זה
(אני לא נגד ss אז אל תקפוץ)

Nitro Speed
25-04-10, 23:25
למה אתה משווה תוכנית כוח לתוכנית נפח? וממתי כוח = אינדיקציה ישירה למאסת שריר? יש יותר מדי הוכחות שמפריחות את זה
(אני לא נגד ss אז אל תקפוץ)

וואוו תגיד לי,אתה אהבל?
אומרים לכם זה פאקינג תוכנית למתחילים,בן אדם שרק התחיל ללכת לחדר כושר לא יוכל לשים על עצמו הרבה מסת שריר בגלל שמשקלי העבודה שלו עלובים,קודם צריך להעלות את משקלי העבודה ורק אחרי זה לעשות מה שבא לך.

pala
25-04-10, 23:27
מה זה "אומרים לכם"? אני בכלל התווכחתי עם משהו? לעזאזל אתה לא מצליח לקרוא את ה"אל תקפוץ" בשביל לא לזיין לי את השכל?

Scylla
26-04-10, 00:39
לא חסרים מאמנים עם 100 שנות נסיון תארים ומה לא, שהתוכניות שהם עושים עדיין לא אופטימליות. הרי כל פעם שד"ר איתי זיו כותב משהו, והוא בעל אחד התפקידים היותר בכירים בתחום בארץ, כל הריפטואיסטים יוצאים עליו (לפעמים גם אני יש להודות) ככה שזה שיש לו נסיון והוא היה בעצמו יוסי יד 50 זה לא אומר שזה בהכרח אופטימלי.
ולעניין - אני חושב שזו תוכנית מעולה, אבל לא הדרך היחידה להתקדם, וספציפית למטרות שלה, לא לכל מטרה.

עלוש
26-04-10, 00:57

5x5

הדיון הזה לא ייגמר לעולם ..
לדעתי ואחרי ניסיון שלי , הכי טוב לבאדיבילדרים לעשות תוכנית משולבת שתכיל את העקרונות של 5x5 או( ss במקרה פה כי הרוב מתחילים) , עם התוכנית שהם עושים לכל שריר .
לעלות בכוח במסה ולשפר מה שצריך שיפור .

חבר שלי שאני מאמן עלה מ 50 ל 110 קילו בסקוואט תוך 7 שבועות בלבד עם שילוב של 5X5 עם התוכנית שלו .

לסיכום : SS תוכנית טובה מאוד ומומלצת בחום לכל מתאמן מתחיל שרוצה לעלות במשקל ובכוח תוך זמן קצר .
היא יותר מתאימה ל PL יותר מ BB בשלבים מתקדמים יותר.

בסוף כל אחד שינסה מה עובד עליו הכי טוב וימשיך עם זה .
לפסול כל תוכנית ולהגיד רק SS ויחי ריפטו וזיבי זה טיפשי ומגוחך במיוחד שילדים בני 15~ עושים את זה ..
וגם לפסול SS בלי לקרוא ולנסות אותה גם טיפשי .

אוריין ברוך22
26-04-10, 05:25
עלוש אתה צודק.
הדיון הזה נראלי כבר הסתיים.
Ss היא לא הדרך היחידה להתקדם אך היא בהחלט דרך לא רעה.

alvaalva
26-04-10, 17:47
5x5

הדיון הזה לא ייגמר לעולם ..
לדעתי ואחרי ניסיון שלי , הכי טוב לבאדיבילדרים לעשות תוכנית משולבת שתכיל את העקרונות של 5x5 או( ss במקרה פה כי הרוב מתחילים) , עם התוכנית שהם עושים לכל שריר .
לעלות בכוח במסה ולשפר מה שצריך שיפור .

חבר שלי שאני מאמן עלה מ 50 ל 110 קילו בסקוואט תוך 7 שבועות בלבד עם שילוב של 5x5 עם התוכנית שלו .

לסיכום : Ss תוכנית טובה מאוד ומומלצת בחום לכל מתאמן מתחיל שרוצה לעלות במשקל ובכוח תוך זמן קצר .
היא יותר מתאימה ל pl יותר מ bb בשלבים מתקדמים יותר.

בסוף כל אחד שינסה מה עובד עליו הכי טוב וימשיך עם זה .
לפסול כל תוכנית ולהגיד רק ss ויחי ריפטו וזיבי זה טיפשי ומגוחך במיוחד שילדים בני 15~ עושים את זה ..
וגם לפסול ss בלי לקרוא ולנסות אותה גם טיפשי .

5x5 זה לא תוכנית למתחילים.
להוסיף סט עזר אחד או שניים זה בסדר אבל להוסיף הרבה סטים יפגעו בהתאוששות, וגם אם לא תבודד ידיים הם יגדלו.

עלוש
26-04-10, 20:59

5x5 זה לא תוכנית למתחילים.
להוסיף סט עזר אחד או שניים זה בסדר אבל להוסיף הרבה סטים יפגעו בהתאוששות, וגם אם לא תבודד ידיים הם יגדלו.

איפה בדיוק בתגובה שלו למעלה כתוב שהוא ביקש תוכנית למתחילים ?

Scylla
26-04-10, 23:17

שמע בגדול אני מסכים איתך אבל איזה מתאמן לא מתחיל יכול לעלות 120 קילו בדדליפט בחצי שנה?

עלוש
26-04-10, 23:31
שמע בגדול אני מסכים איתך אבל איזה מתאמן לא מתחיל יכול לעלות 120 קילו בדדליפט בחצי שנה?

מתאמן עם גנטיקה עילית ולא טבעי .

moo
27-04-10, 01:24

למה נראה לך שהוא לא מתחיל ?

Tapit
27-04-10, 12:38
אני לא אמרתי מילה רעה על ss באמת אחלה של תוכנית אבל אמרתי שיכול להיות שאולי מישהו יגדל יותר טוב
עם תוכנית אחרת מה עשיתם ממני משמיץ ריפטו xd
אף אחד לא אמר שאתה משמיץ משהו, אבל אתה סתם פוסל.
מה זה על כל בן אדם עובד משהו אחר? אתה בדקת? איך אתה יודע שעל כל בן אדם עובד משהו אחר?

כי?
לא מסכים, זה שבן אדם שוקל 60 קילו לא אומר שהוא לא מבין, לא הכל מסתכם בכמה גדולה היד שלך או מה הנסיון שלך.

נו באמת, אתה יודע שמה שאתה אומר מטומטם.
לא חסר ליצנים שעושים ss ולא חסר כאלה שעושים כמו שצריך.
אתה יודע טוב מאוד שמי שעושה ss ואוכל גדל יפה וסביר להניח יותר יפה ממה שהיה גודל בabc.
אתה לא חייב להקשיב למי שתופס עליך תחת סתם, אבל מספיק להכליל ומספיק לקטלג אנשים לפי ההיקף יד שלהם.

alvaalva
27-04-10, 16:59
טוב כמו שאתם רואים הוויכוח הזה לא יגמר...

Scylla
27-04-10, 17:29
לא מסכים, זה שבן אדם שוקל 60 קילו לא אומר שהוא לא מבין, לא הכל מסתכם בכמה גדולה היד שלך או מה הנסיון שלך.

נו באמת, אתה יודע שמה שאתה אומר מטומטם.
לא חסר ליצנים שעושים ss ולא חסר כאלה שעושים כמו שצריך.
אתה יודע טוב מאוד שמי שעושה ss ואוכל גדל יפה וסביר להניח יותר יפה ממה שהיה גודל בabc.
אתה לא חייב להקשיב למי שתופס עליך תחת סתם, אבל מספיק להכליל ומספיק לקטלג אנשים לפי ההיקף יד שלהם.

אני חושב שאתה טועה.
בנאדם ללא נסיון באימונים לא משנה כמה מאמרים הוא קרא יש לו חסרון ענק. לא חוכמה לקרוא שתוכנית x היא טובה ודיאטת y יעילה, צריך לבדוק, לנסות, לטעות, להרגיש איך מצליחים איך טועים וכו' וכו' וכו'. רק בנאדם שניסה כמה וריאציות ויכול להגיד מה פסול ומה יעיל יכול באמת להתווכח לכאן או לכאן, לדוגמא - רן, שחווה כמה סוגי תוכניות והתקדם למקום יפה מאוד.

xBiCePx
01-05-10, 09:10
וואי הויכוח הזה ממש מפגר ובחיים לא יגמר,לכל אדם יש יתרונות וחסרונות ופוטנציאל גנטי אחר,אחד יתפתח יותר טוב מss ואחד יתפתח יותר טוב מab או abc.........yz,לא צריך לחשוב שכי עליתם במשקלי עבודה ובמאסת שריר מהר יותר מss זה יתאים גם לאחרים,ולא צריך סתם להלל את ריפטו בכל מקום ולהגיד שמי שלא עושה ss הוא לא מבין כלום,ובעקרון ss זה תוכנית יותר לpl מאשר לbb

pala
01-05-10, 11:46
וואי הויכוח הזה ממש מפגר ובחיים לא יגמר,לכל אדם יש יתרונות וחסרונות ופוטנציאל גנטי אחר,אחד יתפתח יותר טוב מss ואחד יתפתח יותר טוב מab או abc.........yz,לא צריך לחשוב שכי עליתם במשקלי עבודה ובמאסת שריר מהר יותר מss זה יתאים גם לאחרים,ולא צריך סתם להלל את ריפטו בכל מקום ולהגיד שמי שלא עושה ss הוא לא מבין כלום,ובעקרון ss זה תוכנית יותר לpl מאשר לbb

הוויכוח הזה ניגמר אבל אתה הקפצת