PDA

צפה בגרסא המלאה : מתי להתחיל עם אבקת חלבון \ קריאטין?

greyhawk
11-04-10, 14:09
שלום, התחלתי להתאמן לפני חודש וחצי כבר, אני כרגע בתהליכים של ירידה במשקל
(35 קילו בחודשיים וחצי האחרונים)

אני כרגע שוקל 119 קילו, ומתאמן הרבה אירובי וגם אימוני מתח, ורציתי להתחיל להיכנס לעולם
של אבקת החלבון והקריאטין, רציתי לדעת מתי הזמן? האם זה עכשיו? האם זה רק כשאני אגיע
למשקל היעד (90 קילו) ואז להתחיל לחשוב על לעלות במאסת שריר?

בכלל, כל טיפ שתוכלו לחלוק עם מתחיל כמוני, הכל יתקבל בברכה, של איזה חברה מומלץ לרכוש
וכדומה... תודה רבה.

אוריין ברוך22
11-04-10, 14:40
wtf?????
35 קילו?!?!??????
אתה יכול להתחיל מתי שבאלך אבל רק שתדע שאבקת חלבון רק באה להשלים את הערכים הוספיים של התפריט לאלה שלא מצליחים להגיע למספיק חלבון היא לא אבקת קסם ואני לא הייתי ממליץ ממש לקחת קריאטין בשלב של חיטוב רצחני כמו שלך כי יש לזה תופעת לוואי שזה ממש ממש ממש אבל ממש מצמיא ואז תעלה במשקל עקב נוזלים
ומה הגובה שלך? =O
וכול הכבוד על הירידה יש לך תמונות לפני ואחרי?

greyhawk
11-04-10, 14:58
הגובה שלי מטר 88, והירידה הזאת היא אחרי ניתוח של קיצור קיבה,

אבל כן, אני ממש מרגיש את ההבדל עם 35 קילו פחות... ואני עוד ממשיך, לא מתכוון לעצור...

וכנראה שהאבקת חלבון אז היא כנראה ממש בשבילי, כי עקב הניתוח אני אוכל כמויות של דוגמנית
אנורקסית, אז חוסרים בחלבון בטוח יש לי...

יש לך המלצה לחברה טובה? ואיזה טעם כדאי? ממש לא בא לי להתקע עם איזה 4 קילו של אבקה
שתהיה פשוט דוחה לשתייה...

אוריין ברוך22
11-04-10, 15:42
הגובה שלי מטר 88, והירידה הזאת היא אחרי ניתוח של קיצור קיבה,

אבל כן, אני ממש מרגיש את ההבדל עם 35 קילו פחות... ואני עוד ממשיך, לא מתכוון לעצור...

וכנראה שהאבקת חלבון אז היא כנראה ממש בשבילי, כי עקב הניתוח אני אוכל כמויות של דוגמנית
אנורקסית, אז חוסרים בחלבון בטוח יש לי...

יש לך המלצה לחברה טובה? ואיזה טעם כדאי? ממש לא בא לי להתקע עם איזה 4 קילו של אבקה
שתהיה פשוט דוחה לשתייה...

i:s:s
זה לא נותן לרשום את השם של החברה בלי הנקודיים לאדע למה
בטעם קרם עוגיות לי יש את זה
זה פשוט מעדן
אתה יכול להשים סקופ בבלנדר עם שתי כוסות חלב עם חצי כף עד כף שוקולית 2 קוביות קרח ו2 קוביות שוקולד
זה ממש קינוח אני יכול לחיות על זה

maorzaradez
11-04-10, 23:15
בוא נעשה פה סדר אחת ולתמיד ושלא יבלבלו לך את השכל.
במשך כל התקופה שאתה תתאמן יבוא אליך מישהו ישחק אותה חכמולוג עם 10 טיפים שעבדו לחמותו.
לך יש מטרה, מטרה נעלה, שלא רק לשפר מראה אלא לשמור על בריאותך... נכון.? נכון :)

קריאטין כרגע אתה יכול לוותר, חבל על הכסף. מה גם בגלל שאתה במאזן קלורי שלילי בו אתה אוכל פחות מהרגיל בכדי לרדת במשקל, יהיה לך קשה לצבור גם ככה כוח בתקופה הזאת. לכן קריאטין לא יתן תועלת.
כל מה שאמרו לך על צמא, מים וכדומה זה בגדר שטות לאדם הרגיל.

לגבי החלבון,
אני ממליץ על חלבון, אבל צריך לדעת 2 דברים
1) איזה
2) מתי וכמה

נתחיל מהסוף. את החבלון שתה בעיקר לאחר האימון, לא צריך בשלב הזה מעבר. גם זה קלוריות. שתה רק מה שאתה צריך בכדי לעזור להתאושש, לאורך היום תאכל חלבון . משמע תלעס אוכל בכדי שתרגיש שאתה אוכל ולא רק שותה.

לגבי מוצר, ה IS=S הזה נחשב מאוד טעים.... אבל חשוב שאתה מקבל חלבון עם ריכוז חלבון מאוד גובה ולכן אני ממליץ לך על שתי אופציות - הצמפיון -( עדיף בטעם וניל) שאין בו כמעט סוכר ומכיל כמות גדולה וטובה של חלבון
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=89&ArticleID=436

או ה ISOPURE שהוא יותר יוקרתי והוא עם 0 גרם שומן ו 0 שומן. אם תעשה חישוב שאתה שותה אותו אחת ליום אימון, זאת לא כזאת הוצאה גדולה.
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=89&ArticleID=157

גבר גבר, במשך שנים נהנת והגעת למשקל הנוכחי, עכשיו הזמן לא להתפנק, לתת בראש ולהתחיל לחטב :)
תן בראש, כולנו איתך...

נ,ב
קרא את זה,,, ידע זה כוח!
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=108&CategoryID=81&Page=1

גל ציון-פור
11-04-10, 23:34
מסכים עם כל מילה של מאור, תקשיב לו הוא יודע על מה הוא מדבר.
בנוסף, כנס לחדר כושר, אין תחליף לכך.
תתחיל להתאמן נכון ולשמור על תזונה נכונה. תוספים יכולים לעזור לך ולהקל עליך מעט.
בכל מקרה, בעקבות ניתוח לקיצור קיבה עדיף שתתייעץ גם עם גורם רפואי מוסמך.
בברכה
גל ציון-פור

greyhawk
12-04-10, 10:46
תודה רבה על התגובות והעידוד! באמת עשית לי סדר בראש..

maorzaradez
12-04-10, 19:03
בהצלחה!

daniel maron
12-04-10, 20:58
כל הכבוד מאור איך שאתה עוזר פה לאנשים!
ולנושא, אמרו הכל אין מה להוסיף..כל הכבוד על הירידה תמשיך ככה בהצלחה גבר!