PDA

צפה בגרסא המלאה : מאמר חדש באתר! טיפים ליום העצמאות!

zivgin
16-04-10, 00:05
הי חבר'ה,
לקראת יום הבשר הלאומי של המדינה, החלטנו בישראלבודי לקחת צעד אחד קדימה ולצייד אתכם בטיפים לקראת החג המתקרב.
המאמר\טיפים הם של לא אחר מאשר גל ציון פור שאני אישית מאוד אוהב.
מאמר לחץ כאן (http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=81&ArticleID=1714).

Nitro Speed
16-04-10, 01:11
מאמר מיותר לחלוטין.
סך הכל יום אחד בשנה,לא צריך חוקים פה,מה גם שרובו מבוסס על בשר-חלבון ככה שלא צריך פה בכלל שכל כדי לדעת מה לאכול.

jonathan
16-04-10, 01:31
מאמר מיותר לחלוטין.
סך הכל יום אחד בשנה,לא צריך חוקים פה,מה גם שרובו מבוסס על בשר-חלבון ככה שלא צריך פה בכלל שכל כדי לדעת מה לאכול.
מסכים,זה רק גורם לאנשים להיות יותר פנאטים ובסופו של דבר לגרום למסגרת להיות מאוסה.
כולה יום אחד,בשר פיתות סלטים,מי שבמסה זה מעולה לו,מי שבחיטוב,זה כבר שיקולים שלו אם להיות במאזן קלורי חיובי או שלילי.
חג זה חג,עם המשפחה,חברים..;לדעתי זה קילקול של כל האווירה להתחשבן על קבב או נתח אנטריקוט.

zivgin
16-04-10, 04:08
מסכים,זה רק גורם לאנשים להיות יותר פנאטים ובסופו של דבר לגרום למסגרת להיות מאוסה.
כולה יום אחד,בשר פיתות סלטים,מי שבמסה זה מעולה לו,מי שבחיטוב,זה כבר שיקולים שלו אם להיות במאזן קלורי חיובי או שלילי.
חג זה חג,עם המשפחה,חברים..;לדעתי זה קילקול של כל האווירה להתחשבן על קבב או נתח אנטריקוט.

חבל שככה אתם רואים את פני הדברים.
אף אחד לא "מכריח" אתכם להתחשבן או פוקד עליהם מה לעשות.
צר לי אם אתם חושבים שהעובדה שהעלנו מאמר כלשהו לאתר אומר שאתם חייבים ליישם אותו,
מדובר בטיפ, זה לא חובה ואפילו לא המלצה... זה טיפ! למי שכן רוצה לשמור ולמי שכן חשוב.

אני למשל מתכנן לאכול המון בשר, אני לא אתחשבן יותר מידי, אבל כן, אני לא אגע בפחמימות יותר מידי, אבל לא אמנע מעצמי בשר משמין או לא.

כל אחד וכמה שהוא "פאנט", ובמידה ומישהו "פאנט" אנחנו שמים לתת לו את הכלים.

אני לא חושב שקיים דבר כזה מאמר מיותר.

Mr_Nos
16-04-10, 06:23
אני במאסה ככה שהיום הזה מעולה בשבילי :) אחלה מאמר

YossI822
16-04-10, 09:02
יש כאלה שהמאמר מאוד יעזור להם ויש כאלה שפחות.
תודה. :)

pala
16-04-10, 09:16
הסיבה היחידה שאני לא אגע בפחמימות בארוחה היא כי אני רוצה לשמור מקום לכל הסטייקיייים

Novice
16-04-10, 09:54
אני צמחוני xd אבל תודה בכל זאת :)
ועל הדרך, שבת שלום לכולם =]

jonathan
16-04-10, 10:41
חבל שככה אתם רואים את פני הדברים.
אף אחד לא "מכריח" אתכם להתחשבן או פוקד עליהם מה לעשות.
צר לי אם אתם חושבים שהעובדה שהעלנו מאמר כלשהו לאתר אומר שאתם חייבים ליישם אותו,
מדובר בטיפ, זה לא חובה ואפילו לא המלצה... זה טיפ! למי שכן רוצה לשמור ולמי שכן חשוב.

אני למשל מתכנן לאכול המון בשר, אני לא אתחשבן יותר מידי, אבל כן, אני לא אגע בפחמימות יותר מידי, אבל לא אמנע מעצמי בשר משמין או לא.

כל אחד וכמה שהוא "פאנט", ובמידה ומישהו "פאנט" אנחנו שמים לתת לו את הכלים.

אני לא חושב שקיים דבר כזה מאמר מיותר.
זה שהעלתם מאמר לאתר ממש לא אומר שאנשים חייבים ליישם אותו,זאת אל הכוונה שלי,פשוט רשמתי את דעתי לגבי מאמרים מסוג כזה,לא ספציפי זה,זה יכול להיות גם ראש השנה,שבועות וכו'
זאת דעתי..כי בינינו מי שביום העצמאות יישם את המאמר הוא קצת מסכן לא?(תהיה כנה)

zivgin
16-04-10, 20:22
זה שהעלתם מאמר לאתר ממש לא אומר שאנשים חייבים ליישם אותו,זאת אל הכוונה שלי,פשוט רשמתי את דעתי לגבי מאמרים מסוג כזה,לא ספציפי זה,זה יכול להיות גם ראש השנה,שבועות וכו'
זאת דעתי..כי בינינו מי שביום העצמאות יישם את המאמר הוא קצת מסכן לא?(תהיה כנה)

אני כנה לגמרי,
אני לא חושב שמי שמיישם אותו מסכן.
אני אישית בחיטוב, אז למרות שאני העשה צ'יט מטורף ויאכל כמויות מסיביות של בשר, אני אתרחק מפחמימות ופרט לאולי(אולי) פיתה עם חומוס(אי אפשר בלי) אני לא מתכנן לגעת לא בפחמימות ולא בסלטים שגל ציין.

סלט ירקות ובשר
:sbb4:

daniel maron
16-04-10, 20:43
גם אני בחיטוב ולמשל יש לי העמסה ברביעי ובשני בלילה יום העצמעות אז אני אוכל כמו שצריך בשר [כמובן שאני אחשוב על מה שאני מכניס לפה ולא ידחוף סתם 20 נקנקיות] בואו נגיד שצ'יט אחד לא יהרוג אף אחד, ואתם יודעים מה? אני מעדיף לרוץ שעה שלמה יום למחרת ולהנות כמו כולם פעם בשנה. ובמהלך היום אפשר לאכול כמות יותר קטנה ולעשות אירובי וככה לצמצם את המאזן הקלורי בסוף החגיגה =]

jonathan
16-04-10, 22:17
אני כנה לגמרי,
אני לא חושב שמי שמיישם אותו מסכן.
אני אישית בחיטוב, אז למרות שאני העשה צ'יט מטורף ויאכל כמויות מסיביות של בשר, אני אתרחק מפחמימות ופרט לאולי(אולי) פיתה עם חומוס(אי אפשר בלי) אני לא מתכנן לגעת לא בפחמימות ולא בסלטים שגל ציין.

סלט ירקות ובשר
:sbb4:
נו אז אתה רואה שהמאמר מיותר?ב2 שורות כתבת מה שהקורא(שבחיטוב) מוציא ממנו

m0she
16-04-10, 23:13
כמו כל מאמר אחר, המאמר מיותר למי שלא מתכנן ליישם אותו. יש אנשים שכן מחפשים אלטרנטיבות ובשבילם המאמר נמצא והוא לא מיותר. הם לא בהכרח מסכנים, יש אנשים שאין להם בעיה לא לאכול עוף עם עור והם מעדיפים לשמור על מסגרת יותר "מדוקדקת" - רצונם כבודם. די להיות בכיינים כפויי טובה ולהתלונן על כלום.

daniel maron
17-04-10, 00:50
נהפוך הוא, מאמר מצויין שימושי וחשוב- מי שלא צריך אותו זה עניין שלו.

SIMAO
17-04-10, 15:43
תמיד ישנם שני צדדים למטבע.

במקרה הזה,
אלו שזקוקים למידע החיוני שבמאמר הנ"ל ,ואלו שלא זקוים לטיפים והמלצות שצויינו במאמר זה.

אין כל מזיק במאמר זה,כל מידע שמתווסף למערכת עוזר.

תודה רבה,
עשוי לעזור לאלו הנימצאים בסימני שאלה מה לאכול ואיך לאכול ביום חגיגי זה!.

zivgin
17-04-10, 23:00
נו אז אתה רואה שהמאמר מיותר?ב2 שורות כתבת מה שהקורא(שבחיטוב) מוציא ממנו

לא הבנתי איך אתה מסיק את המסקנות שלך?
אני אישית היום במסעדה ידעתי להעריך כמה חלבון\שומן\קלוריות קיבלתי בסטייק סינטה שאכלתי ואכלתי את המנות מסביב בהתאם.

כמו שאמרתי, אין דבר כזה מאמר מיותר, זה לא "כל המוסיף גורעה, להפך, ככל שיש יותר מידע במערכת, כך לאנשים יש יותר תשובות.

לאנשים שאינם חזקים בתחום או רק מתחילים ולא יודעים מה לעשות, המאמר מצויין בשבילם.

אולי בשבילך או מיותר, בשביל אנשים שאין להם ידע בנושא, הוא ממש לא!

מעבר לזה שהוא כתוב בצורה מצויינת, מחולק לחלקים וקטגוריות וברור לכל האנשים בין אם הם "מתקדמים" או "מתחילים" בתחום.

בברכה,
זיו

דימון
17-04-10, 23:31
אני תמיד במאסה אז בקטנה המאמר הזה :)

jonathan
18-04-10, 01:26
לא הבנתי איך אתה מסיק את המסקנות שלך?
אני אישית היום במסעדה ידעתי להעריך כמה חלבון\שומן\קלוריות קיבלתי בסטייק סינטה שאכלתי ואכלתי את המנות מסביב בהתאם.

כמו שאמרתי, אין דבר כזה מאמר מיותר, זה לא "כל המוסיף גורעה, להפך, ככל שיש יותר מידע במערכת, כך לאנשים יש יותר תשובות.

לאנשים שאינם חזקים בתחום או רק מתחילים ולא יודעים מה לעשות, המאמר מצויין בשבילם.

אולי בשבילך או מיותר, בשביל אנשים שאין להם ידע בנושא, הוא ממש לא!

מעבר לזה שהוא כתוב בצורה מצויינת, מחולק לחלקים וקטגוריות וברור לכל האנשים בין אם הם "מתקדמים" או "מתחילים" בתחום.

בברכה,
זיו
צודק..
מביע התנצלות בעניין.

kokilala
21-04-10, 22:58
שטויות..