PDA

צפה בגרסא המלאה : תמונה חדשה.

avishav1
20-04-10, 21:47
שלום..
אני לא מתאמן בשל פציעות מעל כבר מעל שנה..הזמן שיצא לי להתאמן רציני היה חודשיים עד למכה הגדולה-הפציעות.
סתם היה באלי לעלות תמונה שתראו את המצב כרגע,והוא לא מזהיר אני יודע.
אני פה רפוי לגמרי,בלי פאמפ ובלי כלום.

http://www.facebook.com/photo.php?pid=1173576&op=1&o=global&view=global&subj=100000342946566&id=1445882478#!/photo.php?pid=1173576&op=1&o=global&view=global&subj=100000342946566&id=1445882478&fbid=1425441483141

יש לי בעיה עם העלאת תמונות לפה כרגע, אז תראו דרך הפייסבוק,יש עוד כמה תמונות מהיום מלבד זאת.
אגב,אני בן 16.4.ואני יודע שהידים חלשות ביחס לגוף (לא רק הם חחח) אבל אין איך להתאמן כרגע.

תגיבו מה שבאלכם.

TheRock
20-04-10, 21:52
לא עובד.

avishav1
20-04-10, 21:54
אתה בטוח אחי? תנסה שוב כי לי זה דווקא נכנס..

avishav1
20-04-10, 22:11
סידרתי את זה אני חושב..כמעט בטוח שיעבוד..

Philip_k
20-04-10, 22:16
לא רואים כלום, יכול להיות שאתה לא נותן הרשאה לאנשים שהם לא חברים שלך בפייס לראות את התמונה

avishav1
20-04-10, 22:18
לא רואים כלום, יכול להיות שאתה לא נותן הרשאה לאנשים שהם לא חברים שלך בפייס לראות את התמונה

אהההה וואלה יש מצב...איך אני משחרר את זה?

גד"שניק
20-04-10, 23:32
פשוט תעלה את התמונה לפה דרך אחד השרתים
:)

xamitx
21-04-10, 13:06
1.כנס לפה http://www.siz.co.il/.
2.תעשה בחר קובץ.
3.תלחץ על העלה תמונה.
4.היה רשום לך כול מיני אפשריות ותעתיק את הכתובת של "קוד לפורומים" ותעלה לכאן את הקישור...

Novice
21-04-10, 13:43
אין לי פייסבוק. תעלה ל www.tinypic.com

avishav1
21-04-10, 14:37
אוקי,אני אעלה בקרוב דרך המחשב של אחותי כי שם כל התמונות.

אדיר53
21-04-10, 18:34
אוקי,אני אעלה בקרוב דרך המחשב של אחותי כי שם כל התמונות.

אם יש לך את התמונה בפייסבוק אתה יכול לעלות מכל מחשב..

No excuses!!

avishav1
21-04-10, 18:51
וואלה צודק אחי...אוקי הינה התמונה סוף סוף...

http://up203.siz.co.il/up1/nmymmcjt4ty5.jpg (http://www.siz.co.il/)

בר728
21-04-10, 20:03
יש לך גוף סבבה לאדם שלא מתאמן..(מן הסתם אתה באמת לא מתאמן)..לא רואה משהו מיוחד אבל שתחזור להתאמן יש לך בסיס טוב להתחיל מסה.
ממה נפצעת?

avishav1
21-04-10, 20:07
יש לך גוף סבבה לאדם שלא מתאמן..(מן הסתם אתה באמת לא מתאמן)..לא רואה משהו מיוחד אבל שתחזור להתאמן יש לך בסיס טוב להתחיל מסה.
ממה נפצעת?

תודה אחי
נפצעתי במרפק מלחיצה צרפתית לפני שנה..
ולפני 8 חודש נפצעתי בברך מכמה סיבות,היו סקוואטים לא נכונים,הקפת הכנרת ואחרי שבוע ריצה שבעצם מאז התחילה הפציעה.

eli2009
21-04-10, 20:36
חמוד .. פציעות חרא של דבר לא נורא אחי תחזור יהיה טוב

avishav1
21-04-10, 20:44
חמוד .. פציעות חרא של דבר לא נורא אחי תחזור יהיה טוב
אני יודע שזה חרא של דבר,אני עובר את זה כל יום.
ואני חושב שאני לא אחזור להתאמן...לא עכשיו לפחות,נמאס לי להפצע. למרות מה שאני מקבל מהברזלים (וזה נותן לי המון,מלבד המראה השרירי) הפציעות בתחום לא שוות את זה,לפחות אצלי.
אולי בבית אני אתאמן קצת לשמור על פאמפ וקצת כושר.
אה ותודה [:

TheRock
21-04-10, 21:32
אתה תימני?

terminater135
21-04-10, 21:34
אני יודע שזה חרא של דבר,אני עובר את זה כל יום.
ואני חושב שאני לא אחזור להתאמן...לא עכשיו לפחות,נמאס לי להפצע. למרות מה שאני מקבל מהברזלים (וזה נותן לי המון,מלבד המראה השרירי) הפציעות בתחום לא שוות את זה,לפחות אצלי.
אולי בבית אני אתאמן קצת לשמור על פאמפ וקצת כושר.
אה ותודה [:

אחי תנסה self release therepy זה יכול לעזור, לי זה עזר מאוד, תחפש על זה אין לך מה להפסיד פה.

avishav1
21-04-10, 22:07
אתה תימני?
:):):):) לא...אני שזוף טבעי :):):):)
אחי תנסה self release therepy זה יכול לעזור, לי זה עזר מאוד, תחפש על זה אין לך מה להפסיד פה.

מה זה אחי? אפשר קישור או משהו?
ואשמח אם תגיבו על התמונה או משהו.

גוזי
21-04-10, 23:08
גיסנו אתה שחיף
איזה חוו"ד אתה מצפה לקבל?

avishav1
22-04-10, 14:13
גיסנו אתה שחיף

גיסנו, מה ציפית מבן אדם שלא מתאמן?

terminater135
22-04-10, 14:20
:):):):) לא...אני שזוף טבעי :):):):)

מה זה אחי? אפשר קישור או משהו?
ואשמח אם תגיבו על התמונה או משהו.

http://en.wikipedia.org/wiki/Myofascial_release

avishav1
22-04-10, 14:40
http://en.wikipedia.org/wiki/myofascial_release

אחי ראיתי את זה כבר בויקיפדיה אבל האנגלית פה יותר מידי גבוהה בשביל שאני אוכל להבין את זה..

terminater135
22-04-10, 15:32
אחי ראיתי את זה כבר בויקיפדיה אבל האנגלית פה יותר מידי גבוהה בשביל שאני אוכל להבין את זה..

בקיצור זה מסאג' חזק בשרירים שנעשה כדי "לפרק" או להפריד נקודות כדוריות בשריר שגורמות לכל מני כאבים ובעיות, הן לרוב מופיעות אחרי פציעה בגלל שנעשת תנועה לא נכונה של השריר כדי להמנע מכאבים, אני מנחש שיש לך כמה כאלו ביד אחורית (אולי גם באמה) וגם בשרירים שמחוברים לברך.
בפעמים הראשונות זה מאוד כואב אחר כך פחות.
אפשר לעשות את זה לבד או שפיזיוטרפיסט יעשה לך את זה.

בהצלחה

pala
22-04-10, 15:41
באמת ניסית להתאמן כמו שצריך כמה פעמים (למרות שכאב פעם פעמיים) או שאתה פשוט כל הזמן מוותר כי יכאב לך \ תפצע? בחייאת, אני עברתי דברים יותר גרועים ואני די בטוח שהברך שלי הרבה יותר חלשה משלך, שלא נדבר על פצועה ופגועה, ואני מצליח ללא שום בעיה לעלות בסקוואט...
למרות שאני לא יכול לחוואת את הכאב שלך לכן אני לא יכול לתת דעה מדוייקת, אבל בתור אחד שעבר משהו יותר גרוע משלך, אני מציע לך (בלי להעליב) לסתום את הפה ולעשות סקוואט בהדרגה כמו שצריך(בכלל לא אמור להשפיע על הברך, ואני שוב מדבר מניסיון, בתור אדם שכל פעם שהוא מתכופף או מזיז הברך כואבת ומרגישים את האזור המנותח
רואים שיש לך גוף חלש, תתחיל לעשות ממשקלים מאוד נמוכים ותעלה בהדרגה, ותעשה חזרות נמוכות בשביל לא להעמיס על המרפקים..

avishav1
22-04-10, 17:05
באמת ניסית להתאמן כמו שצריך כמה פעמים (למרות שכאב פעם פעמיים) או שאתה פשוט כל הזמן מוותר כי יכאב לך \ תפצע? בחייאת, אני עברתי דברים יותר גרועים ואני די בטוח שהברך שלי הרבה יותר חלשה משלך, שלא נדבר על פצועה ופגועה, ואני מצליח ללא שום בעיה לעלות בסקוואט...
למרות שאני לא יכול לחוואת את הכאב שלך לכן אני לא יכול לתת דעה מדוייקת, אבל בתור אחד שעבר משהו יותר גרוע משלך, אני מציע לך (בלי להעליב) לסתום את הפה ולעשות סקוואט בהדרגה כמו שצריך(בכלל לא אמור להשפיע על הברך, ואני שוב מדבר מניסיון, בתור אדם שכל פעם שהוא מתכופף או מזיז הברך כואבת ומרגישים את האזור המנותח
רואים שיש לך גוף חלש, תתחיל לעשות ממשקלים מאוד נמוכים ותעלה בהדרגה, ותעשה חזרות נמוכות בשביל לא להעמיס על המרפקים..
אחי...אתה לא מכיר אותי בשיט,איך אתה יכול לקבוע "שויתרתי בקלות".?
תשאל את מני מהפורום איזה רצון יש לי להתאמן,הוא בטוח יודע ומכיר אותי .
היו לי עוד פציעות בתחום ואחריהם חזרתי להתאמן,לא וויתרתי וגם בפציעות האלו חיכיתי להחלים במטרה לחזור להתאמן אבל בשלב מסוים אמרתי לעצמי "כוס אמק תראה מה זה עשה לי".
אחי,אני מרגיש ילד שונה,אני לא יכול לרוץ,בקושי ללכת,אני בספק אם אני יוצא לטיול שנתי,לא יכול להשתתף בספורט,לשחק כמו נער,לרוץ,ואפילו לרקוד במסיבות..אתה לא באמת מבין איזה סבל אני עובר אז עם כל הכבוד לאימונים הפציעות פשוט לא שוות את זה.
בקיצור זה מסאג' חזק בשרירים שנעשה כדי "לפרק" או להפריד נקודות כדוריות בשריר שגורמות לכל מני כאבים ובעיות, הן לרוב מופיעות אחרי פציעה בגלל שנעשת תנועה לא נכונה של השריר כדי להמנע מכאבים, אני מנחש שיש לך כמה כאלו ביד אחורית (אולי גם באמה) וגם בשרירים שמחוברים לברך.
בפעמים הראשונות זה מאוד כואב אחר כך פחות.
אפשר לעשות את זה לבד או שפיזיוטרפיסט יעשה לך את זה.

אה אמרת לי על זה..האמת שאני דופק כל ערב מסאז' עם משחה,עדיין לוקח כדורים ומקווה לטוב.
אני אלך לשאול פיזוטרפיס על זה..
תודה אחי

בר728
23-04-10, 02:34
תודה אחי
נפצעתי במרפק מלחיצה צרפתית לפני שנה..
ולפני 8 חודש נפצעתי בברך מכמה סיבות,היו סקוואטים לא נכונים,הקפת הכנרת ואחרי שבוע ריצה שבעצם מאז התחילה הפציעה.

גם לי התרגיל הזה כמעט פירק את המרפק..עד היום יוצאים לי מלא קליקים בכל תזוזה של המרפק..
יש כל מיני פרוטוקולים של פציעות שאולי יעזרו לך,תבדוק..בכל מקרה החלמה מהירה אחי

גוזי
23-04-10, 13:48
גיסנו, מה ציפית מבן אדם שלא מתאמן?
גיסנו אז מה אתה מעלה לפה תמונות?
"גלריית גולשים.. (מפתחי גוף**.) "

סיניור
23-04-10, 15:40
גיסנו אתה שחיף

1+
:XDemoticon:

avishav1
23-04-10, 18:53

אם היית קורא את ההקדמה שרשמתי היית מבין.

haim15
23-04-10, 20:48

שאני אבין מה הבעיה לענות רק על השאלות שנשאלו ולא סתם לכתוב שטויות, אבי כבר פה די הרבה זמן והרוב מכירים פה את היסטוריית הפציעות שלו אז וואלה בנאדם שלא מתאמן לא יכול להעלות תמונות כדי לדעת איך הוא נראה?

Philip_k
23-04-10, 20:59
שאני אבין מה הבעיה לענות רק על השאלות שנשאלו ולא סתם לכתוב שטויות, אבי כבר פה די הרבה זמן והרוב מכירים פה את היסטוריית הפציעות שלו אז וואלה בנאדם שלא מתאמן לא יכול להעלות תמונות כדי לדעת איך הוא נראה?

כדי לדעת איך הוא נראה?
הוא שחיף... ו??? מה עוד להגיד, זה פורום של פיתוח גוף וכדומה.
אין פה אדמינים בפורום, בבקשה תעשו סינון.

avishav1
24-04-10, 12:42
כדי לדעת איך הוא נראה?
הוא שחיף... ו??? מה עוד להגיד, זה פורום של פיתוח גוף וכדומה.
אין פה אדמינים בפורום, בבקשה תעשו סינון.

חמוד שלי,לא נאה לך אתה מוזמן לעוף מהפוסט הזה.
כל אחד צריך להיות מר עולם בשביל לפרסם פה תמונות? הפסקתי להתאמן בגלל פציעות,היה באלי לעלות תמונות שיראו מי אני בכלל מי אתה שתגיד לי לא לעלות לפה תמונות..
יאללה סע..

גוזי
24-04-10, 17:18
avishav1 תגיד לי נראה לך הגיוני??????
אולי אני גם יעלה תמונה עוד שנה ויגיד שפעם הייתי מתאמן ונפצעתי
אתה שחיף...אין ממש מה להוסיף ותפסיק לריב עם כולם ותפנים שזהו פורום של מפתחי גוף ולא איזה פייסבוק או מקושרים שאתה רוצה תגובות על הגוף שלך
הגוף הרזה שלך לא ממש ראוי לתגובה
וhaim15 ברור שבנאדם שלא מתאמן --לא-- יכול לעלות לפה תמונות..אני יגיד שוב
זה פורום של מפתחי גוף..לא פורום להכרויות

dingo
24-04-10, 17:21
עדיין לא רואה

avishav1
24-04-10, 19:30
אתה שחיף...אין ממש מה להוסיף ותפסיק לריב עם כולם ותפנים שזהו פורום של מפתחי גוף ולא איזה פייסבוק או מקושרים שאתה רוצה תגובות על הגוף שלך

עם מי בדיוק רבתי פה?? אתה פשוט אטום,אין לי מילה אחרת.
אני העלתי לפה תמונות בעבר,רציתי שיראו את המצב עכשיו לא בקשתי ממך שתגיד לי מה לשפר.
אתה לא יודע להעביר ביקורת כמו בן אדם.

DanD
24-04-10, 19:32
מה הבעיה כנס לתמונה בפיסבוק תעשה מאפיינים.. יש שם את הכתובת.. תעתיק אותה לפה

avishav1
24-04-10, 19:33
מה הבעיה כנס לתמונה בפיסבוק תעשה מאפיינים.. יש שם את הכתובת.. תעתיק אותה לפה

העלתי אותה מזמן אחי,היא בעמוד הראשון למטה.

haim15
24-04-10, 20:40

טוב עזוב אין עם מי לדבר

avishav1
24-04-10, 20:41
טוב עזוב אין עם מי לדבר

אחי עזוב אותו,סתם עקשן..
הוא לא מכיר אותי בכלל..

menib13
24-04-10, 20:48
חברה שתחררו מהבנאדם אני מכיר אותו והוא ילד בעל כוח רצון אדירר אני יודע על כמה וכמה פעמיים שהוא ניסה לחזור ולא ויתר למרות שכאב לו אבל אין מה לעשות צריך לילמוד להקשיב לגוף ולא ליפצוע יותר
אני מאמין שאבי העלה תמונות כדי שניראה איך הוא ניראה כיום אחרי הפציעות
דא:אבי בסוף אתה תחזור אל תרים ידיים אחי שיהיה שבוע טוב

avishav1
24-04-10, 21:11
חברה שתחררו מהבנאדם אני מכיר אותו והוא ילד בעל כוח רצון אדירר אני יודע על כמה וכמה פעמיים שהוא ניסה לחזור ולא ויתר למרות שכאב לו אבל אין מה לעשות צריך לילמוד להקשיב לגוף ולא ליפצוע יותר
אני מאמין שאבי העלה תמונות כדי שניראה איך הוא ניראה כיום אחרי הפציעות
דא:אבי בסוף אתה תחזור אל תרים ידיים אחי שיהיה שבוע טוב

מני תודה אח יקרר (:

אני מקווה אחי..