PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה - בנוגע ללקיחת cell mass

eliyhaoo
26-04-10, 21:29
שלום, אני מתאמן כרגע בשלב מקדים לחיטוב כאשר אני עושה 4 אימונים בשבוע בתוכנית ab שאחרי כל אימון אנארובי אני מוסיף 20~25 דק' ריצה.
עכשיו ברצוני לדעת מהו הסדר הנכון לקחת את תוסף המזון 'cell mass' (קראטין משלים לאחר אימון) ואת החלבון.
מה שאני עושה כרגע זה לקחת את ה - 'cell mass' מיד אחרי אימון האנארובי ואז מיד מתחיל את הריצה שבסופה אני צורך את מי החלבון.

זה הסדר הנכון או שאני בעצם הורס את כל ההשפעה של ה- 'cell mass' ובעצם לא משלים את מאגרי הקראטין, ועלי בעצם לקחת אותו אחרי הריצה ואז לחכות עוד 20~30 דק' ולקחת את החלבון?

תודה רבה לעוזרים.

eliyhaoo
27-04-10, 20:08
יש מצב לעזרה בבקשה?! ממש אין לי מושג ! תודה..

ANABOL
28-04-10, 17:52
בזבוז כסף, ממש חבל על הכסף .

בפעם הבאה תיקח amped nos, יותר זול בהרבה, והרבה הרבה יותר יעיל.

היצרן אומר לקחת את הסל מס על בטן ריקה. מניסיון. זה חארטה

RoyGush
28-04-10, 18:46
anabol - האמפד משמש גם Pre-Workout וגם Post-Workout...

הCell-Mass זה Post-Workout בלבד ולכן יש הבדל, בגלל זה BSN הוציאו את הNO XPLODE כדי שיוכלו לשלב בינהם (Stack).

וכן הסדר שלך נכון. תקח את הסלמאס ישר אחרי האימון ואחרי 30-40 דקות (ספיגה) תעמיס חלבון.
בהצלחה

ANABOL
28-04-10, 20:13
:nono:תודה שלימדת אותי
עכשיו אני באמת אתחיל לגדול!

חבל שאתה נופל ומאמין לגימקים של חברות שמשקיעות מיליונים בפרסום.
חבל על הכסף!!!

eliyhaoo
28-04-10, 22:27
זה ממש לא שנפלתי לגימיקים.. לפני שקניתי את זה שמעתי פשוט הרבה דברים על ה no xplod וה - cell mass אז התחלתי לקרוא קצת ולחקור ולפי הביקורת והדברים שחברים שלי מספרים לי זה נשמע שווה נסיון. בכל אופן אני לא מרגיש שום "בוסט" באימון מה- no xplod למרות שיש בפנים קראטין שמוכח שעוזר להתאוששות ועוד בתוספת התחמוצת חנקן הזאת שגורמת לו להיספג יותר מהר ובכמות גדולה יותר בשריר.
פשוט לפי מה שהבנתי, זה שיש אנשים שקראטין לא בהכרח משפיע עליהם או שפשוט הם מתאמנים כבר הרבה זמן ככה שהגוף שלהם העלה לבד את רמת הקראטין בגוף ולכן ההשפעה כמעט ולא מורגשת. שכנראה זה המצב אצלי..
מה שכן, דווקא כן יש השפעה של הcell mass, שאחד מהתוכנות שלו זה לגרום לשרירים להיות יותר קשיחים גם אחרי אימון, והשרירים שלי מרגישים באמת יותר קשיחים.

מישל טרוני
29-04-10, 11:21
אני די מסכים אני אנבול, הייתי ממליץ לך לקחת קריאטין טהור של צמפיון
ולפני אימון קח פורמולה של קיאטין עם קפאין.

חשוב מאוד הזמנים, אתה תרגיש את ההבדלים.

RoyGush
29-04-10, 15:07
אנאבול, לא ניסיתי ללמד אף אחד, הוא שאל שאלה ועניתי על מה שהוא שאל.
מה שהוא שאל מעיד על חוסר הבנה ורצון ללמוד משהו חדש, אז במקום לקטול אתה יכול לענות יותר בסבלנות לבנאדם.
גם אתה היית במצבו מתישהו.

ANABOL
29-04-10, 15:25
הציקה לי התשובה:crazy:, אני שונא מוצרים שמתיימרים להיות "מי יודע מה". לא מאשים אותך או משהו.
החברות מבלבלות את כל אלו שמנסים ללמוד כמו הבחור ששאל את השאלה, וזה מש שמטריד.

סה"כ ניסת לעזור, אין לי טענות. כנראה שלא הבנתי את הטונים. :)

RoyGush
30-04-10, 12:13
שטויות :)
אני מסכים לגמרי אבל זו התחרות וזה הענף... תקף לכל ענף...
בכל מקרה אם כבר יש לו את זה שיראה אם זה עוזר למה לא...

eliyhaoo
01-05-10, 11:24
אני דווקא לא כזה חסר ידע.. אני קראתי הרבה לפני שסתם הלכתי והזמנתי את הno xplod וה cell mass ורציתי לראות בעצמי את ההשפעה. כל הקטע של ה no xplod לעומת תוספי קראטין אחרים זה שהוא משולב עם תחמוצת חנקן שאמורה לגרום לקראטין להיספג מהר יותר בשריר ובכמויות גדולות יותר. ובנוסף כמובן כל הממריצים שהוסיפו בתוכו. בכל אופן, השאלה שלי פה לא ממש נענתה כי אף אחד לא ממש הבין אותה כנראה.
אני ידעתי שאני צריך לקחת אחרי אימון אנארובי את הcell mass ישר ולחכות אחרי זה בין 20 ל 30 דק'. זה גם בדיוק מה שכתוב על האריזה. השאלה שלי הייתה מה קורה אם אני משלב עם האימון האנרובי, אירובי ישר אחרי.. אם לקחת את זה אחרי האנרובי או אחרי כל האימון הכולל של האנרובי והארובי.

ואין צורך להיות תוקפנים, אם לא הייתי רוצה ללמוד ולדעת עוד לא הייתי שואל