PDA

צפה בגרסא המלאה : ריקון גליקוגן - בעיקר למבינים.

orel
30-04-10, 19:25
בעיקר למשה, ולשאר המנהלים - האם בדיאטה דלת פחמימות (20-50 גרם פחמימה ליום) אך ללא פעילות אנאירובית - בלי פעילות אנאירובית של משקולות, האם מאגרי הגליקוגן מתרוקנים בשריר? או שמאגרי הגליקוגן מתרוקנים רק כאשר יש פעילות אנאירובית?:1:

pala
30-04-10, 19:35
כל פעילות ספורטיבית (אנאירובי\אירובי), אז כן אם אתה עושה ריצה, הגוף קודם הולך לגליקוגן

orel
30-04-10, 19:49
כל פעילות ספורטיבית (אנאירובי\אירובי), אז כן אם אתה עושה ריצה, הגוף קודם הולך לגליקוגן
בהליכה מהירה נגיד, הגוף מרוקן גליקוגן?
דבר נוסף, זה נכון אז שבדיאטה דלת-פחמימה, הגוף יתרוקן מגליקוגן מהר יותר? (אין לו אספקה שוטפת של גליקוגן)..

pala
30-04-10, 19:52
אם הדופק גבוהה אז כן
לגבי השניה, לא יודע :o ההגיון אומר שכן

orel
30-04-10, 19:53
אם הדופק גבוהה אז כן
לגבי השניה, לא יודע :o ההגיון אומר שכן
לפי מה שהבנתי צריך לעשות העמסת פחמימות בכל מקרה שאתה על דל-פחמימה, כי הגוף מרוקן את עצמו מגליקוגן לבד ברגע שאתה לא מכניס למערת פחמימה..

jonathan
30-04-10, 20:23
בלי שום פעילות אירובית/אנאירובית,המאגרים מידללים,ועם הזמן מתרוקנים,זה פשוט עניין של זמן והוצאת אנרגיה.
הגוף משתמש בגליקוגן 24/7 לא רק בפעילויות ספורטיביות.

orel
30-04-10, 20:42
בלי שום פעילות אירובית/אנאירובית,המאגרים מידללים,ועם הזמן מתרוקנים,זה פשוט עניין של זמן והוצאת אנרגיה.
הגוף משתמש בגליקוגן 24/7 לא רק בפעילויות ספורטיביות.
אם אני על 30-40 גרם פחממה ליום, אבל עושה ריצה קלה 3 פעמים בשבוע (ממש קלה), ולא פעילות אנאירובית, פעם בכמה זמן היית דוחף העמסה? וכמה גרם פחממה פר lean body mass?

jonathan
01-05-10, 09:11
אם אני על 30-40 גרם פחממה ליום, אבל עושה ריצה קלה 3 פעמים בשבוע (ממש קלה), ולא פעילות אנאירובית, פעם בכמה זמן היית דוחף העמסה? וכמה גרם פחממה פר lean body mass?
פעם ב8-10 ימים
פי 7.

גל ציון-פור
01-05-10, 10:31
בעיקר למשה, ולשאר המנהלים - האם בדיאטה דלת פחמימות (20-50 גרם פחמימה ליום) אך ללא פעילות אנאירובית - בלי פעילות אנאירובית של משקולות, האם מאגרי הגליקוגן מתרוקנים בשריר? או שמאגרי הגליקוגן מתרוקנים רק כאשר יש פעילות אנאירובית?:1:

הגוף ישתמש בגליקוגן בכל מקרה, גם ללא פעילות אירובית/אנאירובית. בד"כ מאגרי הגליקוגן יתרוקנו קודם בכבד ואח"כ בשריר, על מנת ליצור גלוקוז - מקור האנרגיה העיקרי בגוף.
באופן אישי, אני לא אוהב את הדיאטות דלות הפחמימות כיוון שיש להן תוצרי לוואי בדמות גופי קטו (ממליץ לך לקרוא קצת עליהם), אבל זו החלטה שלך.
בכל אופן שיהיה המון בהצלחה...
בברכה
גל ציון-פור

orel
01-05-10, 12:02
הגוף ישתמש בגליקוגן בכל מקרה, גם ללא פעילות אירובית/אנאירובית. בד"כ מאגרי הגליקוגן יתרוקנו קודם בכבד ואח"כ בשריר, על מנת ליצור גלוקוז - מקור האנרגיה העיקרי בגוף.
באופן אישי, אני לא אוהב את הדיאטות דלות הפחמימות כיוון שיש להן תוצרי לוואי בדמות גופי קטו (ממליץ לך לקרוא קצת עליהם), אבל זו החלטה שלך.
בכל אופן שיהיה המון בהצלחה...
בברכה
גל ציון-פור
מתכוון לתופעות לוואי בקטו כגון ריח חריף מהשתן וכל זה?
ואם היית במקומי, לא מתאמן אנאירובי ועושה פעילות אירובי קלה 3 פעמים בשבוע, על דיאטה גל 30-50 פחמימה, כמה גרם פחמימה היית דוחף לכל קילו LBM? (האם 7 כפי שיונתן החמוד אמר?:wub1:)

pala
01-05-10, 12:02
דעיכה בייצור הורמונים