PDA

צפה בגרסא המלאה : 2 ס"מ בשבועיים?

אסףש
02-05-10, 00:32
שלום,
לפני כשבועיים התחלתי תוכנית תזונה ואימונים שקיבלתי מישראלבודי.
בפגישה היקף המותניים היה 89.8 ס"מ, כיום ההיקף הוא כ87 ס"מ. גובהי 1.8 מ'.
רציתי לדעת אם זה תקין, הגיוני ומתאים לתקופה שעברה...האם זה איטי מדי? מהיר מדי? או שזה בכלל סביר...

תודה רבה ושבוע טוב,
אסף.

xBiCePx
02-05-10, 05:53
אחי תן עוד כמה נתונים כמו משקל ואחוז שומן,יש מצב שכמו רובינו רוב השומן נאגר בבטן אז שמחטבים הבטן ישר יורדת,תשאל את גיל אם הפגישה איתו הוא הכי מבין בזה בארץ

Scylla
02-05-10, 07:17
סביר להניח בהתחלה יורד הרבה נוזלים והירידה מהירה, לא בשמיים להערכתי.

אסףש
02-05-10, 17:06
אחי תן עוד כמה נתונים כמו משקל ואחוז שומן,יש מצב שכמו רובינו רוב השומן נאגר בבטן אז שמחטבים הבטן ישר יורדת,תשאל את גיל אם הפגישה איתו הוא הכי מבין בזה בארץ

משקל 78, בפגישה (נפגשתי עם חן ולא גיל) ההערכה של חן היתה שאני סביב ה16% שומן. אני מניח שזה לא השתנה, כמה אפשר לשנות אחוזי שומן בשבועיים.

מה שמפתיע אותי הוא שהתפריט שקיבלתי הוא בערך 2800 קלוריות ליום, כשלפני זה אכלתי הרבה פחות ולא ירדתי בכלל...כרגע אני אוכל כמעט פי 2 ויש ירידה בהיקפים(במשקל אני לא זז מיליגרם...זה ממש מוזר).

mag707
03-05-10, 12:10
אחי נפגשתי עם חן כמה פעמים ואני עוד יפגש איתו בקרוב, הבנאדם מבין ובאמת אלוף בתחום..
אם הוא נותן לך תפריט/תוכנית אימונים ,תתמיד ותראה תוצאות.
בהתחלה גם אני לא הבנתי כל כך אבל התחלתי ללמוד לפני שבועיים מדריך חדר כושר ואני קולט כמה חן צודק בצורה בה הוא נותן לך לאכול כל ארוחה, ועם איזה מרכיבים, קיצר אל תדאג..

מישל טרוני
07-05-10, 11:57
שלום,
לפני כשבועיים התחלתי תוכנית תזונה ואימונים שקיבלתי מישראלבודי.
בפגישה היקף המותניים היה 89.8 ס"מ, כיום ההיקף הוא כ87 ס"מ. גובהי 1.8 מ'.
רציתי לדעת אם זה תקין, הגיוני ומתאים לתקופה שעברה...האם זה איטי מדי? מהיר מדי? או שזה בכלל סביר...

תודה רבה ושבוע טוב,
אסף.

זה ניראה כאילו אתה מחפש מחמאות כי ברור שזה תקין וזה בן :):):):) אפילו.

אסףש
07-05-10, 21:40
תודה רבה מישל. האמת שעכשיו רציתי לשים תמונות בפורום תמונות גולשים, אני לא יכול כי אין לי מספיק הודעות.
לכן, ברשותך אני אספים קצת את השירשור של עצמי, ואז גם תוכלו לראות ולחוות דעה בעצמכם :-)

אסףש
07-05-10, 21:41
התמונות צולמו בהפרש של חודש בדיוק, מיום הפגישה עם המדריך, ומהיום.

אסףש
07-05-10, 21:41
אני גם אנצל את הספאם פה להחמיא לחן לוסטיג, שכן התפריט שהוא נתן לי פשוט מדהים מבחינתי, אני אף פעם לא רעב, במצב רוח טוב תמידית, ומרגיש פשוט 10!

אסףש
07-05-10, 21:43
וזו ההודעה האחרונה, מי שרוצה לראות את התמונות, מוזמן לעבור לפורום המתאים.
סליחה על ההספמה ושבת שלום:-)