PDA

צפה בגרסא המלאה : בעיה , חוזרים לעבודה ואני פוחד שזה יפגע לי במאסה עצות מישהו...

lidorlidor
02-05-10, 10:42
אז ככה לא היה לי חודשיים עבודה ( אני מלצר ) אז התחלתי להשים לב שאני עולה יפה במשקל ( כבר 7 קילו בשבועיים האחרונים שאתחלתי מאסה רצינית ) עכשיו מתחילים לחזור לעבודה והעבודה שלי אפשר להגיד שהיא אירובית חחח כי כל היום אני הולך
עכשיו ככה מה אפשר לעשות כדי לא לרדת במשקל ואפליו לעלות במשקל יחד עם העבודה אבל אני צריך לקחת בחשבון שיש לי ארוחה אחת בעבודה של 6 - 8 שעות וגם היא רק לחמניות עם סלטים + קוסקוס

ולפעמים אם אני מסיים לעבוד מהר אני אוכל גם צלי בקר עם פרגיות ואורז עם תפוח אדמה אבל זה עדיין זה לא ארוחה קבוע אז אני לא רוצה להכליל את זה כי אם אני יפספס שבוע של אכילה של זה , זה יכול לפגוע במאזן קלורי החיובי שלי

עכשיו למישהו יש עצות איך אפשר להמשיך לעלות במשקל ?

יש לי אולי אופציה להביא גיינר איתי לאולם אבל זה יוערבב עם מים ולא עם חלב למה יש שמה הכשר רק בשרי ואסור להכניס חלבי, וגם אם אני מביא זה עדיין תוסף זה לא תחליף בשבילי....

Cuba
02-05-10, 12:05
אז תאכל מה שאתה צריך לפני\אחרי עבודה פשוט תשלים תערכים שך אחרי העבודה וזהו.. זה מה שאני עושה בצבא..

ובקשר לגיינר שאמרת מי אמר שחובה חלב?

lidorlidor
02-05-10, 12:37
לא חובה אבל אני מעדייף בגלל הטעם ובגלל שזה מוסיף לערכים, ואצלי יש בעיה אני עושה טיפה אירובי אני יורד דרסטי במשקל... בגלל זה אני פוחד שעכשיו שאני חוזר לעבוד כל המאסה שהתחלתי לצבור תרד לי בשבוע...

pala
02-05-10, 13:10
אני שותה את התוספים שלי עם מים...למעשה אני מעדיף עם מים ולא חלב, יותר טעים משום מה
אם טעים לך עם מים אז אין סיבה לוותר, נראה כאילו אתה תצטרך גיינר..
הדרך היחידה שלך להסתדר היא למצוא פתרונות לאוכל, כמו שעות מסויימות שאתה יכול לאכול כמו שצריך, אוכל מהיר (מנה חמה,קפוא וכול)
אני לא מאמין שאתה תשרוף כל כך הרבה במלצרות כמו שאתה חושב...אבל תנסה שבוע שבועיים ותראה מה התוצאות
המאסה לא תרד תוך שבוע ד"א, זה תהליך ארוך, וכל עוד יש גירוי(במידה ואתה עושב אימוני התנגדות?) ואוכל כמו שצריך אין סיבה בכלל..

DanielP
03-05-10, 07:20
מה עם שעות שינה?אתה בקושי תעשה 4שעות שינה תחשוב על זה זה גם חשוב

Cuba
03-05-10, 11:03
מה עם שעות שינה?אתה בקושי תעשה 4שעות שינה תחשוב על זה זה גם חשוב

אבל שעות שינה אפשר להשלים.. זה לא שהוא עובד מתוך 24 שעות 20 שעות..