PDA

צפה בגרסא המלאה : סרטון סקוואט שלי

maorzaradez
03-05-10, 14:19
תודה לאלון צוקרמן ששומר עלי שם

http://www.youtube.com/watch?v=QjUJf-BIC3w

maorzaradez
03-05-10, 14:21
חבר'ה, איך אני משלב את הסרטון הזה ישירות בתוך הודעה בפורום? אין לי מושג וזה משגע אותי

עלוש
03-05-10, 14:57
יפה מאוד

QjUJf-BIC3w

xamitx
03-05-10, 15:11
אחי אתה תותח.!!!

Dark_Muse
03-05-10, 15:21
חזק...
סקוואט טוב!

maorzaradez
03-05-10, 15:35
עלוש, איך עשית את זה?
תודה

or 17
03-05-10, 15:39
וואה כמה משקל יש שם?.

חח הבאתה לי רעל לאימון !.

עלוש
03-05-10, 15:40
לשים פה את האותיות אחרי ה (=) בקישור

maorzaradez
03-05-10, 15:40
עוד אחד
זה של הרגליים

http://www.youtube.com/watch?v=7KeGbkik6u4&NR=1

maorzaradez
03-05-10, 15:45
ועוד אחד,,,, במשקל קל יותר
http://www.youtube.com/watch?v=a8V3sI3lltk&feature=related

or 17
03-05-10, 15:52
תגיד מאור החגורה שעלייך,מאיפה היא ...היא ניראית איכותית מאוד.

HeavyDuty
03-05-10, 16:04
תגיד מאור החגורה שעלייך,מאיפה היא ...היא ניראית איכותית מאוד.

סליחה שאני מתערב אבל אולי אני יכול לעזור...
החגורה נראית כמו דגם:
Full Premium Grade Leather Double THICK Prong Belt.
ציוד של חברת APT אחת החברות הידועות והמוכרות בתחום הפאוורליפטינג ציוד לבודיבילדרים ומרימי משקולות מקצועיים - רוני קולמן גם משתמש בציוד הזה.

HeavyDuty
03-05-10, 16:09
מאור אתה תותח הסקוואט והמשקל שאתה מרים גאווה ישראלית למכוני הכושר בארץ. פשוט לראות ללמוד ולקבל השראה

רציתי לשאול אותך במכוני כושר בארץ ונראה לי גם שאצלך אין דאמבלים במכון יותר מ45\50 ק"ג מה אתה עושה כשאתה צריך יותר משקל בדאמבלים?

ruhl
03-05-10, 16:46
מה המשקל בסקוואט הכבד?

maorzaradez
03-05-10, 19:08
220 בערך...

maorzaradez
03-05-10, 19:09
תודה רבה חבר'ה, הרבה תודות דבר ראשון לכם על הפירגון, לאישתי המדהימה וכמובן לרשת ישראלבודי שתומכת בי כל כך. תודה רבה רבה!!!

or 17
03-05-10, 19:23
סליחה שאני מתערב אבל אולי אני יכול לעזור...
החגורה נראית כמו דגם:
Full premium grade leather double thick prong belt.
ציוד של חברת apt אחת החברות הידועות והמוכרות בתחום הפאוורליפטינג ציוד לבודיבילדרים ומרימי משקולות מקצועיים - רוני קולמן גם משתמש בציוד הזה.

כן גם אני חשבתי ככה האמת במראה ראשוני,נביא בהיזדמנות .

תודה.

טייני
03-05-10, 19:42
לא צריך ספוטר בחימום מאור :d
תותח על.

xBiCePx
03-05-10, 19:42
משקל מטורף מאוד ומאסה של קרנף במלוא מובן המילה,אתה עושה לנו גאווה ישראלית לך כבר תתחיל תקרירה בחול אתה מבוזבז פה כל כך שזה פשוט כואב ליראות

SIMAO
03-05-10, 20:04
תותח :)

ניגרי ענק
03-05-10, 20:51
אכזרי ביותר.
תנועה נקיה, משקל מכובד, מאוד מרשים.
אגב טוב לראות שוב גם את צוקרמן, מאור אולי תוכל לעדכן מה קורה עם הבחור בימים אלה, אשמח לדעת שהוא חוזר לעניינים.

daniel maron
03-05-10, 20:56
ואוו סקוואט מטורף..מענין כמה משקל תוכל לשים בטווח חזרות יותר נמוך..

Logout
03-05-10, 21:07
פשוט ואו! על הסקוואט וגם על השיפור שלך נראה מטורףף

מישל טרוני
03-05-10, 21:41
אין על מאור:bow:, גם גדול גם חזק וגם יפה (במיבנה הגנטי שלא תתחיל לפנטז לי אה?)
מישקל מכובד מאוד 220 קילו על 15 חזרות:11:, כל הכבוד.

מחר גם אני מעלה סירטון כזה ואני רוצה אותם פירגונים בדיוק, אוי ואבוי אם לא, אני אנעל את האשכול הזה!

TheRock
03-05-10, 23:47
לא נורמלי, עושה את זה ממש בקלילות.

ד"א כיף להתעדכן תמיד בתמונות שלך בפייסבוק

hypertrophy
04-05-10, 00:01
אכזרי ביותר.
תנועה נקיה, משקל מכובד, מאוד מרשים.
אגב טוב לראות שוב גם את צוקרמן, מאור אולי תוכל לעדכן מה קורה עם הבחור בימים אלה, אשמח לדעת שהוא חוזר לעניינים.

ניגרי! חזרת עיוני!

מישל- אין לך הרשאות לנעול פפוסט :) :tongue:

מאור....יא ראבי נחמן....
תגיד איפה אתה מתאמן?

aseed
04-05-10, 00:27
משקל מאוד מאוד מכובד ו15 חזרות?מטורף
אביב מה קורה?נעלמת הרבה זמן ....

Scylla
04-05-10, 03:19
למה היי באר ולא לואו בר?!?! אתה יודע שאתה יכול להעמיס יותר בלואו בר!!!!

סתם.. סחטיין לא האמנתי שזה היה לך כל כך קל וטווח חזרות כ"כ גבוה. מה הכי הרבה משקל שיצא לך להרים? נראה שהרבה יותר מ220~ לפי הסרטון...

aseed
04-05-10, 03:47
למה היי באר ולא לואו בר?!?! אתה יודע שאתה יכול להעמיס יותר בלואו בר!!!!

סתם.. סחטיין לא האמנתי שזה היה לך כל כך קל וטווח חזרות כ"כ גבוה. מה הכי הרבה משקל שיצא לך להרים? נראה שהרבה יותר מ220~ לפי הסרטון...

אתה צודק הוא חופשי עובד עם 280-300 לטווח חזרות 4-5

ניגרי ענק
04-05-10, 08:21
משקל מאוד מאוד מכובד ו15 חזרות?מטורף
אביב מה קורה?נעלמת הרבה זמן ....

כן אחי אני חייב להודות שהמחתרת עושה לי עור פנים טוב, אבל דברים השתנו, התנאים בשלו, ובעצה אחת עם גיל החלטתי לחזור כדי לעשות כמה דברים יפים למען כולם.
אני חייב לציין שזה הרתיח אותי לראות שיש ספורטאים ישראלים שזוכים פה בתארים, חלקם אגב עם סיפורים מדהימים, חלקם כאלה שהתגברו על מגבלות ומכשולים שקשה אפילו להתחיל להסביר - וכאן לא מזכירים אפילו את השם שלהם.
במקום זה מדברים על לסקוב ומראים קליפים של שון ריי מ 1992.
את זה אנחנו נשנה בקרוב מאוד.
ושלא יהיו אי הבנות: יש כמובן מקום, ומקום נרחב לספורט בינלאומי, אבל במקביל חייבים להרים את החשיפה לספורטאים כחול לבן, כי זה מגיע להם.
לא יתכן שאדם לוקח פה אוברול בתחרות ובאתר פיתוח הגוף הנצפה ביותר לא מעלים אפילו תמונה אחת שלו.

KALINA
04-05-10, 09:06
איזה רגליים!

aseed
04-05-10, 10:41
כן אחי אני חייב להודות שהמחתרת עושה לי עור פנים טוב, אבל דברים השתנו, התנאים בשלו, ובעצה אחת עם גיל החלטתי לחזור כדי לעשות כמה דברים יפים למען כולם.
אני חייב לציין שזה הרתיח אותי לראות שיש ספורטאים ישראלים שזוכים פה בתארים, חלקם אגב עם סיפורים מדהימים, חלקם כאלה שהתגברו על מגבלות ומכשולים שקשה אפילו להתחיל להסביר - וכאן לא מזכירים אפילו את השם שלהם.
ושלא יהיו אי הבנות: יש כמובן מקום, ומקום נרחב לספורט בינלאומי, אבל במקביל חייבים להרים את החשיפה לספורטאים כחול לבן, כי זה מגיע להם.
לא יתכן שאדם לוקח פה אוברול בתחרות ובאתר פיתוח הגוף הנצפה ביותר לא מעלים אפילו תמונה אחת שלו.

טוב שחזרת חח אני מקווה שלא יהיה לך עוד סיבות בשביל לעזוב:nono:

מישל טרוני
04-05-10, 17:19

סתם שתדע, עשו על אפי כתבות בעיתונות האמריקאית עם איזה 6 תמונות מהתחרות ובכמה עיתונים
שונים בניו יורק, אתמול הוא היה אצלי ונתן לי לראות חלק מהכתבות, יצא חבל על הזמן הייתי בשוק
שום ישראלי אצלנו לא קיבל כבוד כזה.
תנסו להביא את זה לפה אתם ממש תתלהבו.

מישל טרוני
04-05-10, 17:22
[QUOTE=hypertrophy;991055]ניגרי! חזרת עיוני!

מישל- אין לך הרשאות לנעול פפוסט :) :tongue:

ברגע זה קיבלתי סימן משמיים שנתן לי הרגשה שאני כן יכול
לנעול, אז זהירות שאני לא אנעל עכשיו את הפוסט הזה, סתם כי בא לי.:laughing:

alvaalva
04-05-10, 17:27
כל הכבוד משקל מטורף!
זה נראה כאילו אתה לא שובר מקביל,אולי אני טועה..

Nitro Speed
04-05-10, 18:28
כל הכבוד משקל מטורף!
זה נראה כאילו אתה לא שובר מקביל,אולי אני טועה..

גם לי זה נראה ככה

idan1995
04-05-10, 18:48
מדהים..

dethMAN
04-05-10, 19:21
אחלה סרטון! כבוד.

ירין מוסקוביץ
05-05-10, 16:53
יפה אתה חזק מאוד כמה אתה עושה rm1 rm2 מעניין עוד מעט אתה מרים יותר מרוני קולמן בשיאו

האדמור
05-05-10, 21:22
סרטון קטלני ביותר! נעזוב לרגע את מה שמאור לוקח....הסירטון מוכיח שבלי משקל כבד לא יהיו תוצאות מדהימות כמו שלו! כבד נקי ואיכותי-שם המשחק באימונים! כמובן שמצלמים סירטון אז מתכונים ורוצים לצאת הכי טוב שאפשר אבל אני יודע שכדי להגיע לאן שמאור הגיע צריך לעבוד מאוד מאוד קשה- כל הכבוד! בהחלט סירטון מעלה מוטיבציה.

avishav1
05-05-10, 21:32
ואו....אתה אחד הענקים גיסנו...רגלים מפחידות ביותר!!
אחלה של עבודה,כמה 1rm?

maorzaradez
05-05-10, 23:51
340kg rm2

maorzaradez
05-05-10, 23:52
260kg rm8

sason
06-05-10, 14:14
הגעת רחוק מאוד וכל הכבוד , אבל יש מה לשפר בסקוואט(וכל אלה שיקפצו ויגידו" תשים קודם אתה המשקל הזה עליך" , זאת ביקורת בונה), אתה עושה hb , אתה צריך לרדת יותר נמוך על מנת לקבל מתיחה מלאה של האמסטרינג ובעזרתה לקבל באונס ולהעלות למעלה, ברוב החזרות אתה לא שובר מקביל ולא משתמש בהיפ דרייב.

ועוד משהו שלא הבנתי, למה צריך שמירה(כמו שהבחור שומר עליך) ב15חזרות, ושיש מוטות בטיחות?

Scylla
06-05-10, 14:18
רציני???
זה לא מספרים של פאוורליפטינג?
זה נשמע מרשים בקנה מידה עולמי... יש מקום על המוט בכלל ל340?

אוריין ברוך22
06-05-10, 16:11
רציני???
זה לא מספרים של פאוורליפטינג?
זה נשמע מרשים בקנה מידה עולמי... יש מקום על המוט בכלל ל340?

8 פלטות כול צד אם אני צודק
יש מקום אבל לא הרבה :cool:

Deus ex machina
06-05-10, 19:42
340kg rm2

בולשיט, אין מצב בעולם.
תעלה סרטון ואני יאכל תכובע.

Oden
06-05-10, 20:01
קצת פיריודיזציה ותכנון נכון ויש לנו אלוף אירופאי חדש

tmphbitu
07-05-10, 02:46
בולשיט, אין מצב בעולם.
תעלה סרטון ואני יאכל תכובע.

גם אני רוצה לראות :mellow:

[The-Three]
07-05-10, 03:06
אתה חזק ובהמה והרבה כבוד אתה מביא לארץ,
כל הכבוד מאחל לך רק הצלחה בהמשך הדרך!.

מישל טרוני
08-05-10, 19:00
עוד אחד
זה של הרגליים

http://www.youtube.com/watch?v=7kegbkik6u4&nr=1

כל הכבוד, באמת הרגליים הכי טובות שהיו בארץ, הצילום ברמה נמוכה ולמרות הכל זה ניראה מדהים.

אתה נותן לי הרבה מוטיבציה.

arbel2
08-05-10, 23:15
מלך עולם...

ודאוס,די להיות נקניק ,אתה הרגע ראית את הבן אדם משחק עם 220 קילו כאילו זה משקולת נייר ואתה מפקפק בטענות שלו לגבי משקלים?

Deus ex machina
08-05-10, 23:23
מלך עולם...

ודאוס,די להיות נקניק ,אתה הרגע ראית את הבן אדם משחק עם 220 קילו כאילו זה משקולת נייר ואתה מפקפק בטענות שלו לגבי משקלים?

כן אני מפקפק.
המשקל לא כבד לו, אני רוצה לראות סט שהוא מתאמץ.
לדעתי אין לו 340 לחזרות, אין לי בעיה להודות שאני טועה.

TheRock
08-05-10, 23:48
כן אני מפקפק.
המשקל לא כבד לו, אני רוצה לראות סט שהוא מתאמץ.
לדעתי אין לו 340 לחזרות, אין לי בעיה להודות שאני טועה.

אתה סתם מבלבל במוח. אשכרה הבנאדם עשה בקלילות 240 ל15 חזרות אז סיכוי גדול שהוא עושה 340 1 rm ומה האינטרס שלו לשקר, לילדים קטנים בפורום שיתלהבו?

Deus ex machina
09-05-10, 00:00
אתה סתם מבלבל במוח. אשכרה הבנאדם עשה בקלילות 240 ל15 חזרות אז סיכוי גדול שהוא עושה 340 1 rm ומה האינטרס שלו לשקר, לילדים קטנים בפורום שיתלהבו?

בלי להעליב אותו, הוא עשה 220 קילו עם רצועות לסקוואט חלקי.
אני לא חושב שהוא משקר אני פשוט חושב שהוא עושה כפיפות ברכיים בעמידה עם המשקל הזה ולא סקוואט.
תבין שזה משקל כבר ברמה מאוד גבוהה, זה 750 פאונד ל2 חזרות בלי ציוד.
רוני קולמן עשה עם ציוד 800 פאונד, תעשה את המתמטיקה לבד.

JaSoN.B
09-05-10, 03:38
אני לא חושב שהוא משקר אני פשוט חושב שהוא עושה כפיפות ברכיים בעמידה עם המשקל הזה ולא סקוואט.

איך לא.

BodyBodyBody
09-05-10, 16:06

קולמן עבד עם רצועות וחליפה ונעל רק חזרה אחת

bb -_-

theodor
09-05-10, 18:28
lol!!!!

eyalamzleg
09-05-10, 18:33

מזה מה האינטרס? מה האינטרסשלו בכלל לעלות תמונות לפורום? בשביל מה שילדים קטנים בפורום יתלהבו?
קיצר בלי לבלבל יותר מידי תמוח
אני גם ישמח לראות סרטון

hypertrophy
09-05-10, 18:35
זרדז בכלל משתמש במשקולות נוצות הוא חלש והוא לא גדול בכלל זה הכל פוטושופ מה נסגר איתכם יא ילדים צרי עין?!?!?!

eyalamzleg
09-05-10, 18:38
"hypertrophy
fucking super human"
??? נו באמת...

hypertrophy
09-05-10, 18:46
"hypertrophy
fucking super human"
??? נו באמת...

חחחחחחחחחחחחחח וואי טוב ששמת לב!!!זה ישן כבר

TheRock
09-05-10, 20:19
מזה מה האינטרס? מה האינטרסשלו בכלל לעלות תמונות לפורום? בשביל מה שילדים קטנים בפורום יתלהבו?
קיצר בלי לבלבל יותר מידי תמוח
אני גם ישמח לראות סרטון

תגיד לי אתה משווה את מאור זרדז לילדים אוכלי כאפות שזורקים סתם משקלים בשביל שיגידו איזה סוס?!?!
אני מאמין שהמטרה של הסירטון הזה זה לחבר'ה היותר רציניים בפורום(המעטים)
הבנאדם פה הוכיח לך במשקל מטורף ל15 חזרות שזה בכלל !! אז אין ספק בכלל לפי ההיגיון שהוא עושה ל1 rm 320

ruhl
09-05-10, 20:29
תגיד לי אתה משווה את מאור זרדז לילדים אוכלי כאפות שזורקים סתם משקלים בשביל שיגידו איזה סוס?!?!
הבנאדם פה הוכיח לך במשקל מטורף ל15 חזרות שזה בכלל !! אז אין ספק בכלל לפי ההיגיון שהוא עושה ל1 rm 320
כנראה אין לך הגיון בריא

eyalamzleg
09-05-10, 20:37
חשבתי שתבין את זה לבד ואני לא יצטרך להיות ישיר כלכך.
זה אתר רווחי שיש לו מטרה אחת לעשות רווח על הגולשים בו
וחלק מעניין זה פרסום בשביל לעשות רווח.
"האינטרס" פה הוא פרסום, מאור הוא חלק מ"נבחרת ישראלבודי" שלהזכירך הוא האתר שאתה גולש בו והחנות שבה אתה קונה את התוספים שכביכול מאור משתמש בהם...
אני בטוח שמאור רואה קצת תמורה רווחית מפרסום דברים כאלה פה באתר

amitbatito
09-05-10, 22:22
"האינטרס" פה הוא פרסום, מאור הוא חלק מ"נבחרת ישראלבודי" שלהזכירך הוא האתר שאתה גולש בו והחנות שבה אתה קונה את התוספים שכביכול מאור משתמש בהם...

לא יפה אחי גם אם זה נכון או לא לא אומרים דבר כזה מול כולם, יכלת לעשות את זה בפרטי למה לחפש את הרע בכל דבר ?

Big T
09-05-10, 22:57
קשה לי גם להאמין שrm2 הוא 340
לא נראה לי הגיוני שהפרש בין 15 חזרות ל2 הוא 120 קילו
אבל אם כן אז יפה מאוד אבל עדיין קשה להאמין

KALINA
10-05-10, 08:30
צריך להתחיל לחלק פה באנים לילדים שצריך לשחוב על התנהגות וגישה מחורבנת שלהם. אשכרה,יקום הגזר...

arbel2
10-05-10, 09:46
צריך להתחיל לחלק פה באנים לילדים שצריך לשחוב על התנהגות וגישה מחורבנת שלהם. אשכרה,יקום הגזר...

עזוב,הם קראו איזה ספר ושלושה מאמרים,הם יודעים ! חחח

KALINA
10-05-10, 10:42
לכל דעה יש מקום בפורום,כל עוד זה לא מועבר בצורה פוגענית ומזלזלת,מישהו צריך לחנך את אותם עברייני מקלדת שד"א לא מסוגלים עפילו לגלגל אותו משקל שהוא עובד איתו על הרצפה

Holy_Templar
10-05-10, 11:39

ברור מה אתה לא יודע, כולם פה נכנסים לפורום עם הכרטיס אשראי על השולחן שלהם , ממוצע הגילאים כאן לא מתיר בכלל שימוש בכרטיס כספומט, ילדים פה שואלים על איך להחביא אבקות חלבון מההורים שלהם ..
אתר שנועד לעשות רווח על הגולשים ? על מי על הילדים בני ה-14 שאומרים "איך אני אשכנע את אמא שלי לקנות חלבון" ?
השוק האמיתי הוא בדיוק אותם מתחרים שכותבים פה בשבילכם.. הכפיות טובה פה יכולה להטריף אותי

אתם פה כולכם השתגעתם.

לנושא הסרטון, יש היגיון בדרישה של דאוס אקס לראות סרטון, גם אם זה מאור זדרז וגם אם זה מישהו אחר. אין כל רע בדרישה , האם ימלאו אותה או לא זה עניין אחר, האם הדרישה רלוונטית בכלל זה גם עניין אחר, אבל מעצם קיום הפורום ישנה אפשרות חופש דיון...

תפסיקו לחשוב כמו ילדים, ותתחילו להבין שהאנשים שמייצגים אותנו בספורט הזה , הם החבר'ה האלה ואני יותר מגאה שיש לי את האפשרות לכתוב איתם באותו פורום, לדבר איתם ולספוג מעט מהניסיון שלהם על הספורט.

תראו קצת כבוד לאנשים שהתנסו בהרבה יותר שיטות מכם , בהכנות לתחרויות ובניסיון של שנים.

pala
10-05-10, 12:30
אממ, תגיד, ה"גרביים" האלסטיות שיש לך בברכים, הם דומים \ אותו דבר לזה: http://www.crom-ortopedia.it/images_prodotti/med/1570_0.jpeg
?
והאם הם ממש צמודים? יש לי אחד כזה לברך (שעושה לי פלאים עם הסקוואט בצורה מפחידה) אבל אני חושב שהוא קצת גדול עלי או המתחתי אותו יותר מדי
כמה ה"ברכיות"? עלו לך?

moo
10-05-10, 12:49
אממ, תגיד, ה"גרביים" האלסטיות שיש לך בברכים, הם דומים \ אותו דבר לזה: http://www.crom-ortopedia.it/images_prodotti/med/1570_0.jpeg
?
והאם הם ממש צמודים? יש לי אחד כזה לברך (שעושה לי פלאים עם הסקוואט בצורה מפחידה) אבל אני חושב שהוא קצת גדול עלי או המתחתי אותו יותר מדי
כמה ה"ברכיות"? עלו לך?

http://www.houseofpain.com/products-inzer___knee_sleeves_xt
http://www.houseofpain.com/products-inzer_z_knee_wrap_3_0meter

pala
10-05-10, 12:58
http://www.houseofpain.com/products-inzer___knee_sleeves_xt
http://www.houseofpain.com/products-inzer_z_knee_wrap_3_0meter

אהה..אני רואה שהם שונים, כן? הרעיון הוא להגן על הברכיים מתנועות סיבוביות? או משהו דומה

moo
10-05-10, 22:15
את הסקוואט של מאור ודאוס ראינו

אני לא מבין איך אנשים מבלבלים בבצים, תעלו סרטונים שלכם ואז תדברו
לקשקש על קוצו של "י" שאתם מרימים חצי צלחת...
זה פשוט בדיחה

HAFIZ
11-05-10, 22:55
מישהו יודע לענות?

האמת זה בעיה פה כמעט בכל מכוני כושר אין דאמבלים יותר מ45 ק"ג אתה צודק. אבל אני לדוגמה מתאמן עם רונן סורינוב איש החזק בארץ והוא מביא איתו דמבלים שאפשר להוסיף אלהם. זה סיפור אבל אין מה לעשות. אני צריך בגב ובכתפיים משקל יותר כבד מ45ק"ג

ניגרי ענק
11-05-10, 23:49
האמת זה בעיה פה כמעט בכל מכוני כושר אין דאמבלים יותר מ45 ק"ג אתה צודק. אבל אני לדוגמה מתאמן עם רונן סורינוב איש החזק בארץ והוא מביא איתו דמבלים שאפשר להוסיף אלהם. זה סיפור אבל אין מה לעשות. אני צריך בגב ובכתפיים משקל יותר כבד מ45ק"ג

אכן זו בעיה, לעשות למשל מסור עם 45 זה לא רציני עבור ספורטאי ברמה גבוהה שרוצה לעבוד כבד.
אגב חאפיז, ציפור קטנטונת לחשה לי שאתה עומד להפציץ השנה.
באיזה קטגוריה אתה מתחרה אחי?

HAFIZ
12-05-10, 00:01
אכן זו בעיה, לעשות למשל מסור עם 45 זה לא רציני עבור ספורטאי ברמה גבוהה שרוצה לעבוד כבד.
אגב חאפיז, ציפור קטנטונת לחשה לי שאתה עומד להפציץ השנה.
באיזה קטגוריה אתה מתחרה אחי?

חחח אחי זה מידע סודי עוד מעט עוד מעט...תדע מה איתך איפה אתה עולה השנה???

ניגרי ענק
12-05-10, 07:58
חחח אחי זה מידע סודי עוד מעט עוד מעט...תדע מה איתך איפה אתה עולה השנה???

בנאבא כמובן, מקווה בעד 90 אבל אי אפשר לדעת איך תסתיים הדיאטה ובעיקר הייבוש. מה שחשוב לי השנה זה להגיע הכי מוכן והכי יבש.

KALINA
12-05-10, 09:29
השנה הבמה תרעד בשתי האיגודים. וגם הבמה שסטס מארגן שתיהיה פתוחה לכל מתחרה שיוכל להציג רמה גבהה-הגראן פרי של עיריית אשדוד.

HeavyDuty
12-05-10, 18:38

שלום HAFIZ ,המוטות הריקים ששמים עליהם פלטות הם תחליף זול מאוד יחסית לעלות של סט מקצועי במשקלים מעל 50 ק"ג.
אבל הבעיה אם המוטות ששמים עליהם את המשקולות היא שבתרגילים מסוימים כמו bench press וכדו' אתה צריך להשעין את המשקולות על הרגליים לפני התחלת התרגיל, בתרגילי גב אין תבעיה הזאת אבל מי משתמש במשקולות כדי לעבוד איתם רק גב.
ובמוטות משקולות יד מהסוג שמוסיפים ומורידים פלטות תמיד יהיו "כידונים" בצידי המשקולות אם אתה מבין אותי למה אני מתכוון, וזה הופך את המשקולת לבלתי אפשרית לעבוד איתה בתרגילים האלה כי זה "משפד" ומכאיב סתם ברגל ועלול לפצוע, ניסיתי זה כואב.
אולי יש שיטה אחרת לעבוד עם זה בתרגילים האלה?

HAFIZ
12-05-10, 20:48
שלום hafiz ,המוטות הריקים ששמים עליהם פלטות הם תחליף זול מאוד יחסית לעלות של סט מקצועי במשקלים מעל 50 ק"ג.
אבל הבעיה אם המוטות ששמים עליהם את המשקולות היא שבתרגילים מסוימים כמו bench press וכדו' אתה צריך להשעין את המשקולות על הרגליים לפני התחלת התרגיל, בתרגילי גב אין תבעיה הזאת אבל מי משתמש במשקולות כדי לעבוד איתם רק גב.
ובמוטות משקולות יד מהסוג שמוסיפים ומורידים פלטות תמיד יהיו "כידונים" בצידי המשקולות אם אתה מבין אותי למה אני מתכוון, וזה הופך את המשקולת לבלתי אפשרית לעבוד איתה בתרגילים האלה כי זה "משפד" ומכאיב סתם ברגל ועלול לפצוע, ניסיתי זה כואב.
אולי יש שיטה אחרת לעבוד עם זה בתרגילים האלה?

אני בדרך כלל לא עושה ליחצות חזה עם משקולות בגלל הבעיה זו אבל צריך לברר אולי יש אפשרות להזמין את הדאמבלים הכבדים יותר מחו"ל עם כמובן מכון כושר שלך (איפה שאתה מתאמן מוכן לעשות את זה) עופ סיזן הזה אני הולך לעבוד בסיגנון של סטרונגסמאן שזה אומר כל מיני משקולות חופשים ובמכון כושר שאני מתאמן בו מוכנים לעזור לי בזה כי זה כיף (כמובן פשוט יהיה לי אישור להזמין גם את דמבלים וגם צמיג של טרקטור כדור אטלס ועוד דברים כייפים)

ניגרי ענק
12-05-10, 21:45
אני בדרך כלל לא עושה ליחצות חזה עם משקולות בגלל הבעיה זו אבל צריך לברר אולי יש אפשרות להזמין את הדאמבלים הכבדים יותר מחו"ל עם כמובן מכון כושר שלך (איפה שאתה מתאמן מוכן לעשות את זה) עופ סיזן הזה אני הולך לעבוד בסיגנון של סטרונגסמאן שזה אומר כל מיני משקולות חופשים ובמכון כושר שאני מתאמן בו מוכנים לעזור לי בזה כי זה כיף (כמובן פשוט יהיה לי אישור להזמין גם את דמבלים וגם צמיג של טרקטור כדור אטלס ועוד דברים כייפים)

אחי אתה נשמע בנאדם של הארדקור רצח. אחד כמוך לא יכול שלא להצליח. כבוד.

Muscleup
12-05-10, 21:49
איזה שפיץ אתה.
חחח איך אתה צורח שם בקול רם.

HAFIZ
12-05-10, 21:56
אחי אתה נשמע בנאדם של הארדקור רצח. אחד כמוך לא יכול שלא להצליח. כבוד.

תודה אחי תודה בעזרת השם. תבוא עם יש רצון איך שהו לאימון כזה זה אימון אחר פאמפ אחר hardcore לשמוע מוסיקה כבדה rock
זה אווירה אחרת 4 פעמים בשבוע בלי לחץ משקלים מטורפים זה כייף אחי אני אוהב את זה.

ניגרי ענק
12-05-10, 23:05
תודה אחי תודה בעזרת השם. תבוא עם יש רצון איך שהו לאימון כזה זה אימון אחר פאמפ אחר hardcore לשמוע מוסיקה כבדה rock
זה אווירה אחרת 4 פעמים בשבוע בלי לחץ משקלים מטורפים זה כייף אחי אני אוהב את זה.

הלוואי וייצא לי פעם לעשות איתך איזה אימון משותף.
אין בעולם כמו הארדקור, לצערי אני עובד כבר יותר משנה בלי שותף, ככה שגם אם יש רצון - ויש - קשה לי להגיד שאני מצליח לעבוד תמיד עד כאב, כמו שזה צריך להיות.

HeavyDuty
13-05-10, 03:09

אני מאמין שאם המכון כושר שלך מזמין מחו"ל משקולות אז הם יזמינו סט שלם כבד ולא בודדים, כי אם כבר אז כבר, וזו השקעה כספית ללא ספק.
והעלויות להערכתי זוג משקולות pro-style(פאונד) 105LB עולה בסביבות 450$ לזוג וכל גידול של 5LB תוסיף 20$. ממה שבדקתי.
לפי החישוב שלי סט של 20 זוגות של KG 45 עד 95KG בערך בגידולים של 2.5KG יעלה בסביבות 14,000$ מחיר בארה"ב להביא את זה לארץ מוסיפים כידוע משלוח + 10% מכס 16% מע"מ.

בקיצור אתה תגמור במחיר של סט כזה להערכתי 80,000 ש"ח.
וזה הסטים הזולים יחסית יש בזה רמות לפי דרישה.

סתם דוגמא רוני קולמן מניף 95KG דאמבלס בחזה בלי בעיה. מעניין איזה משקולות יד הוא צריך ל4-6 חזרות bench press.

וכנראה זו גם הסיבה שבמדינה הזו לא שווה למכוני כושר להביא סטים כאלה בשביל כמה מתאמנים בודדים שמתעסקים עם המשקלים האלה כי להבדיל מארה"ב ששם יותר זול ובהישג יד הם קונים בלי לעשות חשבון יותר מידיי.

עלוש
13-05-10, 16:29
אורי תמחק את כל התגובות שלא קשורות לסרטון מיד.

Holy_Templar
13-05-10, 16:32
אורי תמחק את כל התגובות שלא קשורות לסרטון מיד.

זו פקודה ? :)

מטפל בזה בן דוד יקר ...

עלוש
13-05-10, 16:46
:)
:cool:

moo
13-05-10, 20:44
עוד לא הבנתי למה צריך דאמבלים ?

BodyLanguage
16-05-10, 02:55
אתה אלוף אחי

HeavyDuty
18-05-10, 01:31
עוד לא הבנתי למה צריך דאמבלים ?

כי בדאמבלים זה עובד שונה ממוט

לכל אחד מהם מגיע את הכבוד שלו באימון
ד"א מה אתה עושה במכון שלך לגבי משקולות מעל 45?

moo
18-05-10, 01:52
כי בדאמבלים זה עובד שונה ממוט

לכל אחד מהם מגיע את הכבוד שלו באימון
ד"א מה אתה עושה במכון שלך לגבי משקולות מעל 45?

אני עובד רק עם מוט אולימפי
לא נוגע בדאמבלים או מכונות

ומה היתרון של דאמבלים על מוט ?

KALINA
18-05-10, 07:27
אני עובד רק עם מוט אולימפי
לא נוגע בדאמבלים או מכונות

ומה היתרון של דאמבלים על מוט ?

טווחי תנועה ושינוי זויות

Scylla
18-05-10, 16:39
בשביל מה שוב להגרר לויכוח bb vs pl