PDA

צפה בגרסא המלאה : פיתוח גוף רציני

Ironfist
04-05-10, 19:28
אני מתאמן כבר שנתיים בחדר כושר אבל זה לא ממש רציני,אני מנסה להגיע לחדר כושר 3 פעמים בשבוע אבל לפעמים בגלל הלימודים ועוד שטויות לא יוצא לי אז יוצא שאני לפעמים בא שבוע כן שבוע לא.
אז בזמן האחרון אני מבין שזה לא ילך.
אז החלטתי להתחיל להיות רציני גם בגלל שאני לפני גיוס וגם כי אני רוצה לפתח גוף,אז יש לי כמה שאלות...
האם 6 פעמים בשבוע חדר כושר זה מספיק כדי לפתח את הגוף (באדי בילדינג נטו) ?
אם אני לא שמן ולא ממש רזה,האם יש סיכוי שאם אני אקח אבקת חלבון לפני שאני מוריד שומן תעשה אותי שמן יותר ?(זה קצת נשמע דפוק,אבל ראיתי אנשים שאבקת חלבון עשתה אותם קצת שמנים יותר)
מישהוא יכול להמליץ לי על דיאטה נורמלית שאשקרה עובדת,כי יש כול כך הרבה דיאטות ואני כבר לא יודע מה אמין ומה לא...
תודה

BlueNinja
04-05-10, 19:36
6 פעמים בשבוע זה המתכון לפציעות,לחוסר התקדמות.

3-4 פעמים בשבוע יספיקו לך.

Ironfist
04-05-10, 19:50
תודה עוד הצעות ?

אושר
04-05-10, 19:54
איך אבקת חלבון עושה אותך שמן יותר?

תקרא מאמרים באתר. אתה עדיין לא יודע כלום. תקרא כמה שיותר מאמרים שקשורים לתזונה ואימונים. תתייעץ במאמנים.

daniel maron
04-05-10, 20:13
אבקת חלבון זה בסך הכל חלבון איכותי שמשלים לך ערכים,השמנה תתבצע עם לא תתאמן ותאכל יותר ממה שהגוף שלך שורף.
עם אתה רוצה לעשות דיאטה תקרא באתר על "המדריך המלא לחיטוב" ועל "carb cycle" תבנה תפריט ותכנית אימונים תפרסם בפורום ותמשיך בדרך.
4 פעמים בחדר כושר בשבוע יספיקו בהחלט..לחיטוב הייתי ממליץ לך 5X5 לינארית או AB [תכנית אימונים].
עם אתה לא טבעי אתה יכל להתאמן 6 ימים בשבוע משום שהגוף שלך מתאושש יותר מהר אבל בהנחה שאתה טבעי תעקוב באתר אחרי מאמרים אל תתבייש לפרסם ותתמיד במה שאתה עושה זה בגדול מה שיגרום לך להצליח.
בהצלחה גבר.

Ironfist
04-05-10, 20:24
תודה לכולם,אבל אני לא מוצא את המדריך הזה הוא אמור להיות בנעוץ פה ?

Philip_k
04-05-10, 21:35
אני מתאמן כבר שנתיים בחדר כושר אבל זה לא ממש רציני,אני מנסה להגיע לחדר כושר 3 פעמים בשבוע אבל לפעמים בגלל הלימודים ועוד שטויות לא יוצא לי אז יוצא שאני לפעמים בא שבוע כן שבוע לא.
אז בזמן האחרון אני מבין שזה לא ילך.
אז החלטתי להתחיל להיות רציני גם בגלל שאני לפני גיוס וגם כי אני רוצה לפתח גוף,אז יש לי כמה שאלות...
מה המטרה שלך להיות בצבא, יחידות או קרבי?
האם 6 פעמים בשבוע חדר כושר זה מספיק כדי לפתח את הגוף (באדי בילדינג נטו) ?
6 פעמים בשבוע זה מספיק כדי לא להתגייס לקרבי או בכלל.
אם אני לא שמן ולא ממש רזה,האם יש סיכוי שאם אני אקח אבקת חלבון לפני שאני מוריד שומן תעשה אותי שמן יותר ?(זה קצת נשמע דפוק,אבל ראיתי אנשים שאבקת חלבון עשתה אותם קצת שמנים יותר)
אבקות חלבון הם באות כהשלמה לתזונה שלך, אין הכרח לקחת אבקות במידה ואתה אומר כמו שצריך. אנשים שעולים במשקל אחרי שימוש באבקות זאת תוצאה של בחירה או תזונה לא נכונה(תלוי במטרה שלהם)
מישהוא יכול להמליץ לי על דיאטה נורמלית שאשקרה עובדת,כי יש כול כך הרבה דיאטות ואני כבר לא יודע מה אמין ומה לא...
תודה
אם אתה לא שמן, אז למה לעשות דיאטה?

התשובות נמצאות בציטוט.
תתן יותר נתונים ויהיה אפשר יותר לעזור.

מקווה שעזרתי.

TheRock
04-05-10, 22:03
6 פעמים בשבוע זה המתכון לפציעות,לחוסר התקדמות.

3-4 פעמים בשבוע יספיקו לך.

בולשיט טהור!!!

פותח הפוסט לך תקרא מאמרים , אין לך אפילו את הידע הבסיסי.

Tapit
04-05-10, 23:57
6 פעמים בשבוע זה מיותר.

sason
05-05-10, 07:06
בולשיט טהור!!!

פותח הפוסט לך תקרא מאמרים , אין לך אפילו את הידע הבסיסי.

לא זה לא בולשיט, אין טעם להתאמן 6 פעמים בשבוע, העצימות תרד הנפח יעלה מה שבאמת מגביר את הסיכון לפציעה.
או לחילופין בנאדם ינסה לעשות 6 אימונים בעצימות גבוהה ואז באמת הסיכוי לפציעה גבוה.

TheRock
05-05-10, 13:43
לא זה לא בולשיט, אין טעם להתאמן 6 פעמים בשבוע, העצימות תרד הנפח יעלה מה שבאמת מגביר את הסיכון לפציעה.
או לחילופין בנאדם ינסה לעשות 6 אימונים בעצימות גבוהה ואז באמת הסיכוי לפציעה גבוה.

תלוי על מי מתי ואיך אתה מתאמן אל תדברו סתם באוויר על סטטיסטיקות מחורבנות.
אני מתאמן 5 לפעמים 6 פעמים בשבוע אנארובי וזה משפיע עליי רק לטובה.

daniel maron
05-05-10, 14:58

אז או שהגוף שלך מתאושש ממש מהר או שאתה לא טבעי או שהעצימות באימונים שלך נמוכה
כמו שאמרת,תלוי על מי מתי ואיך מתאמנים.

sason
05-05-10, 21:48

נו ומה אתה רוצה להגיד בזה? אתה זה שמדבר באוויר על הסטסטיקות, להתאמן 6 פעמים בשבוע זה טימטום טהור.
להתאמן 6 פעמים בשבוע אומר שאתה מתאמן בעצימות בינונית- נמוכה ונפח מאוד גבוה.
לפי כמה הודעות שלך (הקשורות לאימונים) אתה לא מתאמן מתחיל לכן אתה כן יכול להעלות נפח ולהוריד עצימות , אבל לא לרמה כזאת של להתאמן 6 פעמים בשבוע.

daniel maron
05-05-10, 22:02
ששון,מתאמן מקצועי אמור להכיר את הגוף שלו-אני מאמין שהוא יודע מה שהוא עושה.

TheRock
06-05-10, 00:02
נו ומה אתה רוצה להגיד בזה? אתה זה שמדבר באוויר על הסטסטיקות, להתאמן 6 פעמים בשבוע זה טימטום טהור.
להתאמן 6 פעמים בשבוע אומר שאתה מתאמן בעצימות בינונית- נמוכה ונפח מאוד גבוה.
לפי כמה הודעות שלך (הקשורות לאימונים) אתה לא מתאמן מתחיל לכן אתה כן יכול להעלות נפח ולהוריד עצימות , אבל לא לרמה כזאת של להתאמן 6 פעמים בשבוע.

וואלה אדון פרופסור , בוא תלמד אותי גם איך להתאמן?

sason
06-05-10, 06:46
חלילה, לא בא ללמד אותך, בסך הכל מנסה לתת לך עיצות שיכולות רק לעזור לך.

sason
06-05-10, 06:47
ששון,מתאמן מקצועי אמור להכיר את הגוף שלו-אני מאמין שהוא יודע מה שהוא עושה.

זה בסדר, מי שמתעסק בתחום מכיר גם את הגוף של מתאמן מקצועי.