PDA

צפה בגרסא המלאה : קריאטין בחלב

yakov
04-05-10, 20:06
אפשר לערבב את הקריאטין פוספט יחד עם השייק חלבון בחלב? או שעדיף לצרוך את הקריאטין רק עם מים?

mag707
04-05-10, 20:17
אני יודע שעדיף בכלל לצרוך את האבקת חלבון עם מים ולא עם חלב בגלל שהחלב סמיך..

alonl6
04-05-10, 20:19
מה זה פוספסט?
בכל מקרה אני לא יודע מי המציא את השטות הזאת של לשתות קריאטין כשהוא מעורבב במשקה. הוא שוקע, והוא לא נמס.
קח אותו בכפית, ותבלע עם משקה כלשהוא.

Philip_k
04-05-10, 21:20
אני יודע שעדיף בכלל לצרוך את האבקת חלבון עם מים ולא עם חלב בגלל שהחלב סמיך..

נכון, אבל עדיין מתערבב בסופו של דבר.
שייק בטעם עוגיות עם חלב וטיפה תוספת של סוכר ענבים - ממש טעם של גלידה(לדעתי)

alonl6,
"בכל מקרה אני לא יודע מי המציא את השטות הזאת של לשתות קריאטין כשהוא מעורבב במשקה. הוא שוקע, והוא לא נמס."

אתה מדבר שטויות! מרבית האנשים מערבבים אותו וכך גם ממליץ היצרן. לערבב אותו עם מים או מיץ.
לגבי זה שהוא שוקע, ולא נמס.... מאיפה אתה מביא את זה. הוא נמס כמו גדול וכל השאר שוקע טיפה אז מערבבים ושותים שוב.
וכן אתה יכול גם לבלוע אותו כך, אישית ניסית ולא ממש אהבתי את זה.

alonl6
04-05-10, 21:45
נכון, אבל עדיין מתערבב בסופו של דבר.
שייק בטעם עוגיות עם חלב וטיפה תוספת של סוכר ענבים - ממש טעם של גלידה(לדעתי)

alonl6,
"בכל מקרה אני לא יודע מי המציא את השטות הזאת של לשתות קריאטין כשהוא מעורבב במשקה. הוא שוקע, והוא לא נמס."

אתה מדבר שטויות! מרבית האנשים מערבבים אותו וכך גם ממליץ היצרן. לערבב אותו עם מים או מיץ.
לגבי זה שהוא שוקע, ולא נמס.... מאיפה אתה מביא את זה. הוא נמס כמו גדול וכל השאר שוקע טיפה אז מערבבים ושותים שוב.
וכן אתה יכול גם לבלוע אותו כך, אישית ניסית ולא ממש אהבתי את זה.

נו, וראית מה היצרן כותב גם על מוצרים כמו אנ או אקספלוד? הורידים שלך יזדקרו כמו צינורות השקיה..

קיצר, אם אתה רוצה להאמין לגימיקים שיווקיים, בהצלחה.

Nitro Speed
04-05-10, 22:02
נו, וראית מה היצרן כותב גם על מוצרים כמו אנ או אקספלוד? הורידים שלך יזדקרו כמו צינורות השקיה..

קיצר, אם אתה רוצה להאמין לגימיקים שיווקיים, בהצלחה.

מה הקשר בין גימיק שיווקי לבין הוראות יצרן?
מה אתה אהבל?

alonl6
04-05-10, 22:13
מה הקשר בין גימיק שיווקי לבין הוראות יצרן?
מה אתה אהבל?

הקשר הוא ש"ההמלצה" המטומטמת הזו מגיעה ממקום שיווקי נטו, כדי להקל על הלקוח. רוב האנשים הם עצלנים כמוך, והם יעדיפו ויקנו מוצר שיהיה כמה שיותר נוח, גם אם אין שום דבר הגיוני שעומד מאחוריו.

Nitro Speed
04-05-10, 22:18
הקשר הוא ש"ההמלצה" המטומטמת הזו מגיעה ממקום שיווקי נטו, כדי להקל על הלקוח. רוב האנשים הם עצלנים כמוך, והם יעדיפו ויקנו מוצר שיהיה כמה שיותר נוח, גם אם אין שום דבר הגיוני שעומד מאחוריו.

אתה אמיתי?
מה זה משנה איך זה יגיע לכיבה שלך?
מצידו של היצרן אתה יכול אפילו להזריק את זה לכיבה,מה אכפת לו ממך?
זה הצעות שימוש,למה לסבול סתם?

Philip_k
04-05-10, 22:40

בגלל שאני עצלן אני מערבב את זה עם מים....
אחינו אתה גאון הדור!

Nitro Speed
04-05-10, 22:50
בגלל שאני עצלן אני מערבב את זה עם מים....
אחינו אתה גאון הדור!

+1
עדיין לא מבין מאיפה הוא בכלל מוציא את השטויות האלה