PDA

צפה בגרסא המלאה : ארוחות ציט

xBiCePx
08-05-10, 10:05
ראיתי שמומלץ פעם בשבוע לעשות ארוחת ציט,השאלה שלי אם אפשר נגיד לאכול חטיף ולחלק אותו כל יום חלק במקום לאכול את כולו באותו יום?והשאלה השניה זה אם אפשר לישתות בקבוק קולה ביום בלי ליפגוע באימונים?(חולה על קולה אבל אם זה מפריע אז אפשר להפסיק)

pala
08-05-10, 10:44
דיאט קולה אפשר (קולה רגילה מפוצצת סוכר שכן תפריע)
לא יפכע באימונים, יפגע בך

xBiCePx
08-05-10, 23:28
דיאט קולה אפשר (קולה רגילה מפוצצת סוכר שכן תפריע)
לא יפכע באימונים, יפגע בך

סבבה אז אתה אומר לעבור מקולה רגילה לדיאט?אני אשתדל לאמץ,מה עם הארוחת ציט והחילוק שלה?

alonl6
08-05-10, 23:54
מומלץ? מה מומלץ בזה? זה יכול לעזור איך שהוא?

אין פה מומלץ.

רוצה תאכל. אם תצטרך לשלם על זה מחיר, שלם אותו. יכול להיות שגם לא תצטרך.

וכמובן שגם בארוחת "צ'יט" יש גבול, ויש תוצאות בהתאם למה שאתה אוכל בה.

xBiCePx
08-05-10, 23:59
מומלץ? מה מומלץ בזה? זה יכול לעזור איך שהוא?

אין פה מומלץ.

רוצה תאכל. אם תצטרך לשלם על זה מחיר, שלם אותו. יכול להיות שגם לא תצטרך.

וכמובן שגם בארוחת "צ'יט" יש גבול, ויש תוצאות בהתאם למה שאתה אוכל בה.

זה קשה שבוע שלם לישמור על תזונה נכונה בלי משהו מתוק וטעים אז זה עוזר לך להמשיך להתמיד כל השבוע שאתה יודע שבסוף שבוע יש לך משהו טעים שמחכה לך,ושאלתי אם אפשר לחלק ארוחת ציט למשל אם פתחתי חטיף ואני רוצה לאכול אותו כל יום קצת

alonl6
09-05-10, 00:02
כן אני מניח שזה אפשרי ולדעתי זה אולי עדיף, תלוי באיך אתה מגיב לרמה גבוהה של אינסולין.

jonathan
09-05-10, 00:41
אם פעם בשבוע החטיף הזה זה מה שנותן לך פוש להמשיך עוד את החיטוב,תאכל גם 2 חטיפים.
סה"כ זה עוד קלוריות שביחס לגרעונות של כל השבוע..הם זניחות מאוד ולא משפיעות על החיטוב אלא רק מועילות למחטב ולהתמקדות במטרה.

orel
09-05-10, 12:52
אם פעם בשבוע החטיף הזה זה מה שנותן לך פוש להמשיך עוד את החיטוב,תאכל גם 2 חטיפים.
סה"כ זה עוד קלוריות שביחס לגרעונות של כל השבוע..הם זניחות מאוד ולא משפיעות על החיטוב אלא רק מועילות למחטב ולהתמקדות במטרה.
או לחכות להעמסה ולהכניס תציט הקטן להעמסה.. הכי טוב לדעתי
במילא מעמיסים אוכל אז אפשר להכניס ציט קטן :sweatdrop:

jonathan
09-05-10, 12:55
או לחכות להעמסה ולהכניס תציט הקטן להעמסה.. הכי טוב לדעתי
במילא מעמיסים אוכל אז אפשר להכניס ציט קטן :sweatdrop:
היאידיאל זה באמת לדעת מתי לעשות העמסה ולהעמיס כמו שצריך,אבל לא כולם קוראים ויודעים לכן צ'יט יכול לתת פתרון קטן לנושא אצל אוכלוסיה מסויימת.
העמסה שנעשית כמו שצריך תמיד מבורכת בחיטוב :wiggle:

pala
09-05-10, 13:18
לא נראה לי בכלל שהוא עושה העמסה, מאסה נקיה למעשה

orel
09-05-10, 14:19
היאידיאל זה באמת לדעת מתי לעשות העמסה ולהעמיס כמו שצריך,אבל לא כולם קוראים ויודעים לכן צ'יט יכול לתת פתרון קטן לנושא אצל אוכלוסיה מסויימת.
העמסה שנעשית כמו שצריך תמיד מבורכת בחיטוב :wiggle:
יונתן גם אתה נוזלי כזה בבטן אחרי העמסה? איזה מעצבן זה.. והקפדתי כמו שצריך עשיתי סה"כ 25 גרם שומן..:\

jonathan
09-05-10, 14:34
יונתן גם אתה נוזלי כזה בבטן אחרי העמסה? איזה מעצבן זה.. והקפדתי כמו שצריך עשיתי סה"כ 25 גרם שומן..:\
כן..חכה יומיים שלושה זה ירד לך צ'יק צ'אק..שלא תחייה בסרט ש"השמנת" מהעמסה הזאת כי ממש לא.

xBiCePx
09-05-10, 15:19
אחים התכוונתי לזה שציט פעם בשבוע בתקופת מאסה חחחחח

jonathan
09-05-10, 16:47
אתה רציני?
תאכל מתי שבא לך,רק אל תפריז ותשמור על מסגרת קלוריות סבירה(ולא 3000 מעל התחזוקה למשל)

orel
09-05-10, 17:05
אתה רציני?
תאכל מתי שבא לך,רק אל תפריז ותשמור על מסגרת קלוריות סבירה(ולא 3000 מעל התחזוקה למשל)
OFF-TOPIC אבל שאתה בחיטוב כמה מעל התחזוקה אתה עושה?
אני לא מתאמן אנאירובי ועושה 8 גרם פחמימה לקילו מאסת גוף רזה ויוצא לי איזה 500-700 מעל
אגב, לזה שבמאסה.. אתה רציני שואל חח? במאסה אצלי אין כזה דבר ציטים.. אוכלים כמה שבא, מקפידים פשוט על סה"כ קקל יומי.. אלא אם כן אתה במאסה של AD או משהו כזה:fellow:

jonathan
09-05-10, 17:15
OFF-TOPIC אבל שאתה בחיטוב כמה מעל התחזוקה אתה עושה?
אני לא מתאמן אנאירובי ועושה 8 גרם פחמימה לקילו מאסת גוף רזה ויוצא לי איזה 500-700 מעל
אגב, לזה שבמאסה.. אתה רציני שואל חח? במאסה אצלי אין כזה דבר ציטים.. אוכלים כמה שבא, מקפידים פשוט על סה"כ קקל יומי.. אלא אם כן אתה במאסה של AD או משהו כזה:fellow:
לגבי ההעמסה בחיטוב,מה שאתה עושה בסדר גמור.
לגבי השיטת מסה שלך,גם היא בסדר גמור למרות שיש אנשים שפשוט אוהבים תפריט ומה שכתוב זה מה שאוכלים,יש אנשים שלא נכנסים לחישובים האלה ומעדיפים לדבוק במשהו שזה גם בסדר..העיקר התסרוקת :cool:

xBiCePx
09-05-10, 18:27
זה מוגזם אבל לפי דעתי לאכול כל יום ציט כשאתה במאסה,אתה סתם עולה במשקל והרבה מזה עלול להיות שומן אם אתה מגזים ושאתה תחטב אתה תאבד יותר מאסת שריר בחיטוב והחיטוב עצמו יקח יותר זמן גם =(((

orel
09-05-10, 19:00
זה מוגזם אבל לפי דעתי לאכול כל יום ציט כשאתה במאסה,אתה סתם עולה במשקל והרבה מזה עלול להיות שומן אם אתה מגזים ושאתה תחטב אתה תאבד יותר מאסת שריר בחיטוב והחיטוב עצמו יקח יותר זמן גם =(((
בגדול - קלוריה זה קלוריה.. ואם תתאים את זה לערכים זה לא יפגע(אלא אם כן הציט ענקי)

xBiCePx
09-05-10, 23:59
בגדול - קלוריה זה קלוריה.. ואם תתאים את זה לערכים זה לא יפגע(אלא אם כן הציט ענקי)

אחי תגדיר ציט ענקי בבקשה חחחחחח