PDA

צפה בגרסא המלאה : בקשר לאבקת חלבון.

BEITAR J-M
11-05-10, 02:05
חבר'ה שאלה קטנה מקווה שתעזרו לי..
אני רוצה לקנות אבקת חלבון פעם ראשונה, אבל הקטע אני לא יודע באיזה שלב לצרוך אותה, כי אני אוכל מצויין- 6 ארוחות ביום חלבונים טבעיים.
ויוצא שאחרי אימון אני אוכל 200 גרם חזה עוף על הגז שזה יוצא 48-52 גרם חלבון לערך.
אז איפה אני לוקח בדיוק את האבקה..?

SIMAO
11-05-10, 10:29
אם אין לך מחסור בחלבון בתפריט האישי שלך,אין טעם לקנייה של אבקת חלבון.

אבקת חלבון באה להשלים את ערכי החלבון בתפריט בצורה קלה,נוחה וטעימה במידה וקשה לך להגיע לאותם ערכי חלבון בתפריט.

אם תירצה,אתה יכול להחליף מקור חלבון מסויים בתפריט באבקת חלבון.

גל ציון-פור
12-05-10, 12:51
מסכים עם ידידי.
רק אוסיף שאם אתה כבר קונה חלבון מי-גבינה, צרוך אותו בסיום האימון.
בברכה
גל ציון-פור

BEITAR J-M
12-05-10, 22:50
מסכים עם ידידי.
רק אוסיף שאם אתה כבר קונה חלבון מי-גבינה, צרוך אותו בסיום האימון.
בברכה
גל ציון-פור

תגיד גל.. אני אוכל את ה200 גרם חזה עוף 45 דקות אחרי אימון..
אז אני צריך בכל זאת לקחת אבקה ישר אחרי?
או שלא..?

גל ציון-פור
12-05-10, 23:47
תגיד גל.. אני אוכל את ה200 גרם חזה עוף 45 דקות אחרי אימון..
אז אני צריך בכל זאת לקחת אבקה ישר אחרי?
או שלא..?

המלצה שלי, קח חלבון מי-גבינה אחרי האימון + פחמימות פשוטות.
אם אתה לא רוצה להוציא כסף על אבקת חלבון, תאכל 2 יוגורטים גדולים (200 מ"ל) לאחר האימון יחד עם פחמימות כמובן.
את הבשר תשאיר לזמן אחר, או כשעה וחצי עד שעתיים לאחר סיום האימון יחד עם פחמימות ומעט שומן כמובן.
הכי חשוב שתזכור, כמות החלבון והקלוריות היומית היא זו שקובעת, כל שאר המניפולציות יכולות לסייע.
בברכה
גל ציון-פור

BEITAR J-M
13-05-10, 08:40
המלצה שלי, קח חלבון מי-גבינה אחרי האימון + פחמימות פשוטות.
אם אתה לא רוצה להוציא כסף על אבקת חלבון, תאכל 2 יוגורטים גדולים (200 מ"ל) לאחר האימון יחד עם פחמימות כמובן.
את הבשר תשאיר לזמן אחר, או כשעה וחצי עד שעתיים לאחר סיום האימון יחד עם פחמימות ומעט שומן כמובן.
הכי חשוב שתזכור, כמות החלבון והקלוריות היומית היא זו שקובעת, כל שאר המניפולציות יכולות לסייע.
בברכה
גל ציון-פור

כי אני מסיים את האימון ב8 וחצי אחי..
ואם אני יאכל שעה וחצי אחרי את העוף, השעה תהיה 22:00 וזה לא טוב לאכול אוכל כבד לפני השינה לא.

RoyGush
13-05-10, 10:11
זה ממש לא כבד, אם הייתי אתה הייתי מתפנק לי על חזה עוף ואיזה סלט שעה שעה וחצי לפני השינה.
למרות שעדיף לצרוך חלבון שמתפרק יותר לאט, בד"כ חלבונים ממוצרי חלב (קוטג' ודומיו).
למה שלא תאכל חזה עוף בצהריים או שעה וחצי ככה לפני אימון?

BEITAR J-M
13-05-10, 14:02
זה ממש לא כבד, אם הייתי אתה הייתי מתפנק לי על חזה עוף ואיזה סלט שעה שעה וחצי לפני השינה.
למרות שעדיף לצרוך חלבון שמתפרק יותר לאט, בד"כ חלבונים ממוצרי חלב (קוטג' ודומיו).
למה שלא תאכל חזה עוף בצהריים או שעה וחצי ככה לפני אימון?

אני אוכל גם בצהריים וגם אחרי אימון אחי..
אז מה דעתכם? זה בסדר עוף בשעה 22:00