PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה שאלות

DanD
14-05-10, 15:25
קודם כל לגבי אימון חזה
אימון בשיפוע חיובי זה יותר על חזה תחתון נכון? אני לא טועה.?
ודבר שני אני אכל 2 טונה במים.. שזה 120 גרם כל אחד.. והיום ביום שישי אמא שלי מכינה דג טונה.. אני יכול לאכול טונה של אמא שלי? בלי שמן בכלל כמעט? כי חיפשתי במחשבון תזונה ואין שוםם דבר על דג טונה רק טונה בשימורים... אני חושב שכן אם אין בזה כמעט שמן והדג לא סופג כלום מהשמן..
גם פה למישהו יש תשובה חד משמעית?
ובעקרון היום צריך להיות לי העמסה אבל אני אשמור אותה ליום שלישי.. יום אחד של צ'יט וחריגהה גדולה ואכילה של פיצות ובורקסים וכאלה ביום העמסה לא יפגע בי בצורה משמעותית נכון?
תודה.

orel
14-05-10, 15:47
קודם כל לגבי אימון חזה
ודבר שני אני אכל 2 טונה במים.. שזה 120 גרם כל אחד.. והיום ביום שישי אמא שלי מכינה דג טונה.. אני יכול לאכול טונה של אמא שלי? בלי שמן בכלל כמעט? כי חיפשתי במחשבון תזונה ואין שוםם דבר על דג טונה רק טונה בשימורים... אני חושב שכן אם אין בזה כמעט שמן והדג לא סופג כלום מהשמן..
ובעקרון היום צריך להיות לי העמסה אבל אני אשמור אותה ליום שלישי.. יום אחד של צ'יט וחריגהה גדולה ואכילה של פיצות ובורקסים וכאלה ביום העמסה לא יפגע בי בצורה משמעותית נכון?
תודה.
1) לא הבנתי תשאלה.
2) כן אתה יכול לאכול זה אפילו יותר טעים ויותר מומלץ.
3) זה יפגע בצורה משמעותית אם תגזים בשומן סה"כ(לא ממליץ לעבור ת50 גרם שומן.. עדיף להכניס ציט קטן בייום העמסה... העמסה זה לא אכול כפי יכולתך)

DanD
14-05-10, 16:11
1) לא הבנתי תשאלה.
2) כן אתה יכול לאכול זה אפילו יותר טעים ויותר מומלץ.
3) זה יפגע בצורה משמעותית אם תגזים בשומן סה"כ(לא ממליץ לעבור ת50 גרם שומן.. עדיף להכניס ציט קטן בייום העמסה... העמסה זה לא אכול כפי יכולתך)

חח כן גם אני כשקראתי את ההודעה אמרתי לעצמי מה!?
חח דחיקת חזה בשיפוע חיובי

hypertrophy
14-05-10, 16:29
קודם כל לגבי אימון חזה
תודה.

לחיצה בשיפוע חיובי תתן דגש על הסיבים העליונים ועל הכתף [למרות שכל החזה עדיין עובד]
למה אתה מפחד משמן?

DanD
14-05-10, 16:34
לחיצה בשיפוע חיובי תתן דגש על הסיבים העליונים ועל הכתף [למרות שכל החזה עדיין עובד]
למה אתה מפחד משמן?

אני ממש לא מפחד משמן... חח אני בתפריט אנבוליק וצורך ביום 128 גרם שומן...
לא מפחד אבל רציתי לוודא שהבדלי הקלוריות לא משמעותיים
והבנתי אז שיפוע שלילי יעבוד על הסיבים התחתונים .. תודה

hypertrophy
14-05-10, 18:09
אני ממש לא מפחד משמן... חח אני בתפריט אנבוליק וצורך ביום 128 גרם שומן...
לא מפחד אבל רציתי לוודא שהבדלי הקלוריות לא משמעותיים
והבנתי אז שיפוע שלילי יעבוד על הסיבים התחתונים .. תודה

כן...חיובי -עליונים
שלילי-תחתונים
והכוונה היא דגש עליהם...לא נטו עבודה שלהם