PDA

צפה בגרסא המלאה : טריילר חדש לפיל היט' The Gift

dethMAN
20-05-10, 00:04
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/0q7hn4Dbw_s&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/0q7hn4Dbw_s&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

xBiCePx
20-05-10, 00:13
גוף מטרה!אחד הכרישים שיש היום רואים שיש לו רצון ומוטיבציה שצריך כידי להיות אלוף,אבל זה לא מסתדר לי שיש לו עיניים ירוקות והוא כושי >< ומי זה מתעלף שם על הבמה??!?

ruhl
20-05-10, 00:16
גוף מטרה!אחד הכרישים שיש היום רואים שיש לו רצון ומוטיבציה שצריך כידי להיות אלוף,אבל זה לא מסתדר לי שיש לו עיניים ירוקות והוא כושי >< ומי זה מתעלף שם על הבמה??!?
אם זה המטרה שלך צר לי לאכזב אותך אבל לא תגיע למטרה:d

xBiCePx
20-05-10, 00:21
אם זה המטרה שלך צר לי לאכזב אותך אבל לא תגיע למטרה:d

חחחחחח קודם כל ברור שאי אפשר להגיע לזה טיבעי,אבל עם חומרים זה אפשרי ועוד איך,המטרה שלי זה גוף כמו של מייקל לואיס עם חזה יותר טוב גב יותר טוב וכתפיים יותר טובות (הבטן והידיים שלו מושלמות והגנטיקה בחזה גם נראית טוב)

Scylla
20-05-10, 00:38
חחחחחח קודם כל ברור שאי אפשר להגיע לזה טיבעי,אבל עם חומרים זה אפשרי ועוד איך,המטרה שלי זה גוף כמו של מייקל לואיס עם חזה יותר טוב גב יותר טוב וכתפיים יותר טובות (הבטן והידיים שלו מושלמות והגנטיקה בחזה גם נראית טוב)

אם הוא נשאר כאן עוד שנה אני ארון חשמל

xBiCePx
20-05-10, 00:51

על טעם ועל ריח אי אפשר להתווכח,לא חייבים להראות כמו מרקוס רול ולא חייבים להיות עם היקף יד מעל 50 כידי לא להחשב שחיפים,תגיד מה שאתה רוצה מייקל לואיס מזין יותר ממני וממך ביחד ויש לו גנטיקה יותר טובה משלי ומשלך ביחד,אולי התקשרות עשו ממנו בודיבילדר של ישראל אבל זה לא אשמתו הוא לא בחר בזה והוא מרוויח מזה יפה מאוד

עלוש
20-05-10, 01:00
על טעם ועל ריח אי אפשר להתווכח,לא חייבים להראות כמו מרקוס רול ולא חייבים להיות עם היקף יד מעל 50 כידי לא להחשב שחיפים,תגיד מה שאתה רוצה מייקל לואיס מזין יותר ממני וממך ביחד ויש לו גנטיקה יותר טובה משלי ומשלך ביחד,אולי התקשרות עשו ממנו בודיבילדר של ישראל אבל זה לא אשמתו הוא לא בחר בזה והוא מרוויח מזה יפה מאוד

מה קשור מייקל זיבי לפורום הזה לעזאזל ?
ומה קשור לנושא המקורי של הפוסט הזה בכלל?!

xBiCePx
20-05-10, 01:04
מה קשור מייקל זיבי לפורום הזה לעזאזל ?
ומה קשור לנושא המקורי של הפוסט הזה בכלל?!

מישהו הזכיר מטרות אז אמרתי מה המטרה שאפשר להגיע עליה,ואז scyla יוצאעל זה "אם הוא נשאר פה עוד שנה אני ארון חשמל",בחייט דינק אבל אנשים פה לא יודעים לכבד אחרים בגרוש,וקשור מייקל לואיס לפורום רוב האנשים פה סתם אומרים שהוא שחיף שאין להם חצי מהמאסה שלו,ואם יש אז לא תמיד זה יושב עליהם טוב ומי שיש לו גוף יותר יפה שיבושם לו אבל לא צריך לקנא=]

אורן-דן
20-05-10, 01:10
חזק ביותר!

עלוש
20-05-10, 01:11
בטח שהוא יצא עליך!
לומר על פיל היט' גוף מטרה !?! יש באדיבילדרים שמתאמנים מעל 20 שנה ולא הגיעו לרמה שלו ואתה אומר גוף מטרה חחחחחח ?!
עזוב אותך מדברים כאלה זה טיפשי אחי .
לילה טוב

עלוש
20-05-10, 01:11
סרטון חזק ביותר , תודה כפרה עלייך :d

xBiCePx
20-05-10, 01:13
בטח שהוא יצא עליך!
לומר על פיל היט' גוף מטרה !?! יש באדיבילדרים שמתאמנים מעל 20 שנה ולא הגיעו לרמה שלו ואתה אומר גוף מטרה חחחחחח ?!
עזוב אותך מדברים כאלה זה טיפשי אחי .
לילה טוב

נו אז מה אחי זה הגוף שאני שואף עליו ואני יודע שאני אל יגיע עליו בחיים טיבעי ואולי גם לא טיבעי,בשבילי זה גוף מטרה שאני רואה אותו זה מביא לי מוטיבציה אחושרמוטה,לילה טוב אחי

Scylla
20-05-10, 04:49
יצאתי עליך בגלל מה שאמרת על פיל הית'... לא בגלל מייקל לואיס. אין לי שום דבר נגדו בניגוד לרוב הפורום כאן. אתה יכול להגיד שזה הbb האהוב עליך וכו' וכו' וכו' ושזה חלום להראות ככה וכו' וכו' וכו'... אבל שמציבים מטרות צריכים להיות ריאלים. תגיד קודם כל להגיע ל60 קילו אז נדבר.

zivgin
20-05-10, 04:51
המון המון תודה!
אני רק מקווה שזה לא יהיה עוד אחד מהסרטונים שבהם כל מה שרואים זה את הבחור מתאמן במשך שעתיים ואולי 15 דק' עושה קניות...
(כמו הסרטונים של דניס וולף, רוני קולמן וג'אי קאטלר הישנים, לי פריסט, גוסטבו באדל וכו...)
נקווה שזה יהיה יותר כמו הסרט של דקסטר ג'קסון\הקודם של פיל הית', האחרון של ג'אי וכו...

dethMAN
20-05-10, 10:38
המון המון תודה!
אני רק מקווה שזה לא יהיה עוד אחד מהסרטונים שבהם כל מה שרואים זה את הבחור מתאמן במשך שעתיים ואולי 15 דק' עושה קניות...
(כמו הסרטונים של דניס וולף, רוני קולמן וג'אי קאטלר הישנים, לי פריסט, גוסטבו באדל וכו...)
נקווה שזה יהיה יותר כמו הסרט של דקסטר ג'קסון\הקודם של פיל הית', האחרון של ג'אי וכו...
כן גם אני מקווה... בללי סרט של פיל היט' יהיה מאוד מעניין.
סרטון חזק ביותר , תודה כפרה עלייך :d

בכיף יא :king:

xBiCePx
20-05-10, 11:14
יצאתי עליך בגלל מה שאמרת על פיל הית'... לא בגלל מייקל לואיס. אין לי שום דבר נגדו בניגוד לרוב הפורום כאן. אתה יכול להגיד שזה הbb האהוב עליך וכו' וכו' וכו' ושזה חלום להראות ככה וכו' וכו' וכו'... אבל שמציבים מטרות צריכים להיות ריאלים. תגיד קודם כל להגיע ל60 קילו אז נדבר.

היה לי מעל 60 קילו שהתחלתי להתאמן חבוב,ואז מה לפי דעתי זה הגוף שאני שואף עליו אז זה גוף מטרה,כמו שלכולם פה המטרה זה להיות רוני קולמן,ברור שהם לא יגיעו לזה אבל עדין זה השאיפה שלהם,ואני בטוח גם שאתה התכוונת על מה שאמרתי על מייקל לואיס,הרוב פה משחקים אותה "הוא שחיף הוא לא בודיבידלר הוא סתם אפס" אבל בתכלס לאף אחד שאומר את זה אין יד 43 על 6 אחוז שומן ולאף אחד אין גנטיקה כזאתי בבטן וגובה כזה:sbb4: :sbb4:

daniel maron
20-05-10, 11:33
אפשר להפסיק לדבר על מייקל לואיס!?
ופיל היט' מדהים הוא וקאי האנשים שנותנים לי הכי הרבה מוטיבציה!

טייני
20-05-10, 11:35
היה לי מעל 60 קילו שהתחלתי להתאמן חבוב,ואז מה לפי דעתי זה הגוף שאני שואף עליו אז זה גוף מטרה,כמו שלכולם פה המטרה זה להיות רוני קולמן,ברור שהם לא יגיעו לזה אבל עדין זה השאיפה שלהם,ואני בטוח גם שאתה התכוונת על מה שאמרתי על מייקל לואיס,הרוב פה משחקים אותה "הוא שחיף הוא לא בודיבידלר הוא סתם אפס" אבל בתכלס לאף אחד שאומר את זה אין יד 43 על 6 אחוז שומן ולאף אחד אין גנטיקה כזאתי בבטן וגובה כזה:sbb4: :sbb4:
טוב לך תעשה כפיפות בטן ושתוק.

yaNirz
20-05-10, 11:55

מה אתה גיייייי
מיקל לואיס?
עשית לעצמך את הפדיחות אחי
הוא שחיף מת אלוהים ייקח אותו אמן

http://www.youtube.com/watch?v=a4pphXqoepk&feature=related
תראה את זה ותגיד לי מה אתה חושב עליו

xBiCePx
20-05-10, 12:33
טוב לך תעשה כפיפות בטן ושתוק.

סבבה לך תעשה גם אולי תראה ככה עוד 20 שנה =]
http://static.zooomr.com/images/588888_e06f130ff2_o.jpg

http://static.zooomr.com/images/588888_e06f130ff2_o.jpg

xBiCePx
20-05-10, 12:37
מה אתה גיייייי
מיקל לואיס?
עשית לעצמך את הפדיחות אחי
הוא שחיף מת אלוהים ייקח אותו אמן

http://www.youtube.com/watch?v=a4pphxqoepk&feature=related
תראה את זה ותגיד לי מה אתה חושב עליו

ראיתי כבר,באמת וידיאו מפגר אבל משלמים לו מלא בשביל לעשות את זה,ולבנאדם שנראה ככה יש ידע בטוח,והוא לא שחיף מת אחי יש לו יד 40 ומשהו על איזה 6 אחוז שומן בתמונות שלו ורוחב יפה,מי שקוטל אותו פה או שהוא שחיף או שהוא שמן או שהוא מפתח גוף ברמה גבוהה מאוד(כמו מאור זרזד האשם וכל אלה)

daniel maron
20-05-10, 13:24
יש לו אחלה גוף תפסיקו לשחק אותה,הוא לא באדיבלדר אבל יש לו מסה יפה חיטוב מצויין ואחלה אסתתיקה-פיטנס..הוא לא מחפש להיות בגודל של מקרר.
לרדת על בן אדם כזה זה טמטום..שלא תבינו אותי לא נכון כן?אני מחפש להיות הרבה יותר גדול וחזק ממנו אבל אין בי טיפת זלזול בו,בן אדם שמתאמן משקיע ועושה עם עצמו משהו-כל הכבוד לו.להיות 85-90 ק"ג על 6 אחוז שומן זה לא שחיף עם כל הכבוד לכם.

sagi10
20-05-10, 13:38
מסתבר שפיספסתם את הסירטון בו הוא אומר שהוא טבעי ב-100% ושהוא אפילו!!! לא לוקח שייק חלבון,הכל טבעי והוא לא מאמין בשייקים .
מעבר לזה,אני מבקש מכל הילדודס שהגיבו פה שיכנסו לנושא הזה עוד שנתיים ויבינו איזה בדיחה הם עשו מעצמם,אבל עד אז - זה לא המקום המתאים לדבר עליו,יש לך מסנגר בשביל לרכל עם חברות שלכם עליו.

נ.ב
סירטון מצויין! הבחור נראה תמיד מצויין,חבל שבסירטון הזה לא מראין תוכן עדכני

עלוש
20-05-10, 14:13
מה 6 אחוז שומן ו 90-85 קילו מה!?!?!
תפסיקו לזיין בשכל
אלה נתונים של מתחרים מוכנים במר ישראל לעזאזל!

daniel maron
20-05-10, 14:19
עלוש אל תתעצבן,אל תשכח שהבחור גובה 1.90 אז זה מתאזן.

עלוש
20-05-10, 14:27
הוא על ~11% לא 6 .
ועניתי לך לנושא השני ..

dethMAN
20-05-10, 15:13
אני מבקש לא לזהם לי את האשכול בדיבורי מייקל לואיס!

האשכול הזה מוקדש לפיל היט'!
http://3.bp.blogspot.com/_g93bcGvgWBo/SGfMGArJVnI/AAAAAAAAEAM/XWVGnYyN1QY/s400/PhilHeath-MMI-Unk-498.jpg

xamitx
20-05-10, 15:55
הוא נראה פשוט מעולה.!!!

אחד האהובים עלי בתחום.

תודה על הסרטון יתותח.!

SaharKazes
20-05-10, 17:51
אחלה סרטון, למרות שג'אי קאטלר נראה הרבה יותר טוב ממנו ולדעתי הוא יקח גם את האולימפיה הבאה
ואסור לשכוח את The rising star Kai Greene שהולך לדרוס הרבה אנשים בתחום בשנים הקרובות ומה שבטוח שגם כמה אולימפיות

arbel2
20-05-10, 18:20
אני יגיב בראשי פרקים
-פיל הית' מלך עולם
-עלוש גם מלך עולם (למרות שזה פחות קשור)

נו ושכחתי משהו...הא כן הילד בייספס קיבל באן :)

עלוש
20-05-10, 18:57
חחח ארבל אין עליך :)

daniel maron
20-05-10, 19:42
אהבתי את המשפט"כל חזרה,כל ארוחה,כל הקרבה-הכל מוביל ליום אחד"
באמת מביאים מוטיבציה הוא וקאי..

zivgin
21-05-10, 00:27
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/0q7hn4Dbw_s&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/0q7hn4Dbw_s&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

זה רק אני? או שבסרטון הזה:
http://www.youtube.com/watch?v=fxjSI-Ms41c&playnext_from=TL&videos=wpyYlzxjRj4&feature=rec-LGOUT-exp_fresh%2Bdiv-1r-3-HM
הוא ממש דומה לרוני... שימו לב לגב, ולאיך שהוא נראה ב"מוסט מסקיולר" מדהים!

xamitx
21-05-10, 00:42

אולי התכוונתה עד סוף היום.

yaNirz
21-05-10, 01:03
ראיתי כבר,באמת וידיאו מפגר אבל משלמים לו מלא בשביל לעשות את זה,ולבנאדם שנראה ככה יש ידע בטוח,והוא לא שחיף מת אחי יש לו יד 40 ומשהו על איזה 6 אחוז שומן בתמונות שלו ורוחב יפה,מי שקוטל אותו פה או שהוא שחיף או שהוא שמן או שהוא מפתח גוף ברמה גבוהה מאוד(כמו מאור זרזד האשם וכל אלה)

טוב אחי
יש לו יד 37 בלחץ דבר ראשון
ובאמת שאני שונא אותו
כי אנשים תופסים מהדבר הזה בודי בילדר
לא מטריף אותך?
ומה אתה טמבל? איזה ידע יש לו
יש לו רגליים של צפרדע

dethMAN
21-05-10, 03:00
טוב חלאס מה לא היה ברור ?!??!? מייקל לואיס לא קשור לנושא ולא מעניין אף אחד.

Scylla
21-05-10, 04:49
הכי טוב שיצא מהפוסט הזה שבייספס קיבל באן :)

hypertrophy
21-05-10, 22:23
אני ממש ממש ממש אוהב את פיל היט....אבל הוא לא יקח את אולימפיה בשנים הקרובות חבר'ה...

KALINA
21-05-10, 23:56
תודה מיוחדת מכמה וכמה חברי פורום על חיסול הממוקד של המחבל צעצועה. כמה נגטיב בבן אדם אחד!..