PDA

צפה בגרסא המלאה : Great shape באר שבע מארח לאימון משותף את ניגרי הענק ותומר שוקרון

KALINA
21-05-10, 18:30
חברים יקרים הגיעו מטבריה לאימון משותף בב"ש,GREAT SHAPE באר שבע מארח את מיטב שרירנים מכל הארץ ,נותן להם במה וכלים נדרשים להגיע להשגים,המקום הפך מזמן למרכז תרבות גוף בדרום בעיקר בזכות היחס של הנהלה לתחום שלנו
http://i48.tinypic.com/9k5p44.jpg

KALINA
21-05-10, 18:36
http://i49.tinypic.com/2ewz6t2.jpg

daniel maron
21-05-10, 18:38
פשששש ניגרי התקרנף לגמרי!
אהבתי את הגופייה אנטון :]
תמונות טובות

Mr.Dino
21-05-10, 18:59
יפה יפה לניגרי יש כפפות כמו שלי :p

KALINA
21-05-10, 19:03
יפה יפה לניגרי יש כפפות כמו שלי :p

תה טועה חבר,אלו כפפות מיוחדות,מעור של שחיפים:cool:

ניגרי ענק
21-05-10, 19:21
תה טועה חבר,אלו כפפות מיוחדות,מעור של שחיפים:cool:

חחח
היה אש אחי
עוד 40 יום בביקור הבא יהיה לבה - ועל הבמה יהיה הר געש.

arbel2
21-05-10, 20:00
יאללה בלאגן !
מצטער מאוד שלא יכולתי להגיע ,אבל אני בספק עם הספה של אנטון הייתה מחזיקה מעמד !

טייני
21-05-10, 20:05
חברים יקרים הגיעו מטבריה לאימון משותף בב"ש,great shape באר שבע מארח את מיטב שרירנים מכל הארץ ,נותן להם במה וכלים נדרשים להגיע להשגים,המקום הפך מזמן למרכז תרבות גוף בדרום בעיקר בזכות היחס של הנהלה לתחום שלנו
אנטוניו, בקצב שאתה עובד לא נשאר עוד הרבה עד שהמקום הופך להיות ה gold's gym הישראלי במונחים של עליה לרגל.
אתה עושה עבודה יפה בעניין, כל הכבוד.

KALINA
21-05-10, 21:22
http://www.UpFile4u.Net/Files/9z6g1i.JPG

KALINA
21-05-10, 21:54
http://i47.tinypic.com/2vih9qd.jpg

KALINA
21-05-10, 22:01
אנטוניו, בקצב שאתה עובד לא נשאר עוד הרבה עד שהמקום הופך להיות ה gold's gym הישראלי במונחים של עליה לרגל.
אתה עושה עבודה יפה בעניין, כל הכבוד.

בונים עכשיו מקום חדש-ענק,מרחיבים את הגרייט הקיים,יפתח כנראה בסתיו זה באמת יהיה מרכז העניינים.

haim15
21-05-10, 22:02
ניגרי שתהיה בריא כזה גודל אתה רוצה להשאיר במחתרת? בלתי אפשרי... מפלצות אחד אחד

ניגרי ענק
21-05-10, 22:11
ניגרי שתהיה בריא כזה גודל אתה רוצה להשאיר במחתרת? בלתי אפשרי... מפלצות אחד אחד

תודה אחי.
אבל הכוכב הראשי זה אנטון, אני בינתיים בתפקיד שחקן המשנה.
שימו לב גם לתומר, הוא הולך להפציץ השנה.

KALINA
21-05-10, 22:11
http://i50.tinypic.com/27xmik0.jpg

or 17
21-05-10, 22:14
פיצוץ.

אנטון,אתה כול תמונה יותר גדול.

ניגרי וגם תומר,ניראים מעולה!!.

KALINA
21-05-10, 22:24
שימו לב לילד עם גופיה לבנה-לירון טוברמן,אתם עוד תשמעו ממנו,אולי לא השנה אבל תשמעו,אני עובד איתו צמוד כ 3 חודשים הגענו ל =15 קילו במשקל גוף וב250% במשקלי עבודה בתרגילי ליבה. ילד מוכשר לדעתי

KALINA
21-05-10, 22:25
http://i47.tinypic.com/2s1lj40.jpg

hypertrophy
21-05-10, 22:28
טוב אני מודה...נכנסתי לפה בעיקר כדי לראות את מה שניגרי עשה עד עכשיו :)
מה לעשות במר דרום היית עם סוודר

ניגרי ענק
21-05-10, 22:34
טוב אני מודה...נכנסתי לפה בעיקר כדי לראות את מה שניגרי עשה עד עכשיו :)
מה לעשות במר דרום היית עם סוודר

היה לי קר אחי, אני ניגרי, שכחת?

:d

ניגרי ענק
21-05-10, 22:37
שימו לב לילד עם גופיה לבנה-לירון טוברמן,אתם עוד תשמעו ממנו,אולי לא השנה אבל תשמעו,אני עובד איתו צמוד כ 3 חודשים הגענו ל =15 קילו במשקל גוף וב250% במשקלי עבודה בתרגילי ליבה. ילד מוכשר לדעתי

אני שונא קלישאות כידוע אבל קשה לי להתאפק: זה ילד זה?!
אבל ברצינות, התרשמתי מלירון חבל על הזמן, גם בחור צנוע וגם חרוץ וממושמע - יש לו את זה.

KALINA
21-05-10, 23:12
http://i49.tinypic.com/23tr3p.jpg

hypertrophy
21-05-10, 23:12
היה לי קר אחי, אני ניגרי, שכחת?

:d

חחחחחח
אני זוכר שנבהלתי מהאמה בדיוק שהוצאת אותה....
יהיה ככככללללל כככךךך מעניין באוגוסט אני מחכה לזה כמו לחתונה חחח

ניגרי ענק
21-05-10, 23:14
אני הולך לקרוע לעצמי את הצורה הפעם, בעזרת סטאס ואנטון, המטרה היא להגיע יבש לגמרי.

or 17
21-05-10, 23:27
תכלס ניגרי,אתה ניראה מטורף..

לאיזה קטגוריה אתה רוצה להיכנס השנה מה יש תיכנון ל90 קילו?ותגיד מה הגובה שלך אתה יחסית לא גבוה זה יהיה מרשים ליראות את זה.

KALINA
21-05-10, 23:29
http://i45.tinypic.com/ta31fs.jpg

KALINA
21-05-10, 23:39
http://i45.tinypic.com/x0toxz.jpg

KALINA
21-05-10, 23:53
http://i48.tinypic.com/16bd303.jpg

moo
22-05-10, 00:08
אחלה תמונות אבל
אני עדיין שואל איפה ההרמות הכבדות ?
ביל סטאר

KALINA
22-05-10, 00:19
אחלה תמונות אבל
ביל סטאר

הכי גבוהה שעף שם זה בנט-עובר עם 120 על 8...לא צולם,יש עדים לפעם הבא-הנצלם

KALINA
22-05-10, 00:28
http://i45.tinypic.com/2b5owj.jpg

arbel2
22-05-10, 00:49
http://i45.tinypic.com/2b5owj.jpg

ואללה כמה שאני אוהב את שניכם :)
אנחנו אצלכם ביום חמישי ! תבחרו מקום טוב לאכול בו והפעם אני מזמין ואני לא מוכן לשמוע לא !

arbel2
22-05-10, 00:50
אחלה תמונות אבל
ביל סטאר

מתאים לך למצוא משהו רע.
אולי תנסה להתרכז בזה שיש פעילות בפורום הזה שאשכרה קשורה לפיתוח גוף ישראלי ? ותעריך את זה שמתחרים מעלים לפה תמונות כדי ליצור עניין בפורום?

KALINA
22-05-10, 00:56
מתאים לך למצוא משהו רע.
אולי תנסה להתרכז בזה שיש פעילות בפורום הזה שאשכרה קשורה לפיתוח גוף ישראלי ? ותעריך את זה שמתחרים מעלים לפה תמונות כדי ליצור עניין בפורום?

ארבל,הוא צודק...הוא מנסה לשים דגשים נכונים,הו אמשלנו,אל תתפצל עליו.

KALINA
22-05-10, 01:03
אגב,לצפיה בתמונות הלא מצונזרות ניתן להגיע אלי הביתה ..חחחחחחחחחחח....ותיכיף (או מחר) יעלה פה סרטון שבו נצפו שתי בריונים מנסים לגאול את ניגרי מסוודר...יש למה לצפות

arbel2
22-05-10, 01:11
אגב,לצפיה בתמונות הלא מצונזרות ניתן להגיע אלי הביתה ..חחחחחחחחחחח....ותיכיף (או מחר) יעלה פה סרטון שבו נצפו שתי בריונים מנסים לגאול את ניגרי מסוודר...יש למה לצפות

זאת הזמנה או פקודה ? :)
אני וזוגתי מחכים בקוצר רוח

hypertrophy
22-05-10, 01:15
אחלה תמונות אבל
ביל סטאר

ממממ בפורום פיתוח גוף תחרותי?
פחות הפואנטה....בוא אל תנסה להתנשא מעל החבר'ה לא מתאים לך

KALINA
22-05-10, 01:26
ממממ בפורום פיתוח גוף תחרותי?
פחות הפואנטה....בוא אל תנסה להתנשא מעל החבר'ה לא מתאים לך

יאיר -הוא אומר מה שאני רוצה להגיד,אבל מתבאס להסביר את עצמי...עזוב,הוא מהחברי הטובים:cool:

hypertrophy
22-05-10, 01:29
יאיר -הוא אומר מה שאני רוצה להגיד,אבל מתבאס להסביר את עצמי...עזוב,הוא מהחברי הטובים:cool:

הוא יודע כמה אני מעריך ותו ואוהב אותו
אבל כשמפתח גוף מציג תמונות שלו לא שואלים על משקלי עבודה
אם היינו רוצים לפתוח את זה לדיון היינו פותחים אבל לנסות תמיד לגרור את זה לכיוון ההוא זה כבר מרגיז

KALINA
22-05-10, 01:32
משקלי עבודה ושיטות עבודה שלי הוא כבר ראה והתרשם,ככה שזה לא היה מופנה לכוון שלנו. גם אנחנו בסדר. אגב,אני מתכנן לעשות אימון משוטף גם איתו. כמובן לפי הכללים של הצד המקבל,עם אני מגיע לנתניה-יהי אימון pl

hypertrophy
22-05-10, 01:48
משקלי עבודה ושיטות עבודה שלי הוא כבר ראה והתרשם,ככה שזה לא היה מופנה לכוון שלנו. גם אנחנו בסדר. אגב,אני מתכנן לעשות אימון משוטף גם איתו. כמובן לפי הכללים של הצד המקבל,עם אני מגיע לנתניה-יהי אימון pl

משם אני רוצה תמונות...!

moo
22-05-10, 01:58
יאיר וארבל אני ממש לא מנסה לצאת נגד אנטון כי הוא באמת תותח שעובד כבד

אבל בזמנו הוא שאל אותי לגבי המאמר של ביל סטאר "לוק טורנג בי סטרונג" על איך שביל סטאר יוצא על bb שלא עובדים כבד
רק הראתי לו דוגמא למה שהוא מתכוון מהתמונות שלו

אני יודע שהוא עובד כבד אבל הרוב לא וחבל

נ.ב על ראש הכובע בוער הגנב ככה שמי שנפגע מזה כנראה לא עובד כבד או נכון...

moo
22-05-10, 02:05
הוא יודע כמה אני מעריך ותו ואוהב אותו
אבל כשמפתח גוף מציג תמונות שלו לא שואלים על משקלי עבודה
אם היינו רוצים לפתוח את זה לדיון היינו פותחים אבל לנסות תמיד לגרור את זה לכיוון ההוא זה כבר מרגיז
לגבי פוזינג אתה צודק בהחלט
אבל לגבי תמונות מאימון אני מצפה לראות סקוואט או דדליפט כבדים
משיכות או לחיצות כבדות

אנטון מרים מאוד כבד ולדעתי צריך לתעד את זה
הוא מסכים איתי בקטע הזה ותאמין לי אין לנו מה לריב כי שנינו בעד לעבוד כבד כדי להגיע לתוצאות
בכל תחום

hypertrophy
22-05-10, 03:42
יאיר וארבל אני ממש לא מנסה לצאת נגד אנטון כי הוא באמת תותח שעובד כבד

אבל בזמנו הוא שאל אותי לגבי המאמר של ביל סטאר "לוק טורנג בי סטרונג" על איך שביל סטאר יוצא על bb שלא עובדים כבד
רק הראתי לו דוגמא למה שהוא מתכוון מהתמונות שלו

אני יודע שהוא עובד כבד אבל הרוב לא וחבל

נ.ב על ראש הכובע בוער הגנב ככה שמי שנפגע מזה כנראה לא עובד כבד או נכון...

בואנא יא מלוכלך!
אתה יודע שאני עובד כבד אז למה הדיבור?

ואני מאמין שאתה יודע שאני מסכים עם המאמר של ביל סטאר....קשר לתכניות אימון סטייל 5x5 וכו' אני פחות מסכים למטרת בודיבילדינג אבל בקשר לעבודה כבדה אני מסכים מאוד[תבוא לחדר כושר שלי ותשאל מתאמנים על מה יאיר חופר להם כל הזמן]

moo
22-05-10, 03:50
בואנא יא מלוכלך!
אתה יודע שאני עובד כבד אז למה הדיבור?

ואני מאמין שאתה יודע שאני מסכים עם המאמר של ביל סטאר....קשר לתכניות אימון סטייל 5x5 וכו' אני פחות מסכים למטרת בודיבילדינג אבל בקשר לעבודה כבדה אני מסכים מאוד[תבוא לחדר כושר שלי ותשאל מתאמנים על מה יאיר חופר להם כל הזמן]

לא התכוונתי אליך או לארבל
מה אתה מתרגש
זה הערה כללית
פשוט שניכם קפצתם כאילו אני מחפש את מי להשמיץ
התבגרתי אני כותב כדי לשפר דברים לא להטריל

ואתה יודע שאני אוהב אותך פשוש

hypertrophy
22-05-10, 04:22
לא התכוונתי אליך או לארבל
מה אתה מתרגש
זה הערה כללית
פשוט שניכם קפצתם כאילו אני מחפש את מי להשמיץ
התבגרתי אני כותב כדי לשפר דברים לא להטריל

ואתה יודע שאני אוהב אותך פשוש

אה כי הבנתי שאתה מדבר אלי ולארבל עם הכובע הגנב וכו'...

גם אני א1הב א1תך פש1ש

Scylla
22-05-10, 06:06
מי לוקח את המושכות להפוך את הגרייט שייפ כפ"ס למרכז רציני?????

אין דבר יותר נוראי מלבוא לאימון לחוץ בזמן ולראות את אחד מהמאמנים עושה יד קדמית בכלוב שאתה צריך אותו!!!!! בושה שאין כדוגמתה...

theodor
22-05-10, 11:26
הכי גבוהה שעף שם זה בנט-עובר עם 120 על 8...לא צולם,יש עדים לפעם הבא-הנצלם

oooo yeahhh!!!
i` m waiting for you in eilat for a 8 with 140kg my record for now...
and growing...

by the way 3 of you looking good and still place for looking much better,for the summer beach,and looks like u 3 had some hell of a fun over there .

next time,i hope that you`ll invite me too .for a gym sesion with the classic titans of israel bodybuilding .
promise i`ll bring my bike for some jumps if i`ll not keep with you in the heavy weights!!!

ניגרי ענק
22-05-10, 11:26
תכלס ניגרי,אתה ניראה מטורף..

לאיזה קטגוריה אתה רוצה להיכנס השנה מה יש תיכנון ל90 קילו?ותגיד מה הגובה שלך אתה יחסית לא גבוה זה יהיה מרשים ליראות את זה.

התכנון המקורי הוא לעלות ל90, והגעתי ל 102 קילו בשיא האוף סיזן השנה, אבל הרעיון בחיטוב הזה הוא ללכת עד הסוף מבחינת ייבוש, אם זה יצריך אותי להתחרות בקטגוריה נמוכה יותר אקבל את זה באהבה.
צריך לבוא הכי יבש, מבחינת מאסה אני לא דואג, כמו שהגעתי השנה ל 102, שנה הבאה אני יכול לעלות גם ל 107 ויותר, זה בעיקר עניין של תקציב וגישה.
אנטון מה עם הנייד שאתה צריך לשלוח לי באס אם אס אחי, נסה לזכור את זה היום כי מחר אני רוצה לקדם דברים.

ניגרי ענק
22-05-10, 11:29
oooo yeahhh!!!
I` m waiting for you in eilat for a 8 with 140kg my record for now...
And growing...

By the way 3 of you looking good and still place for looking much better,for the summer beach,and looks like u 3 had some hell of a fun over there .

Next time,i hope that you`ll invite me too .for a gym sesion with the classic titans of israel bodybuilding .
Promise i`ll bring my bike for some jumps if i`ll not keep with you in the heavy weights!!!

אכן אחי זה היה כיף לא נורמאלי, אימון הארדקור פלוס האירוח של אנטון ותמר.
יש לו מזל שאני במרחק 4 שעות ממנו אחרת הייתי נופל עליו כל יום.

theodor
22-05-10, 11:30
...and by the way ,
tamar looks good like allways!!!!

zivgin
22-05-10, 12:19
מי לוקח את המושכות להפוך את הגרייט שייפ כפ"ס למרכז רציני?????

אין דבר יותר נוראי מלבוא לאימון לחוץ בזמן ולראות את אחד מהמאמנים עושה יד קדמית בכלוב שאתה צריך אותו!!!!! בושה שאין כדוגמתה...

לאט לאט אני הופך מקום אחר למרכז רציני
יש כבר בחור שעושה קלין אנד ג'רק, יש בחורים עם משקלים מכובדים בלחיצות, יש שימוש בכלוב לא מעט,

יהיה טוב אני מקווה, אני שם רק חודש וחצי וכבר רואים שינוי! תבוא גם ימעפן!

avishav1
22-05-10, 13:16
ניגרי אתה מטבריה? חחח טוב לדעת שיש טבריינים פה,איפה אתה מתאמן בטבריה?
כולם נראים מעולה,פשוט מדהים!.

KALINA
22-05-10, 13:31
אצלנו גם בנות עושות כבר סקווט ,דד -ליפט וקלין...
בוגדן! אתה תמיד מוזמן ואני מזמין את עצמי אליך! תמר אכן מלכה!

ניגרי ענק
22-05-10, 16:08
ניגרי אתה מטבריה? חחח טוב לדעת שיש טבריינים פה,איפה אתה מתאמן בטבריה?
כולם נראים מעולה,פשוט מדהים!.

בקיסר.

Scylla
22-05-10, 16:29
אצלינו היחיד שעושה קלין זה ssניק בן 14...

L&T
22-05-10, 18:27
אני שונא קלישאות כידוע אבל קשה לי להתאפק: זה ילד זה?!
אבל ברצינות, התרשמתי מלירון חבל על הזמן, גם בחור צנוע וגם חרוץ וממושמע - יש לו את זה.

תודה על הפרגון חברים! היה לי לכבוד להתאמן עם חבר'ה כמוכם! ...מקווה שיום יבוא וכולנו נעמוד על במה אחת.
הייתם תותחים , מקווה שתקפצו שוב לבקר.

שבוע טוב!.

ruhl
22-05-10, 18:30
ואני לא אופתע אם ה "ssניק" הזה לא יהיה יותר חזק ו שרירי ממך עוד חודשיים אם הוא כבר לא יותר חזק

hypertrophy
22-05-10, 18:35
יאללה תתחילו לריב...תנסו אותי

avishav1
22-05-10, 18:50
בקיסר.

אה וואלה..בזמנו שהייתי עוד מתאמן לפני הפציעות הייתי בבאדי שופ,ממש קרוב לקיסר..לא המכון הכי טוב אבל הוא הספיק לי..
יש כלוב בקיסר וכל מה שנחוץ בשבילך?

or 17
22-05-10, 19:02
תכלס אביב,זה לא קשה לפעמים לימצוא מכון טוב,לא חסר,אך בכול מכון יש חסרון באחד יש סקוואט חופשי ואין שם משקולות יד מעל 35 באחד יש מכון שיש הכול וסקוואט בסמית משין.

ניגרי ענק
22-05-10, 19:08
קיסר לא יכול לעולם לענות על ההגדרה של "מכון טוב".
הוא מכון כושר מאוד מיושן ופרימיטיבי שבמשך שנים רבות לא הושקע בו שקל.
מצד שני, יש הרבה מאוד ברזל, ובשעות שאני יכול להגיע - כלומר בבוקר - אין כמעט אנשים, שזה מצוין בשבילי.
לצערי כבר אין לי שותף ולכן האימונים אינם מתנהלים כפי שהייתי רוצה, אבל עם שותף טוב אפשר להוציא אימון מצויין בקיסר.
בנוסף, אני בן בית שם, זו מין הרגשה כזאת שקשה להסביר, לא הייתי מחליף אותו באף מכון אחר בעיר.
ועוד פלוס: הבריכה למעלה, והספא למטה.
הרבה פעמים בגב תפוס וכל מיני פציעות, המים הטרמומינרלים עשו עבורי את העבודה, גם אם ברמה הפסיכולוגית.

avishav1
22-05-10, 20:02
בקיסר.

מצד שני, יש הרבה מאוד ברזל, ובשעות שאני יכול להגיע - כלומר בבוקר - אין כמעט אנשים, שזה מצוין בשבילי.
לצערי כבר אין לי שותף ולכן האימונים אינם מתנהלים כפי שהייתי רוצה, אבל עם שותף טוב אפשר להוציא אימון מצויין בקיסר.
בנוסף, אני בן בית שם, זו מין הרגשה כזאת שקשה להסביר, לא הייתי מחליף אותו באף מכון אחר בעיר.
הרבה פעמים בגב תפוס וכל מיני פציעות, המים הטרמומינרלים עשו עבורי את העבודה, גם אם ברמה הפסיכולוגית.

אהה הבנתי..
סבבה

dmiftah
22-05-10, 20:48

14 לא.. אבל 15 כן..
היחיד שעושה קלין?? לפי מה שאני רואה בכפ"ס אני גם בין היחידים שמשתמש בכלוב לסקוואט

hypertrophy
22-05-10, 23:00
14 לא.. אבל 15 כן..
היחיד שעושה קלין?? לפי מה שאני רואה בכפ"ס אני גם בין היחידים שמשתמש בכלוב לסקוואט

אופיר הפילו אותך :)

KALINA
22-05-10, 23:11
החרה של סרטון שמפשיתים את ניגרי לא עולה...הקרנת בכורה אצלי בבית

tomer55
22-05-10, 23:51
אנטון תשמור תסרט אצלך פעם הבאה שנבוא אליך יהיה על מה לצחוק קצת ...

Scylla
23-05-10, 05:50
הוא בן 14 נראה לי ודווקא אצלינו בשייפ התחילו לאט לאט להשתמש בכלוב זה לא מוצא חן בעיני אני רגיל שהמכון מפוצץ אבל הכלוב מעלה אבק. כמובן שכמעט כולם עושים שמינית סקוואט עם פד לכתפיים ועושים רבע משקל מהבנץ' שלהם אבל שיבושם להם.

ויאיר... חוץ משבוע הלם שאני משתמש בסמית'... וגם זה יפסק עוד איזה חודש~ הכלוב הוא הבית שלו אפילו שמעתי אחד המאמנים מדבר עלי בלי שהוא שם לב שאני שומע "יש כאן מתאמן אתה לא מאמין הכלוב זה הבית שלו מעביר אימונים שלמים בכלוב לא זז ממנו"...

לליצן שאמר שהילד בן 14 עוד חודש יותר חזק ושרירי ממני... אני אחסוך את התגובה

dmiftah
23-05-10, 07:47
הוא בן 14 נראה לי ודווקא אצלינו בשייפ התחילו לאט לאט להשתמש בכלוב זה לא מוצא חן בעיני אני רגיל שהמכון מפוצץ אבל הכלוב מעלה אבק. כמובן שכמעט כולם עושים שמינית סקוואט עם פד לכתפיים ועושים רבע משקל מהבנץ' שלהם אבל שיבושם להם.

ויאיר... חוץ משבוע הלם שאני משתמש בסמית'... וגם זה יפסק עוד איזה חודש~ הכלוב הוא הבית שלו אפילו שמעתי אחד המאמנים מדבר עלי בלי שהוא שם לב שאני שומע "יש כאן מתאמן אתה לא מאמין הכלוב זה הבית שלו מעביר אימונים שלמים בכלוב לא זז ממנו"...

לליצן שאמר שהילד בן 14 עוד חודש יותר חזק ושרירי ממני... אני אחסוך את התגובה

אופיר אני בן 15.. ובזמן שאתה תקוע לך בחיטוב אני יגיע כמעט ל3 פלטות דדליפט שלך..
ואופיר,זה לא פייר יש לך הפרש של 8 שנים עליי.. תתקטן כבר!!!!!!!

ואופיר,אימון b אני מעביר בכלוב.. גם ככה אף אחד לא משתמש בו,אז לפחות שיהיה לו שימוש כלשהוא... גם ככה אני הולך ב4-5 ומסיים גג ב7 את האימון,שעוד לא מפוצץ ומגיעים כל הרולות,אז הכלוב פנוי רק בשבילי..

Noka
23-05-10, 12:21
ניגרייי ענק וגם אנטון ומי שהיה לידו לא יודע מה שמו

בהצלחה בחיטוב

KALINA
23-05-10, 12:44
לידנו תומר שוקרון,מתכונן להתחרות בעד 82

dmiftah
23-05-10, 15:43
ואופיר,אם כל כך מפריע לך שאני היחיד במכון שעושה קלין.. אז תעשה גם.. נאתגר אותך קצת

hypertrophy
23-05-10, 15:46
ואופיר,אם כל כך מפריע לך שאני היחיד במכון שעושה קלין.. אז תעשה גם.. נאתגר אותך קצת

אתה טרול שעומד לקבל באן
השמר לנפשך

טייני
23-05-10, 17:50
זאת הבעיה בssניקים, הפלצנות כנראה חלק מהתוכנית.

arbel2
23-05-10, 18:17
זאת הבעיה בssניקים, הפלצנות כנראה חלק מהתוכנית.

אחושילינג

אוריין ברוך22
23-05-10, 19:31
ברקן שמור על פרופיל נמוך. פה זה לא fxp. אני שונא שמזלזלים ומתפלצפים.. פשוט שונא

dmiftah
23-05-10, 20:07
ברקן שמור על פרופיל נמוך. פה זה לא fxp. אני שונא שמזלזלים ומתפלצפים.. פשוט שונא

נשמור על פרופיל נמוך חבר.. אל דאגה..

אני מזלזל? חס וחלילה,אני נותן לאופיר כבוד גדול.. בכל מקרה,אם למישהו יש משקלי עבודה גבוהים משלי,והוא גם יותר גדול ממני מן הסתם,אז אני נותן לו כבוד..

hypertrophy
23-05-10, 23:16

אני מזלזל? חס וחלילה,אני נותן לאופיר כבוד גדול.. בכל מקרה,אם למישהו יש משקלי עבודה גבוהים משלי,והוא גם יותר גדול ממני מן הסתם,אז אני נותן לו כבוד..

לא .......אתה תתן כבוד לכל בנאדם באשר הוא!!
ראבק מה נסגר עם הדור הזה?!

אוריין ברוך22
24-05-10, 00:37

לא צריך לכבד בנאדם רק כי המשקלים שלו גבוהים משלך צריך לכבד אותו בגלל האישיות
קודם אתה בנאדם אחר כך אתה באדיבידלר וזה מה שהופך באדיבילדר כמו קאי גרין לדוגמא לבאדיבילדר עם נשמה

YmcA
24-05-10, 01:35
לא .......אתה תתן כבוד לכל בנאדם באשר הוא!!
ראבק מה נסגר עם הדור הזה?!

חביבי, אני מציע לך להתסכל במראה.
אני כבר הרבה זמן צופה בתגובות שלך,
ההתנשאות וחוסר הכבוד שלך למשתמשים שמתנגדים לדעותיך או יוצאים נגד קהילת ה-bb עוברים כל גבול!!
הפורום הזה נועד לקהילת מפתחי הגוף בכלל ו-bb בפרט.
קח את זה לתשומת ליבך.

hypertrophy
24-05-10, 02:29
ההתנשאות וחוסר הכבוד שלך למשתמשים שמתנגדים לדעותיך או יוצאים נגד קהילת ה-bb עוברים כל גבול!!
קח את זה לתשומת ליבך.

נו?
אתה מבין את הסתירה שיש בדברייך?
למה שבנאדם שיוצא נגד קהילת מתפחי הגוף יכנס לפורום שנועד בישביל קהילה זו ויקבל פה כבוד?
מין הסתם בן אדם שלא יתן כבוד לא יקבל כבוד

אתה סותר את עצמך ומצדיק אותי תודה פש1ש! :)

Scylla
24-05-10, 07:05
לא רואה סיבה לעשות קלין כרגע... יותר מזה הבעייתיות שאין מי שילמד אותי לעשות קלין... לגבי דדליפט 3 פלטות זה היה בריסט... עכשיו בחיטוב הצלחתי לחמישיה 10 פאונד פחות מהשיא במאסה, הדדליפט הבא אמור להיות באילת (בתקווה שיש מוט ופלטות במכון במלון שאני אהיה) אחרי יום וחצי של העמסה לא מהעולם הזה מצד שני לא יהיו שעות שינה ועל הדרך יהיה גם האנגאובר אז אי אפשר לצפות, אבל אני אופטימי.

טייני
24-05-10, 08:35
קח את זה לתשומת ליבך.
הכינוי שלך מסביר הכל.

gilsXM
24-05-10, 11:43
והכינוי שלך גם יכול להסביר על משהו קטן (??)

לא נמאס לכם לבלבל תביצים?

YmcA
24-05-10, 12:15
נו?
אתה מבין את הסתירה שיש בדברייך?
למה שבנאדם שיוצא נגד קהילת מתפחי הגוף יכנס לפורום שנועד בישביל קהילה זו ויקבל פה כבוד?
מין הסתם בן אדם שלא יתן כבוד לא יקבל כבוד

אתה סותר את עצמך ומצדיק אותי תודה פש1ש! :)

אתה מסכים איתי שיש הבדל בין מפתחי גוף ל-BB?
אני מאמין שכן.
הפורום הזה נועד למתפחי גוף, ויש פה הרבה משתמשים שדרך החיים שלהם לא מתקרבת ל-BB ולפעמים הם מביעים את דעותיהם נגד הענף הזה או נגד משתמשים אחרים בפורום הזה.
כל עוד שמשתמשים מנהלים את הדיון בצורה תרבותית ולא יורדים לרמות מלוכלכות, אני לא רואה שום סיבה לחסום משתמשים שמדברים נגד הענף אך בצורה תרבותית.
למרות זאת, חסמת כמה משתמשים על אף שניהלו דיון בצורה תרבותית ומשתמשים שירדו לרמות של עברייני מקלדת - נשארו בפורום - ShahrKaz.. לדוגמה.

YmcA
24-05-10, 12:28
הכינוי שלך מסביר הכל.

אז מה בדיוק זה מסביר?

hypertrophy
24-05-10, 13:52
אתה מסכים איתי שיש הבדל בין מפתחי גוף ל-bb?
אני מאמין שכן.
הפורום הזה נועד למתפחי גוף, ויש פה הרבה משתמשים שדרך החיים שלהם לא מתקרבת ל-bb ולפעמים הם מביעים את דעותיהם נגד הענף הזה או נגד משתמשים אחרים בפורום הזה.
כל עוד שמשתמשים מנהלים את הדיון בצורה תרבותית ולא יורדים לרמות מלוכלכות, אני לא רואה שום סיבה לחסום משתמשים שמדברים נגד הענף אך בצורה תרבותית.
למרות זאת, חסמת כמה משתמשים על אף שניהלו דיון בצורה תרבותית ומשתמשים שירדו לרמות של עברייני מקלדת - נשארו בפורום - shahrkaz.. לדוגמה.

בודי בילדינג זה פיתוח גוף באנגלית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

ואני יודע מי אתה.....והיית בבאן עד עכשיו.....ברגע שתהיה לי ההוכחה אתה אתעוף מפה

שלום לך אני לא מגיב לטרולים

tmphbitu
24-05-10, 13:59
לא רואה סיבה לעשות קלין כרגע... יותר מזה הבעייתיות שאין מי שילמד אותי לעשות קלין... לגבי דדליפט 3 פלטות זה היה בריסט... עכשיו בחיטוב הצלחתי לחמישיה 10 פאונד פחות מהשיא במאסה, הדדליפט הבא אמור להיות באילת (בתקווה שיש מוט ופלטות במכון במלון שאני אהיה) אחרי יום וחצי של העמסה לא מהעולם הזה מצד שני לא יהיו שעות שינה ועל הדרך יהיה גם האנגאובר אז אי אפשר לצפות, אבל אני אופטימי.

תשמע, אני לא רוצה להעליב או משהו, אבל 3 פלטות זה די עלוב בדדליפט.

KALINA
24-05-10, 13:59
איך רואים שאתה בחיטוב... לפחות תנצל את זה,תרסס תטרולים!

hypertrophy
24-05-10, 14:04
איך רואים שאתה בחיטוב... לפחות תנצל את זה,תרסס תטרולים!

ייייהההה באאאדדייי!!!!!

hypertrophy
24-05-10, 14:05
תשמע, אני לא רוצה להעליב או משהו, אבל 3 פלטות זה די עלוב בדדליפט.

וואו אתה ממש חזק אה?

Oden
24-05-10, 14:40
לפחות הוא לא רבע סקוואטר

hypertrophy
24-05-10, 14:43
לפחות הוא לא רבע סקוואטר

כן אה?
לא סובל רבע סקוואטרים :)

YmcA
24-05-10, 16:14
בודי בילדינג זה פיתוח גוף באנגלית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

ואני יודע מי אתה.....והיית בבאן עד עכשיו.....ברגע שתהיה לי ההוכחה אתה אתעוף מפה

שלום לך אני לא מגיב לטרולים

אהה BB זה פיתוח גוף בעברית? תודה שהארת את דרכי.
לא כל מי שבפורום הזה מעוניין להיות BB אך כולם עוסקים בתחום,
לכן עשיתי הפרדה בין מפתחי גוף ל-BB - Body Builders.
מנהל בפורום תפקידו לעשות סדר ולא ליצור בלגן.
קח את עצמך בידיים, תבצע את תפקידך ותהיה אובייקטיבי כלפי המשתמשים.
למרות פניות חוזרות ונשנות להנהלה על תפקודך שום דבר לא השתנה.
כנראה שהפורום הזה לא מכבד את עצמו ואת החברה אותה הוא מייצג.

hypertrophy
24-05-10, 19:02
אהה bb זה פיתוח גוף בעברית? תודה שהארת את דרכי.
לא כל מי שבפורום הזה מעוניין להיות bb אך כולם עוסקים בתחום,
לכן עשיתי הפרדה בין מפתחי גוף ל-bb - body builders.
מנהל בפורום תפקידו לעשות סדר ולא ליצור בלגן.
קח את עצמך בידיים, תבצע את תפקידך ותהיה אובייקטיבי כלפי המשתמשים.
למרות פניות חוזרות ונשנות להנהלה על תפקודך שום דבר לא השתנה.
כנראה שהפורום הזה לא מכבד את עצמו ואת החברה אותה הוא מייצג.

אתה סותר את עצמך כל משפט וכל הודעה

אל תגדיר לי את תפקידי בבקשה כי בתור מנהל כמעט יחידי פה בזמן האחרון אני עושה את עבודתי נאמנה אבל תודה על הדאגה
כנראה שההנהלה יודעת לאילו פניות להתייחס כי אם אלו משתמשים בעייתיים כרוניים [כמו למשל אתה שאתה פותח ניקים אחד אחרי השני וכולם מקבל באן] אז לא מתייחסים אליהם
זה לא בקשות חוזרות ונישנוות של אנשים רבים זאת פניה חוזרת ונישנת שלך-ואתה איבדת את הלגיטימציה שלך להתלונן ברגע שעברת על חוקי הפורום כמה פעמים
אז נכון תפקידי הוא ליצור פה סדר ובתפקיד כזה אני צריך להוציא משתמשים שלא אמורים להיות פה [כי אם קיבלת באן לתמיד אתה לא אמור לחזור בתור משתמש אחר ולחשוב שניצחת את המערכת]
אז יום טוב

נ.ב אני יודע טוב מאוד מי אתה וכמה פעמים לכלכת על תחום פיתוח הגוף אז אל תנסה לקבל לגיטימציה בפורום שלנו

dmiftah
24-05-10, 19:39
ואו מה עשיתם מזה,ולחשוב שכל זה היה בגללי.. קיצור אני רק רוצה כמה דברים להבהיר..

זה שירדתי על אופיר זה היה ציניות,זה ידוע שאני לא יגע למשקלים שלו בקרוב,אבל אני מקווה להתקרב אליהם..

ולקטע עם הכבוד,אני מכבד כל אדם באשר הוא אדם,אבל למישהו שמתאמן ויש לו משקלי עבודה יותר גדולים,יש לי עוד יותר כבוד אליו...

בכל מקרה אופיר ללמוד קלין זה לא בעיה,אם אני הצלחתי (בערך) גם אתה תצליח.. ואתה רוצה להגיד לי שאתמול התאמנת ועשית כמעט 4 פלטות דדליפט ופספסתי את המראה היפה הזה??
כי אם כן,אני דורש הופעה חוזרת!!!

האדמור
24-05-10, 19:46
אחלה תמונות! כולכם נראים מצויין, בעיקר אנטון! אין כמו אימון משותף עם מקצוענים-מוטיבציה! בהצלחה לכולנו בתחרות הקרובה, אני ניגש השנה לקטגוריית הגוף החטוב.

Scylla
24-05-10, 19:53
ואו מה עשיתם מזה,ולחשוב שכל זה היה בגללי.. קיצור אני רק רוצה כמה דברים להבהיר..

זה שירדתי על אופיר זה היה ציניות,זה ידוע שאני לא יגע למשקלים שלו בקרוב,אבל אני מקווה להתקרב אליהם..

ולקטע עם הכבוד,אני מכבד כל אדם באשר הוא אדם,אבל למישהו שמתאמן ויש לו משקלי עבודה יותר גדולים,יש לי עוד יותר כבוד אליו...

בכל מקרה אופיר ללמוד קלין זה לא בעיה,אם אני הצלחתי (בערך) גם אתה תצליח.. ואתה רוצה להגיד לי שאתמול התאמנת ועשית כמעט 4 פלטות דדליפט ופספסתי את המראה היפה הזה??
כי אם כן,אני דורש הופעה חוזרת!!!

ל4 פלטות לחמישיה יש לי עוד קצת זמן... אבל אני בטוח שגג חודשיים שלוש במקרה הגרוע אחרי החיטוב הזה... לחזרה אחת אני מאמין שזה אפשרי, שוב לא נראה בחיטוב

dmiftah
24-05-10, 20:03
ל4 פלטות לחמישיה יש לי עוד קצת זמן... אבל אני בטוח שגג חודשיים שלוש במקרה הגרוע אחרי החיטוב הזה... לחזרה אחת אני מאמין שזה אפשרי, שוב לא נראה בחיטוב

חודשיים שלוש זה כלום זמן.. מצפה לראות את זה..
ואופיר,יחסית למשקל שלי ולגיל שלי יש לי משקלי עבודה סבבה לגמרי דווקא
משקל גוף 61 קילו
סקוואט 70 קילו לחמישייה
דדליפט 85 לחמישייה
בנץ' 47 לחמישייה (חזה חלש)
פרס 34 קילו לחמישייה
קלין 40 קילו

KALINA
24-05-10, 21:02
אחלה תמונות! כולכם נראים מצויין, בעיקר אנטון! אין כמו אימון משותף עם מקצוענים-מוטיבציה! בהצלחה לכולנו בתחרות הקרובה, אני ניגש השנה לקטגוריית הגוף החטוב.

כולם מוזמנים אליי,אני קצת קשה לי לנתק מב"ש בגלל הסיבות שאני לא יכול להרחיב עליהם...אם ייצא לי-אני עושה אימון משותף עם האשם

SIMAO
24-05-10, 21:26
וואלק הרסו את האשכול הטהור הזה.
מנהלים אנא עשו פה סדר ומחקו את כל הברדאק שנהיה.

hypertrophy
24-05-10, 23:45
כולם מוזמנים אליי,אני קצת קשה לי לנתק מב"ש בגלל הסיבות שאני לא יכול להרחיב עליהם...אם ייצא לי-אני עושה אימון משותף עם האשם

את זה חובה לצלם!
האשם חזק יש מצב שאבוא לצלם...?

tmphbitu
25-05-10, 02:34
וואו אתה ממש חזק אה?

האמת שאני חלש... אבל הכל יחסי

noam18
25-05-10, 05:08
וואי אתם לא רציניים אתם רבים על שטויות

noam18
25-05-10, 05:10
את זה חובה לצלם!
האשם חזק יש מצב שאבוא לצלם...?

דרך אגב היפרטרופי אתה באמת מזלזל באנשים כמו שאמרו כאן,באשכול שפתחתי שנרשמתי לפורום התגובה הראשונה הייתה ממך והיא הייתה מזלזלת ולא לענין

theodor
25-05-10, 09:14
about a day like this,let me know and put me on the listכולם מוזמנים אליי,אני קצת קשה לי לנתק מב"ש בגלל הסיבות שאני לא יכול להרחיב עליהם...אם ייצא לי-אני עושה אימון משותף עם האשם

KALINA
25-05-10, 10:28
ננסה ביום שישי הזה. נראה עם הוא פנוי

MustanGG
26-05-10, 12:33
אני פנוי אם אתה רוצה אבל אני לא בטוח אם תעמוד במשקלי עבודה שלי

KALINA
26-05-10, 13:08
מקסימום אני אצלם,נמציא איזה תרוץ ))) אני מתכוון להשקיע רוב המאמץ בארוחה שאחרי.

noam18
26-05-10, 13:44
http://i49.tinypic.com/2ewz6t2.jpg

וואה וואה בחורים גדולים מאוד,הימני זה ניגרי לא?בחור רחב רצח,וגם אתה מאסיבי מאוד סחטיין עליכם

עוז20
03-06-10, 17:40

יא נקניק תבוא לאולימפוס כל החברה של קיסר שמה זה מכון אמיתי!!