PDA

צפה בגרסא המלאה : כאבים בגב התחתון מאז שהתחלתי עם סקוואט

Rm3
04-03-07, 16:06
התחלתי לפני שבועיים לעשות סקוואטים במוט חופשי
לא השתגעתי, השתמשתי במשקלים קלים, ובדקתי אצל המדריכים והם אמרו לי שאני עובד טוב
ואחרי איזה שבוע חשתי כאבים בגב התחתון, הכאבים לא מופיעים באמצע הסקוואט אלא במנוחה כשאני מתכופף, או כשאני מעקם קצת את הגב באיזושהיא תנוחה רק אז אני מרגיש כאבים בגב התחתון.
מה אתה אומר אל זה??
לבנתיים עשיתי שבוע הפסקה מהסקוואטים והכאב נחלש אך עדין לא עבר, מה אני צריך לעשות??
תודה

oR1515
04-03-07, 16:21
תילך להיבדק, גב זה לא משחק
תעשה הפסקה, כבר עשית=\
ואל תעשה סקווטים עד שהטכניקה שלך לא תיהיה מושלמת

shay
04-03-07, 21:48
אני אישית הייתי מתחיל לעשות סקוואטים עם מוט בלבד עד שהתנועה תתבצע בצורה הכי טובה ועד שהגב והרגליים יתרגלו למשקל של המוט ולאט לאט מוסיפים,הבסיס צריך להיות טוב כדי שתוכל להתפתח ולהשתפר.
אך אם הכאבים לא עוזבים אותך גש להיבדק,עם גב לא משחקים!!!

סוליקו
04-03-07, 23:10
יכול להיות שיהיה מה הסברים לזה
יכול להיות שקבלת דלקת - למרות שלא השתגעת אבל יכול להיות שהמשקלים לא היו כל כך מתאימים
ויכול להיות שהשריר היה ממש חלש שלא אמצת אותו אף פעם ופתאום שאתה עושה תרגיל שבו הוא עובד קבל תפיסה חזקה ממאמץ ! שבעצם תפיסה כזאת יכולה להמשך במשך שבוע שבועיים ! ( קרה לי פעם )
או שתפוסים לך השרירים

יכול להיות שאני לא כזה צודק ! ובכל זאת עדיף ללכת לרופא לבדוק מה זה .עדיף לא לקחת סיכון ולהקשיב לי כי אני עדיין לא רופא ולא מתכוון להיות

ran_z
04-03-07, 23:47
לא נשמע רציני,
כפי שבכל שריר יש דומז אז כמובן גם בשרירי הגב התחתון יש דומז, הפעלת משום מה כנראה הרבה עומס על השרירים האלה בסקוואט, הייתי דווקא כן מעוניין לראות את הביצוע שלך אפילו שהמאמן נתן לך אור ירוק.
אני לא מוצא לנכון בשלב הזה ללכת לרופא,
הכאב יעבור צריך עוד טיפה סבלנות.

Rm3
06-03-07, 20:15
אני אבקש אימון הבא שיצלמו אותי בפעולה ויעלה לפורום
תודה

PcGunMan
06-03-07, 21:02
תתחיל לאמן את זוקפי הגב!!!!!!!!!!!!

Leo
08-03-07, 13:08
יש מצב זה דומז וזהו .