PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה ממבינים בלבד

tkiahrr
05-06-10, 15:47
שלום לכולם.. אני בן 26, 1.83 גובה, 70 ק"ג ו-9% שומן.
אני מתאמן בחצי שנה האחרונות... יש לי 4 ריבועים שרואים וחוץ מזה יש לי מבנה גוף אתלטי.

השאלה שלי היא ככה- אני רוצה מצד אחד להוריד אולי עוד טיפ טיפה את אחוז השומן שניתן יהיה לראות את כל 6 הריבועים, אבל אני גם רוצה לעלות במסת שריר (אבל לא יותר מדי.. אולי 5 קילו שריר יהיה פנטסטי)...

מה אתם ממליצים לי לעשות? איזה תוסף לקנות?
אציין כי אני מאוד פעיל גופנית- 3 פעמים בשבוע עושה אימון בח"כ באופן אינטנסיבי וכמו כן משחק 3-4 פעמים בשבוע כדורגל כדורסל וכו'... כמו כן יש לי חילוף חומרים מהיר ואני כבר אוכל 4-5 ארוחות ביום..

מאוד אודה לתגובה מהירה מאלה שבאמת מבינים

תודה!

IdaNP
05-06-10, 16:19
לא ניתן להעלות במסת השריר כמו שצריך ולחטב באותו הזמן.
אם אתה רוצה עוד קצת מסת שריר תעשה תקופת מסה שבה תאכל מספיק חלבון (2-2.2 גרם לכל קילו מהמשקל) ותהיה במאזן קלורי חיובי של 500 קלוריות. זו תהיה תקופת מסה נקייה בה לא תשמין כל כך ותעלה את המסת שריר שאתה רוצה. אחרי זה תחטב ע"י קיצוץ בפחמימות שאתה אוכל ואירובי אם צריך.

hypertrophy
05-06-10, 16:32
דבר ראשון ברוך הבא
דבר שני לא לפתוח פוסטים עם הכותרת שכתבת "למבינים בלבד"
דבר שלישי אם אתה על 9% ורואה רק 4 ריבועים זה הכל עניין של גנטיקת גידים
למה?
השריר הישר בטני הוא שריר שהולך לאורך הבטן והסטרנון עד האגן וקו האמצעי שלו הוא גיד בשם לינאה אלבה והוא מחלק לך את הבטן לימין ושמאל
שאר הגידים [הרוחביים] מחלקים לך את השריר בצורתו לריבועים
לפעמים,הגידים לא מספיק "עמוקים" לתוך השריר ואז לא רואים את החלוקה לריבועים ואז נוצר מצב שרואים רק 4 קוביות
לפעמים הגידים העליוניים הם עמוקים יותר ואז נוצר מצב של 8 קוביות
אבל רוב האנשים הם בעלי 6

מכאן גם אתה יכול להסיק שאין דב שנקרא בטן תחתונה מהסיבה הפשוטה שהקוביות העליונות והקוביות התחתונות הן אותו שריר אתה כן יכול לעבוד על כיווץ מלמטה או כיווץ מלמעלה..מה זה יתן לך?כלום אבל זה אפשרי :)

בכל אופן....אסור לך להתחטב אתה ממש רזה

tkiahrr
05-06-10, 16:36
אוקיי תודה על התגובה המהירה...

אני לא צריך להתחטב, פשוט יש לי בבטן התחתונה שכבת שומן כזאת שמונעת ממני לראות את שאר הריבועים...

על כל פנים- מה אתה ממליץ לי לצרוך כתוסף? חלבון מי גבינה? גיינר אולי? כאמור אני רוצה לעלות טיפה במסת השריר, אבל לא לעלות יותר מדי אם בכלל את אחוז השומן

hypertrophy
05-06-10, 16:38
אוקיי תודה על התגובה המהירה...

אני לא צריך להתחטב, פשוט יש לי בבטן התחתונה שכבת שומן כזאת שמונעת ממני לראות את שאר הריבועים...

על כל פנים- מה אתה ממליץ לי לצרוך כתוסף? חלבון מי גבינה? גיינר אולי? כאמור אני רוצה לעלות טיפה במסת השריר, אבל לא לעלות יותר מדי אם בכלל את אחוז השומן

תתחיל לאכול נקודה

וסמוך עלי...אין לך שכבת שומן

daniel maron
05-06-10, 20:43
תאכל טוב ותרים כבד תעלה בשריר ותעלה קצת שומן ואז תחטב מה הבעיה בשביל זה יש חיטוב..תעשה מסה ארוכה וטובה ותחטב אחריה..