PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לגבי טיגון חזה עוף

zivgin
11-06-10, 00:45
הי,

כיוון שלצערי הידע שלי בבישול\טיגון לוקה בחסר, אזדקק לחברה היותר משקיעים באוכל ממני בארוחות שלהם...

האם ניתן להכין שניצלים עם ציפוי של שבולת שועל במקום פירורי לחם?
עיניין אותי פשוט אם זה אפשרי...

בתכלס, אפשר לקחת שבולת שועל, לטחון אותה בבלנדר, לקחת חזה עוף נקי, לטבול בביצה לשים בשבולת שועל טחונה ולזרוק למחבת לא?
או שהשבולת שועל תשרף מהר\לאט מידי?

פעם ניסיתי את זה עם ביסלי(בתקופת מאסה) לא הלך טוב...
:crazy:

tmphbitu
11-06-10, 00:56
אתה מגעיל לאללה

zivgin
11-06-10, 01:10
אתה מגעיל לאללה

יכול להיות, פשוט לא תמיד יוצא לי להכין לעצמי את האוכל ואוכלים אצלנו המון שניצלים, אז זה קצת בעייתי כל פעם להכין רק לי חזה עוף...
אז אם כבר מכריחים אותי לאכול שניצל... אולי שווה שזה יהיה שבולת שועל במקום פירורי לחם...
כמה גרוע זה כבר יכול להיות?

or 17
11-06-10, 01:33
כן זה חבל על הזמן זה מאוד טעים,תוסיף לזה שזה על הצלחת שום שמיר,זה מטורף !.

יש סוג אחד של שיבולת שועל שזה יוצא בלי בעיות,ויש סוג אחר שצריך ליטחון את זה כי זה יוצא לא טוב.

jonathan
11-06-10, 05:01
עוד לא הבנתי..למה לא פירורי לחם וכן שיבולת שועל?איפה העדיפות?גם ככה זה כמה גרמים מה שיוצא מצופה.
בכל אופן לשאלתך,זה ייצא בסדר גמור גם עם שיבולת שועל..אני פשוט לא מבין למה אתה מתעקש.

m0she
11-06-10, 09:11
אתה יכול לנסות פעם אחת ולראות איך זה הולך, אבל למה שלא תאכל כבר שניצל רגיל? אין שום הבדל מהותי.

zivgin
11-06-10, 17:28
עוד לא הבנתי..למה לא פירורי לחם וכן שיבולת שועל?איפה העדיפות?גם ככה זה כמה גרמים מה שיוצא מצופה.
בכל אופן לשאלתך,זה ייצא בסדר גמור גם עם שיבולת שועל..אני פשוט לא מבין למה אתה מתעקש.

מתי אמרתי שאני מתעקש?
סתם לנסות משהו חדש שלא יצא לי לנסות...
אולי זה אפילו יותר טעים.

בכל אופן, הפירורי לחם תופסים המון נפח, שבולת שועל קצת פחות... הבשר יוצא יותר נקי.

מעבר לזה, אני אוהב בשר נקי, לא מתלהב משניצלים וכל הדברים האלו, תן לי בשר נקי, הכי טעים לי!
אז שבולת שועל נראית לי יותר נייטרלית, בכל מקרה, זה כדי לנסות..

jonathan
11-06-10, 19:11
מתי אמרתי שאני מתעקש?
אולי זה אפילו יותר טעים.

בכל אופן, הפירורי לחם תופסים המון נפח, שבולת שועל קצת פחות... הבשר יוצא יותר נקי.

מעבר לזה, אני אוהב בשר נקי, לא מתלהב משניצלים וכל הדברים האלו, תן לי בשר נקי, הכי טעים לי!
אה סבבה..חשבתי בגלל ששיבולת שועל כביכול מומלצת מסתם לחם או פירורי לחם..
טעמתי פעם שניצל מצופה בשיבולת שועל..זה נדבק בסדר גמור ויוצא טוב..אני אישית מעדיף פירורי לחם..יותר טעים.

R1s7ur3T
11-06-10, 20:40
מתי אמרתי שאני מתעקש?
אולי זה אפילו יותר טעים.

אם אתה מעדיף נקי, למה שלא תכין פשוט שניצלים בלי ציפוי?