PDA

צפה בגרסא המלאה : מחפש המלצה לגיינר !

woot
12-06-10, 17:54
גבוה 174
משקל 70-71
כרגע אני במאזן נייטרלי(לא עולה ולא יורד במשקל)
רוצה להרביץ מסה !!!
מתלבט בין
Serious Mass ל Serious ProGainer

שמעתי גם דברים טובים על CHAMPION MASS אבל הקודמים יותר משתלמים מבחינת מחיר כי יש להם אריזת חיסכון..

אם יש לכם המלצות למשו אחר (פרפקט 3000?) אני גם אשמח!

תודה

Deadlift
12-06-10, 17:59
גבוה 174
משקל 70-71
כרגע אני במאזן נייטרלי(לא עולה ולא יורד במשקל)
רוצה להרביץ מסה !!!
מתלבט בין
serious mass ל serious progainer

שמעתי גם דברים טובים על champion mass אבל הקודמים יותר משתלמים מבחינת מחיר כי יש להם אריזת חיסכון..

אם יש לכם המלצות למשו אחר (פרפקט 3000?) אני גם אשמח!

תודה

לצערנו אסור לנו להמליץ על גיינר מסויים,כי זה נחשב למעין שיווק (תעיין בחוקים).
סתכל,תקרא את הערכים של כל אחד מהם,תשווה אותם למנה של 100 גרם ותיראה למה יש את הערכים שהכי מתאימים למה שאתה צריך. חוץ מזה שזה תלוי גם מבחינת כמות גיינר (יש כאלה של 6 קילו ויש של פחות),ומחיר.

חוץ מזה שבלי תפריט נכון זה לא יעזור לך הגיינר,אבל אני מקווה שאתה יודע את זה כבר.

Scylla
12-06-10, 18:25
אסור להמליץ על גיינר מסויים מתוך המוצרים של החנות? אני חושב שאתה טועה... הייתה כאן מגמה אנטי לחפור על "איזה הכי טעים" אבל לגבי המלצה בין מוצרים שקיימים במלאי של החנות לא מוצא פסול תקנו אותי אם אני טועה.

לגבי הגיינרים, ת'אמת מעולם לא השתמשתי בגיינר, אבל לפי הדעות שראיתי שמתרוצצות כאן וגם לפי הערכים - הם באותה קטגוריה של יחס חלבון : פחמימה, (5:1 אם אני לא טועה) אבל הפרוגיינר יותר משתלם מבחינת מחיר. שניהם יהיו בחירה מצויינת ואי אפשר ליפול איתם. מה שכן - תקרא קצת ותברר האם גיינר זה מה שאתה צריך.

Deadlift
12-06-10, 19:22
אסור להמליץ על גיינר מסויים מתוך המוצרים של החנות? אני חושב שאתה טועה... הייתה כאן מגמה אנטי לחפור על "איזה הכי טעים" אבל לגבי המלצה בין מוצרים שקיימים במלאי של החנות לא מוצא פסול תקנו אותי אם אני טועה.

לגבי הגיינרים, ת'אמת מעולם לא השתמשתי בגיינר, אבל לפי הדעות שראיתי שמתרוצצות כאן וגם לפי הערכים - הם באותה קטגוריה של יחס חלבון : פחמימה, (5:1 אם אני לא טועה) אבל הפרוגיינר יותר משתלם מבחינת מחיר. שניהם יהיו בחירה מצויינת ואי אפשר ליפול איתם. מה שכן - תקרא קצת ותברר האם גיינר זה מה שאתה צריך.
כניראה... תגיד יש לך מסן?
לפותח האשכול:לא ניסיתי גיינרים גם אני,אבל אני מסכים עם סקיילה,שניהם בחירה מצויינת. שמעתי הרבה מאוד על סריוס מאס,אבל הפרוגיינר נשמע לי מעולה. תבדוק ותחליט.

Scylla
12-06-10, 20:53
יש מסן. למה?

Deadlift
12-06-10, 20:59
יש מסן. למה?

אפשר להוסיף אותך? המסן שלך זה ofirbirenboim@hotmail.com ?