PDA

צפה בגרסא המלאה : מה עדיף? אימון abcd או ab פעמיים בשבוע?

meirkmv
23-06-10, 12:29
כותרת^

pala
23-06-10, 12:35
תלוי במטרות

meirkmv
23-06-10, 12:58
תוכל לפרט למה אתה מתכוון ב"מטרות".. מה אני משתמש באיזה תוכנית ולאיזה מטרה?

hypertrophy
23-06-10, 13:16
אני חושב שנלך צעד אחד אחורה ותסביר מה הדילמה ותתן קצת פרטים

Big T
23-06-10, 17:38
מה פתאום abcd'עשיתי את זה פעם וזה טעות
תעשה abc 5-6
או ab 4

פיטר פן
23-06-10, 22:16
מה פתאום abcd'עשיתי את זה פעם וזה טעות
תעשה abc 5-6
או ab 4

לא טעות בכלל עולים איתה מצויין גם משקלים וגם כוח
אני עכשיו abcd זה משאיר לך מספיק כוח לעבוד נטו על קבוצת שירים אחת במקסימום יכולת
אם יש לך מספיק זמן ורצון לתוכנית תובענית שכזו אז לך על זה

Big T
23-06-10, 22:33
אני עכשיו abcd זה משאיר לך מספיק כוח לעבוד נטו על קבוצת שירים אחת במקסימום יכולת

צריך להקרע ממש כי זו תוכנית שאין אפשרות לגירוי מספיק גבוה אלא אם אתה יכול להתאמן 6 פעמים בשבוע

אם אתהיכול להתאמן 5-6 בשבוע לך על abc,זה מה שאני עושה המון זמן וזה משפיע מעולה עליי ועוד רבים אחרים

BodyBodyBody
24-06-10, 00:26

אתה כרגע דיברת שטויות.

בוא תספר לנו איך אתה מתקדם איתה?
כמה משקל אתה מוסיף למוט, ובאיזו תדירות.

פיטר פן
24-06-10, 01:21
אתה כרגע דיברת שטויות.

בוא תספר לנו איך אתה מתקדם איתה?
כמה משקל אתה מוסיף למוט, ובאיזו תדירות.

אוקיי אני דיברתי שטויות ואתה חכם אחשלי

מוסיף למוט מעל 20 קילו בחודשיים (הכל ביחס לאיזה תרגיל)
ומוסיף למשקל גוף 14 קילו נקי יחסית באותה תקופת זמן

מספיק טוב?

Big T
24-06-10, 02:32
בחודשיים העלית שומן ונוזלים ולא 14 קילו שריר,אי אפשר לעלות הרבה שריר בתקופה כזו,אלא אם כן אתה חדש וגם אז לא עולים 14
14 שריר בשנה גם עם חומרים לא תעלה.
ו20 קילו על המוט בחודשיים זה לא הרבה
בתקופה של המסה היתי מעלה הרבה יותר מ20 קילו בחודשיים,בתרגילים דדליפט,לחיצת חזה,סקוואט
אני מדבר על abc כמובן,זה דברים שקשה להשיג בabcd כשיש לך גירוי ממש נמוך

moo
24-06-10, 02:49
אוקיי אני דיברתי שטויות ואתה חכם אחשלי

מוסיף למוט מעל 20 קילו בחודשיים (הכל ביחס לאיזה תרגיל)
ומוסיף למשקל גוף 14 קילו נקי יחסית באותה תקופת זמן

מספיק טוב?

גם טינקרבל פיזרה עליך אבקת קסמים והתחלת להתעופף ?
לא ככה פיטר פן ?
תזהר מקפטן הוק שמעתי שהוא עושה סקוואטים

BodyBodyBody
24-06-10, 03:07
גם טינקרבל פיזרה עליך אבקת קסמים והתחלת להתעופף ?
לא ככה פיטר פן ?
תזהר מקפטן הוק שמעתי שהוא עושה סקוואטים

הוא צריך להזהר גם מקפטן אחר :whistle:

BlueNinja
24-06-10, 03:42
בחודשיים העלית שומן ונוזלים ולא 14 קילו שריר,אי אפשר לעלות הרבה שריר בתקופה כזו,אלא אם כן אתה חדש וגם אז לא עולים 14
14 שריר בשנה גם עם חומרים לא תעלה.
ו20 קילו על המוט בחודשיים זה לא הרבה
בתקופה של המסה היתי מעלה הרבה יותר מ20 קילו בחודשיים,בתרגילים דדליפט,לחיצת חזה,סקוואט
אני מדבר על abc כמובן,זה דברים שקשה להשיג בabcd כשיש לך גירוי ממש נמוך

מה אתה לא קורא טוב תגיד לי? קשה לך להבין מה כתוב?

הוא אמר "הוא עלה 14 ק"ג די נקי,הוא לא אמר 14ק"ג שריר !"

וabcd אחלה של תוכנית,עולים איתה יופי ואל תתחילו עם הויכוח המטומטם של מה יותר טוב,כל אחד ומה שפועל עליו מצויין.

אני עבדתי abc 4-5 פעמים בשבוע,ועכשיו אני עושה abcd ובשניהם אני מתקדם יפה מאוד.

זה שלא ניסיתם לא אומר שהיא לא טובה,כל מתאמן ומה שהכי מתאים לו.

BodyBodyBody
24-06-10, 04:12

וabcd אחלה של תוכנית,עולים איתה יופי ואל תתחילו עם הויכוח המטומטם של מה יותר טוב,כל אחד ומה שפועל עליו מצויין.

אני עשיתי abcde ולא התקדמתי.
מה זה מדד להתקדמות מבחינתך? פאמפ, או משקל על המוט?

בינגו
24-06-10, 05:13
פיצולי c ומעלה הם מעולים אם אתה מוזרק, אתה עצלן או לא אכפת לך מהתקדמות.
A או ab הם הדרך להתקדם ובקצב טוב בהנחה שהתכנית בנויה כמו שצריך ואתה אוכל ויושן כמו שצריך.

Big T
24-06-10, 08:23

ומה זה 14 קג די נקי?
בעיניך חצי קילו שריר ו13.5 קג נוזלים נחשב די נקי?

BlueNinja
24-06-10, 11:39
ומה זה 14 קג די נקי?
בעיניך חצי קילו שריר ו13.5 קג נוזלים נחשב די נקי?

כל אחד מייחס "די נקי" ע"פ מה שהוא רואה על עצמו,הוא מסתכל במראה ואומר ואללה עליתי יפה ולא עליתי בא"ש הרבה.

איך אנשים בפורום הזה אשכרה נכנסים אליו כדי להתחכם.

משה דדש
24-06-10, 11:43
כל אחד מייחס "די נקי" ע"פ מה שהוא רואה על עצמו,הוא מסתכל במראה ואומר ואללה עליתי יפה ולא עליתי בא"ש הרבה.

מדבר ילד בן 14 שחושב שהוא מבין משהו מהחיים שלו.

BlueNinja
24-06-10, 11:47
מדבר ילד בן 14 שחושב שהוא מבין משהו מהחיים שלו.

אני אפילו לא והלך להגיב על זה,כי אני מאמין שאתה איזה אחד מיסכן שבאמת לא מבין כלום מהחיים שלו.

משה דדש
24-06-10, 11:51
אני אפילו לא והלך להגיב על זה,כי אני מאמין שאתה איזה אחד מיסכן שבאמת לא מבין כלום מהחיים שלו.

האם תוכל להסביר לי במילותייך המאוד מקצועיות מדוע אתה סבור כי תכניות מסוג זה יעילות בצורה זו או אחרת?

Big T
24-06-10, 11:53

מה זה השטויות האילו מייחס לעצמו אם עלה נקי או לא
אפשר לעלות בחודשיים 20 קילו גם וזה בחיים לא יחשב נקי

BlueNinja
24-06-10, 11:55
האם תוכל להסביר לי במילותייך המאוד מקצועיות מדוע אתה סבור כי תכניות מסוג זה יעילות בצורה זו או אחרת?

אוו אתה בא להצית ויכוח על ההבדלים בין פיצולים לתוכניות כוח ?

אני לא הולך להיכנס לויכוח הזה,ורק שתדע ששני הסוגים של התכניות האלו (פיצולים ותכניות כוח ) שניהם מאוד יעילות.

להסביר לך למה abcd כן יעילה? כל שריר מקבל את הגירוי שהוא צריך ברמה גבוהה,האימון בעצימות מאוד גובהה(אצלי לפחות,לא יודע איך כל אחד עושה) ואני מדבר על עצמי ואני עולה יפה מאוד במשקלים.

Big T
24-06-10, 11:59

אני לא הולך להיכנס לויכוח הזה,ורק שתדע ששני הסוגים של התכניות האלו (פיצולים ותכניות כוח ) שניהם מאוד יעילות.

להסביר לך למה abcd כן יעילה? כל שריר מקבל את הגירוי שהוא צריך ברמה גבוהה,האימון בעצימות מאוד גובהה(אצלי לפחות,לא יודע איך כל אחד עושה) ואני מדבר על עצמי ואני עולה יפה מאוד במשקלים.

איזה גירוי
אתה מאמן כל שריר פעם בשבוע ולפעמים עוד שריר אחד פעמיים
אם כבר עדיף abc

moo
24-06-10, 12:12

כל שריר מקבל יחס שווה
ואתה תוקף אותו מכל הכיוונים

אתה מודע לזה שבabcd יש לך לכל שריר 4 ימים שאתה מפסיד שהוא יכול לגדול כל שבוע ?

משה דדש
24-06-10, 12:48

סבור אני כי עליך לחזור על החומר, ובאופן פרטני על מושגי יסוד בתורת האימון.

אתה כלל וכלל לא יודע מהי עצימות. עצימות היא היחס בין המשקל שהרמת, לבין המשקל המקסימלי אותו תוכל להרים, לכן ברור מעל כל צל של ספק כי לא תוכל להתקרב לעבודה מקסימלית בשום תרגיל שתבצע.

אין לך חצי מושג כיצד מתכננים תוכנית אימונים.
לאנשים אותם אתה רואה השכם וערב במגיזים, אולי להם התכנית מתאימה, את הסיבה לכך אין טעם אפילו להזכיר.

פיטר פן
24-06-10, 12:50
כל שריר מקבל יחס שווה
ואתה תוקף אותו מכל הכיוונים

אתה מודע לזה שבabcd יש לך לכל שריר 4 ימים שאתה מפסיד שהוא יכול לגדול כל שבוע ?

אוקיי אני יגיב מכאן ונדלג על כל התגובות המפגרות שלכם על קפטן הוק, אתם רואים יותר מדיי
סרטים מצויירים במקום ללכת לחדר כושר כתגובה לזה אני רק יגיד בשביל למנוע תגובות חזרה על השם
פיטר פן הכוונה ישאר צעיר לנצח, ולא ילד משועמם שמעריץ דמויות מצויירות

ולענייננו הרבה ילדים פה (דגש על ילדים) משחקים אותה חכמים ישר לוקחים לצד של מריבה במקום לנסות להסביר אז בו נקח צעד אחד קדימה ואני יתחיל עם הסבר מפורט יותר למרות שאני יודע
שאתם מקובעים על דעות ולא פתוחים להקשיב. (אני לא בא להתחרות עם הידע שלי באף אחד פה כי
אותי לפחות הוא מספק ומספיק לי בשביל הצרכים שלי ומה שאני מרגיש שאני חלש בו אני הולך וקורא
בגלל זה אפשר לראות מתיי נרשמתי וכמה קצת הודעות יש לי ובניגוד ל90% פה אני גם מקשיב
ובגלל זה צובר ידע מניסיון)

אז נתחיל
ב abcd יוצא שאתה מאמן בשבוע לא רק פעם 1 קבוצת שרירים אם אתה משקיע
אני יראה איך זה נראה אצלי בשביל שיהיה ענייני
ראשון | שני | שלישי | רביעי | חמישי | שישי | שבת
אימון | אימון| אימון | אימון | מנוחה | אימון | אימון
וככה ממשיך 4 אימונים רצוף יום מנוחה.
ז"א שאתה עובד פעם וחצי בשבוע על כל קבוצת השרירי
בab שאתה עושה פעמיים בשבוע לא יוצא לך הרבה יותר
והתחשב בזה שזה עצימות הרבה יותר נמוכה ומעבר לזה בזמן שאתה מתאמן abcd
לא אומר שהשרירים האחרים שלך נחים שבוע ולא קורה איתם כלום כי בכל תרגיל כל השרירים
מופעלים ברמה מזערית (להזכיר שיחסית גם בab הם מופעלים יחסית ברמה מזערית)
עכשיו מעבר לכל היתרונות עד פה השריר נח מספיק זמן שבאימון הבא שלך הוא כבר נבנה בצורה
הרבה יותר חזקה כי גם לך יהיה הרבה יותר כוח
ואל תעשו לי השאוות עם תוכניות כוח כי בהם אני לא מבין ולא מעניין אותי, אני מתעניין בבודיבילדינג ואת הידע שלי צברתי בתחום הזה

אההה ועוד משהו שאמרתי אחוז שומן נמוך התכוונתי לזה
אתם מוזמנים לראות את ההודעה שלי בגלריית גולשים ולהגיד אם זה נקי או לא ואם זה עם אחוזי שומן /נוזלים גובהים או לא
http://israelbody.com/showthread.php?t=65559

ותפסיקו להכניס חומרים לכל פוסט סביר להניח שאתם בכלל לא יודעים עליהם כלום

יום טוב.

alvaalva
24-06-10, 13:09
אוקיי אני יגיב מכאן ונדלג על כל התגובות המפגרות שלכם על קפטן הוק, אתם רואים יותר מדיי
סרטים מצויירים במקום ללכת לחדר כושר כתגובה לזה אני רק יגיד בשביל למנוע תגובות חזרה על השם

ולענייננו הרבה ילדים פה (דגש על ילדים) משחקים אותה חכמים ישר לוקחים לצד של מריבה במקום לנסות להסביר אז בו נקח צעד אחד קדימה ואני יתחיל עם הסבר מפורט יותר למרות שאני יודע
שאתם מקובעים על דעות ולא פתוחים להקשיב. (אני לא בא להתחרות עם הידע שלי באף אחד פה כי
אותי לפחות הוא מספק ומספיק לי בשביל הצרכים שלי ומה שאני מרגיש שאני חלש בו אני הולך וקורא
בגלל זה אפשר לראות מתיי נרשמתי וכמה קצת הודעות יש לי ובניגוד ל90% פה אני גם מקשיב

אז נתחיל
לא אומר שהשרירים האחרים שלך נחים שבוע ולא קורה איתם כלום כי בכל תרגיל כל השרירים
עכשיו מעבר לכל היתרונות עד פה השריר נח מספיק זמן שבאימון הבא שלך הוא כבר נבנה בצורה
ואל תעשו לי השאוות עם תוכניות כוח כי בהם אני לא מבין ולא מעניין אותי, אני מתעניין בבודיבילדינג ואת הידע שלי צברתי בתחום הזה

אתם מוזמנים לראות את ההודעה שלי בגלריית גולשים ולהגיד אם זה נקי או לא ואם זה עם אחוזי שומן /נוזלים גובהים או לא

יום טוב.

וואוו אתה ממש סוס!!!
מעכשיו אני מתחיל להתאמן abcd!תודה על העצה עכשיו אני אהיה סוס כמוך

BodyBodyBody
24-06-10, 15:36

אז נתחיל

יום טוב.

לפי תיאור תוכנית האימונים שלך אני מסיק שאתה מתאמן ABCDXABCDX וכו'
כלומר יש לך 6 אימונים בשבוע.
ואתה חושב שאתה מתעושש מזה?
זה שתלך למכון ותעשה אלף תרגילים לא יעזור,
מה שכן יעזור זה להוסיף משקל על המוט.

והשינוי שעשית נחמד,
אבל התקדמות מאוד איטית וחבל.
אתה צריך לראות שינויים של החבר'ה מ70's big.
ההיפרטרופיה שאני מקבל ב-SS כרגע היא ההפירטרופיה שאתה תקבל אולי בעוד 4 שנים עם התוכנית למוזרקים שלך. (האמת כואבת)

meirn
24-06-10, 16:04
איי לראות את כל המתאמני ss זה הורג אותי אוכלים כל כך הרבה ממתקים והורסים לעצמם תבריאות

BodyBodyBody
24-06-10, 16:18
איי לראות את כל המתאמני ss זה הורג אותי אוכלים כל כך הרבה ממתקים והורסים לעצמם תבריאות

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

meirn
24-06-10, 16:32
חחחחחחחחחח איזה חיים אה

פיטר פן
24-06-10, 17:35
לפי תיאור תוכנית האימונים שלך אני מסיק שאתה מתאמן ABCDXABCDX וכו'
כלומר יש לך 6 אימונים בשבוע.
ואתה חושב שאתה מתעושש מזה?
זה שתלך למכון ותעשה אלף תרגילים לא יעזור,
מה שכן יעזור זה להוסיף משקל על המוט.

והשינוי שעשית נחמד,
אבל התקדמות מאוד איטית וחבל.
אתה צריך לראות שינויים של החבר'ה מ70's big.
ההיפרטרופיה שאני מקבל ב-SS כרגע היא ההפירטרופיה שאתה תקבל אולי בעוד 4 שנים עם התוכנית למוזרקים שלך. (האמת כואבת)

איך פתאום אתה משווה לי ss הפוסט מדבר על ab או abcd - לגביי ss אני לא יודע לא ראיתי אותה
ועדיין לא התעניינתי בה מהסיבה שהבנתי שזו תוכנית כוח ושוב כמו שאמרתי אותי לא מעניין כל התוכניות כוח/פוורליפט למנהם
לגביה אני כרגע לא מגיב כי לא נסיתי אותה ולא יודע עליה כלום ואני לא אוהב לדבר באוויר
הבחור שאל שאלה אם ab או abcd אני עניתי מניסיון ממה שאני יודע שהתחלתי ab עברתי לabc ועכשיו abcd

לגביי השאלה שלך אם אני מתאושש מזה... אז כן בוודאות, ואין קשר למזרקים ולשטויות שלכם שאתם מכניסים בכל פוסט
אנשים יכולים לגדול יפה מאוד גם מאוכל בלבד שד"א אני מאמין שהתזונה זה 80% מבודיבילדינג

בקשר לבדיחה שלכם... לא הבנתי על מה מדובר.. אבל שיהיה..

BodyBodyBody
24-06-10, 18:30
איך פתאום אתה משווה לי ss הפוסט מדבר על ab או abcd - לגביי ss אני לא יודע לא ראיתי אותה
ועדיין לא התעניינתי בה מהסיבה שהבנתי שזו תוכנית כוח ושוב כמו שאמרתי אותי לא מעניין כל התוכניות כוח/פוורליפט למנהם
לגביה אני כרגע לא מגיב כי לא נסיתי אותה ולא יודע עליה כלום ואני לא אוהב לדבר באוויר
הבחור שאל שאלה אם ab או abcd אני עניתי מניסיון ממה שאני יודע שהתחלתי ab עברתי לabc ועכשיו abcd

לגביי השאלה שלך אם אני מתאושש מזה... אז כן בוודאות, ואין קשר למזרקים ולשטויות שלכם שאתם מכניסים בכל פוסט
אנשים יכולים לגדול יפה מאוד גם מאוכל בלבד שד"א אני מאמין שהתזונה זה 80% מבודיבילדינג

בקשר לבדיחה שלכם... לא הבנתי על מה מדובר.. אבל שיהיה..
ss היא סוג של ab,
axbxaxx
bxaxbxx
לכן הזכרתי אותה.
וזו לא תוכנית פוורליפטינג.
אבל לא משנה.

איך אתה מתאושש?
אולי אתה חושב שאתה מתאושש.
יכולת להתמיד בתוכנית הזו, לא נקראת התאוששות.
התאוששת= איך אתה מתקדם? אתה מוסיף משקל על המוט?

moo
24-06-10, 19:32
פיטן פן אין לך מושג באימונים ואיך מתרחשת היפרטרופיה
שאתה מסיים אימון לגוף לוקח 24-72 שעות להתאושש ככה שאם אתה מאמן חזה יום ראשון
ביום שלישי אתה יכול לאמן אותו עוד הפעם כי הוא מפסיק לגדול

אז מיום שלישי עד ראשון החזה שלך לא מקבל גירוי וזה לא משנה שיום ראשון שעבר ביצעת אימון בנפח גבוה לחזה (מלא תרגילים) זה מיותר ומראה על חוסר הבנה בסיסי

משה דדש
24-06-10, 23:35

אז נתחיל

יום טוב.

אתה שוקל 71 קילוגרם, אני במקומך כלל לא הייתי מזכיר זאת מפאת הבושה, בטח ובטח כשאתה נותן נתון זה על מנת לבסס טענה כלשהי.
אם התת משקל שלך מובא כאן כביסוס למשהו, הוא מבסס את העובדה שאין לך מושג קלוש באימונים.

Scylla
25-06-10, 00:11
אתה שוקל 71 קילוגרם, אני במקומך כלל לא הייתי מזכיר זאת מפאת הבושה, בטח ובטח כשאתה נותן נתון זה על מנת לבסס טענה כלשהי.
אם התת משקל שלך מובא כאן כביסוס למשהו, הוא מבסס את העובדה שאין לך מושג קלוש באימונים.

במקרה אני בדיון הזה בצד שלכם, אבל תפסיק להגזים, עלק 71 תת משקל שצריך להתבייש להזכיר.

פיטר פן
25-06-10, 01:09

כבר 75 וחחחח ממי להתבייש ממך יטמבל?!
יש לך 2 וחצי הודעות ובטח מתאמן יומיים וחצי אתה מוזמן לתת פרטים עליך + תמונות נראה אם
אתה במצב טוב יותר שאתה עף על עצמך ככה עם התגובות שלך
ועל השטויות שאתה מדבר ש71 על גובה 169 זה תת משקל אתה בנדם שלא הייתי מקשיב
לו וההפך הייתי אומר לו לך תקרא קצת חומר תרים קצת משקולות תעלה תמונות ואז תבוא ותדבר איתי

בקשר לכל השאר, אני שם לב לדעות בפורום ושכולם מקובעים על דעה אחת (ss) פירסום כאן תופס חזק אני מאמין
וכמו שאמרתי קודם עוד לא קראתי כל כך על התוכנית הזו ובגלל זה אני לא מגיב לגביה עד שאני יקרא ויתנסה בה.
אני בניגוד לכמה פה לא מדבר באוויר
בכל מקרה הבחור שאל לגביי ab או abcd בגלל שהתנסתי בשתי התוכניות עניתי את דעתי
והסברתי את הדעה מעבר לזה כל אחד מוזמן להגיב מה שהוא חושב ולהסביר למה אני פתוח לשמוע
בנתיים אפחד פה לא שכנע אותי ובדרך שלי בנתיים אני רואה תוצאות ומרוצה מהם

חוץ מזה אני שוב מדגיש ואומר
אני חושב שכ80% מבודיבילדיג זה בכלל תזונה (לא פוורליפט בזה אני לא מבין כלום לא מתעניין בזה ומודה בזה)
תוכנית האימונים זה לא בהכרח הדבר שיקבע ממה תגדל רק חשוב לעבוד נכון

BodyBodyBody
25-06-10, 01:51
נכון, הרוב זה תזונה,
אבל המטרה של תזונה היא להתאושש ולהרים עוד משקלים.
לא ענית לי על השאלה.
איך אתה מתכוון להתקדם במשקלי עבודה בabcd?

tmphbitu
25-06-10, 04:32
אני חושב שפיטר פן יגיע עוד שנה לעשות סקוואט מלא עם 120 קילו! ואז כולנו נקבל בראש!

או בעצם חס ושלום, דדליפט עם 140!

פיטר פן
25-06-10, 08:21
נכון, הרוב זה תזונה,
אבל המטרה של תזונה היא להתאושש ולהרים עוד משקלים.
לא ענית לי על השאלה.
איך אתה מתכוון להתקדם במשקלי עבודה בabcd?

כמו שכל אחד מתקדם, וכמו שאני מתקדם עד עכשיו
אני לא יגיד משקלים שלא יהפוך לוויקוח של תוכיח כי כרגע אני מתאמן לבד ואין לי איך לצלם
שמשהו מהחברים שלי ירשם לחדר כושר שלי אני יעלה סרטון לגלרית הגולשים.

בנתיים אני מרוצה מההתקדמות גם משקל גוף וגם משקלי עבודה יפים
שיהיה יום טוב לכולם
=/ העובדה קוראת לי