PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה גיל ההתבגרות

elielielie
25-06-10, 15:17
אשהו מישהו אמר שבגיל האיתבגרות תוספים זה לא טוב כי הגוף עדיין לא הספיק לאיתפתח וזה עומס על הגוף ומתי שיסייים לאיתפתח אז תוכל לדעת מה אתה צריך או לא וכול זה אז מה הדעה שלכם ? ובעניין SS בגיל איתבגרות זה בסדר? כי משו אחר אמר לי שבגיל ההתבגרות הוא לא ממש ממליץ SS ...וגם הוא הסביר לי שאם נגיד אני עוצר באמצע התרגיל בSQuat או DEADLIFT זה יכול לפגוע בי ועומס כזה לא מתאים לגיל שלנו ...והוא אמר שפשות בגיל ההתבגרות ההתפתחות המטאבולית ועוד כל מני דברים שלא הבנתי עדין בתהליך ודבר כזה יכול לפגוע בזה
ניראלי אני פשוט מלה במיתוסים ניראלי אני בפורום הלא נכון אז אם מישהו יכול אז שיעביר אותי לפורום המתים

pala
25-06-10, 15:45
בעיקרון, גיל ההתבגרות זאת אחת התקופות בטובות ביותר להתפתח מבחינת פיתוח גוף, ההורמונים בשמיים. סקוואט ודדליפט הם מסוכנים כמו שכפיפות מרפקים מסוכנים. אם אתה רוצה ללמוד משהו שיקדם אותך בחיים, אל תקשיב לכל מה שאומרים לך, ואל תאמין לכל מה שאתה קורא, אלא אם כן זה על קנה ביסוס. אם אתה שואל למה והבחור מתחיל לזיין לך את השכל, תעוף ממנו. תוספים זה כמו לאכול קופסאת טונה או ביצה (בהנחה שזה אבקת חלבון) ללא וויטמינים או אבות מזון מסויימות.
ובבקשה תחליף את ה"אי" ל "ה"

Deadlift
25-06-10, 15:50
לא דדליפט ולא סקוואט יפגעו בך
אבל ופה מגיע האבל הגדול! אם לא תעשה את הטכניקה נכון,אתה אכן עלול להיפגע,ופה זה לא ילדים אלא אפילו מבוגרים שמבצעים תרגילים בצורה שגויה יפגעו. לכן תקפיד טוב טוב ללמוד את הטכניקה!(שמעתי פעם טענה מגוחכת שדדליפט עושה גב חזק ואז שאתה בא לגבוה בגלל שהשריר בגב חזק הגוף לא יכול למתוח את עצמו. חהחה אחד הגדולים!)

SIMAO
25-06-10, 18:14
בן כמה אתה,לצורך העניין?.

elielielie
26-06-10, 00:02
בן 17

pala
26-06-10, 01:24
:eek::eek::eek::eek:
1

elielielie
26-06-10, 01:34
כן אני יודע שיש לי הרבה שגיות כתיב

SIMAO
26-06-10, 11:02
אני ממליץ לך לקרוא קצת על תוספי מזון.

-מה בעצם עושים תוספי התזונה שלכם? חלק א'- (http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1424&CategoryID=81&Page=1)

-מה בעצם עושים תוספי התזונה שלכם? חלק ב'- (http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1441&CategoryID=81&Page=1)

hypertrophy
26-06-10, 15:44
כן אני יודע שיש לי הרבה שגיות כתיב

עזוב את השגיאות כתיב....
אתה פשוט שופך ברצף את כל מה שיש לך לומר בשורה אחת...זה בלתי אפשרי לקרוא את זה ככה...:/
תלמד לחלק את המשפט שלך בצורה גיונית יותר ואני לא מדבר על דקדוק כמו בלשון אלא לפחות תרד שורה...תעשה שלש נקודות { :) } ......לא יודע מה העיקר שתהיה הפסקה