PDA

צפה בגרסא המלאה : המלצה על גיינר או אבקת חלבון

omri15
26-06-10, 15:07
שלום זה פעם ראשונה שאני ישתמש בתוסף תזונה... אני רוצה לעלות נקי במסה בלי הרבה שומן.. אני 1.80 שוקל 81 חילוף חומרים מהיר בסביבות ה-10% שומן.. אם אפשר המלצה על גיינר או אבקת חלבון שתעשה את העבודה...
מצד שני חבר שלי גם רוצה לעלות במסה והוא על אחוז שומן יחסית גבוה 16% בערך אז מה ממולץ בשבילו גיינר או אבקת חלבון ועוד פעם אם אפשר המלצה לאיזה גיינר או אבקה לקחת לא משו יקר אבל שיהיה איכותי

תודה=]

yogiyogi
26-06-10, 15:24
קודם כל נראה לי שחבר שלך צריך קודם חיטוב ואז מסה
בשבילך תתקשר לחנות והם ימליצו

גל ציון-פור
26-06-10, 20:43
שלום זה פעם ראשונה שאני ישתמש בתוסף תזונה... אני רוצה לעלות נקי במסה בלי הרבה שומן.. אני 1.80 שוקל 81 חילוף חומרים מהיר בסביבות ה-10% שומן.. אם אפשר המלצה על גיינר או אבקת חלבון שתעשה את העבודה...
מצד שני חבר שלי גם רוצה לעלות במסה והוא על אחוז שומן יחסית גבוה 16% בערך אז מה ממולץ בשבילו גיינר או אבקת חלבון ועוד פעם אם אפשר המלצה לאיזה גיינר או אבקה לקחת לא משו יקר אבל שיהיה איכותי

תודה=]

הכל תלוי בכמה קלוריות וכמה חלבון אתה צריך להשלמת התפריט היומי שלך. אם אתה צריך הרבה קלוריות ולא מצליח לספק אותן מאוכל, קח גיינר. אם אתה צריך מעט קלוריות אבל לא מצליח לספק את כמות החלבון היומית, לך על אבקת חלבון. כנ"ל לגבי חבר שלך.
בשתי הקטגוריות, פשוט תגיעו לאחד הסניפים ותבררו מה הכי מתאים לכם.
בברכה
גל ציון-פור

omri15
27-06-10, 00:33
תודה על ההמלצה אבל הסניפים קצת רחוקים לנו.... אנחנו גרים בכפר ורדים זה ליד מעלות ואין לנו רישיון אז אין איך להגיע וזה סתם סיבוך.. כעקרון אנחנו רוצים להשלים חלבונים בתפריט

גל ציון-פור
27-06-10, 13:33
אוקיי, אז לכו על אבקת חלבון "נקיה" כמה שיותר. תתקשרו לאחד הסניפים ותבצעו הזמנה. המוכרים כבר ידריכו אתכם.
בברכה
גל ציון-פור

omri15
27-06-10, 14:30
אוקיי, אז לכו על אבקת חלבון "נקיה" כמה שיותר. תתקשרו לאחד הסניפים ותבצעו הזמנה. המוכרים כבר ידריכו אתכם.
בברכה
גל ציון-פור

תודה זה כנראה מה שנעשה...