PDA

צפה בגרסא המלאה : רוצה לרדת באחוזי שומן על דיאטה לא דלה בפחמימות

Imt
27-06-10, 16:07
אני 14% שומן רוצה לרדת בערך ל11%-12%..
האם אפשר להיות על גירעון של איזה 500 בערך שהדיאטה תהיה עם מינימום חלבון (איזה 70 גר' ביום) וכל השאר זה שומן והרבה פחמימה ועדיין להיות בגירעון
ופעם בשבוע-10 ימים לעשות העמסת פחמימות
ועדיין לרדת בשומן?
אני יודע שגם יורדים בשריר וככל שאחוז השומן יורד כך גם מאבדים יותר שריר אבל זה עד איזור 11-12% לא?

האם זה אפשרי ככה כפי שתיארתי או שחובה דיאטה דלה בפחמימה?

BlueNinja
27-06-10, 16:15
חלבון בונה שריר,חוסר בחלבון בתפריט בכמות שאתה ציינתה תגרום לפירוק שריר,אתה תרד במשקל אבל תפרק הרבה שריר דבר שיגרור להורדה במסת השריר,שזה דבר שיגרור לזה שתיראה שחיף ורוב היסוכיים גם שלא תרד באחוזי השומן.

עכשיו מובן למה אתה לא יכול לעשות את זה?

Imt
27-06-10, 16:18
אם אני אוכל 100 גר' חלבון, מספיק שומן וכל היתר פחמימה וזה יוצא עדיין לא דל פחמימה,
זה יותר טוב? זה בסדר?
אני רוצה לרדת בשומן עם מינימום פירוק שריר אבל דיאטה דלת פחמימה זה קשה לי.

BlueNinja
27-06-10, 16:23
אם אני אוכל 100 גר' חלבון, מספיק שומן וכל היתר פחמימה וזה יוצא עדיין לא דל פחמימה,
זה יותר טוב? זה בסדר?
אני רוצה לרדת בשומן עם מינימום פירוק שריר אבל דיאטה דלת פחמימה זה קשה לי.

אתה צריך חלבון פי 2 ממשקל הגוף שלך,זה קודם כל.

ואתה לא לבד בעסק...אתה חושב שלנו זה קל? אני חיי על 30-40 גרם פחמימה ביום אבל מה לעשות כשיש מטרה אז עושים הכל בשבילה.
כל מי שבחיטוב יודע מה זה וכמה זה קשה אבל אין מה לעשות,אתה תתרגל בגלל זה מתחילים עם תפריט נייטרלי כשיש בו חלבון 2x שומן 1x ופחמימה כל השאר (x זה המשקל גוף שלך..)
ואז מתחילים לקצץ כל פעם מהפחמימה ומהשומן.

Imt
27-06-10, 17:57
ועדיין, בהנחה שאני עושה דיאטה עם מספיק חלבון, מספיק שומן ועדיין עם כמות פחימה שהיא גדולה
(דיאטה לא דלה בפחמימה אבל עם גירעון קלורי) כמה שריר לעומת שומן אני ארד?
50:50?
70:30?
40:60?
וכו'..

תודה

BlueNinja
27-06-10, 18:51
ועדיין, בהנחה שאני עושה דיאטה עם מספיק חלבון, מספיק שומן ועדיין עם כמות פחימה שהיא גדולה
(דיאטה לא דלה בפחמימה אבל עם גירעון קלורי) כמה שריר לעומת שומן אני ארד?
50:50?
70:30?
40:60?
וכו'..

תודה

תגיד אתה חיי בסרט אני לא מבין? איך לעזאזל תהיה בגרעון כאשר אתה אוכל חלבון בכמות שצריך,וכמות גדולה של פחמימה? הרי גם אם השומן יהיה באיזור ה 20-30 גרם עדיין זה לא יקרה...

גל ציון-פור
27-06-10, 19:00
אני 14% שומן רוצה לרדת בערך ל11%-12%..
האם אפשר להיות על גירעון של איזה 500 בערך שהדיאטה תהיה עם מינימום חלבון (איזה 70 גר' ביום) וכל השאר זה שומן והרבה פחמימה ועדיין להיות בגירעון
ופעם בשבוע-10 ימים לעשות העמסת פחמימות
ועדיין לרדת בשומן?
אני יודע שגם יורדים בשריר וככל שאחוז השומן יורד כך גם מאבדים יותר שריר אבל זה עד איזור 11-12% לא?

האם זה אפשרי ככה כפי שתיארתי או שחובה דיאטה דלה בפחמימה?

ניתן לרדת באחוזי שומן גם ללא דיאטה דלת פחמימה. אבל, חייבים לעשות את זה בצורה מקצועית
ונכונה, אחרת או שתאבד מסת שריר או שתתקע בירידה באחוזי שומן.
אם תרצה יעוץ מקצועי, אתה יודע איפה אנחנו...
בברכה
גל ציון-פור