PDA

צפה בגרסא המלאה : כאב באחד הגידים בזרוע שלא עובר...

SmokingSnake
05-07-10, 02:29
שלום,

לפני 3 שבועות הייתי צריך לעשות בנץ' פרס בסמית' מאשין כי לא היה לי ספוטר, בכל אופן הוספתי בערך 15 קילו מעל המשקל הרגיל שאני מרים בגלל חישוב של משקל המוט וכו'.

כנראה שהמשקל היה גבוה מדי בשבילי, ביצעתי חזרה אחת לא כמו שצריך, סובבתי את המפרק של היד בצורה מוגזמת ובעליה למעלה הרגשתי שמשהו נמתח.
המשכתי את האימון כרגיל ורק בבוקר למחרת הרגשתי את הכאב.
עצרתי את האימונים ולקחתי בערך שבוע חופש להחלמה, חבשתי את היד בתחבושת אלסטית.
לפי מה שהבנתי מחבר שהיה חובש קרבי כנראה קיבלתי מכה באחד הגידים ביד.

כשאני מסובב את כף היד אני מרגיש כאבים, וזה נמשך כבר מעל 3 שבועות...
הדבר מציק בעבודה עם משקלים חופשיים בעיקר ובתרגילים כמו בנץ' פרס, אבל אני עדיין מצליח לעבוד.
רציתי לדעת מה אפשר לעשות במקרה הזה, כבר שבועיים שאני מתאמן עם משקלים נמוכים ובעצימות יחסית נמוכה(+שבוע חופש כאמור)
הפעם היחידה שהייתי מושבת לכ"כ הרבה זמן הייתה כששברתי את היד וזה היה ביד השניה בכלל

SmokingSnake
08-07-10, 03:04
הכוונה שלי הייתה האם יש תרגילים בבית שיקלו על הכאבים ויחזקו את הגידים איכשהו או שפשוט צריך לתת מנוחה?

socold
08-07-10, 05:25
לפי דעתי תשתמש במשכות כמו בן גיי זה עשוי לעזור,אם לא תפנה לרופא מהר כידי לקבל חוות דעת מיקצועית,החלמה מהירה אחי

ד"ר עופר בר
10-07-10, 10:21
שלום,

לפני 3 שבועות הייתי צריך לעשות בנץ' פרס בסמית' מאשין כי לא היה לי ספוטר, בכל אופן הוספתי בערך 15 קילו מעל המשקל הרגיל שאני מרים בגלל חישוב של משקל המוט וכו'.

כנראה שהמשקל היה גבוה מדי בשבילי, ביצעתי חזרה אחת לא כמו שצריך, סובבתי את המפרק של היד בצורה מוגזמת ובעליה למעלה הרגשתי שמשהו נמתח.
המשכתי את האימון כרגיל ורק בבוקר למחרת הרגשתי את הכאב.
עצרתי את האימונים ולקחתי בערך שבוע חופש להחלמה, חבשתי את היד בתחבושת אלסטית.
לפי מה שהבנתי מחבר שהיה חובש קרבי כנראה קיבלתי מכה באחד הגידים ביד.

כשאני מסובב את כף היד אני מרגיש כאבים, וזה נמשך כבר מעל 3 שבועות...
הדבר מציק בעבודה עם משקלים חופשיים בעיקר ובתרגילים כמו בנץ' פרס, אבל אני עדיין מצליח לעבוד.
רציתי לדעת מה אפשר לעשות במקרה הזה, כבר שבועיים שאני מתאמן עם משקלים נמוכים ובעצימות יחסית נמוכה(+שבוע חופש כאמור)
הפעם היחידה שהייתי מושבת לכ"כ הרבה זמן הייתה כששברתי את היד וזה היה ביד השניה בכלל

כדאי לנסות טיפול תומך-
ע"ע מאמר שכתבתי.
גם אומגה 3 יכולה בהחלט להקל ולהאיץ התאוששות מנסיון רב של משתמשים-
ע"ע מאמר שכתבתי באתר.
מציע לך להתאים עומסים ליכולתך להבא.
כדאי, במידה והכאב מפריע מאוד או מתמיד, לפנות לבדיקת רופא.
תרגיש חופשי ליצור איתי קשר באימייל ונראה איך אפשר להקל עליך.

רפואה שלמה.

עופר צחר
20-07-10, 19:15
באם יש נפיחות ו/או רגישות מקומית אתה צריך קודם כל לטל בסימפטומים ולמנוע החמרה ע"י שיטת ה ricem הישנה והטובה (מנוחה,קרח,חבישה, הרמת הגפה לשיפור זרימת הדם באם יש צורך ותנועה באם ניתן).
באם עדיין יש מגבלה (ולפי מה שהבנתי יש מגבלה בעיקר בסופינציה-פרונציה - סיבוב שורש כף היד), אתה צריך טיפול מנואלי שיעזור לך להתגבר על המצב.
כדורים מכל סוג שהוא יכולים אולי לשפר את מצבך - אבל לא יקדמו אותך כמו תרגול נכון ומובנה, שיפור טווחי התמועה והקניית כלים לעבודה נכונה יותר בעתיד.
תהיה בקשר ותעדכן לגבי מצבך, ובאם אין שיפור תהיה בקשר לקביעת פגישת ייעוץ וטיפול איתי..

עופר צחר

ד"ר עופר בר
20-07-10, 21:19
באם יש נפיחות ו/או רגישות מקומית אתה צריך קודם כל לטל בסימפטומים ולמנוע החמרה ע"י שיטת ה ricem הישנה והטובה (מנוחה,קרח,חבישה, הרמת הגפה לשיפור זרימת הדם באם יש צורך ותנועה באם ניתן).
באם עדיין יש מגבלה (ולפי מה שהבנתי יש מגבלה בעיקר בסופינציה-פרונציה - סיבוב שורש כף היד), אתה צריך טיפול מנואלי שיעזור לך להתגבר על המצב.
כדורים מכל סוג שהוא יכולים אולי לשפר את מצבך - אבל לא יקדמו אותך כמו תרגול נכון ומובנה, שיפור טווחי התמועה והקניית כלים לעבודה נכונה יותר בעתיד.
תהיה בקשר ותעדכן לגבי מצבך, ובאם אין שיפור תהיה בקשר לקביעת פגישת ייעוץ וטיפול איתי..

עופר צחר

עופר כתבתי מאמר שלם על טיפול תומך-
נראה לי שכל העולם ואשתו כבר קראו אותו (לפחות מי שגולש באתר).
כשהכאב מתמשך יותר מדי מאוד לא מומלץ לפנות מיד לפיזיותרפיסט, כידוע לך.
קודם כל יש לראות רופא שיכול להפנותו לאורטופד מומחה אם אין לו מענה.
רק לאחר שמגיעים למסקנה שהממצא בניגני כדאי ורצוי להפנות לפיזיותרפיסט.
הפנייה מוקדמת ללא אבחנה רפואית יכולה להסתיים באסון.

עופר צחר
22-07-10, 15:52
שוב - אמרתי לך מקודם בתשובה לשאלת מתאמן ואני חוזר - זה לא המקום לדיונים בינוו - אתה יכול לפנות אלי במייל ואשמח לדון איתך על כל נושא.
לגופו של עינין - אני שמח שהעלית מאמר בנושא חשוב כמו טיפול תומך, יחד עם זאת אני לא בטוח שכולם קראו אותו ולכן הועבר מידע חופף..
רבים המקרים שמגיעים אלי מטופלים אם בעיה כזו או אחרת שלא אותרה ע"י הרופא המטפל ואני מקדם את הנושא לאורטופד או רופא רלבנטי אחר - כך שאסון לא יווצר שכן מטרת כולנו בעולם הטיפול היא לשפר את מצבו של המטופל ובוודאי שבאם לא רלבנטי לטיפול פיזיותרפי - יועבר הלאה לרופא המתאים.
תודה

עופר צחר