PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה| עברתי ניתוח בכתף ואני רוצה לעשות עדיין אימונים

omriddons
12-07-10, 10:52
עברתי ניתוח בכתף ימין ואני אלא יכול להזיז את יד ימין בכלל... לפני כל הבלאגן הייתי מתאמן וכשנקרעו לי הרצוועות בכתף הפסקתי... עכשיו כבר עברו חודשיים אחרי הניתוח ובוא נגיד שלשבת בבית כל היום בלי לזוז לא עשה לי טוב

כל הכושר שלי ירד.. ואני חייב לעשות תרגילים קצת כי אני באמת לא יכול בלי להתאמן...
באימונים שלי אסור לי להזיז את היד בכלל ולא את הכתף לא שאני יכול חח אני עם מתלה שתופס לי תמיד את היד ... והכי חשוב לי תרגיילי בטן טובים... וד"א ריצה גם אסור לי

אורי סטמקר
12-07-10, 11:05
קודם כול החלמה מהירה שיהיה לך שנית כול עדיף שתחכה עד שתבריא לחלוטין מהפציעה על תמהר להיתאמן אפילו אימון שלא מפעיל את הכתף תיתיעץ עים פיזיוטרפיסת אולי הוא יכול להמליץ לך על פעילות קלה.

omriddons
12-07-10, 11:09
תודה רבה ...אני בינתיים עושה פיזטרפיה אמרו לי לפחות שנה עד שאני יוכל לחזור לתפקוד מלא ..(למצב שאני אוכל להאתמן) אני פשוט לא יכול לשבת בלי לעשות כלום אנ י מרגיש כל העבודה שהייתה לי לפני הלכה.. ובאמת רואים את זה עליי.. התחלתי להשמין פעם ראשונה שיש לי קרס.. קטנה אבל קרס... כל השרירים בידיים ירדו לי .. גם גב הלך חזה שלא נדבר בכלל .. חוץ מרגליים הכל... עכשיו החלטתי לעשות קצת אימוני בטן להוריד את הקרס הקטנה שיצאה לי.. אבל אני לא יודע מלה להוסיף.. לשבת שנה בבית בלי אימונים אני לא מסוגל פשוט

hypertrophy
12-07-10, 12:24
איפה הקשר של הפוסט הזה לפיתוח גוף תחרותי??
הועבר-ופעם הבאה ימחק

omriddons
12-07-10, 18:47
מצטער לא כל כך ידעתי לאן?.. יש אולי עצות?

אדיר53
12-07-10, 22:57
אני לא יודע כמה זה יעזור אבל תנסה לאמן רגליים ובטן
ריצה לא נראה לי שתוכל כי תהיה תנועה של הכתף נסה סטפר

אני מבין אותך באסה..
אבל לא נורא אחי העיקר הבריאות..

מעניין אותי באיזה תרגיל נקרעו הרצועות..

The Dude
13-07-10, 01:10
קודם כל החלמה מהירה ועזוב אותך אל תתאמן עכשיו תחכה שתבריא ואז תחזור אין לך סיבה למהר יש לך את כל החיים לפתח את הגוף

אם בכל זאת אתה מתעקש להתאמן תנסה לעשות תרגילים במכונות לרגליים כמו לג פרס וכאלה

תתיעץ עם פיזיותרפיסט ורופא ליפני שאתה עושה דברים כאלה

omriddons
13-07-10, 15:38
אני הכ מבואס שייש.. אני יודע שאסור לי ריצה אני עושה תרגילילי בטן ורגליים בינתיים... אני מאוד רוצה לחזור כבר להתאמן כמו פעם... והרצועות נקרעו לי בפציעה בצבא בלי שום קשר לתרגילים...

ד"ר עופר בר
15-07-10, 19:50
עברתי ניתוח בכתף ימין ואני אלא יכול להזיז את יד ימין בכלל... לפני כל הבלאגן הייתי מתאמן וכשנקרעו לי הרצוועות בכתף הפסקתי... עכשיו כבר עברו חודשיים אחרי הניתוח ובוא נגיד שלשבת בבית כל היום בלי לזוז לא עשה לי טוב

כל הכושר שלי ירד.. ואני חייב לעשות תרגילים קצת כי אני באמת לא יכול בלי להתאמן...
באימונים שלי אסור לי להזיז את היד בכלל ולא את הכתף לא שאני יכול חח אני עם מתלה שתופס לי תמיד את היד ... והכי חשוב לי תרגיילי בטן טובים... וד"א ריצה גם אסור לי

כדאי לקבל יעוץ משולב של אורטופד ופיזיותרפיסק.
קודם לך להיבדק ע"י אורטופד שינחה אותך מה מותר ומה אסור.
פיזיותרפיסט מוסמך יוכל להמליץ לך על תרגילים מתאימים,
בהתאם להגבלות הרופא.

רפואה שלמה.

omriddons
16-07-10, 19:25
תודה רבה אני ילך לפגישה שבוע הבא בע"ה עם אורטופד כתף

עופר צחר
20-07-10, 18:56
הי,
לגבי אורטופד כתף - אתה יכול למסור לי לאן אתה הולך, באם אין לך עדיין תור - אני יכולך להמליץ לך.
אני מפנה אותך למאמר שלי על בעיות במפרק הכתף ופציעות בכתף, כדי לבין יותר לעומק את מהות הפציעה ואת דרכי ההתמודדות עימה.
תהיה עימי בקשר לגבי טיפול, תרגילים ובניית תוכנית אימון ושיקום לחזרה תקינה לפעילויות בכלל ולחדר הכושר בפרט - שם אני אוכל לעזור לך בצורה מיטבית.
תהיה בקשר..

עופר צחר

ד"ר עופר בר
20-07-10, 21:45
תודה רבה אני ילך לפגישה שבוע הבא בע"ה עם אורטופד כתף

מצויין.
עדכן אותנו מה המליץ לך אורטופד הכתף.

רפואה שלמה.