PDA

צפה בגרסא המלאה : מה עדיף abcde או ss

lucifer666
16-07-10, 13:37
אני עושה כבר 9.5 חודש תוכנית אימון ab ולא היה לי כמעט שינוי בגוף אז חשבתי שאם אני יתחיל
ABCDE אז אני יתחזק יעלה למישקל שאני צריך ויחזור ל AB תודה מראש

Yy21
16-07-10, 14:36
אני מאמין שזה טעות... חכה שאחרים יגיבו
זה שאין שינוי בגופך בא ככול הניראה מכך שאתה לא אוכל מספיק ויכול להיות לא יושן מספיק כך שהשריר לא מספיק להתאושש עד האימון הבא

Mr_Nos
16-07-10, 16:48
לא נראה לי שאתה מבין על מה אתה מדבר בכלל...

Cuba
16-07-10, 17:00
תעשה abcdefghijklmnop הכי טוב!

סתם אחי מה המשקלי עבודה שלך בתרגילי הברזל?עם הם לא גבוהים תעשה ss בלי לחשוב בכלל

Barbell Man
17-07-10, 00:33
יש דרכים יותר יעילות להתפתח מאשר להוסיף אותיות לתוכנית שלך. הדרך היעילה ביותר היא העלאת משקלי העבודה. לכן אני ממליץ לך על תוכנית דוגמאת ss. כך בחשבון שבתוכנית כזאת חייבים לאכול טוב ומומלץ לתסף בקריאטין.

The Dude
17-07-10, 02:08
אם לא התפתחת בכלל סימן שחסר לך תזונה/שינה/מתאמן בתוכנית גרועה מה התוכנית שלך .ץ

ניר.מ.
17-07-10, 11:16
מה שאנשים לא מבינים שהמדד להתפתחות היא היחס בין מאסת השריר לשומן שאתה עולה.. מן הסתם בכל תוכנית אימון שבה תאכל טוב תשתנה ולא תשאר במקום. השאלה היא היחס בין אחוז השומן לבין המאסה

ran_z
17-07-10, 12:14
אם אחרי תשעה וחצי חודשים אתה בקושי רואה שינוי, תבדוק דברים אחרים כמו התפריט תזונה וכד'.
היתה לך תוכנית לפני ומאז שהתחלת ab אתה תקוע? או שזאת התוכנית הראשונה ואין תוצאות?

arbel2
17-07-10, 13:45
אם אחרי תשעה וחצי חודשים אתה בקושי רואה שינוי, תבדוק דברים אחרים כמו התפריט תזונה וכד'.
היתה לך תוכנית לפני ומאז שהתחלת ab אתה תקוע? או שזאת התוכנית הראשונה ואין תוצאות?

מתי חזרת ?!?!@?!

Dark_Muse
17-07-10, 13:56

omg wtf?
party like its 2009

ran_z
17-07-10, 16:13
חחחחחח התגעגעתי. קשה בלי הפורום האהוב הזה.
אני בינתיים חוזר לפעילות מלאה כאן. כל השנה אני לומד הנדסה ובמקביל עובד במשרה כמעט מלאה, אשכרה יוצא מהבית בשבע בבוקר וחוזר באחת עשרה בלילה, אז אין ממש זמן לפנאי. בניתיים אין לי לימודים עד נובמבר :)

בינגו
17-07-10, 19:14

מה שהאדון אמר+ סתם לכתוב ab לא עוזר. איך היא בנויה, איך התקדמת במשקלי עבודה ומה היו/הן המטרות שלך.

Fatboy
18-07-10, 09:58
לא ראית שינוי על ab אז בוא נעבור לabcde

הגיוני.

SmokingSnake
18-07-10, 15:57
כדי להגיע לרמה של abcde שזה מה שעושה מפתח גוף מקצועי פחות או יותר צריך אורח חיים טיפה שונה מבנאדם נורמלי, לא כדאי ללכת לשם...

אם הפוטנציאל שלך עדיין בר מימוש(כלומר אתה לא 105 קילו על מטר שמונים עם 9 אחוז שומן) כדאי לעשות תוכניות עם משקלים גבוהים וכמה שפחות תרגילים וסטים ולהתחיל לאכול כמו חמור, 6 ארוחות ביום(כשסקופ אבקה+ פחמימה לא נחשב ארוחה!)

Barbell Man
20-07-10, 02:35
חחחחחח התגעגעתי. קשה בלי הפורום האהוב הזה.
אני בינתיים חוזר לפעילות מלאה כאן. כל השנה אני לומד הנדסה ובמקביל עובד במשרה כמעט מלאה, אשכרה יוצא מהבית בשבע בבוקר וחוזר באחת עשרה בלילה, אז אין ממש זמן לפנאי. בניתיים אין לי לימודים עד נובמבר :)

איזה הנדסה אתה לומד?

ran_z
20-07-10, 09:25
מכונות

Barbell Man
20-07-10, 22:50
מכונות

שיהיה בהצלחה