PDA

צפה בגרסא המלאה : אימון חלש מאוד באמצע שגרת אימונים?

SmokingSnake
19-07-10, 04:18
היום היה לי אימון חלש בטרוף, הייתי חייב להוריד משקלי עבודה, לסקוואט הורדתי 15 קילו ועדיין התקשתי לסיים סטים של 5, שברתי סטים של 4, למכונות הורדתי 7 קילו ומשקולות קלות הורדתי 2.5 קילו
בדרך כלל מרגע שאני שם אוזניות ונכנס לחדר כושר זה קריעת תחת

לא ברור למה הגוף שלי היה חלש היום בצורה בלתי רגילה, מיותר לציין שאכלתי לפני האימון וישנתי לילה לפני אבל הגוף היה חלש מאוד מסיבה כלשהי היום, כאילו לא הייתה לי אנרגיה בכלל

קורה לכם אחת לכמה שבועות שיש יום חלש כזה? לא ברור למה זה קרה(אחרי יומיים שלא הייתי בחדכ"ש, אכלתי בסדר... האמת שחזרתי מאילת אתמול אולי זה בגלל הנסיעה וכו'?! :confused:)

בכל אופן נראה לי שהכי חכם להקשיב לגוף כרגע, אני לא אתאמן מחר בבוקר, נעבור את תשעה באב ונעבוד רק ביום רביעי
מה עושים בימים כאלה? עדיף לעבוד יום אחרי במשקלים נמוכים או לתת לגוף מנוחה?

haim15
19-07-10, 11:54
לא קרה כלום אין לך ממה להתרגש, קורה שיש ימים חלשים - זה קורה לכולם אפחד כאן לא רובוט.
אז קח יום-יומיים תחזור לעצמך ותחזור להתאמן כמו שצריך , ציינת שהיית באילת אולי זה בגלל הנסיעה אולי בגלל משהו אחר אני לא יודע. בכל מקרה אימון חלש שיוצא פעם ב... זה לא סיפור.

קפטן שלד
19-07-10, 15:59
סביר מאוד להניח שזה נובע מתכנון האימונים שלך, אשמח לענות בהרחבה בפורום אימוני כוח.

ran_z
19-07-10, 16:08
יש ימים שאפילו החימום לא הולך טוב.
תמשיך בשלך, אם לא חזרת לעצמך מומלץ לבדוק אם אתה ניכנס לעומס יתר. אתה יכול גם לקחת שבוע דילאוד, להזיק זה לא יכול.

DannyC
19-07-10, 17:50
לא ברור למה זה קרה(אחרי יומיים שלא הייתי בחדכ"ש, אכלתי בסדר... האמת שחזרתי מאילת אתמול אולי זה בגלל הנסיעה וכו'?)

יכול להיות שבאילת לא הקפדת על ארוחות נכונות, על מספיק חלבונים, אולי שתית אלכוהול שידוע גם כמפרק שריר?
או שעשית שם הרבה אירובי כמו שחיה בים ובבריכה ושרפת שריר?

SmokingSnake
19-07-10, 20:05
לא שאלתי סתם, הייתי שבוע באילת ונחתי כמו שצריך, הייתי ב5 ימים ללא כושר גופני, עם תפריט תזונה מוקפד וללא אלכוהול

כנראה פשוט הגוף היה עייף לא יודע... לקחתי כמה ימים בינתיים מנוחה, עד אחרי תשעה באב ביום רביעי בערב נחזור