PDA

צפה בגרסא המלאה : נאור זיו מתחרה ב tampa pro

KALINA
19-07-10, 16:11
http://contests.flexonline.com/contests/2010/tampa_pro/noar_ziv/index.php
לקח מקו 10 מתוך 11 בקטגוריה עד 202.
המון מזל טוב!

אמרון
19-07-10, 16:17
נראה מקצועי מאד איך אפשר לראות את המתחרים שלו

zivgin
19-07-10, 21:14
וואו!
Tampa pro זה מטורף!
סחטיין עליו!

HappyHour
19-07-10, 22:30
עורב - על מה בדיוק מזל טוב?
על זה שהוא הגיע כמעט אחרון....לא נראה לי שהוא מבסוט מזה.

עמית ספיר לא אמור גם להתחרות שם?

למה לא רואים אותו ברשימת ה 202?
http://www.flexonline.com/2009_tampa_pro_men_202_women_galleries/news/859

KALINA
19-07-10, 22:35

מזל טוב על האומץ ועל הנסיון יפה,לפנין אם אני לא טועה רק שגיא קאלב(לא בטוח אם אני רושם נכון ) התחרה בארה"ב בתחרויות טופ. עמית היה צריך להתחרות בתחרות הזאת בקטגוריה עד 202 ,אבל דחה את ה סטארט שלו לתחרות אחרת ...
ועוד פעם- אחרון בין אריות יותר שווה מאשר ראשון בין שועלים :winked:

HappyHour
19-07-10, 22:43
מזל טוב על האומץ ועל הנסיון יפה,לפנין אם אני לא טועה רק שגיא קאלב(לא בטוח אם אני רושם נכון ) התחרה בארה"ב בתחרויות טופ. עמית היה צריך להתחרות בתחרות הזאת בקטגוריה עד 202 ,אבל דחה את ה סטארט שלו לתחרות אחרת ...
ועוד פעם- אחרון בין אריות יותר שווה מאשר ראשון בין שועלים :winked:

זה נכון (אריות \ שועלים).
יפה על הפרגון.
ברשימה כאן הוא כן מופיע כנראה ש FLEX עושים פאדיחות.
http://goldenmuscles.com/news/2010-ifbb-tampa-pro-results/

hachem-01
19-07-10, 22:48

תקשיב שניה יה שופט מתחרה בודיבילדר משבית שמחות בן אדם חרא שלא מפרגן אפילו לאמא שלו ...תקשיב יה חסר מוח אתה יודע מה זה מוקדמות אז תחשוב שכמו שיש במר ישראל מוקדמות אז בTAMPA PRO (שים לב לשם)יש מוקדמות ואותם אחד עשרה הם הכי טובים ויש א העניין של הניקוד שההפרש בין מקום למקום יכולה להיות נקודה אחת בלבד....אז לפני שאתה פולט שטויות כמו שאמרתי לך בפעם הבאה תחקור תראה תמונות ואפילו תפרגן ותשתדל לא לזרות מלח על הפצעים..
נ.ב תתחיל להרגיע שלא תמצא את עצמך משוטט בפורומים של הומואים שלדעתי שם אתה תשתלב יותר טוב אבל כמובן זו רק דעתי אתה לא חייב לקבל אותה אם אתה לא רוצה...:disgust::disgust::disgust:

HappyHour
19-07-10, 23:08
תקשיב שניה יה שופט מתחרה בודיבילדר משבית שמחות בן אדם חרא שלא מפרגן אפילו לאמא שלו ...תקשיב יה חסר מוח אתה יודע מה זה מוקדמות אז תחשוב שכמו שיש במר ישראל מוקדמות אז בtampa pro (שים לב לשם)יש מוקדמות ואותם אחד עשרה הם הכי טובים ויש א העניין של הניקוד שההפרש בין מקום למקום יכולה להיות נקודה אחת בלבד....אז לפני שאתה פולט שטויות כמו שאמרתי לך בפעם הבאה תחקור תראה תמונות ואפילו תפרגן ותשתדל לא לזרות מלח על הפצעים..
נ.ב תתחיל להרגיע שלא תמצא את עצמך משוטט בפורומים של הומואים שלדעתי שם אתה תשתלב יותר טוב אבל כמובן זו רק דעתי אתה לא חייב לקבל אותה אם אתה לא רוצה...:disgust::disgust::disgust:

1. איזה מוקדמות יש במר ישראל?
2. מה התנאי להגיע לטמפה פרו ?
את שתי השאלו הראשונות שאלתי לא מתוך ציניות אלא מתוך חוסר ידיעה.
אני חושב ובבקשה תקן אותי אם אני טועה -
1. למר ישראל אין מוקדמות, כל מי שרוצה יכול להתחרות ואני יכול למצוא תמונות של אנשים שתסכים איתי שבושה שעלו לבמה.
2. בשביל טמפה פרו - צריך פרו קארד - זה נכון. בשביל לזכות בפרו קארד בארהב צריך לנצח npc ( ארצי ). בשביל לזכות בפרוקארד בארץ צריך אוברול בארצי של ה ifbb שזה אומר להיות מר ישראל אוברול ב ifbb. אם זה המוקדמות שלו, אז עשו לו הנחה גדולה. כי אם כל הכבוד לזכות במר ישראל (ואני מכבד) זה לא לזכות ב npc .

שוב את שתי הדעות כתבתי על בסיס הידע שלי, הוא לא רחב וגם אני לא רחב או מרים משקולות. אבל זה לא קשור לזה שאני אוהב פיתוח גוף ואמרתי לך כבר - אי לא עסוק בללקק את התחת.

ולמה אומר שאני לא מפרגן, אני אומר שלא נראה לי שבן אדם שרוצה לנצח יהיה מבסוט ממקום לפני אחרון. אין שום קשר לפרגון או לא לפרגון ,לכן להגיד מזל טוב זה לא לענין....עדיף לציין שהוא התחרה וייצג אותה בתחרות פרו - ענין סנטקטי לחלוטין.

אני מקבל כל דעה, אבל יש דרך להגיד אותה.
אני לא אקלל בנאדם.

אני מבין שהתעצבנת ושאתה בהכנות לתחרות והספורט חשוב לך, אני לא לוקח אישי, אני רוצה שתסביר לי אם מה שכתבתי למעלה נכון, זה הכל.

Deadlift
19-07-10, 23:13
1. למר ישראל אין מוקדמות, כל מי שרוצה יכול להתחרות ואני יכול למצוא תמונות של אנשים שתסכים איתי שבושה שעלו לבמה.
2. בשביל טמפה פרו - צריך פרו קארד - זה נכון. בשביל לזכות בפרו קארד בארהב צריך לנצח npc ( ארצי ). בשביל לזכות בפרוקארד בארץ צריך אוברול בארצי של ה ifbb שזה אומר להיות מר ישראל אוברול ב ifbb. אם זה המוקדמות שלו, אז עשו לו הנחה גדולה. כי אם כל הכבוד לזכות במר ישראל (ואני מכבד) זה לא לזכות ב npc .

שוב את שתי הדעות כתבתי על בסיס הידע שלי, הוא לא רחב וגם אני לא רחב או מרים משקולות. אבל זה לא קשור לזה שאני אוהב פיתוח גוף ואמרתי לך כבר - אי לא עסוק בללקק את התחת.

ולמה אומר שאני לא מפרגן, אני אומר שלא נראה לי שבן אדם שרוצה לנצח יהיה מבסוט ממקום לפני אחרון. אין שום קשר לפרגון או לא לפרגון ,לכן להגיד מזל טוב זה לא לענין....עדיף לציין שהוא התחרה וייצג אותה בתחרות פרו - ענין סנטקטי לחלוטין.

אני לא אקלל בנאדם.

אני מבין שהתעצבנת ושאתה בהכנות לתחרות והספורט חשוב לך, אני לא לוקח אישי, אני רוצה שתסביר לי אם מה שכתבתי למעלה נכון, זה הכל.

אתה יודע מה? שמע,הבנאדם הגיע להישג,שהיה ישראלי אחד לפניו שהשיג. כלומר הוא אחד מתוך 2 בכל ישראל שהגיעו להישג שכזה. על זה מזל טוב.

לנצח במר ישראל לא קשה? סבבה. אבל הוא עשה את זה,ו90% מהבאדיבילדרים בישראל לא עשו את זה. כמו שרשמת למעלה,רק בשביל להגיע לשם,הוא עבר דרך ארוכה.

רשמת שהוא לא רחב? הוא בין הבאדיבילדרים הכי רחבים בכל הארץ. ואני מדבר איתך בגדר הארץ עכשיו,כי הוא מייצג את ישראל בעצם.

HappyHour
19-07-10, 23:18
אתה יודע מה? שמע,הבנאדם הגיע להישג,שהיה ישראלי אחד לפניו שהשיג. כלומר הוא אחד מתוך 2 בכל ישראל שהגיעו להישג שכזה. על זה מזל טוב.

לנצח במר ישראל לא קשה? סבבה. אבל הוא עשה את זה,ו90% מהבאדיבילדרים בישראל לא עשו את זה. כמו שרשמת למעלה,רק בשביל להגיע לשם,הוא עבר דרך ארוכה.

רשמת שהוא לא רחב? הוא בין הבאדיבילדרים הכי רחבים בכל הארץ. ואני מדבר איתך בגדר הארץ עכשיו,כי הוא מייצג את ישראל בעצם.

1. רשמתי שאני לא רחב - (*) קבל תיקון - התכוונתי לרשום שאני לא רחב - בטעות רשמתי שגם הוא....הלוואי והייתי רחב כמוהו.
2. לא אמרתי שזה לא קשה, זה כן קשה וכתבתי שאני מכבד, אבל מסכים שלזכות במר קליפורניה זה יותר קשה?
3. לא זילזתי בהשג. אתה יודע מה אני אפילו נותן לו יותר הערכה ממך, אני מעריך שבן אדם כזה פייטר מתבאס אם אומרים לו מזל טוב על הפסד, כמו שאם הייתי אומר לפני שנה אחרי התחרות של האשם מזל טוב על המקום השני הוא היה נוגח בי :).

כל העריכות האלה -
סורי אני קצת מסטול - בכל זאת HppyHour

Deadlift
19-07-10, 23:24
1. רשמתי שאני לא רחב
2. לא אמרתי שזה לא קשה, זה כן קשה וכתבתי שאני מכבד, אבל מסכים שלזכות במר קליפורניה זה יותר קשה?
3. לא זילזתי בהשג. אתה יודע מה אני אפילו נותן לו יותר הערכה ממך, אני מעריך שבן אדם כזה פייטר מתבאס אם אומרים לו מזל טוב על ניצחון, כמו שאם הייתי אומר לפני שנה אחרי התחרות של האשם מזל טוב על המקום השני הוא היה נוגח בי :).

בסדר אחי,אני לחלוטין מבין אותך. תקשיב,אבל אני יגיד לך משהו,באמת רק שתדע.

האחווה שיש בין המתחרים היא גבוהה מאוד,כי הם מבינים כמה כל אחד צריך לעבוד קשה בשביל להגיע לאיפה שהוא נימצא. לכן ההערה שלך "מזל טוב על להגיע כמעט למקום האחרון" הייתה מיותרת,וזה הקפיץ לאחד מהם את הפיוז אז פעם הבאה רק שתדע שההערות האלה יכולות לעצבן/לבאס והן מיותרות וככה תמנע מריבים או מהערות לא נעימות.

danino
20-07-10, 00:03
תקשיב שניה יה שופט מתחרה בודיבילדר משבית שמחות בן אדם חרא שלא מפרגן אפילו לאמא שלו ...תקשיב יה חסר מוח אתה יודע מה זה מוקדמות אז תחשוב שכמו שיש במר ישראל מוקדמות אז בtampa pro (שים לב לשם)יש מוקדמות ואותם אחד עשרה הם הכי טובים ויש א העניין של הניקוד שההפרש בין מקום למקום יכולה להיות נקודה אחת בלבד....אז לפני שאתה פולט שטויות כמו שאמרתי לך בפעם הבאה תחקור תראה תמונות ואפילו תפרגן ותשתדל לא לזרות מלח על הפצעים..
הבחור בסכ" נתן פה את הדעה שלו לא צריך ככה ליפול עליו

HappyHour
20-07-10, 00:14
הבחור בסכ" נתן פה את הדעה שלו לא צריך ככה ליפול עליו

אחי תודה.

קורה שאנשים מתעצבנים :).
חפיף לא לוקח אישי.
מה שכן הייתי שמח אם תגידו לי שטעיתי לגבי ה"מוקדמות".

אפשר לראות תמונות מהתחרות ב BB.com
נאור בדף מספר 11 בקטגוריה של ה202.

קורה שלא הולך טוב בתחרות הראשונה.

hachem-01
20-07-10, 01:22

אני לא אקלל בנאדם.

סבבה שאלת נענה בכיף
1 במר ישראל מוקדמות ifbb בנאאבא אין מוקדמות..מוקדמות עושים בבוקר שזו בעצם התחרות האמיתית ואת הרוטינות בלילה...(בדרך כלל כולים עולים )
2התנאי להחרות בחול בתחרויות של ifbb מ tampa כולל npc עד אוליפיה וארנורלד קלאסיק
א-כרטיס פרו שהוא מקבל אחרי שהוא לקח אוברול בארץ והמתחרה נמצא בשייפ טוב(אני לא חושב שנאור לקח אי פעם אלוף האלופים תקנו אותי אם אני טועה)
ב-צריך להתברג טוב בתחרות הראשונה בשביל להמשיך הלאה..(אם אני לא טועה בשביעיה הראשונה)
זה הטכנית אבל אחי תבין אנחנו לא נגדך פשוט אנחנו יותר סלחניים כלפי ספורטאים שלנו בשביל לתת להם מוטיבציה..רלק מדברייך אני מסכים אבל תהייה יותר שכונה ופחות יורם ארבל
נ ב אתה לא ילד...
דנינו אל תערב בבקשה.

hachem-01
20-07-10, 01:24
:mad:הבחור בסכ" נתן פה את הדעה שלו לא צריך ככה ליפול עליוחחחחח

עמרי מרג
20-07-10, 03:07
יש שם (bb) לא מעט תמונות שלו.
חלק הגוף העליון שלו מעולה, לא נופל מרוב החבר'ה שדורגו מעליו. הרגליים יחסית לאחרים שם לא מספיק חזקות

ניגרי ענק
20-07-10, 09:58
כל הכבוד על זה שנאור עלה על המסלול, וזה הדבר החשוב - גם רוני קולמן הגדול התחיל את רצף הזכיות שלו באוליפיה בגיל 35, לפני כן הוא לא היה אפילו קרוב לצמרת בתחרות הנחשבת בעולם, כנ"ל דקסטר.
דברים לוקחים זמן ויש גם הרבה עניין של פוליטיקות, אם נרצה ואם לא - יש את הקטע של כבוד למתחרה שמתחיל לצבור רזומה וותק, ויש מתחרים שנותנים להם "לחכות בתור", זה אני אומר לכם באחריות.
צריך גם להבין שבארצות הברית יש אלפי מפתחי גוף שנהנים מתנאי פתיחה מעולים מבחינת ספונסרים וגישה לדברים הנכונים, דהיינו ידע וחומר, והספורט כל הזמן רץ קדימה - ככה שהתחרות היא באמת מטורפת.
ונאור אכן מעולם לא לקח אוברול, הוא גם לא התחרה באי אף בי בי - נאור זכה כמה פעמים בנאבא, ב 75 ואחר כך ב 82.
והינה למרות זה אני רואה שהוא עלה על המסלול, אולי זה מלמד משהו על המונופול שאדון פריג' מייחס לעצמו לגבי קידום ספורטאים.
בגדול נאור זיו הוא אחד האנשים החיוביים, הנחמדים, האדיבים, והראויים שפגשתי אי פעם בספורט הזה - אם יש מישהו שמגיע לו להצליח - זה הוא.
אני מחזיק לו אצבעות מכל הלב ובטוח שהוא יצליח בענק.
זו תהייה גאווה של כולנו.

danino
20-07-10, 13:33
האמת עדיין לא הבנתי את הקטע של הכרטיס מקצוען נאור מעולם לא לקח את"אלוף האלופים" בifbb, לא שאני מזלזל ברמה שלו אבל עד עכשיו מי שקיבלו פרו קארד זה ליאור גולדשטיין אלון צוקרמן ומאור בכל מקרה שיהייה בהצלחה..

ruhl
20-07-10, 14:10
אלון צוקרמן ומאור לא קיבלו פרו קארד :\

daniel maron
20-07-10, 15:09
עמית ספיר קיבל פרו קארד שגיא קאלב קיבל פרו קארד עם אני לא טועה,השאר לא יודע...

dmiftah
20-07-10, 18:00
מזל טוב לו! זה לא משנה באמת המקום שהוא לקח,עצם העובדה שהוא הגיע למעמד כזה להתחרות בחו"ל זה כבר כבוד עצום!!

לא יודע למה,אבל לא עולה לי האתר..
ואנטון,באיזו קטגורייה אתה מתכנן להתחרות עוד חודש?

dethMAN
20-07-10, 18:29

אפשר לבקש ממך להפסיק להתבטא ככה ולאיים על אנשים? זה לא עושה לך טוב במיוחד בתור מתחרה פה בפורום שיש לך מעריצים. תחשוב טיפה לפני שאתה תוקף אנשים.

אנטון הסביר לו בצורה בוגרת את החשיבות של התחרות הזאת בארצות הברית למתחרה ישראלי, לא צריך להוסיף אש למדורה.

מקווה שתקבל ביקורת בצורה חיובית ולא תתנפל עליי גם.
יום טוב.

KALINA
21-07-10, 09:40
אנטון מתחרה בעד 90 ואנטון לא בא לחנך או להסביר שום דבר לאף אחד,כי הוא בדיאטה והוא מבין טוב מאד את המתחרים שלא מתאפקים להגיב לגולשים שלא בעניינים.
כל אחד יש לו זכות לבטא את עצמו ואת המהות והצורה הוא בוחר לבד.

KALINA
21-07-10, 09:41
אנטון מתחרה בעד 90 ואנטון לא בא לחנך או להסביר שום דבר לאף אחד,כי הוא בדיאטה והוא מבין טוב מאד את המתחרים שלא מתאפקים להגיב לגולשים שלא בעניינים.

dmiftah
21-07-10, 19:05

למה אתה מדבר אל עצמך בגוף שלישי??
כל עוד יש תירוץ לראות את המאמן הענק,נבוא לתחרות לעודד :):):):) :)

איאל
26-07-10, 12:48

למה לא רואים אותו ברשימת ה 202?
http://www.flexonline.com/2009_tampa_pro_men_202_women_galleries/news/859

נאור חברה כן מרוצה ועוד איך מרוצה ..זו תחרות של מקצוענים והוא מרוצה ושמח כי נכנס להיות אחד מהם ומפה ימשיך להתקדם והלצליח ..והוא עשה הכל שם בזכות עצמו ובלי טובה של אשר והשם שלו כבר בין המקצוענים ומשם השמיים הם הגבול ..רק חבל ומאד חבל שלא יוכל עכשיו להתחרות ב נאבא ואם יגיע לארץ רק ב ifbb יוכל להתחרות

ruhl
26-07-10, 13:30
גם בifbb בארץ הוא לא יכטל להיתחרות,מקתוען לא יכול להיתחרות עם חובבנים....

ברק_איפרגן
27-07-10, 01:02
כל הכבוד לנאור הוא התחרה נגד מתחרים חזקים מאוד , אני בטוח שהוא ישיג מקומות גבוהים יותר בעתיד .

ניגרי ענק
27-07-10, 08:25
נאור חברה כן מרוצה ועוד איך מרוצה ..זו תחרות של מקצוענים והוא מרוצה ושמח כי נכנס להיות אחד מהם ומפה ימשיך להתקדם והלצליח ..והוא עשה הכל שם בזכות עצמו ובלי טובה של אשר והשם שלו כבר בין המקצוענים ומשם השמיים הם הגבול ..רק חבל ומאד חבל שלא יוכל עכשיו להתחרות ב נאבא ואם יגיע לארץ רק ב ifbb יוכל להתחרות

אני רואה פה בשורה לכל מי שמרגיש "שבוי" של האדון הנכבד פריג': אפשר להתקדם בלי טובות מהאיש הזה.
אני מכיר ספורטאים שאשכרה עשו אצל פריג' עבודות שירות כמו לסייע לו לסחוב ציוד לבמה ולתלות פוסטרים, כדי שאולי פעם הוא יועיל לעזור להם בחו"ל.
אמנם אין כל רע בהתנדבות ועזרה לאיגוד וולונטרי (למרות שיש לי הרבה סימני שאלה בנושא הזה) אבל במקרה הזה לא רק שהם לא זכו להקרת תודה, אלא קיבלו במקום צעקות והשפלות - אפילו מול אנשים.
לא אגיד שמות כדי לא להעליב חלילה מישהו, אבל מי שקורא פה יודע שהדברים בדוקים.

האדמור
08-08-10, 06:07
מזל טוב נאור! כל הכבוד על ההתקדמות! עלה והצלח! יש כבוד!

Mr_Nos
08-08-10, 15:49
יפה מאוד אני מאמין שהבחור עוד יעבוד ויקח גם תחרויות עלה והצלח!

zivv
09-08-10, 05:02
מזה מה קרה לטרפזים שלו ?