PDA

צפה בגרסא המלאה : משמן לשרירי

hag
28-07-10, 05:42
שלום.
אני בחור שמן שממש רוצה להראות יותר טוב ממה שהוא היום, ניסיתי המון דיאטות ולא הצלחתי כי מה לעשות אני אוהב לאכול אוכל טעים והרבה, וגם ממש קשה לי לסבול את תחושת הרעב הנצחית שצריך לסבול כדי לרדת במשקל.

למרות שאני אוהב אוכל אני גם מאוד אוהב ספורט, ועוסק בפעילות אירובית באופן קבוע כבר מספר שנים על מנת לשמור בריאות הלב, הריאות, כלי הדם, העצמות, וכו'...

העניין הוא כזה, חשבתי שאם אני לא מצליח כל כך להוריד שומן, אולי הרעיון הבא יעבוד:
להעלות מסת שריר בחדר כושר, וכך היחס בין מסת השריר שלי למסת השומן ישתנה לטובה, וכך אני אראה גם פחות שמן וגם יותר שרירי.
כמובן אני לא מצפה להתחטב ככה בתוך זמן קצר, או אי פעם, אבל אני מעריך שזה ישפר במידה רבה את המראה החיצוני לאורך זמן, גם אם דוגמן אני לא אהיה.

המבנה שלי הוא מאוד מאוד רחב, והשומן מתפזר אצלי פחות או יותר באופן שווה בכל הגוף, ולכן הכרס שלי לא גדולה במיוחד באופן יחסי.
ממה שאני הבנתי מחברים שמתאמנים, מבנה כזה מהווה יתרון משמעותי לבודי בילדר.

בכל מקרה, רציתי לשמוע מהמומחים באתר מה דעתכם על הרעיון שלי, האם הוא אפשרי, או שאולי הוא בכלל מופרך והדרך היחידה בשבילי להראות פחות שמן זה איזה דיאטה רצחנית של צום אין סופי.

טלסביון
28-07-10, 15:45
אצל מתאמנים מתחילים העלייה במסת שריר היא יחסית גדולה ומהירה זה יכול לעזור אבל באופן מוגבל כי אני לא יודע עד כמה אתה "שמן".

G-G
28-07-10, 16:09
בגדול .. מה שאתה חושב לעשות הוא אפשרי ולא כל כך קשה לביצוע .. הכל בראש .. לא בגוף

תתחיל לאכול נכון (ולא .. אתה ממש לא חייב להיות רעב .. רק לאכול נכון )
להתאמן כמו שצריך .. ותראה שינוי

תעשה חשבון כמה אתה אוכל ביום .. תחשב את זה . ותעלה פה .. אפילו ירידה של כמה מאות קלוריות בודדות עם עליה מבחינת האימונים תשפיע בגדול .
בהצלחה

hypertrophy
28-07-10, 16:17
אוקיי! אז ככה!!!!
בתור מתאמן מתחיל יש לך את האפשרות לעבור ריקומפוזישן מה שאומר עליה במאסת השריר תוך ירידה באחוז השומן
אם תדע לנצל את התקופה הקצרה הזאת בצורה יעילה תוכל להגיע לתוצאות יפות מאוד בתור התחלה
העקרונות שאתה צריך לדבוק בהם :
עבודה כבדה בתכנית fbw עם ניסיון לעלייה במשקלי עבודה מאימון לאימון
מינוס קלורי הדרגתי

פרקטית:
A
סקוואט
לחיצה חזה
חתירה

b
דדליפט
לחיצת כתפיים
משיכה

AXBXAXX

3 סטים כל תרגיל
לפני כל תרגיל סט עד שני סטים קלים בתור חימום חימום
תתחיל את האימונים הראשונים ב10 חזרות כשכל אימון תעלה משקל בכל תרגיל ללא התחשבות במס' החזרות [העיקר שאתה עולה במשקל שעל המוט]
הוספה של אירובי של 30 דקות בערך בעצימות בינונית [אפשרי לשלב אירובי בעצימות גבוהה {אפשרי אינטרוולים} עוד פעם במהלך השבוע]

תזונה :
פשוט תפחית את כל הפחמימות והמתוקים והשתיה המתוקה בהדרגה

בדרך הזאת אתה תראה שינוי חיצוני יפה מאוד ממש מהר
תעדכן מה קורה ובהצלחה

Tamir D
28-07-10, 20:48
אוקיי! אז ככה!!!!
בתור מתאמן מתחיל יש לך את האפשרות לעבור ריקומפוזישן מה שאומר עליה במאסת השריר תוך ירידה באחוז השומן
אם תדע לנצל את התקופה הקצרה הזאת בצורה יעילה תוכל להגיע לתוצאות יפות מאוד בתור התחלה
מינוס קלורי הדרגתי

פרקטית:
A
סקוואט
לחיצה חזה
חתירה

b
דדליפט
לחיצת כתפיים
משיכה

AXBXAXX

3 סטים כל תרגיל
תתחיל את האימונים הראשונים ב10 חזרות כשכל אימון תעלה משקל בכל תרגיל ללא התחשבות במס' החזרות [העיקר שאתה עולה במשקל שעל המוט]
הוספה של אירובי של 30 דקות בערך בעצימות בינונית [אפשרי לשלב אירובי בעצימות גבוהה {אפשרי אינטרוולים} עוד פעם במהלך השבוע]

תזונה :

תעדכן מה קורה ובהצלחה
:bow:

סמוך על הבחור הזה ^

hag
29-07-10, 04:49
קראתי באיזה מאמר באנטרנט שקילו שריר בגוף צורך פי 4 יותר קלוריות מקילו שומן בגוף בשביל להתקיים.

האם זה אומר שעל כל קילו שריר שאני עולה אני יורד 4 קילו שומן?
ואם לא אז מה זה אומר בעצם?

hypertrophy
29-07-10, 12:16
קראתי באיזה מאמר באנטרנט שקילו שריר בגוף צורך פי 4 יותר קלוריות מקילו שומן בגוף בשביל להתקיים.

האם זה אומר שעל כל קילו שריר שאני עולה אני יורד 4 קילו שומן?
ואם לא אז מה זה אומר בעצם?

חחח איך הסקת את המסקנה הזאת??

זה כתוב בצורה הכ פשוטה לא נראה לי שאפר לפשט את זה יותר....
נניח שקילו שומן משתמש ב5 קלוריות ביממה
אז קילו שריר משתמש בכפול 4 ממנו

Tamir D
29-07-10, 12:28
קילו שריר צריך 50 קלוריות ביממה

Speedy
30-11-10, 00:46
אוקיי! אז ככה!!!!
מינוס קלורי הדרגתי

פרקטית:
A
סקוואט
לחיצה חזה
חתירה

b
דדליפט
לחיצת כתפיים
משיכה

axbxaxx

3 סטים כל תרגיל

תזונה :

תעדכן מה קורה ובהצלחה

אני ממש מצטער שאני מקפיץ פה את האשכול אבל אי אפשר לשלוח הודעה פרטית לבנאדם, אין לי מושג למה.

תקשיב אחי, כמה פעמים בשבוע לעשות את האירובי של ה-30 דקות?
וגם כמה ימים בשבוע לעשות את האימונים?
רשמתה לעשות fbw ואחרי זה רשמתה ab אתה יכול להסביר?

תודה רבה.

hypertrophy
01-12-10, 22:40
האימונים מחולקים ל3 פעמים בשבוע
יום כן יום לא
האירובי מיד אחרי האימון כוח
ab זאת החלוקה אבל האימון הוא fbw פשוט משני סוגים שונים

Speedy
02-12-10, 16:19
אוקיי ואחי מה זה "משיכה" ב-b ?
ובקשר לתזונה לא צריך תפריט מסודר?
רק להוריד בפחמימות, מתוקים ושתיה מתוקה?

ולעשות a b כל יום משהו אחר, פעם a פעם b נכון? פעם ביומיים נכון??..

Speedy
05-12-10, 14:27
ונגיד והגעתי ליום חמישי ועשיתי a, יום ראשון אני צריך להתחיל לפי הסדר aba? או יום ראשון כאילו b, כי יום חמישי עשיתי a?